tie, kuriem verās trešā acs

19.07.2007 14:32:48 aizsāka dzēsts lietotājs
79 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 19.07.2007. 14:35:39
Komentāra reitings: 6.986

vai esat kadreiz sastapushies ar ziletejiem, paregotajiem vai nu kkadiem ekstrasensiem..?
ja jā, vai bija kkas piepildijies.. kkas reals paredzets..
isak sakot kada ir pieredze ar tada veida laudim

varbut kadam pasham bija sanacis tisham vai netisham ''paregot'' kkadu notikumu

rxx, 19.07.2007. 14:41:19
Komentāra reitings: -0.173

Paskaties to raidījumu pa tv3!

dzēsts lietotājs, 19.07.2007. 14:44:10
Komentāra reitings: 1.364

ir redzet, bet tas pashlaik nav pie shis temas

dzēsts lietotājs, 19.07.2007. 15:21:22
Komentāra reitings: -0.759

visi viņi ir šarlatāni - naivo prātu pisēji!

dzēsts lietotājs, 19.07.2007. 15:40:20
Komentāra reitings: 9.904

Esmu bijis - man ir izaarsteeta slimiiba,kas [.../..../....]. to izdariija Rolands Tiltinjsh - vinjam ir diezgan lielas speejas shajaa zinjaa. Bieži operaacijas vietaa vajag vienkaarshu konsultaaciju. ja nemaldos. R.Tiltinjsh ir Latvijas Dziednieciibas asociaacijas prezidents vai kkas tikpat augsts.

_

Shiim lietaam nevar neticeet - taa tas vnk ir! un tas nav bullshit!

ja netici ekstrasensiem un dziedniekiem,labaak negribeesi zinaat,kur aizlido tava dveesele peec aizmigshanas... :)

save_ass, 19.07.2007. 16:34:27
Komentāra reitings: 11.937

Esmu saskāries dažādiem šādiem cilvēkiem. Ticu viņu spējām. Tāpat arī ticu, ka spējas ir katrā cilvēkā, tikai vajag tās attīstīt... ko arī es pats cenšos izdarīt...

dzēsts lietotājs, 19.07.2007. 17:20:29
Komentāra reitings: 11.45

save_ass - leekaashana pie skatuves un kratiishanaas pankroka ritmos arii skaitaas speejas? :D ja jaa,tu esi apdaavinaats... xD

Starp citu - es zinu,ka taa ir daudziem - ir reizes,kad piedziivo vienu un to pashu mirkli vairaakkārt,ka zini,ka jau ieprieksh esi to dariijis un zini,kaa tas beigsies. +-5sekundes.

Un veel gribeetos zinaat - te ir kaads,kursh redzeejis sevi no dveeseles staavoklja?

vegan, 19.07.2007. 17:23:27
Komentāra reitings: 6.931

pirms vairāk kā pāris gadiem, man ļoti bieži mizgījās potītes!
visur - lecot, skrienot, ārdoties, rāpojot un spēlējot!
aizgāju pie dziednieka. vārdu, diemžēl, neatceros, bet varētu būt Rolands Tiltinš, kā teica džimbo!
vinš mani apskatīja, palūdza citiem iziet, KAUT KO padarīja ar manām kājām, izrakstīja kkādu smeri, un,no tā laika, man potītes nav ne mizģījušās, ne saapējušas! :D
nazz vai tās zāles bij pie vainas, vai dziednieks! Bēt, lai nu kas, man jau patīk! :)

rxx, 19.07.2007. 17:33:02
Komentāra reitings: 5.841

Mums te jau bija par šito diskusija.

