Aptauja par HC.LV

26.02.2009 17:53:51 aizsāka deni2s
35 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
deni2s, 26.02.2009. 17:57:36
Komentāra reitings: 7.161

Cienījamie HC.LV lietotāji!
Ierakstiet, lūdzu, komentāros atbildes uz sekojošiem 2 jautājumiem:

1) Ko jums nozīmē hācītis?
2) Ar ko hācītis pozitīvi atšķirās no citām mājaslapām?

Paldies jau iepriekš!
5 saturīgāko komentāru autori (uz 5.martu) tiks bez maksas HC.LV pasākumā sestdien, 7.martā ( http://www.hc.lv/afisa/koncerti/3340/ ), tāpēc lūdzu pasekojiet līdzi, lai jūsu profilā būtu norādīts pilns vārds un uzvārds.

deni2s, 26.02.2009. 18:08:57
Komentāra reitings: 12.144

Tiem, kam vēl nav 18 - diemžēl klubā jūs neielaidīs. Taču tāpat priecāšos, ja atbildēsiet uz jautājumiem.

rxx, 26.02.2009. 18:22:34
Komentāra reitings: 2.942

1. Tā ir mana puslīdz ikdienas sastāvdaļa, tāds savējais portāls, pat neskatoties uz to, ka man te ir tomēr diezgan atšķirīgs viedoklis no pārējās masas un es tomēr ar šo masu dzīvē netusēju.

Iespējams tāpēc, ka es HC.LV reģistrējos un sāku to apmeklēt 2006. gada sākumā, tas it kā nemaz nav tik sen, bet tomēr tad šeit viss izskatījās citādāk un arī daudzu tagad aktīvu lietotāju te vēl nebija. Es atceros tādas krutas lietas kā staipāmos sānu lodziņus, zaļo tēmu, tēmu "XIV (vai kaut kāds tml.) gadsimts" un krāsaino tēmu ar Comic Sans burtveidolā rakstītām izvēlnēm ar apaļiem stūrīšiem.

Te ir arī daži cilvēki, kurus es dizgan ļoti cienu un kuru viedokli un zināšanas atsevišķos jautājumos es vērtēju visai augstu.


2. HC.LV es tīri objektīvi nevaru salīdzināt ar kādu citu portālu, jo to es uztveru citādāk, jo pazīstu vairākus tā veidotājus un pats īsu laiku esmu bijis komandā.


Gan jau vēl ko izdomāšu - papildināšu.

dzēsts lietotājs, 26.02.2009. 19:13:41
Komentāra reitings: 5.516

es kā nepilngadīgais atbildēšu:)

sāku rakstīt atsevišķi, bet abi jautājumi kaut kā sasaistījās, tāpēc rakstu kopā:
plašais tīmeklis mani kaut kad, 2006. gada rudenī, meklējot bildes, atsūtīja te. piereģistrējos un iepatikās. pa reizei ielogojos un drīz vien HC kļuva par portālu, kuru apmeklēju ikdienā, līdzīgi, kā savu e-pastu + vēl šo to. Man šeit svarīgākais ir foruma sadaļa, kuru lasot un komentējot esmu sapratusi, ka šeit cilvēku vērtē nevis pēc bildes, kā feisā, piemēram, bet gan pēc tā, kā tu runā, kādi ir uzskati, viedokļi utt. pēc smadzenēmm, tā teikt:)
un vēl man ir svarīga, man interesējošo pasākumu, afišas sadaļa, kāda nav nevienā citā portāla, kā arī literatūras sadaļa, ar jaunradi + jaunumi, dažādi.
es arī ar hc cilvēkiem dzīvē tā īsti tikusies neesmu, ja neskaita braukšanu uz ZB un Fonofestu ar autobusiņu, bet tur jau vairāk čupošanās ar savējiem sanāca.
un tomēr, man ir patīkami, kaut vai palasīt citu viedokļus par kādu konkrētu tēmu un kādreiz kaut ko, varbūt, pašai pateikt;D
HC ir ļooti mainījies, kopš laika, kad te reģistrējos, jo kaut vai tajā pašā čatā bieži nepiedalos utt, es tomēr atceros, kad kamazs, keder, agony_ un vēl citi ik dienas te uzturēja jautrību, + vēl biju šokā, kā daži 17gadīgi džeki tik sakarīgi runā, jo pēc visa izklausījās, ka puikas nopietnā vecumā, taču paskatot viņu kontus, izrādās, ka tikai 17 gadu vien ir!:)tad vēl tads tīnis, piemēram, bija un smieklīgi/stulbas emo tēmas bija.
vairs nav tā kā agrāk, bet kāpēc - nezinu.un varbūt pat ir labāk tā, kā ir tagad.

