Zinaatniski peetnieciskais darbs

11.11.2007 17:27:06 aizsāka dzēsts lietotājs
8 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 11.11.2007. 17:27:54
Komentāra reitings: -2.041

Luudzu iesakiet kaads teemu veesturee man vispaar nav ideju:(((((

save_ass, 11.11.2007. 18:20:36
Komentāra reitings: 5.7

Vikingu un to dievību ietekme uz metālmūziku mūsdienās Skandināvijā...

Teorijā pierakstīt kādu mītu par Toru, Odinu, Lokiju utt.
Pēc tam parādīt kā mitolōģija parādās dziesmās. par Black Metal var uzrakstīt, ka tas ir pret baznīcu, jo vikingu kultūru iznīcināja kristieši... cilvēku zināšanas par šo kultūru Latvijā... vel idejas bija, tik piemirsu sākumu rakstot...

Nu ķip mana ideja ir darbu ar vikingiem un mūziku saistīt (man 2 tuvas tēmas).

trauma, 11.11.2007. 18:32:20
Komentāra reitings: 3.957

Lāčplēša diena un varonīgie latvieši.

Šodienas iespaidā.

dzēsts lietotājs, 11.11.2007. 18:44:42
Komentāra reitings: 18.651

Ar tiem ZPD ir tā, nezinu vai jūs to jau zināt, bet pateikšu tāpat! Ja ir doma stāties kaut kur tālāk, kādā augstskolā, tad labāk raksti par to, ko tu domā studēt tālāk. Piemēram, ja vēsturi, tad raksti par kādu vēstures tēmu, bet ja politiku, tad par politiskiem notikumiem vai kaut ko tādu, jo... sniedzot iekšā dokumentus var piedalīties konkursā ar savu ZPD, kurš dod papildus punktus, piemēram, ar saviem līmeņiem iegūsti tik 300 punktus un netiec budžetā, bet ja tavs ZPD ir gana labs var iegūt pat 100 punktus, un tas ir daudz. Še ku re ku... esi budžetā :) Ak, ja es to būtu zinājusi iepriekš, tāpēc saku jums to tagad...
Bet nu par tēmu.... es Tev iesaku par Kārli Ulmani raksti, par to ko viņš ir Latvijai devis un utt. Man viņš ir liela autoritāte, tāpēc iesaku.
P.S. Lai veicas!

save_ass, 11.11.2007. 19:55:30
Komentāra reitings: 0.644

Ja K. Ulmanis liela autoritāte, sacinu, ka par viņu nerakstīji un vēsturi nestudē!?!


Pirms kāda gada būtu piekritis, bet tagad saskaros ar informāciju, kas nenāk no grāmatām, kuru autoriem pašiem viņš bijis liela autoritāte...

save_ass, 11.11.2007. 19:59:11
Komentāra reitings: 4.822

Nu par to, ka vajag izvēlēties ZPD attiecīgi vēlamajai profesijai, piekrītu...

Es gan savu rakstīju tā, lai būtu ar an.val. saistībā, jo skolotāja patika... 12.klasē bij doma vēl vienu rakstīt (tik slinkums ņēma virsroku un nekā nesanāca)...

dzēsts lietotājs, 11.11.2007. 20:02:25
Komentāra reitings: 1.926

Nop, es savu ZPD uzrakstīju citā jomā, vēsturi es tāpat negribēju studēt.
Nu es jau K. Ulmani neuzskatu par autoritāti tik pēc grāmatās lasītā... to man ir ieaudzinājuši vecvecāki!

rxx, 12.11.2007. 11:51:00
Komentāra reitings: 4.237

ZPD tēmas izvēlei ir divi faktori:
1. Darba vadītājs (vissvarīgākais);
2. Tēmas aktuālitāte pašam priekš sevis.

Es rakstu "Rokmūzika Latvijas PSR, sasniegumi un problēmas", jo tas interesē un ir ļoti normāla (laba) mūzikas skolotāja (darba vad.), kaut arī es mūziku vairs nemācos un pie viņas vispār nekad neesmu mācījies. Bija doma rakstīt par zīmolvedību utml lietām, bet nav tādas iespējas, jo mums skolā nav ne ekonomikas, ne soc. zinātņu skolotāja. Ir tikai viens lohs, kurš mēģina macīt gan vēsturi, gan politiku, gan ekonomiku. Pēdējais priekšmets viņam sanāk vissūdīgāk, jo par to viņam sajēgas ir visai maz, tad nu tur tāda bakstīšanās vien ir. Viņs vēl pie viena ir mācību pārzinis un baigais duraks.


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Здравейте, исках да знам цената ви.

RobertSax

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

RobertSax

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Robertunsab


ienāktreģistrēties