"Tas mirklis" saucas Deja Vu un tie nu nāk virsū baigi daudziem cilvēkiem, nekas neparasts tas nav.
http://en.wikipedia.org/wiki/Deja_vu

dzēsts lietotājs, 19.07.2007. 17:37:55
Komentāra reitings: 0.759

paris reizes vnk gulot ir bijis ta, ka tu itka "piecelies'' pats no sevis un uzlido paris metrus virs sava kermena.. respektivi redzi pats sevi leja gulam un visu telpu kopuma..

rxx, 19.07.2007. 17:44:19
Komentāra reitings: 3.391

:DDD

Nav bijis tā, ka tu "piecelies" un "aizej" kaut kur prom, "aizej" uz veikalu un tur neredzama nosper čipšu paku? :D

Piedod...

dzēsts lietotājs, 19.07.2007. 17:57:58
Komentāra reitings: 11.01

Paaraak liels slinkums mekleet iistos ciparus,bet no atminjas:

kad cilveek iestaajas Kliiniskaa,vinja kjermenis kljuust par 280+- gramiem vieglaaks,jo dveesele atdalaas.
tas ir jau paarbaudiits un 99% droshs fakts.
Arii tas,ka aizpasaule ir,visiem ir zinaams...ha,bet kur!? deem.. ir kaadas aizdomas? Vairaaksi "kliiniskie" staastiijushi par vaartiem,par lielaam cilveeku rindaam pie vaartiem. tas paraadaas,kad esi "99,9 % Kaput!"
normaalaa sviestaa iegaaju xD

rxx, 19.07.2007. 18:00:00
Komentāra reitings: 0.305

Nu, nu... Un no kāda meteriāla ir tie vārti? Kas tie par cilvēkiem.

Man liekas, ka ikviens pēc tās klīniskās nāves var di#st visu, kas ienāk prātā un dažādi šito lietu piekritēji būs stāvā sajūsmā.

dzēsts lietotājs, 19.07.2007. 18:03:48
Komentāra reitings: 8.353

Bet ja vienu un to pashu saka cilveeki,kurus skjir tuukstoshiem kilometru!? kkam jau tur tajaa visaa jaabuut!
gandriiz aizmirsu: NLO EKSISTEE! bet taas velaak,saldajaa.
Es saku,neatceros nekaadus tur materiaalus,zinu tikai to,ka gan krievi,gan amerikaanji apgalvoja,ka notiekot skjiroshana. HVZ kam tgd ticeet,labaak jau sev :)
Nepareizi pateicu - krievu kundziite teica nevis "Cilveeki" bet "Dveeselju rinda"

rxx, 19.07.2007. 18:16:59
Komentāra reitings: 1.498

Vēl labāk "Dvēseļu rinda"... :)

Ai, kāda starpība? Jo es mazāk par šito sviestu domāju, jo labāk jūtos. :D

save_ass, 19.07.2007. 18:35:42
Komentāra reitings: 7.856

Cilvēks sapņo par to, kas tam zemapziņā paslēps, ne tā? Un ja nu klīniskās nāves laikā šī dziņa darbojas uz pilniem apgriezieniem!?! Tad cilvēks redz to, ko zemapziņā iztēlojas par dzīvi pēc nāves...

No malas neesmu sevi redzējis, taču reiz transa stāvoklī redzēju savu pakausi sev acu priekšā, taču, visticamāk to tikai iztēlojos...

un rxx - labi vien ir ka spēj par to nedomāt... nervus pasaudzēsi sev... esmu tik daudz lasījis un pats spriedis par šitām lietām, ka vairs nespēju par to nedomāt - un tas spēj reizēm baigi nogruzīt...

rxx, 19.07.2007. 18:42:12
Komentāra reitings: 3.252

Da ir ok, man vnk ir puslīdz vienalga, kas būs. Dzīvosim redzēsim.

Bet tā tava pirmā ideja man liekas baigi laba un ticama...

dzēsts lietotājs, 19.07.2007. 19:24:33
Komentāra reitings: 2.064

Es spēju paredzēt savu dzīvi, lai gan tikai dažus soļus(dienas) uz priekšu.

Iespējams, jums tas šķitīs smieklīgi, ka es te sazin ko no sevis iedomājos, bet tā nav.es spēju.

theivis, 19.07.2007. 19:27:23
Komentāra reitings: 6.176

par to deja vu es kkur dzirēju ka šī sajūta rodas no tā,ka ĶIPA viena acs kustoties lēnāk nekā otra,un tad smadzenēs tur kkas NOTIEK un tā rezultātā veidojas deja vu sajūta..
Vot nez.


bet visādiem zīlniekiem un tādām lietām es ticu,es reiz biju (mana māte reiz bija iedomājusies ka mani ir apsēdis sātans ;DDD) un viss ko viņš teica,bija taisnība ..reāli viņš par manu personību neko nezināja, bet viņš teica-es zinu meitenīt,tev ir tas un tas...Un tas viss bija tiesa.Pierādījums.

theivis, 19.07.2007. 19:27:45
Komentāra reitings: 6.474

protams, sātans mani nebija apsēdis :D :D :D

dzēsts lietotājs, 19.07.2007. 20:10:40
Komentāra reitings: 3.439

personigi pazistu sievieti, pie kuras pirmo reiz atnakot.. (protams tu sedi un kluse).. vina vareja pastastit 98% manas dzives.. parejos 2% vina laikam vispar nepiemineja :)
vina zinaja praktiski visu.. lidz pat situacijai mana skola.. un kadi ir mani tuvakie plani.. utt un ta joprojam

dzēsts lietotājs, 19.07.2007. 20:22:28
Komentāra reitings: -0.041

Dvēseles svars kā pieņemts uzskatīt ir 21 grams.Bija pat tāda ļoti laba filma ar šādu nosaukumu.Tas sakarā ar tiem 280 gramiem kurus Džimbo pieminēja.
Runājot par dziedniekiem tas manuprāt vairāk vai mazāk ir tāds ''placebo'' efekts.
Sasmērē tevi ar margarīnu ''Delma'',pačukst kaut ko pa čukčiskam nokāš kādu cēneri un Tu pats vien sāc sev ieskaidrot-jā es tiešām jūtos labāk.
Ok,bet es pieņemu,ka tik tiešām ir cilvēki ar šādām spējām.
Un ja paturpina par cēneriem dziedniekiem,ekstrasensiem un tamlīdzīgiem -niekiem un -ensiem ir nerakstīts likums nekad neņemt naudu.
Bet man tomēr dziednieki vienmēr raksturojušies ar pušmūža večiņām kuras mantojušas savas spējas no mātes kura nodzīvojusi līdz 100 un 1 gada vecumam graužot pļavā salasītus zāles stiebrus :))

dzēsts lietotājs, 19.07.2007. 20:31:54
Komentāra reitings: 1.439

Es vienreiz laikam biju pie tā Tiltiņa, bet man nekādas kaites nebija, vienkārši mamma paņēma līdz. Bet viņš kaut ko mna darīja, laikam lai labāk māčītos, bet tas nepalīdzēja, slinkums dara savu. Bet manu brāli veda lai viņš augtu garāks un izauga arī. Bet ir viens tāds šovs laiam pa ltv7, krievu raidījums par ekstrasentiem. Un baigi daudzi arī par vienu pazīstamu krievu mākslinieku pastāstīja baigos š``ikumus, tikai no viņā vecas senlietas un tā ka viņš bija tuvumā. (viņiem bija aizsietas acis)

dzēsts lietotājs, 19.07.2007. 20:38:11
Komentāra reitings: 3.356

Uno, tad jājautā cik tavam brālim bij gadu?
Cilvēks bērnībā jau parasti mēdz izaugt garāks. :D

dzēsts lietotājs, 19.07.2007. 20:41:59
Komentāra reitings: -1.147

Vi'nam bija 15 laikam, bet viņš bija ļoti, ļoti maziņš. Vismazākais no visiem, bet tagad viņš nau pats mazākais. Nu varbūt jau viņš arī izauga pats no sevis, bet tomēs mamma tic! ;)

dzēsts lietotājs, 19.07.2007. 20:43:32
Komentāra reitings: 3.356

Galvenais jau ir rezultāts. Lai gan ne vienmēr. (:

dzēsts lietotājs, 19.07.2007. 20:44:19
Komentāra reitings: 2.439

ok, precizesim.. ir dziednieki - tb ka gernsburn86 piemineja, cilveki kuri palidz mums arsteties ar placebo efektu.. tadiem cilvekiem es praktiski neticu. kaut atkal no pieredzes varu pieminet, ka esmu tikusies ar vienu no tadiem cilvekiem, kuri redz tev cauri, tb tavus iekshejos organus un to funkcionalitati.. vina teiktais velak tika mediciniska cela pieradits.
un savukart otrie - z laika paregotaji, jebshu zilnieki utt.. par manis piemineto kundzi.. vina naudu neprasa.. vina tevi nearste un nekadas smerites neizraksta.. vina tev vnk pasaka kas ir un kas bus..

jebkura gadijuma smalka tema..

dzēsts lietotājs, 19.07.2007. 20:48:11
Komentāra reitings: 4.029

Jā, jana, es arī esmu tikusies ar dziednieku, kurš patiešām ārstē - redz, kas ar tevi nav kārtībā.
Šis cilvēks mani izārstēja, bija visai smagas problēmas ar kuņģi, gulēju slimnīcā, bet sāpes tā arī nepārgāja. Dažas reizes tikos ar šo dziednieku un viņš mani patiesi vairāk vai mazāk izārstēja.

Viņš ar rokām raidīja tādu kā spēku, jutu, kad paliek karsti, tad atkal auksti. Kā karstums izgāja cauri ķermenim.

dzēsts lietotājs, 19.07.2007. 20:57:32
Komentāra reitings: 7.093

Uno tavu brāli gadījumā nesauc Kaspars Kambala !?

dzēsts lietotājs, 19.07.2007. 21:08:44
Komentāra reitings: 15.45

man pirms paaris meeneshiem kautkaada "ragana" paregjoja, ka juulijaa satikshu savu lielo dziives miilestiibu. palikushas veel 10 dienas. gaidam! :D

theivis, 21.07.2007. 09:31:07
Komentāra reitings: 1.241

Vairs tik deviņas..

save_ass, 21.07.2007. 09:36:17
Komentāra reitings: 0.915

To enerģiju no rokām raidīt katrs pats var iemācities gada laikā... tikai regulāri jātrenējas... man pietrūka pacietība...

theivis, 21.07.2007. 09:53:57
Komentāra reitings: 2.509

Bet ja tu kko pats tur mokies, tas nav salīdzināms ar dabas dotu talantu...

dzēsts lietotājs, 21.07.2007. 09:54:37
Komentāra reitings: 1.259

bxz tu nesatiksi milestibu, bet 50 centus;DDDDD

hiza, 21.07.2007. 14:51:59
Komentāra reitings: -1.167

par klīnisko ... man bija. vismaz ārsti tā apgalvo. nekādi koridori nav. balts un forši. atceros tikai to, ka neparko negribēju atpakaļ un pamosties. bija labi, tiešām. bet par tiem koridoriem un gaiteņiem... tas varētu cilvēkiem būt filmu iespaidā :)

n, 21.07.2007. 15:22:27
Komentāra reitings: 2.285

"Spejas" ka ta tadas ir gandriz visiem,kadam tas ir attistitas vairak, kadam mazak, kads par tam vispar nenojaush,bet bik' attistit jau var.
Ir cilveki,kas zin par to un tadejadi censhas palidzet slimajiem, tachu ir blezhi,kas vienk. uzdzivojas uz citu bedam un makiem.

Visa shi neredzama, "paralela" pasaule eksiste, tachu empiriska zinatne,kas balstita uz logjiku, diez vai kadreiz spes lidz galam to apjegt uz iebazt savu degunu,un izgudrot medotes,ka papetit , pieradit/ noliegt.

dzēsts lietotājs, 21.07.2007. 15:29:53
Komentāra reitings: 2.917

Nepiekriitu. VISAM ir logjisks izskaisrojums! arii kaadreiz cilveeks nesaprata,kaadelj uudens pil uz leju,kaadeelj lietus laikaa kukainji kustas aatraak un putni lido zemaak,kaadeelj zivis elpo zem uudens,bet cilveeks - nee! kaadeelj kaadeelj kaadeelj...
manupraat arii NLO ir logjisks izskaidrojums,taadeelj jau teicu - visam.

n, 21.07.2007. 15:53:54
Komentāra reitings: 1.376

Protams,ka NEKAS tapat vien nerodas un ka visam ir savs izskaidrojums.

Tik vien gribeju bilst,ka zinatnei tur butu dizhi ilgi ko njemties.

rxx, 21.07.2007. 16:01:56
Komentāra reitings: 4.223

"Ir cilveki,kas zin par to un tadejadi censhas palidzet slimajiem, tachu ir blezhi,kas vienk. uzdzivojas uz citu bedam un makiem. "

Un vēl ir vesels bars cilvēku, kas pamanās tirgot savas gudrības, no kurām liela daļa ir izzīstas no pirksta. Un ir cilvēki, kam dzīvē kaut kā trūkst, tad nu viņi šīs te muļķības klausās un maksā par tām. Piedodiet, ja kādu baigi aizskaru, bet populārākais šo te gudrību tirgonis ir Romas Pāvests ar visiem saviem padotajiem, kuri ir atrodami jebkurā valstī un gandrīz jebkurā pilsētā. Cilvēki iet pie viņiem, klausās visus tos sprediķus un pātarus, met ziedojumus utt. Sistēma darbojas..

Par blēžiem viņus saukt gan nevajadzētu. Ir pieprasījums, ir piedāvājums. Kamēr būs cilvēki, kuriem būs akūta vajadzība pēc smadzeņu skalošanas (vienalga - kristīgas, pagāniskas etc.), tikmēr būs cilvēki un organizācijas, kas šo pakalpojumu par augstāku vai zemāku cenu labprāt sniegs. Tāpat jau par blēžiem varētu saukt arī tos, kas tirgo saldējumu, dārgus auto, deju mūziku un citas lietas, bez kurām cilvēks varētu mierīgi izdzīvot, bet, redz, ir pieprasījums ir piedāvājums.


"Visa shi neredzama, "paralela" pasaule eksiste, tachu empiriska zinatne,kas balstita uz logjiku, diez vai kadreiz spes lidz galam to apjegt uz iebazt savu degunu,un izgudrot medotes,ka papetit , pieradit/ noliegt."

Kādreiz cilvēki arī domāja, ka pasaule turas uz trim vaļiem utml. domas, kas no šodienas viedokļa liekas stulbas, taču tas bija nepieciešamas, lai kādreiz nonāktu līdz patiesajam izskaidrojumam, tāpēc arī mūsu maldīgie uzskati par tām pasaulēm ir ļoti ok un tikai parāda, ka zinātniekiem ir un būs, ko pētīt.

dzēsts lietotājs, 21.07.2007. 18:39:27
Komentāra reitings: -5.139

Nē nesauc gan.

rxx, 21.07.2007. 22:23:42
Komentāra reitings: 5.17

Ko nesauc??? Runā pilnos teikumos!

dzēsts lietotājs, 22.07.2007. 07:54:52
Komentāra reitings: -0.572

Jau kopš bērnības esmu ar tāda tipa cilvēkiem saistīta - Dziedniekiem u.t.t.
Šad tad sanāk pašai palīdzēt cilvēkiem un cik labi, ka vienmēr viņi ir pateicīgi par rezultātiem, jo ir labi!
Bet, lai ko tādu darītu ir jābūt ļoti enerģētiski tīram un stipram cilvēkam, lai verētu tā teikt uzņemt Tā cilvēka enerģiju un pēc tam to kkur novadīt prom.
Bet arī daudz kas ar artkarīgs no paša cilvēka, cik viņš daudz tam visam tic!
Runājot par astroloģiju īpaši nevēlos komentēt, bet zinu to, ka manai mammai tas kas ir teikts tas ir pipildījies. Bet lielākā daļa viņu tomēr ir tautā saucamie šarlatāni :D