tobis, 26.02.2009. 20:02:00
Komentāra reitings: 8.753

1) Pirmie komentāri man bija nomīnusot līdz ar zemi un es domāju cik gan kretīniski cilvēki salasījušies, ar rxx aukšgalā, bet ar laiku iemācījos aizstāvēt savu viedokli un drīz vien man te pavisam ietpatikās. Ar HC.lv palīdzību es iemācījos pateikt to ko domāju un pateikt "nē" vairākuma viedoklim, netiekot par to nospļaudīta. Man šī māka, saturīgi izteikties, noder arī dzīvē, bez problēmām var aizvērt muti tukša runātājiem. Protams, arī daudzās foruma tēmās ir vērtīgi palasīt citu viedokļus, uzzināt daudz jauna, paklusēt vai paust savu tikko svaigi radušos viedokli. Jaunumi par man interesējošām tēmām, zinoši cilvēki, no kuriem var daudz mācīties un arī atsaucīgi, ja kaut kur, kaut kas jāpalīdz atrast, izvērtēt, saprast. Patīkami arī tas, kā visi šeit turas kopā visi tie pasākumi, kurus es gan pati neapmekēju, jo esmu tāda neaktīva uz jaunu cilvēku iepazīšanu, bet uznāk smaids par busiņu stāstiem un kopistisko sportošanu.

2) Šeit vienmēr var ienākt un uzzināt kaut ko kreatīvu, visādi tirliņi ātri vien tiek "izēsti" no ierindas, tāpēc pokemonizācija šo vietu nav īpaši apsēdusi.

bremze, 26.02.2009. 20:12:49
Komentāra reitings: 11.108

Piedod, Denis, bet vārds "hācītis" man asociējas ar cilvēkiem,kas pārspīlēti bieži lieto pamazināmās formas,piemēram, cilvēciņi,mīlestībiņa u.t.t. Varbūt vienkārši neesmu pieradusi.

1) HC.lv agrāk nozīmēja ļoti daudz, jo ar portāla starpniecību esmu iepazinusies ar daudziem interesantiem cilvēkiem, sarunājusi naktsmājas, ceļabiedrus, un vispār čatā gāja diezgan jautri, pašlaik te iegriežos reti un šis portāls vairs ipaši neko nenozīmē..

2) Šeit ir afišā ir apkopota specifiska informācija par pasākumiem, ko citādi būtu jāmeklē dažnedažādās mājaslapā, portāla veidotāji ir vienkārši jaunieši, forums ir diezgan saturīgs, bez miljons liekiem, aizvainojošiem, rupjiem komentāriem un spēle "izglāb sarkano" arī ir labā :)

rxx, 26.02.2009. 20:52:20
Komentāra reitings: 5.862

Sākumā kamazs pat nebija, kampy nebija. Čatā aktīvi bija agony_, neluuri, keder, dogs, tad vēl kaut kad ļoti drīz Alise (adellada) paradījās, Dace (vainawienalga) arī kaut kad sen, man liekas, parādījās... Vēl bija daži cilvēki, tā uzreiz nevaru atcerēties.

Vispār ļoti žēl, ka dzēstajiem lietotājiem nerāda nikus... Tā tomēr bija vēsture.

ompā_lompā, 26.02.2009. 21:04:05
Komentāra reitings: -3.66

bija gan kamazs sākumā, un es jau nu pateiktu, kapēc bija labāk sākumā, bet neteikšu.

rxx, 26.02.2009. 21:21:26
Komentāra reitings: -6.583

Nu es neatceros, ka viņš tolaik būtu te figurējis.

