Rīgas Sabiedriskais transports no jaunā gada - 40 sant.

05.11.2007 14:35:05 aizsāka rxx
40 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
rxx, 05.11.2007. 14:37:23
Komentāra reitings: 10.21

Nu vot, no nākamā gada tie, kas gribēs pakaratīties kādā poļu vai turku autobusā vai arī saspiesties čehu tramvajā par to būs spiesti maksāt 40 santīmus. ;)

Tas nu gan ir kolosāli.

<- Jāpērk žigulis! :)

dzēsts lietotājs, 05.11.2007. 14:39:36
Komentāra reitings: 9.079

nezinu vai tā būs, bet iespējams, ka vel vairāk auto parādīsies rīgas ielās, radot vel lielākus sastrēgumus. nu tas tā, teorētisks pieņēmums.

dzēsts lietotājs, 05.11.2007. 14:47:15
Komentāra reitings: 1.996

varbūt vienīgais + ar cenu paaugstināšanu būs tāds, ka nu, ne kurš katrs centrāltirgus iemītnieks tagad varēs to biļeti nopirkt.

rezultātu pamanīsiet paši.
tukšāki tramvaji ;>

rxx, 05.11.2007. 14:51:49
Komentāra reitings: 2.592

Jā, tā nu tas būs, bet neko darīt.

Taču ilgtermiņā vajadzētu veidot tādu tendenci, ka cilvēks dzīvo un strādā/mācās vismaz vienā Daugavas krastā, ja ne rajonā un bez vajadzības nebraukā uz centru vai otru Rīgas galu.

Nu nav īsti normāli tas, ka katru dienu lielākā daļa cilvēku pa diagonāli brauc pāri visai pilsētai satiekoties šaurajās centra ielās un uz nedaudzajiem tiltiem.


Bet tās cenas vajadzēja uzreiz celt uz 50sant. un iegāzt naudu attīstība, īpaši, jaunos tramvajaos un sliežu ceļu izbūvē, nevis bakstīties katru gadu pa 10sant. un jāties un vecās infrastruktūras.

adellada, 05.11.2007. 14:52:04
Komentāra reitings: 8.548

būs jāatradinās no bailēm braukt bez biļetes un jāizdomā labāki meli, lai var attaisnoties, kāpēc viņas nav, vai arī jātrenējas sprintā :D

dzēsts lietotājs, 05.11.2007. 14:57:39
Komentāra reitings: 3.571

rxx, pa 0.50Ls ar normālu tačku var nobraukt ~10km.. tā kā te var šo to izsecināt.

kiša, 05.11.2007. 15:00:13
Komentāra reitings: 1.805

huj vam svem
ibio :// tracina par ko ???//
bus veinreiz jasezas pie stūres , lai gan man tas ne visai iet pie sirds
bet varbut vnk agrak celshos un par spīti ieshu kajam

rxx, 05.11.2007. 15:01:34
Komentāra reitings: -0.118

Jā, var gan, bet, iespējams, tā varētu celt sabtransp konkurētspēju... nav jēgas šitā bakstīties, jo ieguvumi no sabiedriskā ir minimāli.

dzēsts lietotājs, 05.11.2007. 15:20:19
Komentāra reitings: 3.503

bija jau arī runas, ka būs 0.60, tā kā labi vien ir.

par mašīnām, - no rīta uz skolu braukt caur centru ar savu auto taču arī ir pilnīgs vāks, - un jo vairāk cilvēki to darīs, jo agrāk varēsim celties un sēdēt korķos

kiša, 05.11.2007. 15:23:17
Komentāra reitings: -1.247

poh celsos ar ko gribeja to dabus
pastisimies tad ka visi autinji un tramvaji pabrauks ja visur kads gribes vinjiem pa priekshu

rxx, 05.11.2007. 17:57:04
Komentāra reitings: 2.662

Nu i nafig vajag mācīties otrā Rīgas galā?? Ja skola baigi krutā, tad jāsmierinās. Es arī varētu mācīties kaut kur Tīnūžos un pukstēt, ka viņi ir tik tālu un soļārs dārgs..

