Sāc ar sevi!

11.08.2008 23:00:16 aizsāka deni2s
26 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
deni2s, 11.08.2008. 23:00:30
Komentāra reitings: 1.864

Jauka lapa :)
http://www.sacarsevi.lv

spontanuss, 12.08.2008. 00:02:55
Komentāra reitings: -2.344

- pārliec mājās retāk lietotās elektriskās iekārtas uz izslēdzamu pagarinātāju - arī naudu tā ieekonomēsi.

Šito frāzi kā miglā tītu īsti nesapratu, bet ierēcu, ja bija domāts, ka elektroenerģija taupās no tā, ja tu saslēdz vairākas iekārtas vienā elektropagarinātājā! :D :D :D

Un vispār iesākums, nu tas prologs, manuprāt, izmantots īsti neveiksmīgs, uzvedināja, ka tēma būs par kaut ko citu! :D Nevis, ka nešķirot savus atkritumus ir tāpat kā neslaucīt savu pakaļu. Lai gan akcija atbalstāma! Šķirot atkritumus vajadzētu, bet likt ta nav kur! Speciāli braukt uz turieni, kur var izmest! Sorry, neesmu tik bagāts! Vajag miskastes nodrošināt!

adellada, 12.08.2008. 06:36:21
Komentāra reitings: 4.752

spontanuss, tā frāze bija domāta tā, ka, piemēram, ja tu reti lieto dvd atskaņotāju, mūzikas centru, kādu stāvlampu un lai tās ierīces lieki neaizņemtu kontaktligzdas, kas iebūvētas māju sienās, tad saspraud pagarinātājā, kurš ir izslēdzams, un kad vajag - ieslēdz.

rxx, 12.08.2008. 06:48:37
Komentāra reitings: 3.322

Tā lapa ir stulba. Šitādā stilā rakstīti "ieteikumi" mani tikai rosināja tos speciāli pārkāpt.

Par tām elektroierīcēm Alise pateica pareizi, es gan te padomāju un tā īsti nespēju izdomāt, kuru no mājas stanby ierīcēm baigi gribētos izslēgt, laikam nevienu... :P

dzēsts lietotājs, 12.08.2008. 07:39:57
Komentāra reitings: -3.891

lapa tiešām ir debīla
ieteikumi, kas rakstīti "moderniem izteicieniem", iepinot iekšā krāna lielumu un pakaļas slaucīšanu, domāju, īsti šādai VIDES GLĀBŠANAS AKCIJAI nepiestāv

lizard, 12.08.2008. 07:41:50
Komentāra reitings: -2.413


" nepērc savas pakaļas pārvietošanai nevajadzīgi lielu auto ar nejēdzīgi lielu benzīna patēriņu - tev nav jākompensē krāna lielums - arī mazs krāniņš var būt sportinieks ;)"

Nevar nepiekrist ;D

rxx, 12.08.2008. 07:42:45
Komentāra reitings: 3.803

Tad davai ieliec man plusiņu.

Pilnīgi prasās uzlauzt to lapu un uzlikt redirektu uz http://McDonalds.com :)

Lizard - pats ar auto brauc?

lizard, 12.08.2008. 07:46:44
Komentāra reitings: -6.772

nē, ar velosipēdu

man ir 15 gadi
turklāt ne es, ne mani vecāki nevarētu atļauties lielu vāgi(ziliņš un kamazs neskaitās)

rxx, 12.08.2008. 07:50:32
Komentāra reitings: -9.783

Nu re, kad brauksi, tad varēsi runāt.

Pagaidām pastāvi pie ratiem un pagaidi gadiņus, kad tevi varbūt laidīs pie šprices.

lizard, 12.08.2008. 07:59:26
Komentāra reitings: -3.874

Nu jā, ja tev pieder džips, tad esi varens.

Tikai vienam cilvēkam, kuru es pazīstu ir džips un tas ir reāli nepieciešams, joviņš strādā par mežsargu.

Bet visi tie, kas braukā ar Eskalādēm, tikai parāda visiem savu finansiālo stāvokli. reāli ar tādu auto pilsētā nav ko darīt.
kaut gan, ja man būtu nauda, es arī pirktu krutu auto

olgucz, 12.08.2008. 08:12:08
Komentāra reitings: 5.325

māzās 'sieviešu' mašīnītes ielās nemaz neciena. ja vēl redz, ka beibe pie stūres, tad vispār. nekad nekur nepalaidīs izgriezties utt.
džipā jūties kā kungs un pavēlnieks. redz pāri visam sastrēgumam.. XD

rxx, 12.08.2008. 08:36:30
Komentāra reitings: -6.775

>> kaut gan, ja man būtu nauda, es arī pirktu krutu auto

Nu re, tad izrādās, ka tu te bļausties nevis zaļas pārliecības, bet gan skaudības dēļ.

