ar saloniem,caurumiem un piirsingiem

18.03.2009 16:06:46 aizsāka maloij
8 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
maloij, 18.03.2009. 16:23:58
Komentāra reitings: -6.743

cik maksaas uzpaisiit pirsiingu uz meeles!???

mcx, 18.03.2009. 18:07:46
Komentāra reitings: -4.324

damn..nu cik var :@@@

laikam pateicoties netiešām reklāmām iekš TVkastes šeit ari nemanot iezagusies kautkāda pokepikačūmānija..

maloij - ja tiešām gribi to dzelzi mēlē - taisi pats, jo salonā durot vienīgais pluss ir tas, ka ja tev mēle izpūs - būs ko vainot..strutos un pamps tieši tāpat, kā tad, ja tev durs kāds draugs vai ja pats dursi..

/no manis mīnuss

_intuiicij_, 18.03.2009. 18:17:43
Komentāra reitings: 3.007

mcx atļaušos nepiekrist :p
ja durs kāds draugs, tad var gadīties iedurt nepareizajā punktā un iespējams zaudēt garšas sajūtu,
as salonos ir almost neiespējami, ja vien netaisi kādā ļevajā salonā ;)

maloij, salonā Imidžs 9Ls ar visu pīrsingu :p

dzēsts lietotājs, 18.03.2009. 18:34:16
Komentāra reitings: 9.725

tur jau tā problēma, ka mūsdienās par salõnu nosauc katru ūķi. neatminos, ka man būtu kāds pētījis, kur kādi punkti, vnk izdūra. mēle vēl vietā. maksāja 7 vai 8 lati ar visu pīrsu (tas gan bija pirms 2 gadiem).

domāju, painteresējies labāk konkrētajā salõnā par cenām, jo tās tomēr visur nav vienādas.

dzēsts lietotājs, 18.03.2009. 19:09:04
Komentāra reitings: 7.723

Brīvības ielā laikam 135 vai kkas ap to skaitli bija veikaliņš kurā varēja iegādāties katedrus pa 45. sant. un tad nu sanāca, ka pīrsingu dūru pa 45. sant nu bez tā paša pīrsinga, bet tas bija sen, nezinu kā tagad. i mēlē, i lūpā, i uzacī, i citur..

mcx, 18.03.2009. 19:56:14
Komentāra reitings: 6.376

intuīcij - atļaušos tev nepiekrist, jo uz dullo ar tajos punktos pagrūti trāpīt..un par cik garšu vel jūtu, tad laikam tas ūķis, ko sauca par draudzenes dzīvokli bija krietni lētāk, nekā salonā..

omiku, 18.03.2009. 20:19:43
Komentāra reitings: -1.839

nu uz "Imidžu" kādu sūtīt nav prāta darbs, tos ļautiņus kas tur strādā grūti nosaukt par profesionāļiem.
ja vajag salonu, iesaku "Vadim Tatoo" uz Krišbarona ielas.
bet visā visumā piekrītu mcx un aicim, es labāk uzticos draugam, nekā "profesionālim".arī man vēl vis ir vietā, bet pēc pirmā pīrsa kas tika taisīts uzacī un salonā, staigāju ar zilu aci, jo prof. pārdūra asins vadu.
katetras, visa resnuma var iegādāties visos "Galateja" salonos par 1ls.

dzēsts lietotājs, 18.03.2009. 20:38:54
Komentāra reitings: 7.303

Hā es atcerējos stāstu kā es dabūju pirmo katetru. Tas bija pirms kādiems laikam 6/7 gaidiem, kad man te kā nu ne gadījas, ka kāds solīja mēlē izdurt pīrsingu, bet man bija jādabūn tas katetrs, tad nu es staigāju pa saloniem un prasīju kur varētu dabūt, protams, man neviens neteica un arī nedeva, tad nu Jelgavā es izdomāju, ka darīšu šādi, pastātīšu, ka man ir kkāds pētījums skolā par pīrsingiem un man vajadzētu taustāmā veidā ierīci (katetru) ar, ko tad durt nu tad nu lūk vienā salonā šo visu pastāstīju, ka man izglītības vārdā vajag to adatu, nāku te, jo nekur citur nevaru, izstāstīju savu bēdu un tad nu viņa man arī iedeva to adatu (gluži katetrs tas nebija) ar to caurumu vidū un es žigli prom un priecīgs, ak smeiklīgi to tā atcerēties. atceros pat savu "karjeru". Kā mēs pa saloniem staigājām un mānījām informāciju kā pareizi durt, kur nedurt, kapēc.. vienkārši tēlojot, ka mums bail durt un lai pastāsta, ka tas nemaz nav bīstami un tā nu mēs info vācām, vācām un "karjera" kāpa, bet tad viss apnika, bet tie bija skaisti laiki.


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Labdien! Mēs dodam jums promo kodu - ZBXM777 Aktivizējiet to savā personīgajā kontā pēc reģistrēšanās www.cexasia.pro Un Jūs saņemsiet līdz 1000USDT par savu depozītu. Laimīgu tirdzniecību!

Robertswedo

Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag


ienāktreģistrēties