kadas atsauksmes par ''protest the hero'' konci?

27.03.2009 15:38:02 aizsāka kurmix
10 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 27.03.2009. 18:10:16
Komentāra reitings: 14.029

Nu tikai un vienīgi labas atsauksmes, bet gan vairāk par The Chariot, jo tas , kas tur darījās uz tās skatuves man tā iecepīja un tā atdeve, tas spēks (kruta bij redzēt dzīvē arī Norma Jean vokālu jā jā, sen atpakaļ skatījos Norma Jean dzīvos končus un ar muti vaļā, kā tur iekšā tam vokālam) visa grupa vnk plēsa pušu visu visu - kruta. Un Human Abstract jau arī super, super sākumā forši paņēma publiku nu ar tādu "spēku" kruta. Protest The Hero nu arī labi, bet to emociju iespaidā pēc The Chariot kkā ne tā, bet nu tas man, no citiem dzirdēju, ka bij kruta, nu bija jā kruta, bet kkā man necepīja, vai arī man vienīgajam skaņa likās tādā kā putriņā gāja kopā, bet nu nez kopumā koncis bija afigetj vnk, afigetj.
te ir tāds video takā uzblīdis netā no konča (tur sākumā nav koncis :D , bet nu skatās pats) -> http://vimeo.com/3880352

kurmix, 27.03.2009. 21:45:19 (fiksēts pārkāpums)
Komentāra reitings: 12.651

Čariot uzstasanas bija kruta...vienigais nedaudz smiekligi likas, ka skanejums ipasi nemainijas tad kad vini tipa speleja vai ari gitaras grifu dauzija skandām :D , bet izsmalcinats skanejums jau nebija sis grupas uzdevums.
Kas attiecas uz human abstract, tad sie patikas tikai kadam pirmajam 4 dziesmam skana bija drankiga, jo nevareja dzirdet vokalu.
Nu un kas attiecas uz protest the hero, tad protams to maksliniecisko baudijumu, ko var dabut klausoties vinus ieraksta nevareja dabut, bet salidzinosi ar parejam grupam vini skaneja labak, jo bija savs skanu vecis. Nu par čariot skanu tur gruti spriest, jo vini pasi uz skanosanu ipasi neiespringa, ta teikt, ja dzird tad ir labi, bet man liekas vinus vairak intereseja cik izturigas ir melnas piektdienas jumta konstrukcijas :D
Vienigais viliens sanaca, ka Protest the hero neuzsauca atpakal, jo tocna vareja just, ka sie speciali noiet nost, lai sos uzsauktu atpakal, bet skanotajs uzgrieza tur behemoth ierakstu tik skali, ka cilveki viens otru isti nedzirdeja un ta ari viena riklē nekliedza...we won't more.
The human abstrat un čariot ari gribeja uzsaukt atpakal, bet vieni drosi nenaca jo negribeja kavet laiku, bet otru tapec, ka paspeja jau izardit bungas.
Bet ta par konci dodu 10 balles ar minusu par toka viss beidzas jau 11.00 un, ka protest the hero nospeleja tik maz dziesmas. Bet viss parejais bija zajebis.

dzēsts lietotājs, 28.03.2009. 12:16:44
Komentāra reitings: 6.46

Ne gluži pa šī iesāktā foruma tēmu, bet manuprāt pēdējā laikā šeit aizvien biežāk parādās nepamatoti fiksētie pārkāpumi, jo, piemērams, nesaskatu nekādu īpašu pārkāpumu augstāk minētajā komentārā un portāla lietošanas nolikumā. "Zajebis" tomēr nav gluži kā lamu vārds, bet gan vienkārši krievu valodas žargonisms; turklāt bieži novērots šeit pat publiskajā čatā no neskaitāmiem cilvēkiem ar salīdzinoši gana biežu regularitāti.

http://www.hc.lv/hclv/vienosanas

Laikam "mazvērtības kompleksi" HC.LV komandā un tās rīcībā pamazām brīžiem rada Dieva sindromu vai ko tādu.