Olga - ar auto cik daudz brauc? Es kaut kā ikdienā braucot tieši ar maza izmēra auto nekādu necieņu nejūtu. Protams, nevar veikt visādus nepārdomātus manevrus un tizloties, bet ielīst var it visur. :D

lizard, 12.08.2008. 09:03:15
Komentāra reitings: -3.892

Neesmu zaļais. Vienkārši neredzu jēgu pilsētas džipiem.

Bet ja man būtu izvēle starp džipu vai kādu stilīgu VW minivenu, vai Mini, ņemtu otro. ;D

rxx, 12.08.2008. 09:12:13
Komentāra reitings: -5.407

Da nekas tu neesi. Tiec vispirms līdz tai izvēlei, tad arī varēsi "ņemt". Pagaidām tu vari tikai tukši trist.

dzēsts lietotājs, 12.08.2008. 09:45:36
Komentāra reitings: -3.895

Man patīk lielas mašīnas, es noteikti nākotnē iegādāšos lielu mašīnu. Turiet mani pie vārda! Un tur būs daudz vietas man, vīram, bērniem, ciemiņiem, daudz svaiga gaisa.

dzēsts lietotājs, 12.08.2008. 10:08:40
Komentāra reitings: 5.316

selftittled tātad autobusu ar piecām lūkām vai bez jumta vispārībā,jā!

dzēsts lietotājs, 12.08.2008. 10:25:27
Komentāra reitings: -3.911

Jā.
Double Decker Buss. :)

tobis, 12.08.2008. 11:07:05
Komentāra reitings: 6.258

Piesējās džipiem. a ko jūs zinat, varbūt cilvēkam pēc darba jābrauc ārpus Rīgas uz savām mājām- caur mežu. Vai arī viņam brīvdienās patīk izklaidēties, braukājot kkur laukos. Vai arī šādā mašīnā viņš jūtas drošāk un ērtāk. Te jau nav runa par kkādu benzīna patēriņu, neviens taču nebrauc garām un nedomā "Tas maita patērē daudz benzīna un piesārņo atmosfēru!". te drizak runa par kkadu skaudiibu. :)

zhurka, 12.08.2008. 11:11:38
Komentāra reitings: 0.583

nē. te ir runa par latviešu mazo pašvērtējumu un par tieksmi izcelties. (viens pazīstams ārzemnieks iesaucās: "wooooow, te jums mašīnas kā Dubajā"). atradusies miljonāru valsts ;D

un ja par tēmu. tad maisiņus es jau sen sen neņemu, un miskastu trūkums pie mājas ir attaisnojums.

xnemiersx, 12.08.2008. 11:31:10
Komentāra reitings: 3.306

khem, par patēriņu runājot:
http://www.youtube.com/watch?v=fLgwiQwGRcU
secinājums - kā brauc, tā tērē ;)

un vispār mašīnām jābūt lielām un rijīgām, es savas dzīves laikā gribu redzēt kas notiks, kad beigsies nafta:)

xnemiersx, 12.08.2008. 11:37:09
Komentāra reitings: 6.788

>> Nu re, kad brauksi, tad varēsi runāt.
..teica rxx, kas jau 2 mēnešus kā dabūjis tiesības :D nekā personīga, bet nedaudz smieklīgi kā tu uzsver, ka pārvietojies ar auto, atšķirībā no visiem pārējiem šeit ;)

rxx, 12.08.2008. 11:59:06
Komentāra reitings: -5.9

Nevis divus, bet kādus 6,5. :D Turklāt šajā laikā es esmu nobraucis vairāk km kā dažs labs 2 gadu laikā. Auto remonts ir mans hobijs un es neredzu argumentāciju, kāpēc es par to nevarētu runāt. Manuprāt, tas ir daudz foršāk nekā Andrejsalā tērēt savu aknu resursu, kas šeit ir daudz biežāks sarunas temats.. :D

Un vēl baigi kretinē, ka par satiksmi uz ielām spriež tie, kas tajā piedalās sēžot autobusā vai ejot ar kājām.

xnemiersx, 12.08.2008. 12:10:22
Komentāra reitings: 3.315

>> Un vēl baigi kretinē, ka par satiksmi uz ielām spriež tie, kas tajā piedalās sēžot autobusā vai ejot ar kājām.
bet redz, viņi tomēr piedalās satiksmē. tieši tāpat kā tu, un tas, ka tev apkārt ir konzervbundža uz riteņiem, lielāka vai mazāka, tevi par pārāku nepadara.
un vispār manuprāt privāto auto vieta ir uz ceļiem, nevis ielām. pilsētās (rīgā) ir pietiekoši attīstīts sabiedriskais transports, lai lielākā daļa ofisos sēdētāju varētu tikt uz darbu un atpakaļ ar to. kad jāizbrauc no pilsētas, vai kas jāpārvadā, tad ir cita lieta. tad vajag to lielo, rijīgo auto :D

rxx, 12.08.2008. 12:39:48
Komentāra reitings: 7.677

Piedalās (un es sevi par pārāku neuzskatu, un mans auto nav konservbundža), bet nu es atļaušos spriest pēc sevis, un mans viedoklis par satiksmi diezgan pamatīgi izmainījās dienā, kad sāku pilnvērtīgi piesārņot pilsētas gaisu ar savu auto.

