aptauja

09.12.2008 12:51:30 aizsāka lietotajsg
4 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
lietotajsg, 09.12.2008. 12:52:09
Komentāra reitings: 1.431

sveicināti ! tad nu tā veicu aptauju un lūdzu jums atbildēt arī tiem kuri ir pret šo pasācienu. skola jāraksta biznesa plāns tad nu aptauja būs par to. vai jēkabpilī ir nepieciešma firma kas veiktu grīdu vaskošanas darbus, ja jā tad cik būtu gatavi maksāt par m2. atbildes rakstat komentāros. P.S. reāla firma netiks veidota un atbildēt varat visi neatkarīgi no jūsu dzīves vietas(lai vairāk aptaujāto)

kampy, 09.12.2008. 13:05:11
Komentāra reitings: 1.637

viennozīmīgi noderīga lieta. es būtu ar mieru maksāt 2 ls/m2 par vaskošanu

deni2s, 09.12.2008. 13:07:09
Komentāra reitings: 3.061

Jēkabpilī pavisam noteikti nepieciešama. Visi parketa grīdu īpašnieki man katru dienu sūdzas, ka nav nevienas normālas firmas, kas ievaskotu, jau 20 gadi nav vaskotas grīdas.

dzēsts lietotājs, 09.12.2008. 13:48:02
Komentāra reitings: 2.832

Ja ir pieprasījums , tad attiecīgi butu ari šāda veida firma vajadzīga :)
es butu pat gatavs 4Ls/m2 maxāt :)


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Лето в Мурманске: туры и экскурсии для любителей северной природы мурманск экскурсии летом <a href=murmansk-ecskursii-letom.ru>murmansk-ecskursii-letom.ru</a> .

murmansk_tury_bxoa

I blog often and I truly thank you for your information. This great article has truly peaked my interest. I will book mark your website and keep checking for new details about once per week. I opted in for your Feed too.Strategi Hack Slot

Cruz

Качественное изготовление печатей и штампов на заказ в Москве и Санкт-Петербурге.

DannyBig


ienāktreģistrēties