Kāda būs Latvija 2020. gadā?

29.06.2008 13:30:56 aizsāka cekule
44 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
cekule, 29.06.2008. 13:33:52
Komentāra reitings: -5.925

te ir links uz video:
http://www.tvnet.lv/onlinetv/lnt/zinas/article.php?id=313624

padomaju ka buus interesanti.. un ja uiecheko komentus utt un ja vispa skaidri padomaa... te chist nebus ko dariiT, jaakravaa pekeles!

hepatits, 29.06.2008. 13:37:54
Komentāra reitings: 5.315

finger u [lasiit kaa "es arii juus miilu"], nepatriotiskie maatezemes nemiileetaaji!

man peec gadiem 10 buus oukej! :P

cekule, 29.06.2008. 13:40:34
Komentāra reitings: 0.809

Cik es biju štukojis būs tā turpināsies vājā dzimstība un aktīvā mirstība. taka daudzi izceljo tad reali ap 2020 gadu varetu but ka paliks tik 30% pamat iedziivotaju, kas tā pat jau būs pensionāri.. parējie varētu būt melnstradnieki-krievvalodīgie.. + ekonomiskā situācija būs dirsā jo viss jau ir pārdots jau ārzemniekiem.. palika tik meži... a ko jūs domajat?

dzēsts lietotājs, 29.06.2008. 14:18:55
Komentāra reitings: 8.028

man jau tagad ir labi ..

dzēsts lietotājs, 29.06.2008. 14:20:35
Komentāra reitings: 0.279

es beidzot no festa maajaas :D

zvirbulis, 29.06.2008. 14:40:53
Komentāra reitings: -7.478

Hepatīt Latvijā nav nekā tāda ,kas man kaut liktu aizdomāties par patriotismu.
Nekā te nav un nebūs.

rxx, 29.06.2008. 14:55:58
Komentāra reitings: 7.418

Komentārus lielajos portālos raksta lielākoties kaut kādi apdalīti idioti, kam nav ko darīt, tāpēc to lasīšana ne pie kā laba nenoved.

Dzimstības veicināšana, Robert, ir tevis paša ziņā. ;D

Nu ok, zvirbuli, ja nav šiet, domāju, ka arī citur nebūs.

lieliskais kārlis, 29.06.2008. 19:38:37
Komentāra reitings: 1.313

Pareizi, rxx, kā mēs varējām aizmirst, ka tu mums esi te vienīgais, kurš te ir apveltīts ar smadzenēm.

Nezinu, man tas video neiet, tāpat kā visi pārējie video tvnetā, kas ir uz media pleijera, bet nu, ja šādi pat turpināsies, tad nekas ne pie kā laba nenovedīs, un par to Robītim būs tiesa, ka drīzumā pamatiedzīvotāju skaits Latvijā strauji samazināsies.

jana, 01.07.2008. 19:42:24
Komentāra reitings: 2.917

tas atkal ir tas variants, kur vairakums, kursh piedalas diskusijas, dalas divas frontes. "patrioti" JO ari vinji ik pa laikam nav apmierinati ar LV un kaut reizi ir sevi piekerushi pie domas, par iespejam studet/stradat arzemes, un ka LV reali nav nakotnes. un otrs flangs ir tas, kurus te nekas netur, pati esmu pie tadiem. Nevajag protams krist galejibas, man Latvija tiri normali patik, cilveki te ir labi (iznemumi VISUR ir), klimats samera cieshams un dzivot te var, ja nesedi un degunu urbinadams nesurojies par gruto dzivi, bet reali nemies, tad protams, dzivot sheit var, un pie tam to var darit pat tiri labi. Runa drizak ir par valdibu, un visu to augsha valdosho sistemu, kaa jau parasti. Kam man piemeram dzivot Latvija, un dzemdejot bernu sanemt pabalstu 10Ls apmera, ja tik pat labi es varu dzivot (piem.) Francija, sanemt vismaz 10x lielaku pabalstu + vel visadus atvieglojumus, uz kuriem es principa varu dzivot pat nestradajot. Es tur perku maju, man valdiba dod atlaides/atvieglojumus, tur nekad nebus taa, ka es perku nekustamo ipashumu un maksaju par to 50!!! gadus, kur tas vispar ir redzets. Un tadu NE mazsvarigu lietu ir loti daudz, tieshi tapec es nevelos sheit dzivot un kur nu laist pasaule savus bernus. Katram ir izveles iespejas, galvenais tikai vienmer domat un rikoties pec savas gribas.

rxx, 01.07.2008. 20:07:25
Komentāra reitings: 4.352

Janas argumentācija ir visai spēcīga.

