Krievi uzbrūk!?

19.12.2008 08:46:29 aizsāka shadow
25 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
kikinja, 19.12.2008. 08:52:18
Komentāra reitings: 4.96

es ceru, ka ne. jo tad nav(a) labi..

shadow, 19.12.2008. 08:52:51
Komentāra reitings: -0.198

http://www.kompromat.lv/item.php?docid=readn&id=4744

Ieveerteejiet sho saitu!
Baac, taadas dusmas uznaaca, izlasot - vinji taksh nevar likties mieraa un beidzot samierinaaties ar to, ka esam briiva un neatkariiga valsts!! Bet nee, veel cepaas, grib atjaunot veco kaartiibu un muus par nacistiem saukaa..
Un vai tieshaam buus briidis, ka vinji atkal okupees muusu dzimteni un apspiediis latvieshus??

Žopelnieks, 19.12.2008. 09:12:07
Komentāra reitings: 9.011

Diemžēl nevaru komentēt rakstu, jo no tā neko nesaprotu. Šī valoda man ir sveša :)

shadow, 19.12.2008. 09:19:49
Komentāra reitings: -5.185

"Не вернуть ли нам и Прибалтику? А почему бы и нет. Мое мнение: государственная самостоятельность прибалтийских республик оказалась несостоятельной. Они не справились с этой задачей, потому что оказалось, что значительное большинство этнически местного электората – это нацисты. А нацисты – это люди, с которыми нормальный разговор и наделение их нормальными правами невозможны. Это люди, в которых нужно стрелять. Пуля – единственный аргумент против нацистов. И они дождутся, что наши танки будут стоять в Риге".
Sho saka viens no paziistamajiem zurnaalistiem Krievijaa.
Neesmu nekaada dizzaa krievu valodas speciaaliste, bet iisumaa varu pateikt, ka tur teikts, ka krievi vareetu atguut Baltijas zemes, ka te dziivojot liela dalja nacistu, kuriem ar vaardiem neko nevarot ieskiadrot un vieniigais risinaajums esot lode...ties esot cileevki, kas esot jaashauj nost..

mcx, 19.12.2008. 09:56:37
Komentāra reitings: 6.215

sākās...

šaubos vai to ūdensgalvu laidīs pie reālas varas un ļaus rīkoties pēs viņa prāta...palasot rakstu ari acīmredzams ir tas, ka viņš pārāk akli spriež neliekot priekšā reālus faktus, tikai tas, ka visi letiņi ir naciki un ka tādi jābliež nost...ok, nenoliedzu, ka ari šī puse nav bez vainas, jo durņi pie vadības, bet nu lol...

burn weed in ma spliff, not houses in neibourghood...

tobis, 19.12.2008. 09:57:11
Komentāra reitings: 9.101

gan jau kaut kāda salmu kulšana vien.

mcx, 19.12.2008. 10:01:16
Komentāra reitings: -4.859

visticamāk, ka tukša salmu kulšana..ja vien nenotiks tāda pati ietekmes zonu sadalīšana, kā tas bija staļiniskās psrs un hitleriskās vācijas laikā II p.k.

deni2s, 19.12.2008. 10:03:00
Komentāra reitings: 20.916

shadow, ja izlasīji to rakstu, tad tie paši krievi nosoda tos žurnālistus par apvainojumiem. Cūkas ir gan starp krieviem, gan starp latviešiem, tāpēc nevajag uzreiz attiecināt lietas uz visu nāciju.

mcx, 19.12.2008. 10:05:40
Komentāra reitings: 13.759

deni2s labus vārdus saka...

/piedod, man nogļučija un ielikās mīnuss plusa vietā ...

shadow, 19.12.2008. 11:43:19
Komentāra reitings: -9.944

Nu, jaa, ok, ir taadi, kas nosoda un varbuut izdaru paarsteidziigus secinaajumus, bet paraknjaajoties pa krievu saitiem var atrast ne mazums shaadus rakstus, kur latvieshi tiek atspoguljoti kaa nacisti un teikts, ka Latvija atkal buutu jaapakljauj..
Nesaku, ka vinji to tuuliit arii dariis, bet taa vien liekas, ka shaadu rakstu iespaidaa tiek uzkurinaata tauta un veidots nepareizs priekshstats par mums, muusu zemi un muusu attieksmi pret krievu tautiibas paarstaavjiem, pie tam labi zinaam to, ka Krievijaa dziivojoshajiem krieviem nav ne mazaakaas nojausmas, kas mums te Latvijaa notiek, bet, ja vinjeim tas viss tiek pasniegts taadaa veidaa, tad nav briinums, ka veidojas taada attieksme pret mums un muusu miiljo Teevzemi..:/

deni2s, 19.12.2008. 12:07:05
Komentāra reitings: 13.575

Tu pašlaik nodarbojies tieši ar tādu pašu tautas uzkurināšanu, par kādu pats rakstīji, no latviešu puses. Jo vairāk sūdus aiztiek, jo vairāk tie smird.

Nesaprotu, kāpēc tev te jāreklamē visādi sviesti, ko kāds idiņš ir sarakstījis, un jāpievērš tam tik liela un nepelnīta uzmanība. Reklamē labāk pozitīvās lietas.

Un vispār padomā, ko īsti tu panāci ar saviem komentāriem šeit. Bija vērts? Daudz kas mainījās no tā?

shadow, 19.12.2008. 12:27:38
Komentāra reitings: -1.906

Hmm..izskataas, ka Tu (deni2s) brauc nedaudz augumaa..

Ok, var jau buut, ka es te tagad kurinu tautu un taa, vnk ar saviem komentiem pauzzu savu sashutumu par to, kaa mees un muusu zeme tiek atspoguljota Krievijaa..un man neviens nevar aizliegt izteikt savu viedokli briivaa un demokraatiskaa valstii un, ja Tev kas nepatiik, nekomentee..!!!

Nu, un par tiem s**** gan Tu nesmuki pateici - dereetu taa kaa nedaudz izkopt savu valodu.!.

kikinja, 19.12.2008. 12:30:12
Komentāra reitings: 7.439

nu tas, ka tiek veidots nepareizs priekšstats, vnk ir fakts - http://easyget.lv/politika/read/8623/

save_ass, 19.12.2008. 12:58:59
Komentāra reitings: 3.321

Peld tikai s**i, zelts ir jūras dibenā...

Nevaig jau ar spriest par visu krievu tautu pēc dažu krievu, atļaušos pat viņus pašus par nacistiem nosaukt, vārdiem. Ne jau visi tā tiešām domā un tic tam, ko saka. Arī tur ir cilvēku masas. kam nepatīk kkas pašiem savā valstī...

shadow, 19.12.2008. 13:05:22
Komentāra reitings: -0.742

Ok, atziistos, taa mana kljuuda - vispaarinaat viena cilveeka teikto uz visu naaciju, bet, nu, laikam tas personiigaas pieredzes deelj, jo dziivee paarsvaraa esmu sastapusies tieshi ar shaadiem cilveekiem, kuri noniecina mus, muusu tautu un latvieshu valodu kopumaa. . .ne mazums dzirdeetas taadas fraazes kaa "gansi", "sobachij jazik" utt., kas, protams, nekaadas patiikamaas izjuutas neraisa..

deni2s, 19.12.2008. 14:00:28
Komentāra reitings: 5.86

Žēl gan, ka tu tikai ar tādiem esi pārsvarā sastapusies. Es nenonicinu nedz "jūsu" tautu, nedz "jūsu" valodu. Un cik zinu, tad pašlaik starp HC.LV veidotājiem bez manis ir vēl viens krievu tautības cilvēks, kurš arī nenonicina tautas un valodas. Tāpēc vēl jo bēdīgāk ir izlasīt tādus absurdus virsrakstus kā "krievi uzbrūk", jo šādi vispārinot tu apvaino mani personīgi savā ziņā. Nu nevajag šķirot cilvēkus pēc tautībām. Piederība tai vai citai tautībai nemaina personības būtību.

nef, 19.12.2008. 14:03:03
Komentāra reitings: 2.942

ooujee! latvijaa vissmiljaka teema tas ir. ;)

deni2s, 19.12.2008. 14:09:25
Komentāra reitings: 2.72

" vnk ar saviem komentiem pauzzu savu sashutumu par to, kaa mees un muusu zeme tiek atspoguljota Krievijaa.."

Nu kāda mārutka pēc tu to dari šajā lapā, nevis vismaz tajā lapā, kur ir tevis citētais teksts? Kas no tā mainījās, ka tu šeit izsaki savu sašutumu? Izklausās pēc tāda cilvēka, kuram skolā kāds sadeva pa ausi un tad viņš atnāk mājās un tikai bubina sev zem deguna neapmierināts un "izpauž savu sašutumu". Piedod, bet no tavas "sašutuma izpaušanas" nekas nemainās uz labu.

diskurss, 19.12.2008. 15:02:09
Komentāra reitings: 4.688

deni2s,
ar savu komentāru es uzrunāšu šī portāla latviešu tautības lietotājus - pilsoņus, krievu tautības nepilsoņus, krievu tautības iedzīvotājus, kas naturalizējušies, nacionālās minoritātes un naturalizācijas slēdzienu gaidošos nepilsoņus, minoritātes, kuru vecāki vismaz divās paaudzēs dzīvojuši Latvijā un vecticībniekus.