shnjurc, 05.11.2007. 18:43:42
Komentāra reitings: 4.224

psec. lai tak vienreiz izbeidz muļļāties, un liek visus piecdesmit - iešu ar kājām, man vēl nauda kokos neaug, ibio rio.

theivis, 05.11.2007. 19:34:52
Komentāra reitings: 3.595

TIEŠI TĀ.

es ar iešu kājām! Par spīti! Zinu ka nekas no tā nemainīsies, bet ja tā darīs daudzi cilvēki (katrs aiz saviem apsvērumiem: finanses, principi..) tad tas varēs ar laiku tos pirdienus iegāzt. Un pat ja ne- es no sava maciņa nemaksāšu SAZIN CIK, lai trīs līdz piecas pieturas kratītos smirdīgā totāli izjātā sabiedriskajā transportā kur visi to vien zinās kā mīdīt man papēžus un stulbi lupīt uz visām debespusēm. Ne sūda! Iešu kājām, vismaz fiziskas aktivitātes.

Pilnīgi sviestā sagājuši. Ko gan viņi iedomājas?
Nemaksāšu NEPARKO. Tas ir pret maniem principiem..

Ja vajadzēs stopēšu kaut vai rīgas centrā!!!

rxx, 05.11.2007. 20:34:26
Komentāra reitings: 6.088

Iesi par spīti ar kājām, kamēr nieres nosaldēsi!

Vot man 8. klasē arī visādas šitādas dumības nāca galvā. Tad es ar velo braucu uz skolu -16 grādos pa sniegu un ledu (biju pat riepas mājas uzradžojis), atceros, kā man bija mājās kaut kādā sūdīgā velopudelē ielieta verdoša tēja, kura bišķi tecēja arā un pie skolas es varēju no velo rāmja nolauzt tējas lāsteku, tad (laikam kad velo negāja vai kkas), tad vilkos uz skolu ar kājām (arī ne tajā siltākjā laikā) no Āgenskalna (pie ĀVĢ) līdz Atgāzenei, jo principā negribēju ar autobusu braukt, bet "ietaupīto" naudu kaut kur notriekt našķos.

Bet gāja laiks un es kaut kā izaugu no visādiem idiotiskiem gājieniem.

dzēsts lietotājs, 06.11.2007. 03:31:09
Komentāra reitings: 4.354

nu ko laikam jau janvaarii uz darbu ar riteni miishos ;)

kiša, 06.11.2007. 06:12:11
Komentāra reitings: -3.049

rxx nu nez pirmkart ne visi ir no rīgas
un reti ir ta ka kojas un skola ir viena daugavas pusee,
tapat neforshi sanak tiem kas nak no rīgas pieplsetaam
jau taa lidz rigai pagrut tikt [te nu es domaju laiku]
karoch lazha un reali es neredzu kur aizgaja tie +0 sant pa pagajusho gadu
un varet padomat ,ka ja es dzivoju imanta [zolika ,z asa ,zepa etc] tad es visu muuzhu tur arī tuseesh.. marazms

dzēsts lietotājs, 06.11.2007. 07:00:26
Komentāra reitings: 1.656

es skatos, mums daudzi ir tik turigi studenti/skolnieki ka pilnig jabrinas.. Jau ilgu laiku izmantoju meneshbileti, jo ietaupit (nemot vera cik man sanak braukat) var diezgan daudz. Ja, praktiski visi studenti tgd strada, tachu tas stipri neko nemaina ja nem par piemera vidusmera studentu, kuram jamaksa par to, to, to un vel kredits jaatmaksa.. Ja, +0.10 sant nav tas pats ka +0.30, tachu pie ta visa atliek velreiz pieminet ari to, ka tarifus cels ari gazei un elektribai. Prieks, kur tu rodies..

dzēsts lietotājs, 06.11.2007. 07:07:57
Komentāra reitings: 4.76

cik sapratu, pakāpeniski maksa pieaugs līdz latam (vismaz tā ziņās teica). tā ka, nav ko čīkstēt par tiem 40 santīmiem

tobis, 06.11.2007. 12:39:12
Komentāra reitings: -2.154

a man skola pāri ceļam.
Pagāsgad mēriju- 97 metri. :)

Bet nu kad mainīšu skola, tad gan būs ko pabraukāt.
Atleik tieka vēl pāis gadus tēlot indvalīdu un par ietaupīto nopiekrt riteni. Nē, kārtīgus vaļiņkus vispirms, lai nepārstalst kāju īkšķi, velkoties tajos -20. :D

Tāda nu ir tā revalūcija.
:)

rxx, 06.11.2007. 14:18:44
Komentāra reitings: -0.029

10 sant ir apēdušies uz vispārējās inflācijas rēķina, plus tiek mainīts trolejbusu parks.

Nu jā, Nerīgas cilvēkiem ir grūtāk... Nu a ko darīt?

Un kas tad vainas turīgiem skolniekiem? :) Acīmredzot, iespējas nopelnīt Rīgā ir ka vai cik (relatīvi normāli pelna pat tie mani klasesbiedri, par kuriem es pirms gada domāju, ka tie toč skolas laikā nestrādās)... Tad kāpēc tās iespējas neizmantot?

tobis, 06.11.2007. 14:36:12
Komentāra reitings: -1.644

kaut kur klīda arī tāda informācija, ka mainīsies autoostas atrašanās, nezinu vai tā ir patiesība, bet paredzēta vienības gatvē. Un tas kā zinām nav tuvu centram,(tik tiešām nezinu cik lielā baumu līmenī tas ir)

Man jau gan liekas, ka nerīdzniekiem ir vieglāk. :)
Es, personīgi strādāt netaisos vēl ilgi, jo man ir citas prioritātes, un darbs tam tikai traucēs. Pacietīšos piecus gauds, staigādams kā bomzis, kas neko nevar atļauties, un tad jau ar izglītību, pa solītim ,pa solītim.
negribu sačakarēt jaunību ar strādāšanu. Man nemaz neļauj vecāki iet strādāt tādu riktīgu darbu uz papīriem, bet pareizi jau šie saka- tagad mēs rūpējamies par Tevi- vēlāk tu rūpēsies par mums.

kiša, 06.11.2007. 14:43:48
Komentāra reitings: -1.398

kādā zinņa nerīdziniekiem vieglāk ?
nezinu [pietiek uz kursabiedriem paskatiit]
par stradashanu ..nez man vnk pasai gribas stradat apnika
gribu kko darit cik var sedet uz kakla vecakiem ?:)
un ja man reali ..vienalga jaus par vai kkas vel ja es neredzu izmainjas ikdiena tad respektivi nesaprotu kam tas vajadzīgs sauciet to par stulbumu vai ietiepibu bet ta ir
pat neiznu kapec mani ta tema ta sadusmoja

tobis, 06.11.2007. 14:52:57
Komentāra reitings: 2.903

Par riidzinieku būšanu un nebūšanu ir katram savs viedoklis. Citam patīk pilsētā, citam mazā ciematā.
Man patīk būt laukos (bet ne pārāk dziļos) , jo skola šeit ir laba, transports uz pilsētu iet bieži, toties rādius ir 8 km, tāpēc tramvaji, kas plēstu naudu nav nepieciešami, un kājām ir tik patīkmi, nav ne mašīnu ne bomžu, ne smirdīgu nikotīna dūmu sejā un pelēka bruģa. man vnk tas viss riebjas un ja jau no paša rīta ejot uz skolu kāds spēj tev sabojāt garastāvokli vienai dienai. bet iespējams, ka pie tā var pierast. :)

Man ar senčiem paveicies- nekā man netrūkst. bet es jau arī daudz neprasu, kad vajadzēs daudz, tad arī strādāšu. :)

tobis, 06.11.2007. 16:04:57
Komentāra reitings: 1.374

man vnk žēl, ka pārcels, jo es vēl neesmu pabeigusi grāmatu par autoostu. :D Un vēl ir tik daudz ir jāuzraksta... Bet nu tik drīz tas nebūs un gan jau. :)

rxx, 06.11.2007. 16:05:46
Komentāra reitings: 5.758

Jā, autoostu pārcels gan. Un tas ir pilnīgi pareizi, jo ir pilnīgs idiotisms taisīt satiskmes mezglu pilsētas centrā. Vispār es domāju, ka vajadzētu celt uzreiz vismaz divas vai trīs autoostas. Vidzemei kkur pie Juglas, Latgalei Ķengaragā/Rumbulā un Zemgalei/Kurezemei kaut kur starp Vienības gatvi un K. Ulmaņa gatvi. Nevis tā, ka visus saved centrā un tad uz visām pusēm jākratās.

Ui, laukos es gan negribētu dzīvot...

tobis, 06.11.2007. 16:14:52
Komentāra reitings: -1.563

Kāpēc ta ne?

dogs, 06.11.2007. 21:16:06
Komentāra reitings: -1.89

Vairākas autoostas nu toč nevajag. Iedomājies, tev vajag aizbraukt no, teiksim, Cēsīm uz Ventspili. Ja būtu vairākas autoostas, tad tev nāktos kratīties no tās Juglas uz Vienības gatvi. Un kura no autoostām apkalpotu starptautiskos reisus?

Tas, vai autoostai vajadzētu būt centrā vai ne, arī ir diskutējams jautājums. Man piemēram tas liekas ērti, ka autoosta ir centrā, nevis kkur Bišumuižā. Neesmu arī ievērojis, ka autobusi īpaši traucētu pārējai satiksmei, un, cik zinu, iemesls autoostas pārcelšanai ir augstā zemes nomas maksa.

rxx, 06.11.2007. 21:38:44
Komentāra reitings: -0.724

Starptautiskos reisus apkalpo tuvākā autoosta, tātad lielākoties tā Pārdaugavas.

Tas, ka viss ir centrā ir ērti visiem līdz brīdim, kad centrā veirs nevar iebraukt. Un tāds brīdis būs klāt ātri vien.

Lielām (un Rīga par tādu kļūst) pilsētām ir jēdzīgāk veidot visu satiksmi nevis koncentriski, bet gan tādos kā apļos ap pilsētu. Apskties Parīzi. Rīgas gadījumā aplis nesanāks, jo jūra traucē, bet nu tomēr. Un cilvēki tur brauc nevis pa diagonāli, bet gan pa riņķa līniju, jo tā ir ātrāk.

kas_te, 07.11.2007. 08:08:05
Komentāra reitings: 0.404

rxx, tev nav kkāda mugura Satiksmes Ministrijā? :D

piparbodīte, 07.11.2007. 16:37:27
Komentāra reitings: -0.532

Piekrītu Janai. :)
Un nedomāju, ka, ceļoties cenai, kaut kas baigi uzlabosies.

Pati lietoju kartiņu, jo reizēm sanāk dienā iztērēt 5 ls tikai transportam vien, nekāda turīgā pašlaik vis neesmu, tk man tomēr ir starpība, vai pa 1 ls var nopirkt piecas vai divas biļetes.

save_ass, 07.11.2007. 17:26:15
Komentāra reitings: 1.202

@#$% par to autoostas pārcelšanu... negribu.

rxx, 07.11.2007. 17:48:22
Komentāra reitings: 1

Kaste, nē, man nav aizmugures ne Satiksmes ministrijā, ne Saeimā, ne valdībā, ne arī kur citur, lai gan ik pa laikam kāds tā padomā.

Es vienkārši cenšos domāt reāli, efektīvi un ilgtspējīgi, nevis neņemot vērā apstakļus un tā, lai šodien būtu ērtāk, bet par rītdienu pofig... Nu nav Rīga nekāds lauku ciems, kur neko var vispār neorganizēt un braukāt kā pagadās, būdas celt pa labi un pa kreisi, auto atstāt dajebkur utt. Lai gan daudziem, protams, to gribētos. Mājas ir sabūvētas kā ir, ielu ir tik daudz un tādā platumā kādas tās ir... Un centrs nav bezizmēra.

Nu, ceļot cenu minimāli, nekādu kvalitāti uzlabot nevar, tas ir skaidrs, jo, iespējams, gudrākie būs pamanījuši, ka valstī notiek tāds process, kā inflācija, kas nozīmē cenu celšanos, kas savukārt nozīmē resursu (soļarka, elektrība, algas, riepas, remonti) cenu pieaugumu. Izcilākie prāti varbūt sapratīs, ka tas nozīmē arī gala produkta cenas pieaugumu. Šinī gadījumā cenas pieaugums nosedz resursu cenu kāpumu.

Nu lūk, bet vienalga paliet atklāts jautājums, vai RD nevarēja atrast iespēju palielināt dotāciju RS? Un vai tiešām nevarētu sakārtot RS tā, ka tas uzņēmums arī kaut ko nopelnītu, nevis tikai iztērētu?

theivis, 07.11.2007. 17:51:47
Komentāra reitings: 0

Skaidrs, ka ne.

Bet man tiešām liekas, ka visi pamazām iet sviestā... AUtoosta pie Vienības gatves, cena par tramvajiem augs līdz latam. Sākšu sirmot! :D


P.s. un par to strādāšanu. Tas droši vien ir kā kuram- es uzskatu, ka ja tas viss noris kautcik saprātīgi, un ja darbs ir foršs un ja kolēģi ir jauni un atraktīvi: tā nav nekāda dzīves čakarēšana.

rxx, 07.11.2007. 18:02:15
Komentāra reitings: 3.248

Vispār kaut kādas lietas varētu iet labumā ar RD pārcelšanu no vecpilsētas un Torņakalnu, kur tagad ir tās debilās pelēkās dubļu pļavas un aizaugušie maz"dzārziņi"... Tas varētu izsaukt kaut cik sakarīgu attīstību visā tajā rajonā. Un vēl labi ir tas, ka pie Mūkusalas ielas apļa tagad būvē lielo veikalu un daudzzāļu kino. Tā, ka dzīve beidzot varētu noritēt abās upes pusēs.

dzēsts lietotājs, 09.11.2007. 11:21:37
Komentāra reitings: -2.024

man vienalga... es ar kaajaam staigaaju

deni2s, 09.11.2007. 18:11:37
Komentāra reitings: 1

Benzīna cena arī pieaugšot, tā ka, ja sabiedriskais nepacels cenu, tad tāpat daudzi arī turpmāk dos priekšroku sabiedriskajam, nevis privātajam transportam. Bet gan jau, ka maksāsim vēl dārgāk arī par sabiedrisko.
http://www.delfi.lv/news/national/business/article.php?id=19468585

rxx, 10.11.2007. 09:16:34
Komentāra reitings: 1

Deni2s, tur jā tā lieta, ka pacels gan cenu...

Sakarā ar to, ka sab. trans. kvalitāte tikai pasliktinās, nevis nemainās vai uzlabojas, ja tas ir iespējasm, ir tikai loģiski izvēlēties privāto transportu... Īpaši jau, ja izdodas atrast vēl četrus ceļabiedrus, kas metas klāt soļarkai.

undinite, 19.11.2007. 22:51:10
Komentāra reitings: 1.662

transports latvija nav daargs, daargi ir muusu ministri kas naudu nesniedz valsts vajadziibaam, bet gan savaam vajadziibaam. ja latvijaa pakaaptos algas un izzustu inflaacija tie 40 santiimi buutu nekas. neesmu redzeejusi ka vaacija vai iirijaa billetes maksaatu 40 santiimi(taas noteikti ir daargaakas), bet arii algas ir 3reiz lielaakas.

dzēsts lietotājs, 20.11.2007. 15:27:09
Komentāra reitings: 0

ēdīsim vīģes un priecāsimies par lielām acīm!

dzēsts lietotājs, 20.11.2007. 20:08:52
Komentāra reitings: 0

Jelgavā ar pārcelšot autoostu - es par :) tad jau , la irīgā ar pārceļ - par :)


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hi, I just visited hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Georgina

Georgina

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

RobertSax

Szia, meg akartam tudni az árát.

Robertunsab


ienāktreģistrēties