Un tas nav pats sākums. Portāls jau darbojās kādu laiku, tuklāt bija jau bijis arī "vecais HC.LV", bet par to es neko daudz nezinu.

Vēl šajā laikā (2006. gads) bija diezgan aktīvs tāds Žopelnieks, kuram vienīgajam šajā portālā niks sākas ar lielo burtu. Vēl kaut kad bišķi vēlāk laikam parādījās caps, mums par vairākām tēmām sakrita viedokļi.

Kaut kādas mikroklimata pārmaiņas, man liekas, sākās ap 2007. gadu, kura septembrī bija HC.LV koncerts Andrejsalā. Nu lūk, kādu laiku pirms tam bija aktivizējies kamazs, vēl tur bija tāds garmish un, man liekas, vēl kāds trešais... Tie te diezgan aktīvi ņēmās.

ompā_lompā, 27.02.2009. 00:15:54
Komentāra reitings: 3.059

kamazs, ja nešaubos, figurēja jau no agrīnā 2006 gada, bet otrās dekādes, kā vēsta hronikas. Nevajag piemirst ar traģisko lietotāju kramu (precējies, ir šinšila), kas izcēlās ar visai savdabīgu skatu uz dzīvi un notikumiem sabiedrībā. Garmish ir tas pats 9inch tikai, pateicoties neveiksmīgam iepazīšanās aktam, nācās noiet pagrabā un mainīt identitāti. Figurēja arī tīnis, bet viņš laikam jau ir miris, jo vēsture par viņa tālākajām gaitām spītīgi klusē.

kampy, 27.02.2009. 09:36:47
Komentāra reitings: 9.539

1)hācītis man nozīmē ļoti daudz- saakot jau ar izklaidi, kā arī cenšanos palīdzēt tā veidošanā un ar informācijas ieguvi. piereģistrējos 2007. gada 25ajā janvārī, jo meklēju kādu dziesmu, bet to nevarēja paklausīties neesot reģistrētam lietotājam. /skatīt linku http://www.hc.lv/muzika/muzikas-video-klipi/1751/
Tai brīdī neko aizraujošu te nepamanīju, tāpēc drīz vien aizmirsu hacīti. līdz.. tai liktenīgajai dienai, kad keder man teica: eu ienāc hc.lv, piereģistrējies, mēs tur visi sēzjam, sarunāsim kā maucam uz zvēru." uzspiezju hc.lv un skatos wopaa, es tak te kādreiz jau biju reģistrējusies..

kopš tās dienas līdz pat šai, kā vien ir bijis pieejams dators- nav bijusi ne diena, kad nebūtu ielogojusies. palēnām saaku iepazīt lietotājus- kā kuru sauc, kur mācās, ko darās utt ar lielu daļu pamazām sapazinos arī reālajā dzīvē, kopā tusējām bulkas pa festiem, koncjiem un dzīvojāmies pie manis laimīgajā 12ajā. vakaros čatā tā pēramaies, ka bij smiekli līdz pat asarām. citreiz ātrāk no darba steidzos mājās, lai tikai tiktu hācītī un saņemtu ikdienas pozitīvo emociju devu. ar laiku ir mainījušies gan čata kolēģi, gan ikdienā satiktie..

tacju neatkarīgi no tā- šeit es varu gan izkratīt sirdi, gan padalīties priekos, gan lūgt palīdzību jebkādā jautājumā. vienmēr būs kāds, kas palīdzēs un sniegs padomu. daudzi nopeļ hācīti, bet.. ja palūkosim statistiku- tie lielākie pēlēji nekur tālu vien nav tikuši un tepat vien ik pa laikam apgrozās.

Karocje govarja: hācītis man ir vairāk kā portāls, tā ir daļa manas dzīves, jo šeit es vairs nenosķiru, kas ir virtuāls un kas nee. hc.lv es varu pateikties par savu raibo ikdienu, par daudzajiem draugiem un paziņām, kuri caur šejieni ir gūti (īpaš sveiciens čevetei, miš kāsim un save ass, kuri man bija pirmie aklie „randiņi” mūzjā un es ne par mata tiesu nebiju vīlusies ;) ) paldies par padomiem un atbalstu, kā arī pat paldies par pelšanu, jo kā teiktu ralfs rubenis: visam vienmēr jābūt līdzsvarā.