Es gan labāk gribu kļūt par kārtīgu zobratu šeit, nevis būt maza skrūvīte kaut kur citur. :) Tāds nu man tas redzējums. Bet vispār es nākotnē skatos pozitīvi, jo viss iet uz augšu, un katra diena ir jauna iespēja, attīstamies.

cekule, 01.07.2008. 21:09:06
Komentāra reitings: 3.811

skjirba taada LV ka mums gribas vislaik but labakiem ka citiem tapec ar sakam labak es LV bushu kruts neka citur vnk cilveks..
man ar taa senchi kala galvaa.. nu izbraukaju es visu eiropu un sapratu ka arzemes neviens speciali nemegjina but krutaks viens par otru,, tur reali stradaa all differnt all equal..
man ir 22gadi.. es pelnu virs 400Ls (vnk man negribas stradat vairak ka 114dienas menesii) raeli es varu tikai paaedinat sevi un apgerbt un izbraukt uz arzemem... bet ja man buutu taga berns butu dirsaa... es pat par iiri nespeju izmaksaat...( tapec dzivoju ar senchiem)
arzemes pat suudu pardevejs sanjem 3000 - 4000 euro menesi...
vnk es nevaru atlauties ieprikties maximaa un nesat kautkadas tur blje reserved smotkas.. katram ir savs kvalitaates liimenis.. man ir smieklig kad cilveki dzer pilzenes alu, hektoru , snjabi... vis ko varu ieteikt nu pacelokiet 2nedeljas vismaz pa eropu un sapratiisiet kadaa suudu bedree dziivojat,, LV cilveku liimenis ir dirsa... 70% iedziivotaji i daunji kuri pat nespej normali kontakteeties... pa vakariem bail pa centu pastaigat,, + paskatieties kaa jus dziivojat ka cietumnieki cietumaa...
tas tak i pizdjec likt dzels durvis un rezgjus uz logiem.. tu pats uztaisi sew cietumu... tas man nav saprotams... arzemnieki iereca pozitivi par mums.. vinji teica ka latvija baliites vinji var justies kaa barmenji jo var visiem saliet kausaa alinju :D tikai baltijaa ir 2L alus pudeles,, padomajiet cik tas leeti...
a ievertee shito prikolu kad uz janjiem cilveki per maximaa 5L kvasa pa kadiem 69sant!!! tas i pilniigakais pidzec da jus dzungljos dzivojat!!
padoma ja mangalji jau maksaa 40 sant 1,5L atas susu kvas es nevaru iedomaties kadi suudi tur iekshaa,, jo ta patpudele jau maksaa dargi (10sant) .. garsho ta huinja pec tejas ar cukuru .. bet cukurs tak ar maksa... atveriet acis un tad buus jums shox...
bet algas,,, sanjemot videjo algu LV 350ls uz rokas ar loati lielam grutibam var paest un iziiret 1 istabu,.. un tas viss... a ja sanjem minimalo algu kas ir 160 bet uz rokam 125 tad tew sanaks tikai 1 izstabai ,, bet eedienam neee.... a tas nav normali... arzemes videja alga i videji 1200euro bet tur neviens tik maz nesanjem.. bet es arzemes sanjemot minimalo varu atlauties iiret est un veel.. bet lv sanjemot videjo nevaru neko atlauties....
+ ari augstkolas arzemes i citur letakas , citur taapat, citur dargaak videja cena skolaa ir 2000-3000 euro gadaa / bet alga videjaa virs 3000euro menesii,, menesi nostradaa vasara un apmaksaa skolu...