Es atvainojos Shadow vietā, ka viņa neizdalīja katru iedzīvotāju grupu...jo viņa nav tik birorkātiski korekta kā vajadzētu!

deni2s, 19.12.2008. 15:43:26
Komentāra reitings: -0.111

Redzi, ja cepšanās ir par Mihaila Ļeonķeva rakstu, tad cepieties par Mihailu Ļeonķevu personīgi, par to cik viņš ir vai nav liels muļķis. Un tautības vai kaut kādas iedzīvotāju grupas te nav jāiepin. Nedomāju, ka kāds normāls cilvēks (izņemot varbūt shadow) to rakstu vispār ņems par pilnu. Nu nav viena cilvēka murgs (kas ir tikai viņa personīgais viedoklis) šo diskusiju vērts.

melomaans, 19.12.2008. 16:13:37
Komentāra reitings: -6.019

deni2s pauž ļoti pareizu viedokli. Tautība ne vienmēr nosaka to, cik lojāls vai nejolāls konkrētais cilvēks būs pret šo valsti un zemi.
Nu paskatieties kaut vai uz valdību - šos 17 gadus, Latvija ir bijusi zem latviešu tautības "valdniekiem", kas ir personīgi IZDR*** ikvienu Latvijas iedzīvotāju un vēl 3x uzspļāvuši virsū.
Man tas šķiet daudz pretīgāk pat par dažiem PSRS "valdnieku" lēmumiem.
Bet tas nu tā.

shadow, 19.12.2008. 17:53:00
Komentāra reitings: 2.713

No offense. Nevienu sheit personiigi neapvainoju, bet deni2s skolaa man neviens nav devis pa ausi un arii neteiktu, ka buutu pieskaitaama pie "nenormaalajiem" cilveekiem, taa kaa nevajag meetaaties ar apvainojumiem..

Ok, varbuut ne iistajaa vietaa cepos par sho teemu, tomeer interesanti, ko par to domaa arii citi Latvijas iedziivotaaji, un atbildes sanjeemu - paldies.!

Jaa, man arii zzeel, ka paarsvaraa esmu sastapusies ar manis ieprieksh mineetajiem cilveekiem, tas laikam atstaajis lielu iespaidu uz mani, kaa nekaa tiku arii fiziski iespaidota veel maza buudama no shaadiemcilveekiem, bet patiesiibaa cienu katru, kursh ciena manu valodu un dzimteni, taa kaa shajaa gadiijumaa cepuri nost, deni2s.

kurmix, 20.12.2008. 09:44:41
Komentāra reitings: 8.375

nav ko pārdzīvot, ko viņi tur ņemas. Pašiem viņiem ir lielākas problēmas ar nacismu, jo ārzemnieki tiek slepkavoti viens pēc otra un par to ir atbildīgi neo-nacisti Krievijā. Šie cilvēki, kas pauž šādus ir populistiski un domājams, ka šādu cilvēku nākšana pie varas nav iespējama.
Šie cilvēki, kas kurina šādus uzskatus visbiežāk paši ir nacionālistiski noskaņoti un sludina to pašu nacismu, tikai slēpjas un attaisnojas ar cilvēktiesību pārkāpumiem Latvijā , Igaunijā vai kur citur.
Bet visvairāk man kremd tas, ka tie cilvēki, kas dzīvo Latvijā, Igaunijā nespēj novērtēt to cik labi viņiem ir...to, ka viņi var izteikt savu viedokli, to, ka viņiem no Latvijas valsts budžeta vēl aizvien tiek dota iespēja apgūt lielu daļu priekšmetu krievu valodā. Un tad, kad man kliedz kāds virsū, ka es esmu fašists un ka latvieši ir fašisti tikai parāda to, ka viņiem nav ne mazākā jausma ko nozīmē fašisms kā ideoloģija un kā izpaužas fašisms praksē.
Latviešus šāva gan komunisti gan fašisti... Un es saprotu visus cilvēkus, kuri nespēj pieņemt krievus dēļ fakta, ka komunistu režīma laikā tika piekoptas dažādas represijas, aizliegumi kā arī tika dotas dažādas priekšrocības krievvalodīgajiem. Un tas notika vēl pirms 20 -30 gadiem tātad mūsu vecāki vēl atceras tādas lietas... bet cik ir to cilvēku, kas atceras kāds bija nacisms. Tāpēc arī jāsaprot, kāpēc pret komunismu un ar to asociētajiem krievvalodīgajiem ir negatīva noskaņa.
Es saprotu, ka Latvijā ir zināmas diskriminācijas problēmas, bet salīdzinot ar citām valstīm tās nav nemaz tik lielas...un tas, ka kādam no tiem kliedzējiem paprasītu, ko šis vārds nozīmē, tad mēs vairāk šī vārda izpausmes atrastu krievijā nevis Latvijā...

blūmī, 22.12.2008. 01:50:04
Komentāra reitings: 1.08

shadow? kas gan ir "mans" un "tavs"? mēs visi dzīvojam vienā pasaulē. beidz iedalīt visu un visus kategorijās.
tas ir tā, itkā tu redzētu tikai kaut kādas atsevišķas krāsas kā - dzeltens, oranžš, brūns, violets. bet neesi iedomājusies, ka kaut kas viens var būt gan dzeltens, gan oranžs, gan brūns un violets?

tas_pats_nekas, 22.12.2008. 17:17:50
Komentāra reitings: 2.682

paranoja


Reklāma
Padalies priekā
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


ienāktreģistrēties