Igaunijā bankas izmanto nenormatīvo krievu valodu

11.10.2007 15:52:54 aizsāka deni2s
10 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
deni2s, 11.10.2007. 15:53:09
Komentāra reitings: 2.269

http://www.kp.ru/daily/23983.4/74974/

Nē nu vispār jau...

afra, 11.10.2007. 16:32:43
Komentāra reitings: -0.18

ne interesanti , ne arī smieklīgi
kkads pastulbs reklamists ..

rxx, 11.10.2007. 19:14:57
Komentāra reitings: 2.229

Baigi normāli.. :D Vot šitais atkal ir kātējais gadījums, kad krieviem savā roģinā nav ko darīt un viņi meklē visādas iespējas piep*sties pārējai pasaule, īpaši jau Latvijai vai Igaunijai. Un loģiski, ka Komjaunatnes laikraksta portāls ir varens bļāvējs, jo tam jau pēc definīcijas ir jāienīst kapitālisti un citi buržuji.

"Правда не к языку Пушкина и Тургенева, а к лексикону подворотни."
Esmu gatavs derēt, ka lielākai daļai cilvēku, kas par šito ir nenormālā sašutumā, par minētajiem kungiem ir visai aptuvena nojausma. :)

A reklāmists ir baigais malacis, nevis pastulbs! ;) Nekas nav labāks par skandalozu reklāmu, kuru bez maksas tālāk izplata kāds nebūt masu informācijas līdzeklis. Protams, daži, kurus šī reklāma vareni aizskar, var sākt boikotēt minēto banku, bet tas ir sīkums salīdzinot ar ažiotāžas radīto labumu...

emtee, 11.10.2007. 21:11:22
Komentāra reitings: 5.74

rxx nu nepaarspiilee. tur taapat nekaads iipashais viedoklis netika izteikts. bija konkretizeets fakts kaa taads un uz to paskatiijaas nedaudz irnoniski. nu ir taa stulba kljuuda un nepieklaajigi arii tas ir.

Un sashutushajiem krievvalodiigajiem es domaaju gan ka vaardi Pushkins un Turgenjevs kaut ko izsaka, ja jau tie izsaka pat man. Un vispaar sho cilveeku piemineeshana vispaar nebij mineeta saistiibaa ar kaadu no vinju darbiem, bet gan kaa veids kaa pateikt ka taa ir neliteraara krievu valoda.

un vispaar man liekas ka latvijaa buutu sacelta taada pati vai pat lielaaka azhiotaazha ja kaada firma buutu uzrakstiijusi savaa aicinaajumaa "nepadirsiet savu iespeeju"

deni2s, 11.10.2007. 22:24:57
Komentāra reitings: 3.026

Es laikam domāju līdzīgi kā emtee. Stulbi, ka igauņi raksta krieviski tā, ka pašiem krieviem par to smiekli nāk.

rxx, 12.10.2007. 07:39:40
Komentāra reitings: -2.037

Vot atkal spigti parādās krievu (piedodiet man, krievi, bet nu Kosamoļskaja tomēr ir krievi) tieksme kasīties.

Daudz vērtīgāk būtu nošaut visus tos idiotus, kas mēģina rakstīt lētās reklāmas latviski, bet to nemāk! Runāju par mikriņu video reklāmām un Centrāltirgus publiku. Vot tie tiešām ir pilnīgi duraki. Un kas viņi ir? Ka tik ne tie pāsi piekasīgie k*****...

A te igauņu iztaisa baigi smalko joku un visim problēmas... :)

deni2s, 12.10.2007. 08:29:59
Komentāra reitings: 1.624

Es gan to par "smalku joku" nenosauktu.

rxx, 31.10.2007. 18:03:25
Komentāra reitings: 4.963

Deniss reiz teca tā:

" Netīšām gadījās dzirdēt, kā viens taksists saviem kolēģiem izskaidroja kādu dabas parādību no fizikas viedokļa. Bija svelmaina vasaras diena un viņi bija kopīgi atbraukuši pie kāda dīķa, kur gozējās saulītē, dzēra alu un klaisījās viens otra stāstos. Daudz es nedzirdēju, pat nezinu par kādu dabas parādību īsti bija runa, bet, kad viens no viņiem (iespējams bijušais kodolfiziķis) zinātāja tonī pateica "необходима ну просто охуенная электромагнитная волна" (ir nepieciešams nu vienkārši tik milzīgs elektromagnētisks vilnis, ka apdi&$ties var"), es sapratu, ka viņš pateica daudz saprotamāku un cilvēka prātam aptveramāku lielumu, nekā ja viņš minētu kādu skaitli vai mērvienības. Lūk to es saprotu! Tā ir māka skaisti lamāties izteikties! Nevis izmantot vietā un nevietā (pārsvarā gan nevietā) pa ausu galam saklausītus vārdus, par kuru nozīmi ir visai miglaina nojausma. "


Nu ar ko tas atsķiras no tās reklāmas? :)

dzēsts lietotājs, 31.10.2007. 21:41:34
Komentāra reitings: 0

man links nestrada :(

rxx, 31.10.2007. 21:53:21
Komentāra reitings: 1.284

Kādreiz strādāja, laikam tie lohi būs izdzēsuši to rakstu.. :D

Nu tur bija igauņu Hasabankas reklāma, kur cilvēki tiek aicināti pievienoties kaut kādam x. pensiju līmenim ar tekstu krieviski: "Nepadirsiet savu iespēju gūt lielākus ienākumus!"... Vai kaut kā tā.


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties