vai atkārtosies 5. gada revolūcija?

12.01.2009 12:47:40 aizsāka lieliskais kārlis
31 komentārs Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
lieliskais kārlis, 12.01.2009. 12:48:05
Komentāra reitings: 10.919

Kāds ies rīt uz to piketu Doma Laukumā?

save_ass, 12.01.2009. 12:48:40
Komentāra reitings: 3.817

Kāds jau noteikti ies. Es ne.

mcx, 12.01.2009. 12:58:36
Komentāra reitings: 4.193

nav jēgas...jāveic bruņota saeimas un ministru kabineta ieņemšana masveidā..domāju, ka tikai tā kautko varēs panākt...

tobis, 12.01.2009. 14:02:28
Komentāra reitings: 13.835

sacelts baigais bardaks, cilvēkiem iepotēta panika, bet ko gan lai citu dara? varbūt tiem tur- augšā sirdsapziņa pamodīsies? (hahaha) nu nē, es ar nezinu vai ir jēga, bet to redzēs pēc tam. aiziešu.

tobis, 12.01.2009. 14:15:26
Komentāra reitings: 12.367

un protams, atkal visi gudri- "gāžam, gāžam, gāžam!", bet ko cels vietā neviens nepadomā un pat ja domātu, neko neizdomātu.

dzēsts lietotājs, 12.01.2009. 14:19:12
Komentāra reitings: -5.633

Nezinu. pa manam lielas jēgas nav iet(vismaz man)
atkal bus daudz omišu/opišu un policistu, kuriem rokas/steki niezēs lai kadam ieslānītu.

tuunc?, 12.01.2009. 15:01:04
Komentāra reitings: 7.686

"nav jēgas" laikam ir latviešu mīļākais teiciens pēdējā laikā. neko nedarīt, sēdēt mājās un gausties ARĪ nav jēgas. Es sasodīti gribētu aiziet kaut vai tādēļ, lai redzētu, kas tur galu galā notiks. Cik un kādi cilvēki būs savākušies, ko tur runās no tās tribīnes... Ļoti žēl, ka netieku tajā datumā. :(

save_ass, 12.01.2009. 15:19:29
Komentāra reitings: 3.229

"nav jēgas" nenozīmē, ka cilvēks sēdēs mājās un gaudīsies. Arī tas nozīmē viedokli un daži ar to pasaka to, ka tai pat laikā ir svarīgākas lietas, ko darīt, lai piegrieztu vērību šim pasākumam.

Es personīgi neiešu, jo neesmu dzirdējis pasākumam citu kaut cik saprotamu mērķi, kā vienoties kopā un panākt valdības atkāpšanos, kas šajos ekonomiskajos apstākļos man liekas pilnīgi aplami un nelietderīgi, ievedīs vēl lielākā krīzē, jo tāda procedūra prasa lielus izdevumus utt. utjp.

hepatits, 12.01.2009. 16:30:50
Komentāra reitings: 14.389

"Saskaņā ar organizatoru teikto, plānots, ka protesta akcijā piedalīsies vismaz 20 tūkstoši cilvēku, kā arī vairāk nekā 30 sabiedrisko organizāciju, kaut gan atbalstu un dalību pasākumā izteikuši vēl daudzi... "

vs

" "...pasākuma norisi un drošību uzraudzīs arī aptuveni 1000 mūsu biedru," uzsver Latvijas Apvienotās Policistu arodbiedrības prezidents... "

haha'! man shkjiet, ka tiem otrajiem ir stresinjsh. :]
diez riitvakar kaads mirs domu laukumaa?

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/article.php?id=577041
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/comments.php?oid=577041&tab=news&com_ord=asc

save_ass, 12.01.2009. 16:31:53
Komentāra reitings: 7.29

vēl zemessardze ies palīgā un jaunsargi no daudziem rajoniem. bet tik un tā vairāk, kā 2000 nebūs. un ja kas nopietns sāksies, tad kādu asaru gāzi vai kko tādu izsmidzinās visdrīzāk...

hepatits, 12.01.2009. 16:52:09
Komentāra reitings: 13.969

komenteetaaja plaans -->

"Ierindas pilsonis Pirms 1 stundas un 14 minūtēm:
Protesta akcijai vajadzētu sākties Daugavas krastmalā pie prezidenta pils, tad tauta virzās uz saeimas māju, ieņem to, tad dodas uz premjera pili un ieņem arī to.
Uzsākam dalībnieku reģistrāciju, sarīkojam tautas kongresu un juridiski pareizi patriecam varas mafiju elle ratā.
14.janvārī jau ir ievēlēta pagaidu saeima un nozīmēti ministru vietas izpildītāji.
15. janvārī izsludinām jaunas saeimas vēlēšanas.
Nedēļas laikā ir jāizstrādā un jāpieņem jauns vēlēšanu likums, kurā ir iestrādāta arī pašas vēlēšanu sistēmas maiņa - 54 deputāti no rajoniem(pa divi no katra) un 54 pa partijas līniju. Partijniekiem % barjera ir jābūt 25% lai saeimā nebūtu vairāk kā trīs partijas.
Visiem līdzšinējiem saeimas deputātiem aizliegums kandidēt saeimā 10 gadus. Ministrus saeima izvēlas konkursa kārtībā - kurš var un prot, nevis kurā partijā sastāv.
Ministrs savāc savu vadības komandu - profesionāļus ar kuriem viņš grib un var strādāt - vietnieki, padomnieki, nodaļu vadītāji. darbs uz 4 gadiem un nekādu citu kompensāciju kā vien vispārējā likumdošanā paredzētā, kā jebkuram strādājošajam."