cekule, 01.07.2008. 21:09:10
Komentāra reitings: 3.811

bet elvee skola maksaa1400ls videji un apmaksaa.. vinju da te wiss ir dirsaa un tas pats ar eedienu.. visi darzenji un aglji ir otraa skjira pat stokmanii un MC2 a arzemes ta pirmaa skjira,, viss garshiigs suliigs smarziigs mums te wisu ved kaa otrskjiriigiem cilvekiem... tapec ka tadi Mees esam diemzheel...
un es varetu jums 20 un vairak piemerus paradiit.. vnk manii tas viss i uzkrajies..
visi sakla da ir okay utt.. tapec ka jus nezinat kaa ir citur.. think about it..
p,s,
biezhi braucot uz arzemem man sanak palikt pie nepazistamiem cilvekiem..( nu sadraudzeejos un tad palieku pie vinjiem panakti) biezi bija taa ka es gulju un dziivoklja vai majas ipasnieks man saka paaed ko gribi iiej dushaa paskaties tv kad iesi prom atclegu noliec tuR,, un atstaj mani vienu un pats vai pati iet uz darbu... un nevienam nav doma ka kads vareetu ko apzagt utt,, vot taatadm ir jabuut smadzenju levelam ,, nevis kaa sheit pilniigu degjeneratu un zveeru sabiedriiba!

rxx, 01.07.2008. 21:13:35
Komentāra reitings: 3.526

Bet tad kāpēc tu vēl esi šeit? :D

cekule, 01.07.2008. 21:15:18
Komentāra reitings: 2.338

sorii es parguris pec darba kludinjas :
arzemes videja alga i videji 1200euro bet tur neviens tik maz nesanjem..( gribeeju teikt minimalaa alga 1200euro) bet es arzemes sanjemot minimalo varu atlauties iiret est un veel.. bet lv sanjemot videjo nevaru neko atlauties....

sorry chist pa daudzaam rakstiibas kluudam..
(jaaiet chucheet)

cekule, 01.07.2008. 21:16:22
Komentāra reitings: -4.547

kapeec es sheit draugi utt..
biju grupas menedzeris bet sapratu ka vinji nav spejiigi uz to uz ko vajag!!! utt,, rudenii maucu prom..

dzēsts lietotājs, 01.07.2008. 21:17:31
Komentāra reitings: 0.137

man mamma teica, ka latvijā gudrie onkuļi visu sataisīs un visi smaidīs!

cekule, 01.07.2008. 21:37:05
Komentāra reitings: -6.019

+ fiicha tada ka daudzi saka man te draugi utt...
bet zini dazhreiz pakontakteejoties 1 dienu ar cilveku arzemes man liekas da fuck tu tak man esi labaks un tuvaks cilveks nekaa gandriz visi sheit...
tur dafiga viegli var atrast soulmeitus..
karoch cilveki i sirsnigi ..utt..
un zinkas i vinji ir apmierinati ar dziivi un vinji grib lai tu ar tads buutu,, atpec vinji reali cinas par tiesiibam afriika un azijaa,,, un vinji saka brauc uz muusu valksti dziivot lai tew ir labii... nav nekaads diskriminacijas...
agrak es doaju Fuck kristietiibas,, ( da huinja ta ir - padomajiet cik cilveki delj ta ir mirushi , viosi tie krusta kari... tagad iraka , afganistana utt,, tomer islams pret kristietiibu..
bet sapratu ka ta kristietiba stradaa un cilvekii reali laimigi taga visi dziivo particiiba un draudziiba un es zinu ka eirpoa kara nebus jo cilveki i laimiigi..
iekap autobusaa un ieveertee musu ljaudim muuljus ( es tas saucu par galjimaam rozhaam) visi iigni un nelaimiigi... tur viss preteji,.,, nav neveina gandriz stiliga jauka jauniesha no ka varetu ko pashpikot vai velkautkaa pus autobus vnk smird pec sviedriem un netiiribas,,,
Labi viss es aizveros!

dzēsts lietotājs, 01.07.2008. 21:45:38
Komentāra reitings: -3.096

linku nenoskatijos..izteikšu tikai savas domas - VIENI LIELI GETLIŅI LATVIJA BŪS!

jana, 01.07.2008. 22:30:16
Komentāra reitings: -1.477

ar vienu raavienu izlasiju cekules sakaamo. un ar visu ko vien var piekrist, piekritu. totali un absoluti.
rxx - izsisties un augt uz augshu vajag. un tavam sakamajam, ka labak tu esi sheit kkas, neka aiz jurinjas pedejais suds, ir taisniba, bet ari, tikai daljeja un tu man taja varetu pat piekrist, jo LV prakstiski nav nekadu iespeju, ne izaugt ne pilnveidoties, ne macities (ja nem ta pamatigi). Jaa, arzemes varbut kaut kada zinja viss ir grutak, jo tu tur neesi nekas, tachu meginat pavisam, pavisam noteikti ir verts. bez tam, nu jebkura gadijuma (pasha sudigakaja, nu tada, ka mirt gribas gadijuma) tu tak vienmer vari atgriezties majas, Latvija.. :)

rxx, 01.07.2008. 22:32:22
Komentāra reitings: 0.186

Es jau nesaku, ka nav vērts. Es laikam esmu tam nedaudz par slinku. :)

cekule, 01.07.2008. 22:48:10
Komentāra reitings: 2.734

Tieši tā, aizbraukt uz arzemēm nav tik vienkārši tas itkā ir risks jo tu nezini kas tewi sagaida, ir jabūt tomēr dūšai un lielai uzdrīkstēšamai pamest savu mitekli un sākt visu no jauna..
man dzeks ( vinsh baigais 'friks ar grebenīti un vs aptetuvēts) viens pazistamais nostradaja 3gadus īrija par pavāru..( katru vasaru brauca ciemos uz Lv piemums) taga vinjam 25 un vinsh teica ka vinsh vislaik maksājis nodokljus tur un ja gribot varot pat vairs nestrādat , jo sanjems visu laiku bezdarbieka pabalstu uz ko varot normāli dzīvot spānijā,nākam nedēlj vinsh brauc ar savu draudzeni pirkt māju Spānijā pie jūuriņas, man liekas tas ir baigi jauki!
Dzīvē viss nav nemaz tik sarezģīti vajag tikai uzdrikstēties un būt pašam sev.
man piemēram sen gribējas sew tetovējumus uz pirkstiem,, ( bet es to nevarēju atļauties) nejau materiālā ziņa bet ko citi teiks kas būs ar darbu utt...
šobrīd es jūtos ļoti parliecināts par sevi un zinu ka tas mani necik neietelmēs lidz ar to aizvakar notetvēki abām rokam sev pirkstus, un jūtos pat vēl labak!
uzdrošinaties un dariet to ko jus velaties,,,šoreiz nevag to teicienu WHAT WOULD BRIAN BOITANO DO?
wiss būs nais anyway. tiaki diemžēl man ir gandrīz 100% pārliecība ka LV nebūs!
Buchas!

jana, 01.07.2008. 22:53:04
Komentāra reitings: -5.809

WHAT WOULD BRIAN BOITANO DO? :)

o jaa. ooo jaa. tu man tagad tadu uznemimas sparu esi uzdzinis, ka varetu pat ar kajam uz arzemem doties.

cekule, 01.07.2008. 23:15:25
Komentāra reitings: -2.941

Bet davaj pabaudiisim Vasaru sheit kopaa ar draugiem... taa lai naiss,,,
tikai besii tas ka biezhi draugi saka ai es neieshu tur , neieshu tur jo nav naudas......
tas mani dazreiz taa besiiiiiiiii...
( es stradaju man ira, bet draugiem nava un lidz arto sanak baigais chakars)

jana, 01.07.2008. 23:21:50
Komentāra reitings: 2.911

stridigs jautajums. no vienas puses varetu teikt - palidzi tad draugam ar darbu, pajautaa apkaart, iespejams, kas izlien. no otras puses, cmoon.. katram jadoma par sevi, un ja tev vajag, cel pakalju un ej mekle darbu, kas mekle, tas atrod. :) tas taa.
nezinu, man apkart ir gan turigi, gan sausinji, vairak jau uz vasaru to sausinju paradas, bet nez, mes kaut ka vienmer ko sashtukojam kur varetu doties un ko varetu baudit ar minimalam izmaksam. beeet.. protams man ir nedaudz vieglak, jo esmu meitene :)

k_o_d_e, 02.07.2008. 06:58:36
Komentāra reitings: 1.075

nu tu juus te dodat
mirstiiet kapitalistu cukas

vabshe vi vse lol

ahujekj probleeem nav naudas chista man kauns par tevi zkjb cekule
kas ir nevari paziimeties ar jauno apgjerbu hc konchos

te tak visi pooseri

nezinu man ir meita un es ka tevs saprotu ka ir hujova bet veciit nogalini valsti galvaa!!!! un visi ceļi vaļaa

nu bet stiljaga tu tomeer esi
beernu darzs

jebogu admin bano shitos ara kuriem nauda ir dziives problēma tas jau ir apkaunojoši portālam vai varbuut jūs visi esat tādi!!!!!!!!!!!!!!!!111

cekule, 02.07.2008. 07:10:25
Komentāra reitings: -3.088

da sen i pagajis kautkads THC..
protams true ir true bet visur tas fashioncore jau ir nafig tadam lietam pretoties.. jums kautkada padomjlaiku domashana iestagneejusi...

dzēsts lietotājs, 02.07.2008. 07:15:12
Komentāra reitings: 1.897

Cekule šoreiz nav PILNĪGI NEKO nepareizu pateicis.
Abi ar Janu.

Un par tiem draugiem un nezināmo runājot - protams, lielākā daļā citu valstu, uz Tevi sākotnēji skatīsies kā tikai un vienīgi imigrantu, īpaši, ja aizbrauc uz LV ne īpaši draudzīgajām valstīm, kaut vai Īriju,Vāciju un Angliju, kur mūsējie visiem jau sēž.
Bet visur citur Eiropā, cik man nācies saskarties, ir NENORMĀLi silta attieksme pret svešiniekiem.Jo jā, kā jau augstāk tika minēts, viņiem dzīvē nav jāsaskaras ar tādiem mēsliem kā mums - cilvēks līdz 30 pāri gadu vecumam var atļauties gan studēt, gan ballēties, gan īrēt pats sev dzīvokli - īsāk sakot, dots pietiekami daudz laika, lai atrastu sevi (pateicoties pabalstiem,obligācijām un visam, ko tagad nemācēšu uzskaitīt, bet var just, ka valdība tur vismaz TIK ATKLĀTI nezog...), nevis kā Latvijā - iedzīt stresu uz to, ka vecāki nogriež skābekli, izliek uz ielas un liek sākt dzīvot pašam.

Un par tiem draugiem - lai gan pastāv tas teiciens, ka Tu tāds esi viens vienīgs unikums visā pasaulē, arī tas man bieži licies absurds - aizbrauc uz citu valsti un vualā - citādi runājošs, izskatās arī varbūt citādāk, bet pilnīgs kāda drauga vai tuva cilvēka prototips. Nezinu.

Braucu arī un atgriežos, un ceru,ka nākotnē man pietiks spēka, apņēmības,kā arī tiks piemērota situācija,lai darītu kā Cekule.

Kad nu reiz tās rases un kultūras jaucas, tad lai jaucas,
kas jums, patrioti. Otrās Aušvices un rasu/kultūru tīrīšanas sāksiet?

k_o_d_e, 02.07.2008. 07:15:57
Komentāra reitings: -9.235

mirsti popsa

ai kaa vajadzēja tev pirms vairaakiem gadiem noslaniit pie saksafona
kad vel biji siikalja

eiropa eiropa attopies sen esmu izbraukajis ar stopiem pa skvotiem nodziivojies bet nu tu hjnj dzen nauda nauda idiots

mirsti takš

pasaulei buus vieglāk


k_o_d_e, 02.07.2008. 07:19:33
Komentāra reitings: -5.321

un es galiigi neesmu patriots


''Nogalini valsti savā galvā''

nesapratāt?

dzēsts lietotājs, 02.07.2008. 08:18:46
Komentāra reitings: -4.554

kode, ko Tu vari ārdīties?
tas,ka Tev tagad ir ģimene un bērns, vai tikai bērns piesietu tur tikai Tevi.

tobis, 02.07.2008. 10:38:53
Komentāra reitings: 4.361



"Baudu, greznību - lūk ko jūs saucat par laimi, bet es
domāju, ka neko nevēlēties - tā ir dievu svētlaime, un
tapēc izjust tikai nepieciešamību pēc mazuma ir
pietuvošanās šai augstākajai laimei." /Sokrāts/

cekule, 02.07.2008. 11:34:00
Komentāra reitings: -5.244

manuprāt dzīvojot mūsdienu pasaulē, kvalitatīvam cilvēkam jābauda pasaulīgās lietas kuras ir arī dzan jāsavieno ar garīgo pasauli! :P

edis_, 02.07.2008. 12:59:11
Komentāra reitings: 4.571

Ak, jaunieši. Ka gan jūs varat pelt valsti, kurā dzīvjiet? Pēc neatkarības atgūšanas Latvijai ir padsmit gadu, gluži bērns vēl ir, salīdzinājumā ar vecajām Eiropas valstīm. Jūs vēlējaties, lai pa siem pāris gadiem mūsu līmenis būtu augstāk par pārējās Eiropas valstīm? Nu grūti to būs panākt, lielākoties, jūsu gaušanās dēļ. Jūs esat tie jaunie cilvēki, kas veidos Latvijas nākotni, nevis tie vecie opji, kas jau iet prom no valsts pārvaldes.
Tas atgādina kādu kuģu būvētavu, kur ir jauns lainera pasūtījums, bet jaunie strādnieki tinas prom no projekta, jo pāris opji kaut ko taisa pa savam galam. Tas nekas, ka vecie tulīt pensijā aizies un jums būs sava teikšana un rīcības brīvība.
Nu tad neesiet, kā rxx sacīja - skrūves, bet esiet tas zobrats. Gaudojot nekad neko nepanāksiet. Un muļķības, ka Latvijā neko nevar sasniegt. Vajag tikai darīt.

spontanuss, 02.07.2008. 14:04:02
Komentāra reitings: 7.265

Tām, cekule neizlasīju pilnīgi visus tavus komentus, bet nu es tev nepiekrītu, ka atkal ārzemēs ir labāk nekā šeit! Jām, alga lielāka, labklājības līmenis arī! Bet deģenerētu skaits aug procentuāli iedzīvotāju skaitam! Piekrītu rxx un edis, bet par to valsts būšanu... Mēs varam mainīt, cik valdības varam, jo galvenie noteicēji jau ir tie miljonāri! Un es uzskatu, ka
Loskotovu čista iegāza, jo pēkšņi uzpeld lieta par kukuļņemšanu utt! Gribat paaugstināt Latvijas līmeni!? Sāciet cītīgi mācīties ekonomiku, analizējiet, ka teica rxx esiet zobrats! Jo Latvijas valsts ekonomisti ES stastistikā skaitās visvājākie salīdzinājumā ar citām Batijas valstīm! Un Edis pareizi pateica daži te var tik gausties, bet neko nedara lietas labā! Es teiksim mācīšos un iegūšu izglītību! Protams ne jau ekonomikas nozarē, bet tik un tā! Un par politiku arī interesēšos un piedalīšos referendumos un vēlēšanās! Daži jau ir tādi, kas sūdzās, bet kad jāaiet kaut kur balsot ir par slinku, lai pieceltu savu pakaļu un aizietu! Nospriež: "Āi, nav vērts tāpat viss dirsā!" Un te jau atklājas patiesā attieksme! Sūdzās, bet neko nedara!

spontanuss, 02.07.2008. 14:09:55
Komentāra reitings: 1.455

A, un runājot par video beigās vienu gan pareizi pateica, ka vai nu jāapstādina rūpniecības augšana, kas ir pakaļā vai jākļust vairāk atkarīgiem no energo resusrsiem! TAk doma, ka būvēs AES Lietuvā, lai itkā izbeigtu to atkarību no Krievijas, bet nu, ja uzbūves tas tāpat nespēs saražot pietiekami, lai apgādātu Baltijas valstis un, kas ir pats ironiskākais, ka urāns tik un tā jāiepērk no Krievijas, jo tur vislētāk! :) Tā kā mācieties par inžinieriem un domājiet par alternetīvu enerģijas ieguves veidu! Lai, cik naivi tas neizklausītos, mēģināsim padarīt Latviju labāku! :D














rxx, 02.07.2008. 14:40:32
Komentāra reitings: -2.337

Kamēr mēs kļūsim par inžienieriem un izdomāsim kādu pilnīgi jau alternatīvās enerģijas veidu (jo neviens no esošajiem tā īsti mums neder), tikmēr jau sen pārējie būs galīgā tumsā. :D

spontanuss, 02.07.2008. 15:02:15
Komentāra reitings: -4.351

:D

oskart, 02.07.2008. 15:16:35
Komentāra reitings: -3.086

Cilvēki Latvijā meiggina "izsisties", un citi to dara Īrijā- Loggika? -
"Kāda jēga runāt kas vēl būs 2020 :D - Ja pat Holandes iedzīvotāji gatavojas pasaules galam- 2012 :D un dazzi izmet frāzes: Man Holandē jau sen nepatīk- tālab atbalstu'pasaules galu"

Loggikas par Latviju vienkārssi nevar būt! :)

dzēsts lietotājs, 02.07.2008. 17:45:04
Komentāra reitings: -1.425

ja kaads speej paredzeet naakotni - un peeksnji zina kas buus 2020, jo pasaules gals nenoziimee planeetas naavi...tikai cilveeku kaa sugas naavi...

cekule, 02.07.2008. 18:21:20
Komentāra reitings: -1.413

:D
ja jau runas aizgaja par holandi tad nevareeju neieposteet shito :D
Nīderlandē otrdien stājās spēkā aizliegums kafejnīcās, bāros un restorānos smēķēt tabaku, vienlaikus marihuānas smēķēšana kafejnīcās joprojām ir atļauta, ja vien tā netiek jaukta ar tabaku.
Kafejnīcu un bāru īpašnieki ir satraukti par to, ka viņu uzņēmumi piedzīvos peļņas kritumu. No jaunā likuma spēkā stāšanās cietīs arī marihuānas kafejnīcu īpašnieki, jo holandiešu "zālītes pīpmaņi" iecienījuši smēķēt marihuānas un tabakas sajaukumu.

Nīderlandes Pārtikas un patērētāju produktu drošības pārvalde paziņoja, ka pārbaudes sāks nekavējoties. Par jauno noteikumu pārkāpšanu varasiestādes var piespriest 2400 eiro (1680 latu) lielu sodu.
Lai gan kopš 2000.gada smēķētāju skaits Nīderlandē samazinājies par 100 000, ceturtdaļa holandiešu joprojām smēķē tabakas izstrādājumus, liecina Centrālā statistikas biroja nesen izplatītie dati.

dzēsts lietotājs, 02.07.2008. 18:42:50
Komentāra reitings: 0.057

tad nebūs positivus AB, bet gan negativus BA.

lieliskais kārlis, 02.07.2008. 18:47:57
Komentāra reitings: 3.079

spontanuss man izrāva vārdus no mutes. Visi gaužas par to - cik slikta valdība, visi zagļi utt, bet ja kāds nav ievērojis, tad Latvijas politiskā kārtība ir parlamentāra republika, ja, protams, atkal kko ar jēdzieniem nejaucu, tātad, TAUTA ievēl valdību, tātad - mēs, un tieši to daudzo cilvēku dēļ varbūt arī pie varas tika TP ar cūku Kalvīti priekšgalā, un arī tas, ka vairums jauniešu par politiku nezina ne mū ne bē arī spēlē savu lomu, jo tomēr varbūt kādam ōmīte pateiks: "Nu, nu, dēļiņ, aizej nobalso, esi latvietis!", a, šis paņems to sarakstu un taču neko nezinās un paņems un iebalsos Saskaņas centru, izdarīs vēl tādi pāris tūkstoši un pie varas Latvijā nāks krievi un tad tik ies vaļā - visas reformas un citi sviesti. Tas, protams, nebija attiecināms personiski pret krieviem kā tādiem, bet nu, paši jau redziet kāda tā reāla situācija.
Un pirmo reizi man jāpiekrīt Reinim - neesi skrūve, bet gan zobrats.
Ko es ar to visu gribu pateikt - ja būsiet tādi kā Jana un cekule, tad Latvija jau ātrāk par 20.-to gadu aizies pa grunti. Apdomājiet ko darat.
Man pašam personīgi arī nav ne mazākās simpātijas dzīvot pie šādas sistēmas, bet es vēl esmu jauns un man vēl ir visas iespējas to mainīt, un varbūt pēc gadiem 10 nemaz negribēsies nekur braukt prom.

dzēsts lietotājs, 02.07.2008. 19:48:49
Komentāra reitings: 5.826

pfff... tās ir tikai prognozes. iespējams kādam tas ir izdevīgi un par to ir samaksāts..

rxx, 03.07.2008. 08:22:27
Komentāra reitings: 5.83

Tu atkal jauc, Kārli. Tauta ievēl Saeimu.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab

Лето в Мурманске: туры и экскурсии для любителей северной природы мурманск экскурсии летом <a href=murmansk-ecskursii-letom.ru>murmansk-ecskursii-letom.ru</a> .

murmansk_tury_bxoa

I blog often and I truly thank you for your information. This great article has truly peaked my interest. I will book mark your website and keep checking for new details about once per week. I opted in for your Feed too.Strategi Hack Slot

Cruz


ienāktreģistrēties