Jautājums vidusskolēniem

13.12.2007 21:07:55 aizsāka rxx
29 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
rxx, 13.12.2007. 21:09:18
Komentāra reitings: -1.773

Cik ļoti tev riebjas apmeklēt skolu? Cik ļoti tā traucē dzīvot? Kādas ir alternatīvās izmaksas, ja apmeklē skolu? Kura skola tā ir?

afra, 13.12.2007. 21:13:13
Komentāra reitings: -4.494

"alternatīvas izmaksas" ? :D
cik man zinams tas attiecinams taaka vairaak uz ekonomiku :D

rxx, 13.12.2007. 21:22:53
Komentāra reitings: -0.875

Tava dzīve nesastāv no saimniekošanas, tātad - ekonomikas? Mana sastāv gan. :)

afra, 13.12.2007. 21:28:21
Komentāra reitings: -4.124

nu ja skatas uz lietām no šāda leņ°ķa tad mana arī :]

rolyix, 13.12.2007. 21:35:00
Komentāra reitings: 2.92

man patīk skola. ;D

muļķe, 13.12.2007. 21:46:02
Komentāra reitings: 5.518

Skola pati par sevi patīk. Tikai jāiemācās negulēt 4 dienas - pagaidām spēju izturēt tik 3. Un manā dārgajā iestādē ar to ir pa maz, lai izmācītos.

kikinja, 14.12.2007. 04:44:51
Komentāra reitings: 5.307

man ar nav nekādu problēmu ar skolu...tracina tikai tā agrā celšanās...nevarēja izdomāt ka skola sākas ap kādiem 11?!nu labi 12 :) un beidzas tā normāli - ap 3 dienā...

adellada, 14.12.2007. 09:26:40
Komentāra reitings: 0.688

Skola ir superforša, bet mācības, jebšu izglītības sistēma ir dziļākajās auzās.

lieliskais kārlis, 14.12.2007. 14:07:30
Komentāra reitings: 1.855

Nez, vidusskolā jau, manprāt, ir izgājis tas tereotips, ka katru rītu jauniešu uz ksolu ceļas un iet ar vienu vienīgumu niknumu un nepatiku. Man patīk, tikai, ja nebūtu tik slinks, tad patiktu vēl vairāk.

Piekrītu Alisei. vislielākās problēmas, manprāt, ir ar pedagogu trūkumu, tā vietā pieņem mazāk kvalificētus vai vsp nekvalificētus darbiniekus un izglītības līmenis attiecīgajā priekšmetā uzreiz krītas.

dzēsts lietotājs, 14.12.2007. 16:32:17
Komentāra reitings: 0

man neriebjas.nepavisam.

vienīgais, kāpēc varētu nepatikt vsk ir tieši skolotāju attieksme un izturēšanās.vismaz manā skolā jau noteikti.

izmaksas arī nav lielas, jo skola nopirkusi visas grāmatas (gandrīz visas) un vidusskolēniem tikai 3LS par "īri" jāsamaksā.manuprāt ideāls variants:)
vēl arī kopēšana un tādas lietas, bet nu mācāmies gandrīz par velti.

kikinja, 14.12.2007. 21:12:11
Komentāra reitings: 0

ohh..skolotāju attieksme :D man jau kopš vidusskolas sākuma ir iesēdies viens skolotāju sauklis ''vidusskola nav obligāta'' :D

izmaksas??? mhm - man šogada gŗamatām aizgāja kkādi 30 ls...un ja būtu pirkusi visas grāmatas nevis pusi aizņēmusies tad vsp nezinu, cik būtu izsviedusi...labi ka man jau ir sarunāts kam pārdot tālāk :) bet nu manā skolā vidusskolēniem izsniedz uz mācībām maximums 3 grāmatas .. :D

adellada, 14.12.2007. 21:25:11
Komentāra reitings: 5.271

Tas sauklis ir pretīgs. Uzreiz nosit prieku kaut ko darīt.
Un vēl - jūs taču esiet ģimnāzisti.
Un - eksāmens jums jāliek, nevis man[ kā vispār skolotājs ko tādu var pateikt, ņemot vērā, ka viņa priekšmetu "nerubī" puse klases]

Par iztrūkstošajiem skolotājiem - man angļu valoda māca students no austrijas, kurš latviski nerunā un angliski runā tik pat slikti kā es japāniski.

rxx, 14.12.2007. 23:11:08
Komentāra reitings: 8.187

Man gan skola besī kapitāli! Kāpēc? Tādēļ, ka tur strādājošie cilvēki vairumā gadījumu ir auguši un mācījušies vai nu Padomju laikos, vai vismaz - dziļos laukos. :D Proti, vesels lērums skolas cilvēku uzskata, ka skolai vajadzētu būt katra skolēna prioritātei, kas ir novecojis un debils uzstādījums.

Piemēram, pa skolu staigā viens vecs mērglis - vēstures, ekonomikas un politikas "skolotājs" un direktores vietnieks mācību "darbā". Viņs visiem brauc virsū, izturas kā kretīns. Aizstāv opozicionārus, sazvērestības teorijas, noliedz Latvijas okupāciju, ilgojas pēc PSRS utt. Lieki piebillst, ka no ekonomikas viņš saprot aptuveni tikpat daudz cik es, značit, ja es izlasītu grāmatā dažas nodaļas uz priekšu, es arī varētu "mācīt" to ekonomiku tādā pašā "kvalitātē".

Savas prioritātes es noteikšu pats un ģimene būs pirmajā, darbs - otrajā, bet skola ne augstāk par kādu 5. vietu. Vai tas ir slikti? Tā ir mana problēma. Skola, lūk, to negrib saprast. Var jau, protams uz to pievērt acis un uz noteikumu robežas tur eksistēt, bet nu besī šā kā tā.

Galvanais zināt savu tiesību maksimumu un pienākumu minimumu, kuru izpildot, vadībai nav likumīgu tiesību mani izslēgt vai kā nebūt smagi sodīt. Tad nu uz katru uzbraucienu ar atbildēt ar "bet metiet mani ārā!" Bet arā viņiem mani mest ne girbas, ne tas ir vienkārši. Pietiekoši sarežģīta un nesmuka situācija, kurā zaudētāji tomēr paliek viņi.

Alternatīvās izmaksas ir darbs, labi ienākumi, labi pavadīts laiks un kilometriem nervu. Kāpēc tad es atrodos tajā vidusskolā? Tāpēc, ka vajag videnes diplomu un dažus sertifikātus, lai var augstskolā mācīties. Pārējasi man ir vienalga. Skolas sabiedriskā dzīve, klasesbiedri? Mierīgi varu iztikt. Bij te vienubrīd doma - nākamgad nenākt uz izlaidumu, bet laikam jau vajadzēs atnākt. Kaut kāds žetonu vakars gan man nav vajadzīgs - lieka naudas tērēšana.

kikinja, 14.12.2007. 23:11:45
Komentāra reitings: 0

mhm - un tas tonis kādā saka par tiem exāmenism...pē :/

:D man vēsturii - juhuu...kas par skolotāju...un loģiku un vēl tur kkādus priekšmetus...nu skolotāja tāda!!! muzejā liekama...pajautāsi - muti ciet, sēdi mierīgs...bet nu vispār jau jautri, žēl tikai, ka no vēstures es piem nekā nezinu...nesaprotu vispār kā 9.klasē exi noliku :D

ed, 15.12.2007. 09:00:05
Komentāra reitings: 1.203

skola nedz patīk, nedz nepatīk - tā ir ēka, bet tā laikam, ja kkas kretinē, tad vienmēr vai nu skolotāji vai skolas pasākumi.
no skolotāju izlases varenie fantasti:
informātikas skolotājs, kurš atnāk pasmejas par mūsu nesaprašanu, iebāž mūsu kļūdu mums sejā(tas nepalīdz) un aiziet, ķīmijas učenīte, 15 min stundas ir vnk ievads viņas konkrētajā dzīves stāvoklī un vairāk vai mazāk mums jājūtas vainīgiem, filozofijas ex-pedagoģe, diktartoriska/bībeles slavinoša kristiešu reinkarnācija šinī pasaulē, karoč īsumā, šaubas ir sātans, urlās ir sātans, caur mums var runāt sātans, mūsu viedokli viņai vispār NAH*J nevajag un vienai paralēlklasei smaids kā tāds tika aizliegts.
Un kā skolas aktivitātes, kas vnk cepī, manā skolā - obligātā mākslinieciskā pašdarbība(koris vai aktiermeistarība).

dzēsts lietotājs, 15.12.2007. 09:05:33
Komentāra reitings: 2.171

mums vēstures skolotāja jau 10.klases pirmajā vēstures stundā teica - gatavosimies augstskolai.ja negribi iet uz augstskolu, nenāc uz manām stundām, jo pie manis GATAVOJAS AUGSTSKOLAI!
un visus materiālus liekam mapītē, kā AUGSTSKOLAA, pierakstiet tikai pašu savīgāko KAA AUGSTSKOLAA bla..blā..

nu ziniet? man pat vairs negribas pēc vsk iet uz AUGSTSKOLU..

rxx, 15.12.2007. 10:25:27
Komentāra reitings: 1.728

http://img229.imageshack.us/img229/8438/juraxr0.jpg

friiks, 15.12.2007. 12:07:29
Komentāra reitings: 4.813

Nu, ne gluži nav kā agrāk, kad izmantoju katru iespēju neaiziet uz skolu un no rīta pieceļoties vienīgā vēlme bija neieraudzīt pa logu skolu (Jā, es dzīvoju tai tik tuvu, ka redzu to pa logu :D).

Neteikšu, ka man baigi patīk, bet apzinos, ka eju uz turieni tikai sevis dēļ, laikam vecāku un visu apkārtējo pūliņi man to ieskaidrot beidzot ir atmaksājušies.
Nu un par to ko teica rxx, par tām prioritātēm, piekrītu, man arī tādi skolotāji ir - par laimi tikai 2 un abas māca svešvalodas. Angļu valodu, par laimi, esmu apguvis pietiekoši labi, lai varētu stundās strīdēties ar skolotāju...vācu valodu...nu...atgūstu spēkus guļot..

Laiks pēc skolas man pietiek vairāk vai mazāk, ja nav jāturpina darbs pie biznesa plāna, kādas esejas vai projekta utt.
Nu un, ja kas tāds ir jātaisa tad noziedoju savu izklaižu laiku, gabals jau nenokrīt :)

Uuuun, ja no rītiem gribas pagulēt tad vienkārši neaizeju uz pirmajām stundām un ievēroju to pašu foršo teicienu "Vidusskola nav obligāta" :P

kikinja, 16.12.2007. 07:22:40
Komentāra reitings: 1.436

njā, bet tās esejas vai projekti man vismaz, piemēram, pagājšnedēļ bija jāuzraxta kkādi aptuveni 7 esejiski vai referatiski ''kkas'' :D nu tā arī teica - uzraxtiet darbiņu esejas veidā bet tādu referātisku uz 4 lapām :D nu un tad, ja uz katru dienu šitāds ir uzdots.. :/ patīkami nav...vnk kaitina tas pats, ko jau minēja, ka skolotājiem liekas, ka mūsu vienīgajau un galvenajai prioritātei jābūt mācībām un nekam citam. pat ne kādam ar skolu saistītam projektiņam vai pasākumam, kura dēļ nāktos pakavēt kādu stundu... to, ka vakarā normāli cilvēki arī atpūšas nevis raxta referātiskus ''kko'', laikam viņas nezina...

rxx, 16.12.2007. 09:36:35
Komentāra reitings: 1.436

Nezinu kā jums, bet man 11. klasē esot ir tāda pārliecība, ka tas, kā es pabeigšu to skolu, ir atkarīgs tikai no manis paša, nevis uzrakstīto/neuzrakstīto mājasdarbu skaita. Reāli svarīgi ir eksāmena burtiņi, pārējo var atstāt kā grib. Galvenais, lai nav 2 vai vairāk nesekmīgas atzīmes, pārējais ph.

foreverholly, 16.12.2007. 09:38:03
Komentāra reitings: 4.364

Mani neapmierina tas, ka mājasdarbu ir sasodīti daudz, bet vairums skolotāju stundas darbu organizē tikpat labi kā 2gadīgs bērns savu rotaļu laiku. Mājasdarbi bieži vien arī ir ļoti nejēdzīgi un pilnīgi nepalīdz apgūt vai nostiprināt vielu, nereti ne par tēmu. Mācos arī mūziku, un vakaros man būtu 100x noderīgāk pavingrināties spēlēt vai kaut vai aiziet uz kādu konci, noskatīties videoskolu, tātad smelties pieredzi, nekā rakstīt laikietilpīgu darbu uz 3 lapām(!!!) par to, kas man patīk/nepatīk, ko vēlētos mainīt latviešu valodas un literatūras stundās (manuprāt pilnīgs bezsakars, ko novērot un izsecināt vaidzētu pašai skolotājai pēc skolēnu attieksmes u.c). No skolotāju puses, manuprāt, pašlaik vēl prioritāte ir "likt kaut ko darīt, nodarbināt, lai nevazājas pielillājušies te apkārt", nevis reāli uzdot, mācīt ko tādu, kas liktu pilnveidoties. Nav attīstības, netiek pieņemts, ka ir pienācis laiks, kad skolēni (vismaz vidusskolas) nav ar sūdainu mietu jādzen mācīties, viņi zina, ko grib - tātad, ja nekas nemainās, tad arī skolēnos progresa ar laiku nebūs. Protams, arvien vairāk saprotu, ka izglītības sistēma ir dziļā, dziļā di****.

rxx, 16.12.2007. 09:46:21
Komentāra reitings: 6.092

Nez, man gan mājasdarbu ir visai maz. Šogad mājās pie galda neesmu mācījies vispār. Laikam uz kompja kādas ~2x esmu rakstījis kko. Mani klasesbiedri gan regulāri agalvo, ka "esot "mācījušies" līdz pusnaktij".. :D

kikinja, 16.12.2007. 09:52:52
Komentāra reitings: 1.436

varētu jau nepildīt tos md, bet ...ir priekšmeti, kuros man atzīme ir svarīga...un skolotājas bieži vien atzīmes izliek pēc tā, kāda ir mūsu attiexme stundās utt...un ja man ir vajadzīga loģika, kurā ekšu nav? atliek vien man smaidīt trakajai skolotājai pretī un pildīt tos esejus utt :)

rxx, 16.12.2007. 10:07:27
Komentāra reitings: -1.843

Nu tad jāskatās kas un kā. :)

ruu, 16.12.2007. 13:45:09
Komentāra reitings: 1

skola neriebjas, tikai dažreiz..bet tas vairāk saistas ar kādu konkrētu mācību.
Tur kur es mācos, ja kādā mācībā ir 5 otrā pusgada beigās vai zemāk jāraksta pārcelšanas eksāmens. Un kurš tad grib pavasara pēdējā nedēļā rakstīt to eksāmenu.Ja grib pabeigt vidusskolu, nokārtot eksāmenus un pirmajiem alfabēta burtiem, ir jāmācās.

rxx, 16.12.2007. 14:03:26
Komentāra reitings: 3.571

Nu jā, šitie pārcelšanas eksāmeni ir debili. :D Labi, ka man tādu nav. Mūsu vadībai vispār tur skolēnu ir tik maz, ka kādu nepārcelt viņiem vispār nav izdevīgi... :DDD

dzēsts lietotājs, 16.12.2007. 17:47:44
Komentāra reitings: 1.44

adellada, tas pilnīgi atgādina manu ķīmijas skolotāju, un tad ir viena skolotāja, kura pārspīlēti uzsver to ka esam ā klase!
Skola pēc skata atgādina sanatoriju, tas bišķi uzdzen nepatiku, skolas sistēma - nū jā!
Izmaksā arī nu ~40 Ls grāmatas, 10 Ls klases nauda un kopēšana. Skola iedeva 2`as māc grāmatas. Kavējumu sistēmai arī nav nevainas!
Mūsdienas jau viss ir dārgs!

kikinja, 16.12.2007. 18:02:11
Komentāra reitings: 0

rxx - mums ar maz skolēnu un pārcelšanas ekšu nebija...liekam uzsvaru uz nebija, jo - šogad būs :D

rxx, 16.12.2007. 18:49:02
Komentāra reitings: 2.676

Vajag tai ķīmijas skolotājai, lai viņa liekas mierā!


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Labdien! Mēs dodam jums promo kodu - ZBXM777 Aktivizējiet to savā personīgajā kontā pēc reģistrēšanās www.cexasia.pro Un Jūs saņemsiet līdz 1000USDT par savu depozītu. Laimīgu tirdzniecību!

Robertswedo

Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag


ienāktreģistrēties