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/comments.php?oid=577041&tab=news&no=5

xnemiersx, 12.01.2009. 17:01:16
Komentāra reitings: 8.594

varbūt atkārtosies, bet ne rīt. un diez vai šogad. vēl trauks nav pilns, un neviens arī īsti nezin kur tā trauka saturu liet.

hepatits - :D

save_ass, 12.01.2009. 17:10:54
Komentāra reitings: 9.204

Ieņemšana neskan pēc juridiski pareizas kārtības.
Lai mainītu vēlēšanu likumu, Saeimas locekļu skaitu, jārīko referendums.
Aizliegums kandidēt ir prettiesisks.
Kamēr konkursu uz ministru vietu izvēlēs, paies laiks + ir tādi valsts noslēpumi, par kuriem zin tikai atsevišķas amatpersonas, un no jauna amatā stājies cilvēks nebūs kompetents nekavējošai rīcībai

Un gribu zināt, kas ir tie, kas gatavi uzņemties pagaidu ministru posteņus un attiecīgi arī atbildību par situāciju valstī...

Un vēl arī varētu paredzet to, ka kādai kaimiņu lielvalstij ienāks prātā izmantot situāciju un iejaukties mūsu politika, ar armiju iebraukt valstī ar nolūku "novērst asinsizliešanu un stabilizēt politisko situāciju", jo ārvalstīm vispār šāds solis liksies nepieņemams. Atgriezīsimies 1918. gadā, tikai bez jebkādiem līdzekļiem valsts kasē. Diez vai tauta metīs no saviem līdzekļiem naudu ekonomikas glābšanai, tikpat labi to šobrīd varētu darīt...

rxx, 12.01.2009. 17:52:55
Komentāra reitings: 5.88

Ha, hā, revolucionāri, ibio... :D

Es noiešu garām, bet nepiedalīšos, jo uz uzskatu, ka tam pasākumam nav jēgas. Gāzt Saeimu? Un kas tad nāks vietā? Tas pamulķis Štokenbergs un tā demagoģe Kalniete, nu ne taču...

Par revolūciju runājot, revolūcijai ir jābūt vadonim un ir jābūt puslīdz skaidram, kas tad notiks, kad revolūcija būs notikusi. Pagaidām nav ne plāna, ne vadoņa... Nav nekā. Ir tikai izsalkusi tauta, kura pati sevi ir problēmās ievedusi. Te navar būt ne runas par kaut kādu revolūciju, var būt runa tikai par vēl lielāku bardaku. Vai tas šādā situācijā valstij ir vajadzīgs? Nedomāju vis.

tobis, 12.01.2009. 18:24:06
Komentāra reitings: 9.986

Igo šo situāciju komentēja tā : "pēdējais latvieties, kurš aizbrauks no Latvijas, lai izslēdz lidostā gaismu."

kaut kas ir jādara, bet ne šādā veidā, jā.

čalis, 12.01.2009. 18:57:16
Komentāra reitings: 6.644

H. Demakova jau padevās. Šodien demisionēja.
Aizskrēja kā suns, asti starp kājām iebāzis.

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/article.php?id=577052

save_ass, 12.01.2009. 19:14:53
Komentāra reitings: 7.007

Aizmuka uz Franciju šķiet...

Nobrieda jau par viņu sūdi te, gan par to Gaismas Pili, gan viņas to neustamo īpašumu ar mikroliegumu + ziņās runat lidostā atteicās... Viņa man nekad nav patikusi.

tobis, 12.01.2009. 19:19:50
Komentāra reitings: 8.429

re, tik stulba nemaz nav, kā likās. :D

ja varētu, labprāt tagad ietu viņas vietā.

skakri, 13.01.2009. 05:04:42
Komentāra reitings: 5.681

Iešu, jā, bet kāds sakars ar revolūciju? Biezpiens un sērkociņi?

lieliskais kārlis, 13.01.2009. 05:22:42
Komentāra reitings: 2.816

"pēdējais latvieties, kurš aizbrauks no Latvijas, lai izslēdz lidostā gaismu." - gada teiciens, goda vārds!

