Baltā nakts 2008 - atsauksmes

30.08.2008 23:23:53 aizsāka deni2s
13 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
mcx, 30.08.2008. 23:25:40
Komentāra reitings: 6.62

nezinu ka citiem, bet man ne īpaši..pirmkart jau laikapstākļi nebija tie ideālākie [tos gan ietekmēt nevar] otrkart pati atmosfēra šogad kautkāda ne tāda..andrejsalā šogad vsp neka ptrātīga :(

deni2s, 30.08.2008. 23:29:49
Komentāra reitings: 8.605

Šogad patikās mazāk. A-salā nekas nenotikās sakarīgs, tāds parastais dišuks, pie operas arī gaismas un mūzika, mazliet pie nac.teātra bija kkas skatāms, RIXC telpā kosmosa skaņas man laikam par intelektuālu, tramvajā īpašajā diemžēl šogad netiku iekšā, spīķeros disene, tuneļi šogad nebija padarīti mājīgāki, paēst arī nekur neviens nepiedāvāja. Vienīgais, kas patika bija Arkādijas parkā - visi tie priekšnesumi un arī viss noformējums.

Nebiju vienīgi vērmanītī, ab-dambī un mazajā ģildē, kā arī Rīgas Mākslas telpā.

Ja kādam ir bildes, kuras varētu interesēt citus, droši sūtiet - http://www.hc.lv/bildes/pievienot/ !

aniimy, 31.08.2008. 00:01:43
Komentāra reitings: 7.511

nu ko lai saka, biju cerējusi uz ko vairāk gan kulturālā baudījuma ziņā, gan emociju, atmosfēras, noskaņas ziņā, kas valdīja pilsētā. Varbūt raucēklis bija arī slapjās kājas.

Tiesa arī reklāmas ziņā, varēja šo pasākumu spēcīgāk veidot. Bet laikam Kultūras departaments finansiāli nespēj hendlot vienlaicīgi gan Rīgas svētkus, gan Balto naki...

deni2s, 31.08.2008. 09:44:52
Komentāra reitings: -4.776

Vēl kāds viedoklis: http://remus.miga.lv/?p=241
Un vēl: http://viedoklis.eu/?p=130

piparbodīte, 31.08.2008. 10:09:43
Komentāra reitings: 1.37

Šogad kaut kā nebija īpaši, citus gadus patika labāk, bet nu, nekas...

dzēsts lietotājs, 31.08.2008. 11:20:16
Komentāra reitings: 2.83

pirmajā stundā pēc teritorijas apošņāšanas jau sāka likties, ka pasākumā smagi vilšos

BN tramvajs izglāba vakaru! :> tā smējusies savu mūžu nebiju, pēc tam jau BN krāsojās gaišākās krāsās
+ dikti patika atmosfēra vērmanītī

olgucz, 31.08.2008. 11:49:26
Komentāra reitings: 1.651

aizbraucu jau desmitos mājās. neko lādzīgu neatradu, nedzirdēju un neredzēju, nekā, kas liktu palikt. ja būtu labāks laiks, noteikti liktos interesantāk. =]

dzēsts lietotājs, 31.08.2008. 15:21:25
Komentāra reitings: 3.565

Jā,tāpat ,kā lielākajai daļai,pagāšā gada BN patika daudz vairāk-bija,ko redzēt,bija tik daudz,kas man interesēja,bija pat pirts,kurā gāju. Šogad fiksi izskrēju caur Spīķeriem,ieskrēju kosmosa skaņās,Andrejsalā(Andrejsalā no manis gribēja paņemt 3 ls par kkādu mistisku ieejas maksu), biju Dieva tramvajā. Vislabāk patika Vērmaņdārzs-skaistas tās lampiņas un ,protams,Sigur Ros mūzika :)
Diemžēl lietus dēļ tad,kad biju aizgājusi uz Arkādijas parku cirku lūkoties,tas tika atcelts.

Kopumā-bija auksti,vīlos,bet man patika kompānija un sarunas un vakars ,kā tāds,ļoti jauks-neskatoties uz lietu!

masieriitis, 31.08.2008. 17:05:39
Komentāra reitings: 1.462

spīdošie koki vermanītī bija skaisti.
vsp.kompānijas dēļ BN bija labais.
lietus visu padarīja slapju.aukstu.ar romantikas noskaņu.

viswaldis, 31.08.2008. 17:35:58
Komentāra reitings: 3.685

cik dzirdeeju no citiem shogan nesot bijis labi salidzinoshi ar ieprieksejo gadu,
ka viemer pasham uz sevis nesanaca izbaudit sho baltas nakts prieku, bet nu nakamgad gan cetishos

kaiminjiene, 01.09.2008. 06:21:22
Komentāra reitings: 1.843

Nekā prātīga. Biju vīlusies!

ella, 06.09.2008. 14:26:02
Komentāra reitings: 0.012

Nja, nebija nekas intresants.Cerēju uz ko vairāk...

tuunc?, 06.09.2008. 14:59:01
Komentāra reitings: 4.355

Man vislabāk patika izstādes Rīgas Mākslas telpā. Un Sigur Ros filma Vērmanīti, kura izglāba manu Balto Nakti :) Par spīti lietum, kurš lija aiz skausta un visur citur, nosēdējām tur līdz pat filmas beigām, un pēc tam slapji un dreboši devāmies uz čilli picu, jo iet tādiem jau nu vairs nekur negribējās...bet nu laika apstākļus neietekmēsi.

žēl, ka nokavēju R. Vaivara pasaules tautu mūziku pie NT.

Pārējais pasākumu klāsts, jāpiekrīt, nebija tik plašs kā pagājušogad. A - salā vispār nekā jēdzīga. Un Kosmosa noklausīšanas stacija - njā, paskaidrojiet man kāds gudrais, kur tur māksla vai kas cits. nekā neatradu tajā pasākumā, un vēl ļoti nobrīnījos par tiem ļautiņiem, kuri ērti iekārtojušies krēslos tur sēdēja un izskatījās aizrauti..hmm..


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Прывітанне, я хацеў даведацца Ваш прайс.

RobertSax

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab

Лето в Мурманске: туры и экскурсии для любителей северной природы мурманск экскурсии летом <a href=murmansk-ecskursii-letom.ru>murmansk-ecskursii-letom.ru</a> .

murmansk_tury_bxoa


ienāktreģistrēties