Tas tā īsumā par hācīti, bet ko teikt man vēl būtu daudz.
PS: Deni2s, paldies tev par hc.lv!

2) Pirmkārt, jau hc.lv manās acīs atsķirās ar to, ka atsķirībā no citiem portāliem, hācīša lietotājus es satieku arī ikdienā. šī nav tikai virtuāla mājaslapa, bet daļa iz dzīves, kur nereālais savijas ar reālo. otrkārt, man ļoti patīk forums, kur var izteikt savas domas un uzklausīt citu viedokļus.

Kā arī afiša šeit ir man vispieņemamākā un saprotamakā.

Nevienā citā portālā man nav bijis krāniņš ;)

Es diemzjēl nepazīstu Lauri Libertu, bet deņku uzskatu par savu kolēģi un vairāk nekā tikai paziņu.


endo, 27.02.2009. 09:55:37
Komentāra reitings: 19.324

Cienījamais Deniss!
Augstu novērtēju šo portālu.
Jo kā smejies kā ne, esmu iepazinies šeit ar diezgan interesantiem
cilvēkiem.Labi labi nu tad īsi un kodolīgi uz jautājumiem atbildēšu,lai neizplūstu prieka asarās.
1.daudzi varētu teikt ,ka "hācītis" nozīmē tikai vienu - ilgo ceļu kāpās (banos).neliekas ,ka ir pa daudz?
2.te ir jāsāk domāt.pozitīvi?nu tie krāniņi sākumā bija sakarīga doma,bet tad kad viņš ir apgraizīts pa visam un sāk jau rauties uz iekšu veidojot vagīnu ,tad sapratu ,ka tas nav tik feini tomēr.
paldies par uzmanību un ,lai jums liels krāniņš visiem ;)

dzēsts lietotājs, 28.02.2009. 05:05:29
Komentāra reitings: 2.857

no dažiem tas viss skan vnk apbrīnojamo... šķiet pat nožēlojami :)

kampy, 28.02.2009. 08:46:00
Komentāra reitings: -3.062

aicis, novēlu tev piepildīt tavu sapni- un pazust no tik ļoti tev nīstā hc.lv

ompā_lompā, 28.02.2009. 08:48:25
Komentāra reitings: -1.176

oi oi!

skakri, 28.02.2009. 08:48:48
Komentāra reitings: 14.769

"hācītis" man atgādina kaut kādu geju portālu (es runāju par seksualitāti, nevis "gejs", kā lamu vārds. Deminutīvi vienkārši zīž)

1) Bet hācēelvē man nozīmē to, ka alternative.lv un punk.lv ir miruši (par alt - īstenībā žēl, bija foršas foruma tēmas un normāli raksti, albumu apskati), līdz ar ko hācēelvē ieņem pirmo vietu, kur čekoju līdzi pašmāju pasākumu info (otrā vieta - last.fm).
Neteikšu, ka pēdējā gada laikā esmu te aktīvi apgrozījies (tulīt būšu ielogojies tikai 666 reizi), nav īpaši daudz laika, jāmēra kleitas un tā, bet ir ok. Kapāt tik uz priekšu.

2) ar krāniņiem.

Nobeigumā - žēl gan, ka hācēelvē mainīja savu formu - no alternatīvās mūzikas peidža uz TvNet mūzikas/zaļās dzīves sadaļu. Ja nebūtu veco jūzeru, hc.lv būtu sen jau kļuvis par popa portāliņu.

dogs, 02.03.2009. 23:39:14
Komentāra reitings: 15.57

Skakri, pieminot alternative.lv un punk.lv nedrīkst arī aizmirst skvots.net =P un zaļai ievirzei nav ne vainas. Runājot par zaļo ievirzi - skatoties http://www.ziemelupuse.lv/ ievēroju hc.lv "baneri". Pēc manām domām raidījums ir makten labs (kā nekā Terzens \m/) un būtu pelnījis bik lielāku ievērību no hc puses nekā vnk reklāmu.

