fotoizstāde.ko piedāvāt prezentācijā?Izejviela-melns/balts/košs/jauniešu skats uz pilsētu.Idejas?

01.07.2008 18:20:16 aizsāka sētniece
27 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
sētniece, 01.07.2008. 18:25:32
Komentāra reitings: 1.453

fotoizstādes noaukums varbūt pat daudzsološs- "starp 2 saullēktiem" tam visam pamatā ir Dāvja Spundes radošā darbība sen, sen atpakaļ.. viņa redzējums.. un mēs (Alises jaunkundze) to visu atdzīvinam caur mūsu jauniešu redzējumu uz pilsētu. Starp diviem saullēktiem jaunatne "ķēra" mirkļus ar fotokamerām. Un 1. augustā tad nu tas viss ir jādabū "augšā". Un vajadzīgas ideālās, trakās idejas, kā to visu pasniegt ar brīnišķo rozīnīti. Ja nu tomēr kāda ideja pēkšņi ienāk kaut skatoties tv, tad dodam ziņu..

afra, 01.07.2008. 19:08:41
Komentāra reitings: 7.359

nezinu kā parējos, bet mani kā topošo PRšiku/ reklamšiku mācīja savas idejas nevienam neparko neatdot. :/ tālūk ja tu taisi, tad pati arī domā

jana, 01.07.2008. 19:18:43
Komentāra reitings: 4.361

piekritishu afrai, bet ar nelielu labojumu. tb domu/ideju pamest protams ka var, un isteni radoshi cilveki to ari dara, ar domu, ja man uz vienu lietu ir 1000 un 1 ideja, un tas tikai turpina vairoties, tad padalities ar vienu no tam man nesagadas nekadu problemu. bez tam, ja tu esi vairak uz siikstulja pusi, tad tev jau neviens neliek visu savu "radosho garu" izmest uz paplates, kko pasaka, kko patur pie sevis. Kapec maceklis reti kad (es neatljaushos teikt nekad) parspej savu skolotaju, tapec ka skolotajs maca ko zin, bet neskatoties uz to, patur daaaudzas lietas savaa galva. enivejs, ne par to iet runa. pirmais, kas man ieshavas prata, kad izlasiju "2 saullekti" bija 2as sievieshu krutis. 0.o heh

tobis, 01.07.2008. 19:34:32
Komentāra reitings: 2.752

Tā ideja par krūtīm nebija slikta!
Redzējums uz pilsētu: Nāk skaista dāma ar dieviem atsegtiem saullēktiem! (nu nezinu kā iztikties, to lai labāk definē vīrieši)....

Bet vai tas aptvers visas izstādes būtību... Jāsakatās pēc tā kā tad tie jaunieši uztver to pilsētu tagad, un "jāizvelk" kāds vienojoš elements. Es tikai nesapratu vai izstādes nosaukums būs "starp diviem saullēktiem", vai arī tas bija kāds domu lidojuma šķērslis (piemērs)?

jana, 01.07.2008. 19:47:17
Komentāra reitings: 1.466

:)
es ari nedaudz nesapratu to domu. tev visas taja diena bildetas bildes jasokompone kkada figura, tela vai vel sazin kaa un kaadaas lietas, lai tas atspoguljotu to nosaukumu "starp 2 saullektiem" vai jaizvelas tikai 1a bilde un to jaapspele?

rxx, 01.07.2008. 20:02:22
Komentāra reitings: 3.66

Es arī pārlasīju varākas reizes to tekstiņu, bet tā arī īsti nesapratu, kas tur ir vajadzīgs...

Bet nu johaidī, kas te par krūtīm, es ļoti šaubos vai sex sells stratēģija te var baigi kaut ko līdzēt un vai uz tā būtu jābalsta visa SA stratēģija.

Vispār ir grūti kaut ko teikt, nezinot, kas jums tur ir... Kas tas Dāvis ir, ko viņš ir izdarījis? Kādas ir tās bildes? Ir kaut kāda kopējā noskaņa?

Ja projekts man liksies labs, es, iespējams, varētu palīdzēt ar web lietām.
www @ reinis.eu

"Kapec maceklis reti kad (es neatljaushos teikt nekad) parspej savu skolotaju"
WTF? Ir tāds labs teiciens: kas var - tas dara, kas nevar - tas māca. Ļoti bieži tas tiešām atbilst patiesībai.

tobis, 01.07.2008. 20:47:57
Komentāra reitings: 4.199

Ja Tu krūtīs saskati tikai seksu, tad tā jau ir tava problēma...

rxx, 01.07.2008. 21:00:41
Komentāra reitings: -1.31

Nē, es krūtīs nesaskatu tikai seksu, un, galu galā, te nav diskusija par to, ko es kur saskatu, bet gan par SA stratēģijas viedošanu un tev, ja jau tu jūties kompetenta kaut ko ieteikt un braukt man virsū, vajadzēja būt dzirdējušai šo terminu.

http://en.wikipedia.org/wiki/Sex_sells

tobis, 01.07.2008. 21:46:23
Komentāra reitings: 4.372

Es atvainojos, augsti godājamais Reini!

rxx, 01.07.2008. 21:47:40
Komentāra reitings: 1.574

Es Tev piedodu, ļoti cienījamā Marta. ;)

dzēsts lietotājs, 01.07.2008. 21:51:06
Komentāra reitings: 4.933

ehhh..nez nez...ja jau juties mākslinieciska - tad ari mākslinieciski padomā ārpus rāmjiem...paskaties apkārt...vari kautvai kokos bildes sakārt..tik vai kāds tiks tur klāt.

kas_te, 01.07.2008. 21:51:56
Komentāra reitings: -1.903

Panjem ganju un gali būs vaļā!

rxx, 01.07.2008. 21:55:04
Komentāra reitings: -1.308

Cik liels budžets ir pasākumam? Vai ir sponsori, kas var palīdzēt arī ar tehniskām lietām?

kas_te, 01.07.2008. 21:56:43
Komentāra reitings: 3.289

"caur mūsu jauniešu redzējumu uz pilsētu"
Tas ir kā - Rīga pilsēta, pārējais lauki redzējums vai kā? :D

rxx, 01.07.2008. 21:58:15
Komentāra reitings: 2.905

Kaste, gulēt! Viņa nekur Rīgu nepieminēja, tā kā tā mierīgi var būt jebkura pilsēta pasaulē.

jana, 01.07.2008. 22:16:10
Komentāra reitings: 0.023

par to pashu manu citatu, ko rxx veiksmigi izkopeja. vecit, kad izaugsi lidz limenim, kad ari dosi nevis grabsi, tad sapratisi vairak. tava pashreizeja palidzeshana pashlaik balstas uz tipiskaa "es tev, tu man" pamata.

un tobis pareizi vien piefikseja, ja tev sievieshu krutis asocejas ar seksu, tava beeda. + kaa tu tas krutis vispar bij iedomajies..

sancis, 01.07.2008. 22:22:47
Komentāra reitings: -2.723

Labais ir visa ģimene rindiņāaa. :D
nu gandrīz rindiņā. :D

rxx, 01.07.2008. 22:23:32
Komentāra reitings: 4.169

Kas tev liek domāt, ka es grābju, nevis dodu? Tas, ka es rūpīgi izvēlos cilvēkus, kam palīdzēt? Man vienkārši ļoti besī cilvēki, kas, sakot "Palīdzi", domā "Izdari manā vietā", es no tā cenšos izvairīties...

Par budžetu es jautāju, lai zinātu ko ieteikt. Es taču nevaru mazbudžeta pasākumam ieteikt lasi un šampanieti.

skakri, 01.07.2008. 22:32:23
Komentāra reitings: -1.307

sancis ir nojūdzies. bek tu skūl!!

jana, 01.07.2008. 22:41:03
Komentāra reitings: -1.391

ne, nu par to budzhetu es pat neko neteicu, viss pareizi.
es vienkarshi nepiekritu tavam viedokim no tada aspekta, ka jo (es nemu sevi kaa piemeru) vairak es zinu, jo vairak es varu un dodu parejiem. un atkal, protams, ka es neberu pilnigi visu, ja, es dodu daudz, reizem varetu shkist, ka izliekos lidz seeklim, tachu taa liekas tikai parejiem, un tas, kas liekas vinjiem man nav jazin. es esmu loti par sevi parliecinats cilveks, tapec pat ja visu manis doto versis pret manu pashu, tad tas absoluti nekadigi mani neitekmes.

rxx, 01.07.2008. 22:43:59
Komentāra reitings: 3.103

Es jau, cik te muldu, cenšos pateikt kaut ko prātīgu un, ja es redzu, ka cilvēks ir tiešām sakarīgs un viņam manu palīdzību reāli vajag, arī ar padomu palīdzu, bet nu reti tādi cilvēki gadās.

Bet līdzko ir runa par darbu resursu izmantošanu, man tiešām ir svarīgi, lai tam būtu kaut kāda jēga un atdeve, kaut vai kaut kāds gandarījums.

kas_te, 01.07.2008. 22:54:22
Komentāra reitings: -0.233

Es esmu jēga, iedod man resursus, tiksi pie gandarījuma, mana atdeve!

rxx, 01.07.2008. 22:57:01
Komentāra reitings: 1.421

Ja iznākumu apvēsrtu otrādi, tad varētu kaut ko domāt. :D

sētniece, 02.07.2008. 11:19:43
Komentāra reitings: -2.697

mieru, tikai mieru :D
1) Pilsēta- Strenči, dāvana pilsētai 80 gadu jubilejā (viss kas ārpus rīgas ir lauki??)
2) Ir budžets
3)Ideja ir un paliek ideja..neprasu te kkādas ūber idejas.. un ja gribat paturat pie seis, bet ja nu kādam kkas iešaujas prātā , tad gaidam.. bet tā turiet tās idejas kaut vai līdz kapa malai.. :)
4) Dāvis spunde bija foršs onkulis fotogrāfs , kurš pirms vairākiem gadien iemūžināja Strenču pilsētas dzīvi- ikdienu, svētkus, mājas, portretus u.c(bildes šķiet ļoti mūsdienīgas un modernas) un no sākuma tā ideja bija salīdzināt viņa bildes ar mūsdienu, bet "pateicoties" mūsu valstij, jeb kultūras fondam (?!) nekas nesanāca
5) piedodiet, bet krūtis.. (WTF?) :)
6) 1. augusts Strenču vidusskola.. Laipni lūgti


rxx, 02.07.2008. 12:20:52
Komentāra reitings: 4.368

Ūber ideja:

Ja ir budžets, tad davai uzlieciet tās bildes uz gaismas kastēm, kuras saskrūvējiet pie dažādu māju sienām pa visu pilsētu.

Vajag pie tam taisīt tā, ka pie izslēgtas gaismas bildes neredz. Tad kaut kādā x momentā vienlaicīgi ieslēdzas visas kastes, lido šapmanieša pudeļu korķi utt. Pie tam būtu lielāks efekts, ja tas notiktu tumsā un attiecīgajās vietās tiktu samazināts vai vispār izslēgts ielu apgaismojums.

sētniece, 02.07.2008. 16:06:56
Komentāra reitings: 0.035

Ideja ir uber gan.. :D
bet iespējas ir uzlikt tik tās bildes pie sienas.. :)

rxx, 03.07.2008. 08:18:53
Komentāra reitings: 2.7

Tad jau vairs nev nekāds efekts.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Прывітанне, я хацеў даведацца Ваш прайс.

RobertSax

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab

Лето в Мурманске: туры и экскурсии для любителей северной природы мурманск экскурсии летом <a href=murmansk-ecskursii-letom.ru>murmansk-ecskursii-letom.ru</a> .

murmansk_tury_bxoa


ienāktreģistrēties