Pēc 3 dienām sēde policijā ar vecākiem par smēkēšanu. Kādus jautājumus uzdos?

10.03.2009 16:01:19 aizsāka mann
11 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
mann, 10.03.2009. 16:02:02
Komentāra reitings: -8.266

Respektīvi, ko man tur jautās, kādam ir pieredze? Pastāstiet lūdzu! Un kāds varētu būt sods?

deni2s, 10.03.2009. 16:08:19
Komentāra reitings: 11.048

Pieredzes man nav, bet pieļauju, ka pajautās, cik tev gadu, cik sen smēķē, cik bieži, ar ko un kur dabū cigaretes.

Sodu gan jau taviem vecākiem nāksies samaksāt, par ko ceru, ka mājās tu vēl dabūsi trūkties :D

A kāpēc tu smēķē? Tikai nesaki, ka dzīve sūra un nervi čupā, ņemot vērā, ka tavos gados vēl visa dzīve priekšā :) Draugu iespaidā? Vai vnk tas šķiet pašam forši?

hamlets, 10.03.2009. 16:26:59
Komentāra reitings: 1.946

Sodu vecākiem nenāksies gan maksāt, jo tā ir pirmā reize, būs vien brīdinājums.
Un šī sēde kopumā ir viena liela ākstīšanās. Pat paņemot līdzi kādu, kas kaut nedaudz ir bārdains un varētu būtu tavs vecāks, var priecāties par rezultātu, ka vecākiem nav ne miņas par to, kas notiek.

lieliskais kārlis, 10.03.2009. 17:28:14
Komentāra reitings: 2.98

Man arī ir gadījies "uzrauties" un man pirmajā reizē nācās gan piečuku samaksāt. Tiesa, tas nebija par smēķēšanu, bet gan par atvērtu alus pudeli pie operas skvērā. Un otro reizi jau bija dešuks, bet nu, nekas traks. Viņiem ikdienā ar šitādiem te jāstrādā, nekas ļauns tas nav.

rxx, 10.03.2009. 17:40:27
Komentāra reitings: 4.362

Kaut kāda stulba sistēma. Tie cilvēki, kas tur ir tajā sēdē taču notriec vairāk naudas, nekā iekasē sodos. Vajadzēja šito lietu vienkāršāk taisīt - izraksta kvīti, nepatīk - vari pārsūdzēt, pretējā gadījumā - uz banku piķot.

Pusgada laikā nav samaksāts - sveiciens no Creditreform. :)

Tāpat, kā mēs to secinām no hamlet komentāra, nekāda audzinoša efekta tam nav.

deni2s, 10.03.2009. 17:51:06
Komentāra reitings: 5.316

Varbūt audzinošais efekts ir, tikai hamlets to diemžēl nav uztvēris :D Soda izrakstīšanā jau nu tok nekāda audzinošā efekta nav. Tā jau ir cīņa ar sekām, nevis ar cēloņiem.

tobis, 10.03.2009. 18:38:41
Komentāra reitings: 11.231

Bet ja ņem vērā, ka mūsdienās vairumam jauniešu vairāk rūp tas, ka būs jāmaksā, nekā tas, ka kaut kāds tur kāaauns, kauuuns un vecākiem kāaauns, tad rxx sistēma labāk strādātu.
.
Sieviešu dienā uzkāpu uz vienas ēkas jumta uzpīpēt, pienāca policisti, novēlēja priecīgu sieviešu dienu un sapīpēja ar mani. Tāds bija mans pirmais brīdinājums.

Uz līdzīga tipa sēdi ar vecākiem bija jāiet par trim nozagtām tulpēm, kuras vēlā vakarā gribēju aiznest māmiņai, lai nedusmojas, ka esmu tik vēlu. Man bija 12 gadi, un es uzķēros uz kamerām (kurš dārzos liek kameras?), nu neko, visi par mani smagi ieņirgājās un ieteica dārzus, kuros nav kameru. Samaksāju piečuku un pus gadu staigāju ar kriminālo pagātni par sīko huligānismu + ieguvu jaunu iesauku "Lara Krofta", jo laikam papūtās baumas, ka es tās tulpes kapos zagu.

propangaze, 10.03.2009. 19:44:28
Komentāra reitings: 1.949

Vecumnieku policija vienmēr bijusi smieklīga.

tobis, 10.03.2009. 19:59:49
Komentāra reitings: 4.815

Jā, bet kad laukā rāva bankomātu, policisti gulēja un tantiņa meta ar akmentiņiem pa logu, lai ceļas apvaldīt noziedzniekus. :D

mcx, 11.03.2009. 09:13:03
Komentāra reitings: -0.936

dāūū..

atceros kā man savlaik iznāca vidusskolā..brīva stunda..jāiet uzpīpēt..un kā gadijās, kā nē brauc direktors apkārt skolai..piestāj un saka, lai mudīgi minu uz vietējo pašvaldībnieku iecirkni [Lielvārdē ir kruta, nav normālas policijas, bet esošā strādā no 8.oo-17.oo]

nu neko..par cik nebiju līdz galam nosmēķējis cigareti, tad turpināju pīpēt, a šamais apbrauca otro reizi ap skolu un atkal ieraudzīdams mani palika dusmīgs..teica, lai minu uz kabinetu pie šamā un tad uz menteni..bet par cik smēķis vel nebija novilkts līdz galam, tad atbildēju, ka ieskriešu pie šamā pēc papīpēšanas akta..

protams, ka pēc tam bija sēde u.t.t. bet nu vecāku informēšanas punktu es noignorēju un kautkā izbraucu..un tajā laikā, nezinu, kā citiem, bet vismaz man prasija tieši par to situāciju, kurā pamanijos iekulties..bet nu paši policijas darbinieki mēdz atrēkt par tās skolas direktoru, takā vismaz laiku nositām jautri :D

kampy, 12.03.2009. 08:24:58
Komentāra reitings: 2.878

mani reiz izsauca uz menteni par pases nenokārtošanu 2us gadus pēc termiņa. sapinu divas bizītes, uzvilku adītu jaciņu ar latvju ornamentiem un asarām acīs sēdos komisijas priekšā. palamāja mani (galvenais visam piekrist un nozjēlot izdarīto) un uzlika mazāko/simbolisku sodu. nez, vienu sit uz ielas, bet menti pabrauc garām, lai nostrostētu jaunēkli, kurš smēķē 5 m tālāk. tapēc man šādas sēdes liekas smieklīgas.


Reklāma
Padalies priekā
Здравейте, исках да знам цената ви.

RobertSax

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

RobertSax

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Robertunsab


ienāktreģistrēties