Iepazīšanās internetā.

20.05.2008 19:49:59 aizsāka matrixs
55 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
matrixs, 20.05.2008. 20:05:43
Komentāra reitings: 27.127

Tīri aiz zinkārības veicu eksperimentu ar iepazīsanos internetā, Portalā draugiem.lv izveidoju 3 viltus profilus, Ar līdzīgiem aprakstiem, bet dažādām bildem, vienā bildē baigi smuks džeks, nu tāds kas parasi patīk meitenēm, otrajā neīpaši, trešajā pīrsingotais. Un sāku rīkoties, gan pats mēgināju iepazīties ar meitenēm, no visiem profiliem, gan gaidīju kad ar mani iepazīsies. Runas veidu no visiem profiliem izmantoju līdzīgu un arī jokus līdzīgus , lai rezultātu balstītu tikai uz cilveka izskatu.
secinājumi:
1. Ja cilveks ietur savu stilu, tad viņam nav problēmas iepazīties ar līdzīgi domājošajiem interneta. Tas par puisi ar pīrsingiem.
2. nepārak skaistā izskata puisim veicās vis sliktak, viņam nerakstīja neviena, retu kura vispār atbildēja, tikai ar divam meitenēm izveidojās kaut kāda saruna, bet tiko saku runāt par tiksanos, ta vis cauri.
3. Nu ar izskatīgi, man bija ko ņemties, diena vidēji 5-8 jaunas meitenes gribēja pašas iepazīties, ar dažām es sāku sarunu(izvēlējos dažādas pēc izskata) No daudzām es pat nevarēju atkratīties, bij tadas kas bija gatavas braukt cauri visai Latvijai lai tikai satiktu mani.

No tā secinu, ka parastais apgalvojums ka puisiem interesē lai blakus būtu smuka meitene blonda ar apaļumiem visur kur vajag , bet meitenem interesē kas vairak par izskatu ir galīgi garam, šķiet ka pat meitenēm puisu izskats nozīme vairak kā puisiem meiteņu.

tas tā neliels mans eksperiments. tas tika veikts no 15.04.2008 līdz 19.05.2008 tagad visi trīs profili ir izdzesti.

tobis, 20.05.2008. 20:13:25
Komentāra reitings: 2.766

Es tā smējos. :D nezinu kāpēc, bet man smiekli nāk.
pirmkārt jau par to iedalījumu: smuks, nesmuks, pīrsingots. :)

Tu (te bija rupjš vārds), ej attīsties, palasi kādu grāmatu, nevis taisi baigos ekspermntus ar profiliem (smukiem, nesmukiem, pīrsingotiem). :D

P.s. es atšūtu jebkuru, zini kapēc? tāpēc jo svarīgākais ir runas veids, un Tev noteikti viņš nebija nekāds asprātīgais av inteleģentais. :)
Tā nu ir sanācis, ka 70% (ja ne pat vairāk) cilvēku ir pilnīgi idioti- bez ekspermentiem, vienkārši apskatoties sev apkārt, ar to es gribēju pateikt, ka tad, kad viens idiots raksta otram idiotam, nav svarīgi kas tev par idiotismiem galvā... ;)


shtelmis, 20.05.2008. 20:20:10
Komentāra reitings: 7.846

divas reizes ielogojies, bet met jau šitādus jokus ārā :D

matrixs, 20.05.2008. 20:22:47
Komentāra reitings: 9.434

Iedalījums tāds, jo ir smukie puisi, netik smukie un stilīgie( tādi kas ievēro konkrētu stiku) Pīrsingoto izvēlējos kā vienu no šiem stilīgajiem. Ti pat labi tas varēja būt Gots vai kas cits.

Tu varbūt atšūtu jebkuru, bet mana pieredze rādīja ka "smukulīti" neviena neatšuva. Runas veidu es izvelejos neitralu, bez rupjibam, bez žargona, bet necentos runat ari gudri.

lieliskais kārlis, 20.05.2008. 20:24:28
Komentāra reitings: -10.43

Un? Kas mums no tā?

kid, 20.05.2008. 20:25:52
Komentāra reitings: -9.905

hahahahahaha... Kas par jaukiem rakstiem, uzreiz gariigo uzlaboja.
Matrixs, pameegjini delfi.lv vai kko taml.XD

tobis, 20.05.2008. 20:38:15
Komentāra reitings: -30.735

Un kāds iedalījums Tev ir mietenēm? Kādām tu rakstīji?
Garīgas Invalīdes; Mazgadīgas caciņas, Nogribējušās mātītes.

vizuālais izskats tik tiešām ir svarīgs, tā tas ir. arī pāvu mātītes pārojas vispirms ar tiem, kuriem ir lielākas spalvas un skaļāk māk brēkt, tā tas dabā iekārtots, bet redz pāvi mēs neesam- mēs esam cilvēki un mums ir dota tā iespēja domāt ar galvu, nevis instinktiem un hormoniem un tādēļ mēs nesatiekamies lai tikai pārotos. (protams, to nevar attiecināt uz šo "ekspermentu") :D
Labi- tu esi pierādijis, to ko visi jau zin- mazas meitenes, vientuļs sievietes viegli uzķeras, un tā tas ir bijis vienmēr, bet nevajag to nostādīt tik viennozīmīgi, jo viennozīmīgi tas viennozīmīgi nav! Arī apmainot dzimumus šajā ekspermentā- rezultāts būtu tas pats.

Es īstenībā sasmējos par to, ka izliecies par Kolumbu ar kaut ko tik primitīvu. Mēnesi sēdēdams pie datora ,un atšuvies no vientuļām, pietiekami izčakarētām sievietēm, vai mazgadīgām cacītēm, beigu beigās nepirādīdams neko. :D Jo normālas meitenes Tev vienkārši neatbildēja- tas procentuāli bija maz skaitlis, bet to jau es arī saku- idioti tie, kas atbildēja un idiots tas, kas rakstīja. (es atvainojos)



tuunc?, 20.05.2008. 20:39:13
Komentāra reitings: 17.213

bet kāpēc gan ne? jautri vismaz. un interesanti...
tāpat kā interesanti, ka iekš draugiem.lv ir daudz feiku meiteņu profilu, kā likums ar pēc iespējas plikākām profilbildēm un muļķīgākām interesēm. bet draugi viņām ir pāri trim simtiem. it kā cilvēkiem nedalektu, ka tie ir viltus profili. nē, zina, ka viltus, bet vienalga apstiprina/uzaicina!
Nu labi, šajā gadījumā tas iedalījums varbūt tāds smieklīgs (smukais, nesmukais un pīrsingotais :D ) Bet nu neesiet tik naidīgi noskaņoti!

spontanuss, 20.05.2008. 20:39:59
Komentāra reitings: 30.148

Nezinu īsti, ko teikt! Tik tas, ka sanāk tomēr cilvēkus čakarēt nav labi! A, bet Tobi tu laikam sevi gan par baigi inteliģento uzskati!?

spontanuss, 20.05.2008. 20:41:25
Komentāra reitings: 2.06

Nu 300 draugi draugiem.lv man liekas, ka tas ir nekas! :D

rxx, 20.05.2008. 20:46:11
Komentāra reitings: 26.019

Normāli, ko piesējāties cilvēkam? Iedalījums ir pilnīgi pareizs, saldais, nesaldais un skārdinieks. Atveriet acis un paskatieties, kas notiek ielās, tas arī apmēram notiek. Tas iecietības, citādības un atlernetīvisma kults dažbrīd padara skatu uz lietām ļoti dīvainu.

Marta, ja drīkst tevi tā saukt, kādi vēl hormoni? Binārie? :DDD Interneta hormoni, bļ*.

Te cilvēks izdarījis nav it kā neko jaunu, tikai vēlreiz apstprinājis to, ka sievietes pārsvarā visu vērtē pēc izskata un tikai pēc tam pēc kaut kā cita. Tas visiem jaut it kā bija skaidrs arī līdz šim, bet nenāk par ļaunu to atgādināt. :D

Kaut kur lasīta atziņa:
Sieviešu lielākā kļūda ir tā, ka viņas domā, ka visi vīrieši ir vienādi, bet vīriešu lielākā kļūda ir domat, ka sievietes ir dažādas. :D

tobis, 20.05.2008. 20:50:26
Komentāra reitings: -18.163

Es sevi uzskatu par pietiekami inteliģentu savam vecumam, bet bet baigi vēl nē, tāpēc pie tā tiek strādāts. (pirmām kārtām jau runājot ar intelegēntiem, inteleģentākiem cilvēkiem).

Ok, piekrītu, ka mazliet aizrāvos, bet man uznāca smieklīgas dusmas un viss. :) savus vārdus tā pat neņemšu atpakaļ- un naidīgas tas nebija, tas bija sarkastiski. :)

spontanuss, 20.05.2008. 20:53:08
Komentāra reitings: 15.639

Es inteliģents laikam nebūšu, neesmu un nebiju bijis! :] Marta tev liels ego!

tobis, 20.05.2008. 21:00:00
Komentāra reitings: -12.89

rxx- Vistiešākie hormoni. Domā ar intrneta satrpniecību nevar izdalīties hormoni? Hormoni var izdalīties tā par kā fementi. viss iet caur smadzenēm, tikai dažiem lēnāk. (:







tobis, 20.05.2008. 21:05:00
Komentāra reitings: 3.179

spontanuss- par to ego laikam tev taisnība.

inteleģents- tas jau nenozīmē nezin kāds tur ar grādiem apkrāvies profesors. Inteleģents ir parasts, saprātīgs, kulturāls cilvēks.

rudis, 20.05.2008. 21:07:20
Komentāra reitings: 4.717

priekrītu tam, ka cilvēkus čakarēt nav labi :/

spontanuss, 20.05.2008. 21:13:00
Komentāra reitings: 8.267

Es zinu, kas ir inteliģents un kādi ir tā raksturojumi! Parasts gan viņš nav! :]

tobis, 20.05.2008. 21:16:30
Komentāra reitings: -8.907

Jā, vienmēr tie, kas ir māzākumā, ir ne-parasti...

matrixs, 20.05.2008. 22:29:00
Komentāra reitings: 10.921

Piekrītu ka no manas puses nebija labi šita cilvekus (sievietes un meitene) čakarēt.
bet ticiet man tas bija interesanti un jautri.

Es sevi par nekadu intelektuali neuzskatu, esmu vienkārš un normāls čalis, kurš iepazīstas ar sievietēm realajā pasaule.

Es nesaku ka izskatam nav nozīme, bet manā skatījumā izskatam un personībai ir vienāda nozīme. Nu vismaz es nebūtu dēļ smuka ģīmīša, lielām krūtīm un skaistas pēcpuses gatavs braukt cauri pus latvijai, pat nezinot kas tas par cilveku.

rudis, 21.05.2008. 05:05:10
Komentāra reitings: 6.507

jā, pati ļoti labi zinu, ka tas ir uzjautrinoši, jo pati kādu laiku sarakstijos ar [fake] profila veidotajiem,tiešam cilvēki paši sevi nenovērtē nemaz, slēpjoties aiz citu cilvēku bildēm.

kampy, 21.05.2008. 07:19:43
Komentāra reitings: 19.47

ja tu cilvēku nepazīsti, tad, protams, pirmais un vienīgais ko visi ievērtē ir izskats. tas ir tikai normāli, jo neko citu jau tajā brīdī par cilvēku zināt nevar.
kad tu cilvēku iepazīsti- viņa izskatu veido viņa iekšējā pasaule.
jo labāks cilvēks, jo skaistāks viņš šķiet.
vismaz man tā parasti gadās.

dzēsts lietotājs, 21.05.2008. 10:10:37
Komentāra reitings: 2.41

Garīgas Invalīdes; Mazgadīgas caciņas, Nogribējušās mātītes-->Tobis
saldais,nesaldais un skārdinieks-->rxx.
visu cieņu abiem.izsmējos.
labi nodēvējumi.
:)

dzēsts lietotājs, 21.05.2008. 11:23:10
Komentāra reitings: 24.321

Kādreiz, kad nebija internets tik ļoti pieejams sabiedrībā t.i. pirms kādiem nu kad mācījos kādā 8 klasītē un tas bija nū pirms kādiem tiem pašiem 7/8 gadiem tad es zvanīju pa parasto telefonu uz dullo un taujāju pretējā pusē vai meitu nevarētu pasaukt un kad pienāca izlikos par sazinko (vairs neatceros) un aicināju uz tikšanām un daudzas reizes arī peikrit tikai vai es zinu ka viņa atnāca? es nezinu.. vienreiz es aizbraucu un kā atpazīšans zīme bija tā , ka viņai būs oranžas botas :D lūk nu fiška tāda, ka es nezināju kā viņa izskatās un viņa nemaz kā es izskatos.. nu lūk es aizbraucu ieraudzīju un aizbraucu prom.. nesaku jau ka toreiz pats biju baigais čalis savā rajonā ar pirmo DVD pleijeri un visas meičas skrēja pakaļ, bet ORANŽAS botas nebijas vienīgais, kas man nepatika.. aj tas bij sen un ko es te vispār stāstu.. čakarēt cilvēkus toč nav lab :D

pasakas morāle ir, ka izskatam nav fakin nozīmes - lūk tā.

jānis84, 21.05.2008. 16:08:17
Komentāra reitings: 12.048

nevajag testu taisīt tāpat viss ir skaidrs-muļķības

hepatits, 21.05.2008. 19:16:15
Komentāra reitings: 6.167

izskatam nav noziimes, gandij!!!.. xD OMFG!

bet no oranzjaam botinjaam tu aizmuki! xDD
tad veel nebija dzelzs vilka dziesminja populaara! :]

"kas notiks, ja kaads sheit muus ieraudziiis!??" xDD

dzēsts lietotājs, 22.05.2008. 07:26:44
Komentāra reitings: 11.401

Nu tas bij tādā kontekstā, ka nu tas nav primārais pretējā dzimumā :) Kāda jēga aiziet kkur kopā ar skaistu miesu - tukšu miesu :D a?

neviens, 22.05.2008. 10:23:09
Komentāra reitings: 12.877

do, ta skaidrs, ka viss slēpjas spalvās..tas izskaidro daudz- viela paardomām!un izskatam vienmēr ir nozīme, bet nesmukie spītīgi turpina apgalvot pretējo!eksperimetnts būtu intereresantāks, ja smukais būtu debīls, bet nesmukais ļoti inteliģents un tomēr rezultāts būtu tāds pats...

dzēsts lietotājs, 22.05.2008. 11:18:35
Komentāra reitings: 0.433

50% profilu iekš traukiem.lv ir f[ei]k.

zaabis, 22.05.2008. 11:36:12
Komentāra reitings: -11.093

liekas,ka viss mūsdienās tiek iedalīts pa šķirām
caciņas ar keniņiem- mča sauljz!
meitenes ar ne tik skaistu seju -ar normāliem puišiem
un pārējie atkritēji- nūģi- ar resnajām vai pārlieku tievajām, smirdošajām un citām kaitēm

neviens, 22.05.2008. 12:41:08
Komentāra reitings: 3.685

omg

skakri, 22.05.2008. 17:08:41
Komentāra reitings: 10.649

iepazīšanās internetā ir kaut kāds arhaisms - atsit laikus kad mēdza sarakstīties desmitiem gadus no vietas un satikties, kad jau "smiltis pa ** birst".

a čakarēšana internetā - vispār mēsls.

dzēsts lietotājs, 22.05.2008. 20:31:42
Komentāra reitings: -9.244

nu baac...nevar dziivee ar maiteni iepaziities, ka jaataisa "eksperimenti-ekskrementi" ???
LOL

dzēsts lietotājs, 22.05.2008. 20:49:29
Komentāra reitings: -3.447

hm, tā, meitenes klusē..)))
vienīgi nabaga nosvītrotais tobis kaut ko kaut kā.. ... .. ..

dzēsts lietotājs, 23.05.2008. 07:43:20
Komentāra reitings: -6.862

ajjj...jeega runāt par tiem draugiem.lv (traukiem.lb turpmāk)

pašam tur nepatīk uzturēties, bet nākas, jo citādāk iedzīvotāju reģistru nav vērts izmantot, kā tikai lai iegūtu interesējošo informāciju no attiecīgajiem subjektiem.

kampy, 23.05.2008. 08:48:49
Komentāra reitings: 15.483

viss ir atkarīgs no katra paša uzskatiem un atvērtības.
man kādreiz likās, ka iepazīties internetā ir pats bezjēdzīgākais ko var darīt.
taču- ņemot vērā, ka ar lielāko daļu šeit pat hc.lv, es iepazinos vispirms virtuāli, šo ideju galīgi nopelt nevar.
kur nu vēl hospitalityclub.org un coučsurfing, kas paver apvārsņus ne pa jokam. galvenais ir motīvs, kāpēc to darīt: atrast jaunus draugus vai tikai sextuurisms.
pateicoties internetam es esmu ieguvusi gan daudz draugus n-tajās pasaules valstīs, ne tikai latvijā, gan jauki pavadījusi laiku, gan arī noticējusi, ka tur monitorā sēzj iekšā īsts princis baltā zirgā. arī man tuvs rada gabals pašlaik dzīvo kopā ar netā iepazītu cilvēku.
secinājums: lai kā man to negribētos atzīt, internetā iepazīties tomēr var (visu veidu nolūkos) un varbūt tas pat palīdz vispirms iegūt pareizo iespaidu un iepazīt cilvēku, par manis jau minēto iepriekš- ka vispirms tu redzi tikai izskatu, bet svarīgāka ir iekšējā pasaule, kas pēc tam partransformējas uz vizuālo. (nerunājot par feikajiem)

dzēsts lietotājs, 23.05.2008. 09:07:57
Komentāra reitings: 1.856

kampy, ko tu tur lej? tu tak vispār piedzimi tikai @ zvērā 007 :DDD

nu vispār i-nets, pats par sevi ir viens liels f[ei]ks. viena vienīga demagoģija! phe!
par cilvēku čakarēšanu internetā nedaudz rekur, čakarētājs no āfrikas pats nesaprot, ka tiek čakarēts :) http://ilaarijs.blogspot.com/2008/05/frikas-sveicieni-6-greetings-from.html

neviens, 23.05.2008. 09:42:49
Komentāra reitings: -5.44

ja meklē to netā, ko neta nevar meklēt, tad berze oficiāla garantēta, bet ja for fun tad nav tik traki, a savadāk var aplauzties...kaads rada gabals?plutarks?

save_ass, 23.05.2008. 16:34:24
Komentāra reitings: 6.877

Inteliģents cilvēks - tāds, kas domā, nekustinot lūpas, un runā, nekustinot rokas... tā kkur lasīju...

Par tamlīdzīgu eksperimentu nedzirdu pirmoreiz, un rezultāts nepārsteidz. Iepazīšanos internetā nenopeļu, taču jāatceras, cik bīstama tā var būt... Tās meitenes, kas puslatvijai pāri gatavas braukt, nu nesaprotu gan... varēji piekrist, la atbrauc, moš pārmācītu...

boywhosings, 23.05.2008. 18:39:49
Komentāra reitings: 0.447

iepazīšanās internetā..mhm.tēma,kas apspriesta visur.visi plusi un mīnusi zināmi.mana attieksme pret šāda veida iepazīšanos ir diezgan pozitīva.

ja par otrās pusītes atrašanu internetā...tā pāriešana no ineta uz reālo pasauli ir diezgan problemātiska,visos gadījumos.bet,tur jau,viss ir atkarīgs no abiem. :)

rxx,bija patīkami lasīt.interneta hormoni,lol.))


bet nu..visi jau no sākuma vērtē pēc izskata.tas ir nor-mā-li.un visi mēs esam dažādi,un katra situācija ir unikāla.

galvenais,lai cilvēki būtu godīgi viens pret otru..un protams,viss ir iespējams,ja cilvēks reālajā dzīvē neatšķiras no tā,kāds viņš ir online. :)

dzēsts lietotājs, 05.06.2008. 07:42:16
Komentāra reitings: -7.201

Skaistām sievietēm piestāv viss, arī stulbums...


princesiite, 05.06.2008. 07:43:39
Komentāra reitings: -9.631

Nju jā...interesants experiments!
Ir jau tā ka meitenes skatās arī kāds ir puiša izskats (tāpēc par sevi jārūpējas utt.) , un izskats nebūt nav pac galvenais, bet tomēr..meitenes arī to skata. Tāpat arī puiši skatās meitenes pēc izskata.. Un kkas var sanākt tad ja puisis ir izskatīgs vai normāls pēc izskata un ja viņam ir jauks raxturs. Ja raxturs ir galīgi garām, tad nekas nevar sanākt..tādi kopā nesadzīvos..

neviens, 05.06.2008. 09:18:41
Komentāra reitings: 11.077

viss ir fizioloģijā- normālu bērnu nevar iznēsāt dāma ar izdrupushiem zobiem un izkritušiem matiem!

asd, 05.06.2008. 09:49:39
Komentāra reitings: 10.024

pilnībā piekrītu tam, ko saka puika kurš dzied- ja onlaina neesi citāds , viss ir iespējams,!!!
Es ar savu otru pusīti iepazināmies vienkāŗši jauki koķetējot internetā-iznākums? pusgads jau kopā! ir sajuuta,ka ir atrasts īstais, vasaras beigās gatavojamies precēties-tā lūk! reizēm gan pasmīkņājam par savu iepazīšanos, bet kā saka, neviena satišaņaš nav nejaušība!
un man pilnīgi vienalga,ka citi domā,ka iepazīšanās netā ir stulba!

_intuiicij_, 05.06.2008. 10:25:39
Komentāra reitings: 4.46

dažreiz iepazīšanās tiešām ir stlba, bet tomēr, manuprāt, i-netā var labāk iepazīt cilvēku, jo tad viņš liekas atklātāks :)
Ar savu draugu biju pazīstama jau pasen, bet kkad sākām sarakstīties skypā..
Var teikt, ka skype saveda mūs kopā :D
rezultāts-vairāk kā pusgads jau kopā pavadīts ^.^

kampy, 05.06.2008. 12:12:18
Komentāra reitings: 5.821

pusgads kopā ir kaut kāda vidējā mērvienība i-netā sapazinušamies cilvēkiem? :D
nez, ir arī ilgāks laiks kādam kopā? o.0

dzēsts lietotājs, 05.06.2008. 12:21:55
Komentāra reitings: -7.249

Attālums dara savu un sirdij nepavēlēsi... no acīm prom, no sirds ārā...


es bij divus gadus kopā, i-netā :D

lieliskais kārlis, 05.06.2008. 13:21:52
Komentāra reitings: 8.722

asd, man arī tas pats. Es savu pašreizējo draudzeni atradu tieši i-netā + vēl man virtuālā pasaule ir devusi tik daaaudz labu paziņu un pat draugu.

neviens, 05.06.2008. 14:32:35
Komentāra reitings: 7.364

nu ta jums smagi veicies- es bez notāra apstiprinātu bildi un parametriem vairs nekur nekustēšos...
P.S. vinjiem tik netu pirms pusgada pieslēdza!

_intuiicij_, 06.06.2008. 16:53:33
Komentāra reitings: 1.477

Neviens, tev mamma nemacīja atbildēt tikai par sevi? :p
Kampy, vnk tā ir sagadījies :)
zinu pārus man rados, kas iepazinušies caur i-netu un nu jau vairākus gadus ir laimīgi precējušies ;)

dzēsts lietotājs, 06.06.2008. 19:48:15
Komentāra reitings: 5.741

Ar kādiem tik plenčiem es neesmu iepazinusies internetā! Gods un slava hc.lv ! :)

dzēsts lietotājs, 07.06.2008. 08:54:41
Komentāra reitings: 3.953

tā kā manā paziņu lokā arī ir viens pāris, kas caur draugiem.lv iepazinās un nu jau kādus divus gadus ir laimīgi kopā, tad es ticu, ka viss ir iespējams.
:)

neviens, 07.06.2008. 10:52:46
Komentāra reitings: -0.448

viena lieta ir plenči, bet cita- begodīls no vasarnīcas...

apokalipse, 07.06.2008. 11:26:42
Komentāra reitings: 2.448

Iepazīšanās internetā ir nedroša, jo cilvēks, ar kuru tu vēlies veidot attiecības var par sevi sastāstīt visvisādas lietas un izlikties gudrāks kā patiesībā ir.
Tas vispārēji.

Bet, ja runājam par šo gadījumu, manuprāt, tas ir pavisam loģiski, ka vairāk rakstītāju bija tam tā sauktajam saldajam džekam, jo, ja godīgi, kad mēs paskatāmies profilu, mēs redzam bildi nevis personību, un tad izlemjam vai rakstīsim vai nē, tikai vēlāk mēs varbūt iepazīstam cilvēku kā personību, no sākuma dominē tas, cik smuks ģīmītis un kāds stils.

dzēsts lietotājs, 07.06.2008. 12:01:42
Komentāra reitings: 2.887

un vēl, par šīm viltus profilu būšanām..
man viena labi pazīstama skolas biedrene, manuprāt 13 gadus veca, arī bija uztaisījusi pāris viltus profilu draugiem.lv (tipiski -smuka, puskaila meitene, banāli teksti utt) protams, tas liekas stulbi un tā, bet nu tā jau nav mana darīšana ar ko viņa aizpilda savu brīvo laiku utt utt,. Viņa ar tiem profiliem sapelnīja sev reālu piķi.. t.i. viņa sarakstījās ar džekiem kādu laiku un rezultātā viņi pirka o-kartes un sūtīja kodus viņai.meitenes mamma -mūsu skolas skolotāja stāstīja, ka arī viņai meita par kādiem 10LS sadabūja okartes un vēl pašai daudzdesmit latu kopumā:D

tad nu varam secināt, ka ne tikai viltus profilu taisītāji, bet arī parasti cilvēki, kuri svešai dūdai skaita naudu, nav normāli:D taču tā jau ir viņu pašu darīšana ko un kā..:)

piparbodīte, 08.06.2008. 11:55:13
Komentāra reitings: 2.906

Man ir līdzīgi kā asd, tikai šovasar gan vēl pagaidām nē, bet nedaudz vēlāk.:)
Viss sākās kā joks, taču aizgāja līdz bildinājumam. Esam kopā jau diezgan ilgi, taču secinājām, ka būtu iepaziņušies agrāk vai vēlāk tik un tā, jo cilvēki ar tik līdzīgām interesēm nevar paslīdēt viens otram garām.

Teikt, ka izskatam galīgi nav nozīmes būtu melot, jo tam ir nozīme, taču izpratne par to, kas kuram liekas skaists atšķiras.Bet tam nav izšķirošā nozīme, jo cilvēks var būt cik skaists vien būdams, bet ja būs garlaicīgs, nevienam viņš neinteresēs, svarīgs jau ir arī tas, kas ir galvā.

Un vēl viena lieta...Ja tā padomā, tad varbūt caur internetu satiekas tie cilvēki, kuri ikdienas steigā viens otram paskrietu garām vai arī līdz galam neatklātos. Un varbūt 100 km attālumā vai tieši kaimiņos dzīvo tavs cilvēks, bet tu viņu neesi atklājis iz tā iemesla, ka jūsu ikdienas gaitas nekad nekrustojas vai arī ir tāda steiga, ka nesanāk normāli aprunāties.

Turklāt, runājot par viltus profiliem vai arī tiem, kas izliekas tādi, kādi nav... Tādus visai viegli var atpazīt.


Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

xouzkzRezm

Theme site super 000*** hc.lv

ZrRfZZYXLU

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

RobertSax


ienāktreģistrēties