Uz jautājienu "ko man nozīmē hc.lv" atbildēt saturīgi, neizplūsot emocionālos jūtu izvirdumos, ir diezgan grūti. Nu saits kas saits, ar saviem plusiem un mīnusiem. Zāle (un defaultā tēma, miss that one) protams kādreiz bija zaļāka utt, bet senāk bija arī vairāk laika te sēdēt. Nu un protams ar hc.lv starpniecību ir satikts gana daudz interesantu cilvju (no kuriem viens jo īpaši mīļš). Īsi sakot, hc.lv = cilvēki, kas te pa laikam apgrozās. Un vēl hc.lv ir raksturīgs burts ō.

Uz otru jautājienu atbildēt ir vieglāk - hc.lv ir sakarīgs fōrums un afiša, kas ir tuvu ideālai. Krānu sistēma gan nedaudz pieklibo, kā to nesen pierādīja "the curious case of endo's vagina".

Kampy: manuprāt tas ir diezgan lōģiski, ka tie, kas "nopeļ" hc.lv te tomēr apgrozās. Vai drīzāk otrādāk, tie, kas te visvairāk apgrozās ir arī lielākoties tie paši, kas kritizē šo vai to. Ir jau protams dažs labs, kas pats uzprasās un mēdz šaut pār strīpu. Un ja visu lietotāju viedoklis būs "zomg hācītis ir tik nenormāli foršiņš", tad ir +/- skaidrs, ka ar hc.lv vairāk vai mazāk ir cauri. Jo, kā zināms, kad Rīga būs gatava, tā aizies pa burbuli. Tā kā aicim savā ziņā ir taisnība (neatceros, ka tev viss būtu licies baigi foršiņi tad, kad biji izbanota).

kampy, 03.03.2009. 07:44:42
Komentāra reitings: -1.414

dogs, piekrītu. protams, ka visam vienmēr ir arī savi mīnusi, bet es vadījos pēc principa: "ko jums nozīmē" un "ar ko pozitīvu" hācītis atšķiras. ja būs aptauja par hā cē mīnusiem, arī labprāt izteikšu savu viedokli.

afra, 03.03.2009. 08:44:22
Komentāra reitings: 3.599

1) afiša uz goda
2) ar to arī atšķiras

dzēsts lietotājs, 03.03.2009. 16:38:17
Komentāra reitings: -4.293

Atceros, ka tad, kad šajā portālā nepazinu nevienu lietotāju, tad pievērsu uzmanību tikai afišai, kas šajā portālā ir uz goda, (tiešām) un jaunākajiem foruma ierakstiem. Taču tagad, kad HC.lv man ir sagādājis (?) neskaitāmus draugus un labus paziņas, par forumu lēnām aizmirstu un pilnvērtīgi izmantoju čata logu, jo te var savienot divas patīkamas lietas, proti - komunicēšanu ar saviem mīļotajiem plenčiem un jaunāko ziņu izlasīšana. Bet ko es te peros par lietām, ko jūs paši redzat un varat izlasīt.
HC.lv ir manas otrās mājas un gribas teikt, ka šis portāls man ir palīdzējis atrast cilvēkus, par kuriem varu teikt - dzīvību par jums atdošu.

deni2s, 05.03.2009. 22:42:47
Komentāra reitings: 7.242

Paldies par jūsu atbildēm!

Man tās lika saprast, ka hc.lv galvenā vērtība esiet jūs paši - cilvēki, kas to apmeklē, un kas te pulcējas. Un ka būtiskākā lieta, ar ko hc.lv visvairāk atšķiras no citiem portāliem (pozitīvi vai negatīvi, tas jau cits jautājums) - ir krāniņu sistēma :)

Es izvēlējos 5 nē, bet 8 atbilžu autorus, kuri tiks HC.LV koncertā 7.martā ( http://www.hc.lv/afisa/koncerti/3340/ ) par velti, un tie ir rxx, tobis, bremze, endo, skakri, dogs, kampy un passenger.
Klubā pie ieejas sakiet, ka esat HC.LV sarakstā un meklējiet savu vārdu un uzvārdu.

