www.nosargalatviju.lv

01.04.2009 14:57:04 aizsāka kefirs
4 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
domugalva, 01.04.2009. 15:13:13
Komentāra reitings: -11.863

http://www.nosargalatviju.lv/ - iespeejams esmu nepatrijots vai tautas naidnieks.. vai vienkarshi cilveeks kursh neiet gaisaa izlasijis, vai arii man vnk piemiit taads nikis- domaat ar savu galvu.

taapeec peec aukshmineetaas maajaslapas izlasiishanas izmantojot veco labo guugli uzmekleeju sho lapliiti( vismaz skaidrs no kaadiem avotiem njemta shi informacija)
http://europa.eu/lisbon_treaty/glance/index_lv.htm
un uzmekleeju latvijas satversmi- esmu gatavs pieraadiit ka taa ir tikai izpuusta piiliite lai veel vairaak destabilizetu valsti

ttad saksim 1) nosargasimlatviju.lv mineets ka citeju "parkapst latvijas satversmes 1 un 2 pants - tie ir 1. Latvija ir neatkarīga demokrātiska republika.
2. Latvijas valsts suverenā vara pieder Latvijas tautai.

un tagad ieluukosimies lisabonas liigumaa 1.1 ES pilsoņu tieši ievēlētais Eiropas Parlaments ttad kuraa briidii latvijas pilsonim ir atnjemta vara? ja vinjsh ka es pilsonis arii ieveel es parlamentu?

1.2Plašāka valstu parlamentu iesaiste - iespeeja valsts palementam aktiivaak piedaliities es politikas veidoshanaa?

1.3 Lielāka nozīme iedzīvotāju viedoklim - hi dalja arii noteikti atnjem suvereeno varu tautai?

Lisabonas līgums nosaka, ka dalībvalstīm un to iedzīvotājiem līdz minimumam tiks samazinātas iespējas ietekmēt politiskos un ekonomiskos procesus pašu valstīs atkal jau ES majaslapaa paraadaas pilniigi preteeja informacija punkts 1.3 1.3 Lielāka nozīme iedzīvotāju viedoklim

Latvija nevarēs izstāties no ES

atkal jau diivaini preteeja informaacija paraadaas ES avotaa

1.5 Lisabonas līgumā pirmo reizi skaidri formulēta iespēja dalībvalstij izstāties no ES.

Nacionālajiem parlamentiem pilnībā tiks atņemtas iespējas regulēt enerģētiku pašu valstīs
ES:Mazāk skartas tādas jomas kā enerģētikas politika

Un taa taalaak un taa jo projaam. iesaku jums pirms izdariit secinaajumus
1. apskatiit citu resursu piedaavaato informaaciju ]
2.izlasiit vai u iiso parskatu
3. izlasiit pilno liiguma tekstu
4. PADOMAAT
5 izdariit secinaajumus.


kaads ir juusu viedoklis par sho teemu?

dzēsts lietotājs, 01.04.2009. 15:15:51
Komentāra reitings: 9.233

btūu jau labi, ja es to ktāmorneu iazlīst vrtaēu

domugalva, 01.04.2009. 15:16:59
Komentāra reitings: -9.985

gan jau..

omiku, 02.04.2009. 10:13:45
Komentāra reitings: 8.187

Ja vēlies uzrunāt tautu, vispirms iemācies rakstīt bez milijons kļūdām.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


ienāktreģistrēties