Rīgā attīstīts sabiedriskais transports? :D Kāpēc tādā gadījumā man, lai tiktu uz un no skolas (Āgenskalns - Atgāzene) attīstajā sabiedriskajā transportā, ir jāceļas nejēdzīgi agri (vismaz 1h pirms stundu sākuma), jākrāmē visas griķenes somā, jāiet līdz pieturai, jāgaida tas faking autobuss, kurš nekad nenāk laikā, jāspiežās tur iekšā starp sīkajiem un pensionāriem (jo tajā virzienā nez kāpēc buss iet baigi reti un vienmēr ir piebāzts), jāskatās uz nelaimīgiem purniem, jāklausās visādu stulbu cilvēku bezsakarīgos kašķos, kaut kur stingri jāturās (jo RS šoferi braukt nemāk), jāiet no pieturas uz skolu. Tas viss, no iekāpšanas busā līdz skolas durvju atvēršanai prasa aptuveni pusstundu, daudz jau nav, bet viss iepriekš minētais pamatīgi sačakarē garīgo.

Ar auto tajā pašā laikā es izbraucu 17min pirms stundu sākuma un vēlākais - pēc 15min izkāpju pie skolas. Es jūtos normāli, jo auto ir tik silts vai vēss cik es vēlos, man nav jādala salons ar cilvēkiem, kurus es negribu satikt, var kaut ko uzēst, vajadzīgās mācību grāmatas vnk izvilkt no bagāžnieka, paklausīties BB brokastis. Čill. :)

Tuklāt var arī normāli aizbraukt paēst kaut kur pusdienas, nav jāēd tas dranķīgais skolas ēdiens.

Jā, iznāk dārgāk, bet es labāk izvēlos biš vairāk izgulēties un no skolas aizbraukt ar sakarīgu garīgo, un kaut ko vairāk pastrādāt, lai būtu ko bākā ieliet, nekā paciest to busa trakumu. Labi, es esmu izlepis utt., bet ja man ir šāda iespēja, nebraukt ar busu, kāpēc lai es to neizmantotu.. :)

Protams, katrs gadījums ir jāvērtē indviduāli un mans maršruts nav ļoti populārs. Teiksim, no rītiem mikrorajons -> centrs un vakarā otrā virzienā ir izdevīgāk ar sab. transp., piekrītu. Bet nu tas transports vienalga ir pārbāzts un par attīstītu es to nenosaukšu.

xnemiersx, 12.08.2008. 12:54:53
Komentāra reitings: 4.795

nu ja tev pa ceļam nav sastrēgumi, tad vēl ok. bet tie 2xdienā sastrēgumā sēdētāji ir vājprāts. man centrs-ķīpsala un atpakaļ sastrēguma stundās sanāk ar kājām praktiski tik pat ātri kā ar auto.. nu vismaz sanāca pirms pus gada-gada, tagad it kā sastrēgumi ir nedaudz mazāk.
tāpēc es uz darbu braucu ar riteni/eju kājām, garīgais uzlabojas, svaigu gaisu saelpojos parkos un uz vantenieka, un viss ir forši.

rxx, 12.08.2008. 13:02:01
Komentāra reitings: 3.363

Nu tieši tā. Ja būtu sastrēgumi, tad, iespējams, nebrauktu.

Sastrēgumi šobrīd ir mazāki, tāpēc, ka cilvēki savus sīkos neved uz skolām, kuras nezin kāpēc atrodas otrā pilsētas galā. Septembrī būs atkal. :)

Ar velo pārvietoties var, taču visi prieki beidzas līdzko sākas normāls rudens. Tad nāk drazainā ziema... Es gan 8. klasē arī daudz braucu uz skolu ar velo, rekords bija pie -15 grādiem. Bet nu tas tiešām bija stulbi, es nez, kāpēc man tas bija vajadzīgs.. :D


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hello, I'm in need of assistance regarding an issue on the site, could you please help me?

Stefan Fullerton

Здравейте, исках да знам цената ви.

RobertSax

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

RobertSax


ienāktreģistrēties