Paldies vēlreiz, un piebildīšu tikai, ka es labprāt uzklausītu vēl citus viedokļus arī turpmāk, neskatoties uz to, ka uz bezmaksas ieeju koncertā vairs nevar pretendēt.

P.S. Ļoti atvainojos par aizkavēšanos.

_intuiicij_, 06.03.2009. 08:22:14
Komentāra reitings: 2.818

heh, lkm man tās biļetes nav tik svarīgas, jo uz kencertu tā vai tā iešu, bet beidzot saņēmos uzrakstīt arī to, ko domāju es :)

1)hc.lv pēdējā laikā ieņem diezgan lielu vietu ikdienas dzīvē, jo tgd, pirmais, ko daru ieejot i-netā, ir ieiet hc.lv [nevis draugiem.lv kā tas bija iepriekš :)] Iekš hc.lv ir sanācis iepazīties un parunāties ar daudziem foršiem cilvēkiem, kururs dzīvē es iespējams nekad tā arī nebūt iepazinusi :) un par to, ka šī mājaslapa man nozīmē kko vairāk nekā citas, liecina tas, ka es te pavadu diezgan daudz laika :)

2) atšķiras ar to, ka te nav apnicīgu sadaļu [kā piemēram bilžu vērtēšana, slepenais pielūdzējs, puķītes, pikas, sirsniņas uz bildēm] utt Un te ir cilvēki, kas dzīvē ir gluži tādi paši kā šeit [kas pēdējā laikā lkm tomēr ir retums )]
paldies jums par šo portāju :)

P.S. patiesībā paldies artemijam un endo, jo piereģistrējos šeit, lai atrastu kādas grupas koncertam savā miestā un šie puiši bija tik atsaucīgi, ka gribējās iepazīt arī pārējos :)

Haag visiem :)

P.P.S. man patīk mas krāniņa garuma ;D ja man dzīvē tāda nav, tad vismaz te es jūtos kruti ;D

deni2s, 06.03.2009. 10:16:26
Komentāra reitings: 2.846

Runājot par bezmaksas ieejām HC.LV koncī - tā kā nezinu visiem vārdus un uzvārdus, un profila informācijā tā arī tos neesat norādījuši, kā biju lūdzis, tad diemžēl visiem iepriekšminētajiem tomēr nebūs bezmaksas ieeja.

ompā_lompā, 06.03.2009. 10:25:42
Komentāra reitings: 4.496

īsi un kodolīgi - http://www.youtube.com/watch?v=rX7wtNOkuHo&feature=related

mcx, 06.03.2009. 10:25:48
Komentāra reitings: 1.478

1) ko man nozīmē ?? hmm..jāpadomā..
pirmkārt jau pasākumu informācijas resurrs [neesmu pirmais kas to saka]
otrkārt - komjunikeišens aar interesantiem pīpliem :DDD [atkal neesmu pirmais kas to saka]
2) nav draugiem.lv :)

deni2s, 06.03.2009. 11:19:10
Komentāra reitings: -1.018

Laikam iepriekš izteicos divdomīgi - visiem nebūs bezmaksas ieeja, bet dažiem no minētajiem tomēr būs. Vnk meklējiet sevi HC.LV sarakstā.

dzēsts lietotājs, 06.03.2009. 11:44:49
Komentāra reitings: 4.833

tas nu gan ir ļauni. varēji vismaz pateikt, kuri būs tie nelaimīgie, kas tomēr nedabūs savu balvu. nedabūs arī tie, kuriem vārdu zini, bet tas nav norādīts profilā? :D

deni2s, 06.03.2009. 13:40:54
Komentāra reitings: -0.661

Kuriem vārdus zināju, tos sarakstā ierakstīju. Biju laicīgi lūdzis cilvēkus ierakstīt savus vārdus/uzvārdus profilā, tāpēc šoreiz mani ļaunumā nevajag vainot.

endo, 06.03.2009. 22:11:55
Komentāra reitings: 0.697

o super vinnēju ,bet tomēr nevinnēju.
a kas tur nikus ierakstīt nevar tajā sarakstā?

deni2s, 06.03.2009. 23:25:08
Komentāra reitings: -5.076

Varbūt arī var, bet nevajag.