Veiksmi, fiksējot pārkāpumus (savā darbībā)!

dzēsts lietotājs, 29.03.2009. 11:43:14
Komentāra reitings: 3.898

Labas fotogrāfijas ir īzīgetā te -> http://easyget.lv/foto/gallery/1804/

ar smaidu skatos šīs bildes un atceros lielisko koncīti :)

viesis_6462, 29.03.2009. 11:52:47
Komentāra reitings: 7.396

tie charioti nav kaut kādi alpīnisma entuziasti?

kampy, 29.03.2009. 16:22:00
Komentāra reitings: 4.903

piekrītu sandim, ka pārkāpumam nav pamata, taču nedrīkst pārmest komandai, ja šos beztolka (nez vai pa šito vārdu mani nepiefiksēs) fiksējienus dara reāli viens cilvēks.
ps: uzņemos pakontrolēt šo lietu
ps2: uz koncertu diemzēl nebiju, atvainojos jau laicīgi par "ne pa tēmu"

lieliskais kārlis, 29.03.2009. 21:21:27
Komentāra reitings: 3.948

Vilšanās par protestiem - skaņa vienā čupā, vokālu dzirdēt varēja ar ļoti lielu piepūli, bet pats lielākais mīnuss, manuprāt, ka spēlēja tik daudz dziesmas no jaunā albuma. The Human Abstract sevi attasinoja, kas arī bija mani tā vakara favorīti. Varēja nospēlēt vairāk dziesmas no sava vecā albuma un varēja arī kopumā vairāk dziesmas nospēlēt. The Chariot... nja :D kko tādu es redzēju pirmo reizi, bet viss vērtējams ar plusiņu, neskatoties uz to, ka no mūzikas, rupji sakt, tur nebija ne smakas, bet tomēr - kkā viņi mani paņēma, un pēc viņu enerģijas vajadzēja spēlēt pirmajiem.

No protestiem dabūju vālīti un THA - mediatoru. Tik daudz suvenŗu vienā koncertā nekad nav bijis. Brīnījos par lēto ieejas maksu, bet kopumā - baigi patikās.

spontanuss, 30.03.2009. 09:49:48
Komentāra reitings: 2.383

Man tieši vislabāk patika Protesti, lai arī skaņa ziņā tiešām sūdīgi, ka netika likts uzsvars uz balsi, jo viņam ir tiešām spēcīga, ja nolikta priekšplānā. Chariot piesaistīja tikai ar saviem akrobātiskajiem izlēcieniem, man jau tas vienkārši "plēst pušu stīgas'' akcija nevisai. Nu Human abstract skaņas ziņa vislabākā, bet nu vokāls, kad dzied var just, ka nevelk, pārāk samocīti un šķībi dziedāja. Bet nu tas labi, ka kādam arī patīk un nejūtas naudu izmetis vējā, jo nu izpildījums grupām bija augstas klases, runa par katru atsevisķi un gaumes niansēm ir katra individuāls skatījums. Kopumā pasāciens man patika, un biju pirmoreizi Melnajā Piektdienā, gribētu tur kādreiz uzstāties pats, jo tas, manuprāt, atgādina normālu klubu, jo tas nav pārāk mazs, lai to nosauktu par bāru. Un skaņai, skatītājiem, dalībniekiem ir vismaz, kur izplesties

spontanuss, 30.03.2009. 09:57:54
Komentāra reitings: 2.398

Aizmirsu piebilst par to, ko mēs izdiskutējām ar Kasparu, ka Protesti bija ļoti komunikabli. Patika tā saruna ar skatītājiem, jo iepriekš nav nācies redzēt tik runīgus ārzemniekus, nu protams neesmu bijis uz visiem pasākumiem un es iespējams arī kļūdos. Bet nu kaut vai to var spriest pēc tā, kādi bija iepriekšējās grupas pirms viņiem.

aygars, 30.03.2009. 10:39:24
Komentāra reitings: 0.924

tājau krut, bet peikrītu kārlim par skaņu un dziesmām. THA mani kkā baigi paķera kad Polaris spēlēja un PTH paķēra ar No Stars Over Bethlehem...


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties