Kāds var pateikt kādēļ mans dc++ negrib neko kačāt???Man ir Triatel internets..busu pateiciga.

23.11.2007 20:04:31 aizsāka dzēsts lietotājs
8 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
holmss, 23.11.2007. 20:19:01
Komentāra reitings: 1.96

ar triatelu neko vairāk par parastu web lūkošanu izdarīt nevar :(

kurpe, 24.11.2007. 10:30:28
Komentāra reitings: -0.675

un pietam ja triatel ir bezvadu tad vispār neko no dc++ vai kazas nevar nolādēt reāli.
vai nu šaušalīgi bremzē vai vispār nets neļauj.
kad es slēdzu līgumu ar triatel mani par to uzreiz informēja.

dzēsts lietotājs, 29.01.2008. 12:47:29
Komentāra reitings: 0.197

Ar BitSpirit var.

lieliskais kārlis, 29.01.2008. 12:52:51
Komentāra reitings: 0.357

Ja? man gan likās, ka tas nav atkarīgs no interneta pieslēguma, bet gan no interneta lietotāja, bet nu...

kas_te, 29.01.2008. 14:42:05
Komentāra reitings: 4.734

Kārli, ja pie triatela piesēžas Dievs, vai tas pārvēršas par Lattelecomu?

dzēsts lietotājs, 29.01.2008. 15:54:36
Komentāra reitings: -1.239

ne vienmēr tas ir pieslieguma problēma...

Man, piem., ir labs piesliegums, ar diezgan labu ātrumu utt. Bet DC++ kādu laiciņu nestradāja. Izradas - Kaspersky dēļ. Kkas tur nepareizi instalējas.
Pārinstalēju Kaspersky un tagad viss perfekti strādā...

rxx, 29.01.2008. 17:31:03
Komentāra reitings: 1.139

Kādreiz bezvadu Triatelam bija ciet vajadzīge protokoli un/vai porti, tātad nekas tur nesanāk. Tas tā bija tādēļ, ka tie ir bezvadu sakari un caur failu apmaiņām tīkls tiek ļoti noslogots, kas bezvados ir diezgan sāpīgi, jo kapacitātes nav tik lielas. Iespējams, ka tas tā ir vēl aizvien.

Kārli, tu kļūdies.

Holms, izlasi pieslēguma līgumu, iespējams, ka tur minētais jautājums ir atrunāts. Ja ne, sazinies ar lietotāju servisu.

kurpe, 29.01.2008. 18:18:31
Komentāra reitings: 1.72

tā IR pieslēguma problēma ja tas ir TRIATEL.
līgumu lasiet.
tur informē ka attiecīgās programmas neies.
/es mēģināju apiet un tikt pie DC++.pie laba gala tas nenoveda.
un tagad portatīvais datōrs ir remontā.un bez interneta.
ja gribi dzīvot ar DC++ tad meklē citu pieslēgumu.
lūk tā.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem

Hi, I just visited hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Georgina

Georgina


ienāktreģistrēties