izsklausās stulbi, bet ko iesakat z-svētkos, ja nav ko darīt. aptuveni tā - nav man draugu. emo

23.12.2008 10:28:00 aizsāka bieva
17 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
mcx, 23.12.2008. 11:15:51
Komentāra reitings: 4.872

ja jūties emo, tad iesaku ziemassvētkus vispār nesvinēt...lol

a ja kas - paķer šampi un brauc ciemos, jo es ar nekur nedošos un tupēšu mājās..man pat egles nav :D :D :D :D :D [vismaz pagaidām]

dzēsts lietotājs, 23.12.2008. 11:38:07
Komentāra reitings: 2.16

tad ej uz baznīcu, uz koncertu vai Dievkalpojumu. varbūt tur nesajutīsies viena:D

nu ko citu var padarīt tādam, kuram liekas, ka neviena viņam nav!?
ir, un pilnīgi noteikti IR!

mcx, 23.12.2008. 11:42:45
Komentāra reitings: -4.304

stulbā muša - neko tu tādam neparādīsi..moš viņai sanāks tāda ārpusķermeņa pieredze, kas paraādīs šamai, ka tomēr ir kāds, kas par jamo uztraucas & stuff...

adellada, 23.12.2008. 12:00:49
Komentāra reitings: 12.239

bieva, varbūt tev ir ģimene vai radinieki? Ziemassvētki laikam nav tā reize, kad vajag "party hard" ar draugiem un pēc tam, pēc kāda laika, atcerēties "kā toreiz dzērām mēs".

cannon, 23.12.2008. 12:13:17
Komentāra reitings: 8.93

es svineshu z-svetkus viens pats ar labu muziku & stuff ;D

dzēsts lietotājs, 23.12.2008. 21:52:14
Komentāra reitings: -12.674

cannon piekritu tev tikai manu nodomu izjauks mans puisis/cruel one..

mcx, 23.12.2008. 23:28:56
Komentāra reitings: 10.747

samarii -> Lol&rofl

_intuiicij_, 24.12.2008. 15:30:37
Komentāra reitings: 5.411

Uzskatu, ka Ziemassvētki ir vairāk ģimenes svētki :) centīšos pavadīt ar ģimeni un tuviem cilvēkiem-klusi un mierīgi,
bet lūk Jaunais gads-tā atkal ir pavisam cita lieta :D

kampy, 25.12.2008. 10:45:40
Komentāra reitings: 3.916

ja ziemassvētki ir ģimenes svētki, tad mana ģimene ir kamazs, kostja un dima. jestj o cjom podumatj. scestlivovo vsem!

zipaks, 25.12.2008. 10:52:22
Komentāra reitings: 9.242

Prieks, ka decembrī ap 20 datumiem ir dažas brīvas dienas. Biški jāpamācas, ēdiens ar nesaprotamā vedā varenos daudzumos virtuvē parādījies, bik riepa jāpieaudzē. Jāizguļas.

snifs, 27.12.2008. 10:00:12
Komentāra reitings: 4.283

man jau šķiet, ir tā-svētkus svinēt vienam nebūtu nemaz tik traki, ja vien visur apkārt netiktu atkārtots-Ziemassvētki ir kopābūšanas laiks, kad mēs sanākam kopā un bla bla. respektīvi-ir jābūt stipram un pietiekami autsaiderīgam, lai spētu Ziemassvētkus Izbaudīt vienatnē, nejūtoties kā mazam īmiķim

hepatits, 27.12.2008. 13:28:10
Komentāra reitings: -1.449

http://www.hc.lv/literatura/pardomas/ziemassvetki-ar-atvertam-acim/

ko shii raksta autore gribeeja mums pateikt?
vai tas tika patiesi pateikts?

tobis, 27.12.2008. 16:28:34
Komentāra reitings: 1.93

tagad jau sāk šķist, ka "Ziemassvētku brīnumu" zog nevis komercija un dāvanu drudzis, bet gan nihilistiskie svētku nīdēji.

atslābstiet taču.

hepatits, 27.12.2008. 17:43:01
Komentāra reitings: -0.02

cik daudzos no gadiijumiem, kad tiek noliegta probleemas/jautaajuma eksistence, probleema/jautaajums atrisinaas?

tobis, 27.12.2008. 18:06:52
Komentāra reitings: 4.286

bet šāda atteiksme problēmu arī neatrisina, tā ir līdzvērtīga ar pašu problēmu. Varbūt nevajadzētu Ziemassvētkus pārvērst par masas svētkiem, bet padomāt katram par sevi atsevišķi. nevis "ārprāc ziemassvētki, jāsapērk visiem dāvanas, nav laika, nav noskaņojuma, ak, cik dārgi mandarīni!" vai arī "stulbie ļautiņi, nekā jūs nesaprotat, es protestēju, es noliedzu, man riebjas, tādu svētku vairs nav!"

galējības nav atrisinājums

hepatits, 27.12.2008. 18:34:43
Komentāra reitings: 0

driizaak sapratu tavu piedaavaajumu, tobi, kaa kopiigu ieguldiijumu, domaajot par sevi, kaa individuaali speejiigaam buutneem atsevishkji, nekaa individuaali mantkaariigaam un egocentriski norobezjotaam ar meerkji guut privaato labumu arii izpatiikot laika biedriem [mirklii, kad gribas veel vairaak njemt un laist gar ausiim 'dodot guutaa' atzinju].
jo vajag reizi apkopot savas domas [plaanotaajos, kurus mees ikdienaa izmantojam un sekojam liidzi darbiibaam, kuras mees pakaartojam savaam un citu veelmeem] un finalizeet gadaa doto ieguldiijumu sabiedriibas [tai skaitaa savas] labklaajiibas veicinaashanaa [jo nedziivo uz shiis lodiites divi cilveeki, katrs savaa polaa] , protams, atzimeejot plusus un miinusus, kas buus jaapiesliipee zemeslodes asij iedancaajot periodiski sekojoshaa laika [shkjiet, ka kaut kaads periodiskums ir stieptajaa laika liinijaa] un telpas posmaa.

vairaak vai mazaak/apmeeram pareizi sapratu?

tobis, 27.12.2008. 18:57:15
Komentāra reitings: 2.817

Par sabiedrību un ieguldījumu tajā es vispār nerunāju kā par galveno. tas ir tāds kā rezultāts, blakusparādība, ja mēs tiešām domātu katrs par sevi un varbūt vēl kādu, kas svarīgs.
Kāpēc jāsarežģī tas, ko nu tiešām nevajag sarežģīt. Ir dotas brīvdienas, atpūtieties pēc saviem ieskatiem, lai pēc tam var atkal dzīvot laicīgajā pasaulē ar pilnu krūti, muskuļiem un sviedru lāsēm, stresa uzplūdiem un visu pārējo, kas pie ikdienas parastajam cilvēkam piedienas. šis laiks ir lai apstātos un ieelpotu, un nevajag to pārvērts par pienākumu "jāatskatās uz pagātni, jāizplāno nākotne". nē, nē, jāpadzīvo tagadnē.


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Здравейте, исках да знам цената ви.

RobertSax

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

RobertSax

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Robertunsab


ienāktreģistrēties