Redzi, ir lietām noteikta kārtība. Kārtība, pie kuras visi ir pieraduši, kas ir pieņemta jau gadiem. Piemēram, ka sarakstā raksta vārdu un uzvārdu, nevis niku, ka, ja speciāli palūdz norādīt profilā vārdu un uzvārdu, tad varbūt to arī vajadzētu izdarīt, ja vēlies ko dabūt pretī nahaļavu, nevis pašiem noslinkot un tad dot gudrus padomus, kā risināt pašu slinkuma dēļ radītās problēmas.

Skatos, vēl aizvien neesi norādījis savu vārdu un uzvārdu. Grābekli atceries?

dzēsts lietotājs, 07.03.2009. 10:18:52
Komentāra reitings: 11.091

Diezgan smieklīgi patiesībā. Nu,skumji,ka tā. Un ja jau tik ļoti patika lietotāju rakstītais,tad kāpēc nevarēja viņiem pašiem(kas nebija minejuši vārdu un uzvārdu profilā) to pajautāt? Kur ir problēma?
Un ,lai nu kā,bet endo laikam ir hc.lv ir diezgan ilgi, un es šaubos,vai tu,Deniss,nezināji ,kāds ir viņa vārds un uzvārds.


Noteikumi paliek noteikumi?
A kur ta paliek hc.lv vienotība un visas paarējās jaukās štelles?

ompā_lompā, 07.03.2009. 10:28:32
Komentāra reitings: 7.331

Es personīgi nikus konču listos lieku jau gadiem un neviens nav sūdzējies, kur ta pēkšņi tāda kārtība parādijusies?Domāju, ka ne jau slinkums vainīgs, bet nevēlēšanās mētāties netā ar personīgo info, kam patiktu, ja pēkšņi visādi joberi tv netā zem savām dumībām parakstītos ar tavu vārdu un uzvārdu?zin tak, cik aprobezjota ir DP. Vienība ir, vienotības nav...

skakri, 07.03.2009. 12:15:29
Komentāra reitings: 11.144

Es nebūšu. Kāds, ja vēlas un deni2s nepiefiksē, var doties kā Kristaps Karlsons (skakri).

dzēsts lietotājs, 08.03.2009. 06:32:06
Komentāra reitings: -5.29

hā hā hā hā te tev nu bija, forši izsmējos. :)

neluuri, 09.03.2009. 21:35:22
Komentāra reitings: 8.686

He, nu jau kādu gadu laikam te esmu ļoti reti, bet:

1)hc.lv ir tā nabaga lapa, kurā es spamoju savos piecpadsmit sešpadsmit gados. Atceros kā es, galvenokārt, ar agony_ daudz un dikti muldējām čatā visvisādas muļķības. Pa reizei arī tagad vēl pamuldam(tiesa, vairs ne šeit). Kādu laiku atpakaļ forumā bija uzpeldējis vecs temats, kur arī es kaukto biju rakstījis. Nu, drusku kauns man palika. Bet nu tas varbūt labi- vismaz zinu, ka esmu kaut mazliet prātīgāks palicis. Jā, bet tad kautkā sanāca, ka es labu laiku šeit nerādījos un, kad atgriezos, te bija stipri daudz tautas, kuru nepazīstu. Tad nu es sakautrējos un ātri aizmuku prom. ;D

Saticies gan ar nevienu no šejieniešiem neesmu, bet redzējis esmu daudzus. Vienmēr liekas, ka varētu pieiet un mazliet uzmākties, bet mēēh- slinkums.


Reklāma
Padalies priekā
হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

RobertSax

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Robertunsab

Labdien! Mēs dodam jums promo kodu - ZBXM777 Aktivizējiet to savā personīgajā kontā pēc reģistrēšanās www.cexasia.pro Un Jūs saņemsiet līdz 1000USDT par savu depozītu. Laimīgu tirdzniecību!

Robertswedo


ienāktreģistrēties