Skatos, ka baigā diskusija aizgājusi.
Un es, piemēram, domāju, ka šis pikets vnk būs pret Saeimas pašreizējo darbību, un to, ka tā mūs neapmierina. Mēs vnk parādīsim, ka mums na vvienalga. Vai tas kko mainīs? Šaubos, bet ticu, ka varētu sākties arī agresija, vismaz uz to baigi velk.

dzēsts lietotājs, 13.01.2009. 16:02:17
Komentāra reitings: -1.351

velk gan uz agresiju, jo pat draugiem.lv saakumā sūtīja vienkāršas vēstules, par to - kur, kas un kā?, taču pēdējās dienās nācās saņemt vēltules ar aicinājumu ņemt līdzi spridzekļus utt. + vēl pamācība, kā to "bumbu" pašam mājās pagatavot.
nu kamooon, kas tad tur galu-galā iznāks?

nav tā, ka man ir vienalga, taču es uz šito visu labāk no malas tik noskatos.
atliek tikai cerēt, ka nebūs kā 5.gada 13. janvārī - bez asinīm. kaut gan, paši jau uzprasās..

dzēsts lietotājs, 13.01.2009. 16:25:53
Komentāra reitings: -4.219

Re-kur, stāsts par to, kas notiek valdības veču galvās, tagad:D

http://domkalve.info/visadi/KasNotiekLatvija...

Nasing spešal!

snifs, 13.01.2009. 17:07:02
Komentāra reitings: 0.079

Ha! Pamanījāt tajā Hepatīta citētajā plānā-ieņemt premjera pili!! Ha!

tas jau liecina par..nu..par..eh, riebjas man, ka skrien līdzi baram neiedziļinoties

dzēsts lietotājs, 13.01.2009. 17:28:25
Komentāra reitings: 2.928

http://domkalve.info/visadi/KasNotiekLatvija.swf

šaadi būs pareizi. biš kļūdījos ^_^

kampy, 13.01.2009. 18:21:25
Komentāra reitings: 1.204

manu jau mazliet saakušos nozjēlu, ka neierados uz piketu, brīdī, kad klausoties "zibsnī zvaigzne..." pleijerī man pat tā kā asaras sariesās acīs, tagad smagi aplauzj tas ko redzu notiekam tiešraidē vecrīgā.. cik skaisti viss iesākās, tik jau paredzami prasti un brutāli viss turpinās.. Latvijā laikam bez dūrēm un pudeles nekas nenotiek.. tas, protams, skumdina...

dzēsts lietotājs, 13.01.2009. 18:33:42
Komentāra reitings: 3.327

Pretēji iepriekš no manas puses paredzētajam tautas pūlis no savas puses nonācis līdz tikai atbalstāmai rīcībai nevis tikai naivam koncertam un tautas kopsapulcei, kuru caurvij dažādas uzrunas - zināma rīcības brīvība atsaucē uz šo pašu Saeimas simts "gudro" līdzšinējo darbību.

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/article.php?id=577280

Jāatzīmē arī fakts, ka kas šāds Latvijas līdzšinējā vēsturē norisinās pirmo reizi - fight for Your rights!

kampy, 13.01.2009. 18:53:16
Komentāra reitings: 3.722

tas jau nekas, ka cieš un spērienus saņem policisti, kam pienakums liek tur stāvēt vai tv diktors ar akmeni pa galvu, jo vēlas parādīt visai Latvijai, kas īsti tur notiek, veikali un kafejnīcas, kam tā jau neklājās viegli un vienkārši garāmgājēji, kas tiek ierauti tajā jandāliņā..

sila jestj, uma njenada..

Man raudāt gribas nevis sajūsmināties par to, kas notiek..

PS: varu derēt, ka iepriekšējā komentāra autors (un visi citi līdzīgi domājošie) tagad ērti iekārtojies dīvānā visu vēro tv ekrānā, nevis tad iet un tur līdzi saviem uzskatiem, tb- fight for your rights!

save_ass, 13.01.2009. 19:16:44
Komentāra reitings: 0.998

Man jau arī patīk redzēt, kāda tauta izskatās vienota šodien (sarkasms)

Kauns.

tobis, 13.01.2009. 19:55:23
Komentāra reitings: -2.818

Pabriks ir panācis savu, viņa vēl pagaidām plānajā maciņā, sakrita daudz plusiņu. cirks.

save_ass, 13.01.2009. 20:10:04
Komentāra reitings: 9.555

Es tik nesaprotu, kāpēc ugunsdzēsēji nebija... vakar vakarā esot trenējušies viņi tur.
viena auksta ūdens šalts vien un divi būtu visus atvēsinājusi...

teadors, 22.01.2009. 12:17:44 (fiksēts pārkāpums)
Komentāra reitings: -14.167

Saac pelniit naudu internetaa registreejoties sajaas lapaas!
Minimums ko tu nopelniisi buus 30 santimi dienaa un taa katru dienu
liidz neapniks! Tev tikai ir janospiez uz "Apskatiities reklamas"
un pabuut vinaas kaa minimums 30 sekundes liidz kameer izskriesi cauri
visam sarakstam! Registreejoties visaas sajaas lapaas buus iespeeja
vel vairaak nopelniit! ;)

http://www.naudina.lv/index.php?ref=teadors

http://money.bit-stream.lv/?r=teadors

http://www.money.theleech.org/?r=teadors

http://LatBux.Lv/index.php?ref=teadors

Lai veicas!


Reklāma
Padalies priekā
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


ienāktreģistrēties