warning_flammable, 22.07.2007. 16:46:47
Komentāra reitings: -1.012

Vispār jau es piederu pie "neticīgajiem" cilvēkiem, neticu nedz pēcnāves dzīvei,nedz visādām citām lietām, ieskaitot Dievu. Pie zīlniekiem un gaišreģiem neeju un neiešu principā- nevēlos, lai kāds par mani zinātu vairāk, kā es!:D (kkādā veidā viņi tomēr to spēj)
bet NLO- tā jau ir cita lieta!:)

dzēsts lietotājs, 25.07.2007. 08:20:54
Komentāra reitings: 1.313

ticu,jo izārstēja.

dzēsts lietotājs, 25.07.2007. 08:48:16
Komentāra reitings: 0.987

taisni brīnos , cik daudziem ir bijušas darīšanas ar tiem dziedniekiem....
nezinu, ticēt vai neticēt - gan jau ka kādam ir tādas spējas, bet man liekas, ka tikai dažiem no tiem, kas par tādiem (spējīgajiem) uzdodas.... es uz to visu mazliet ar skepsi skatos...

dzēsts lietotājs, 25.07.2007. 13:14:24
Komentāra reitings: 1.895

man verās ciet nevis verās vaļā o_X_O

hepatits, 25.07.2007. 21:18:04
Komentāra reitings: 0.23

mani shiis tantes neapturees!!!

atvichaju

>:D ]:D >:|


un ja censtos tad pasakiet kaa??? [kaukas ta speeciigi shai sakaraa buus jaapadomaa. aknu ar nieri jau ieniistu, bet shiis.. pff]



saprotiet pashi - 4ras 5as reizes gadaa nosapnjoju [tajaas reizees arii tikai sapnjoju] ziimiigus paregjojumus ar kuriem ir veerts parukaat un viss..
IZREDZES VARBUUT IR SIIKAJIEM!!! tie veel neiespaidoti sapnjo/redz TIIIIIIIIIK daudz, pat uz 5 min paruboties. tos gruutaak panjemt, bet var jau pagaidiit savus 15 - 20 gadeljus, kad vinji ir sachakareeti. dazjiem sanaak izrauties.. DAZJIEM, bet taapeec jau ir alko un cigiites!!! >;D >:|

dzēsts lietotājs, 26.07.2007. 07:41:05
Komentāra reitings: 1.041

bet taapeec jau ir alko un cigiites!!! >;D >:| - kuras mus skaisti `gremde` vel lielaka purva ;)

piča, 31.07.2007. 20:17:20
Komentāra reitings: 0

vispār jau kkā neticās visiem šiem pareģotājiem, jo liekās, ka tas viss ir tikai sakritība..
bet nu reizēm divainas lietas notiek.. pašai ir sanācis nosapņot vismaz divus sapņus, kuri pēc tam manā dzīvē ir notikušies pilnīgi identiski..
tas sāk likt aizdomāties- ticēt/neticēt visiem šiem gaišreģiem..

piča, 31.07.2007. 20:26:05
Komentāra reitings: 1.133

reizēm liekas- ka varbūt drīzāk tas dziednieks dāvā mums šo iespēju ticēt tam /it kā/ *brīnumam, kas varētu notikties*..
tādejādi nevis dziednieks kko mistisku paveic, bet vnk izmaina mūsu domas, mūsu ticību.. mēs vairāk nedomājam par sevi kā par, piem., slimu cilvēku, bet jau jūtamies veseli..
man vismaz kkā tā tas viss liekas..

keder, 31.07.2007. 22:20:49
Komentāra reitings: 1.676

da cik nau bijis tā, ka īstenībā pats sevi ar iedvesmu ''izārstē'' tici tam, nu ka tā jābūt, bij gadījums, ka vislaik saapēja galva, mamma iedeva kkādu ūdeni, izdzēru, un pēc laika galva vairs nesāpeja, jo taču- zāles iedzēru :D ha un pēc tam pateica, ka aizmirsa izšķīdināt ūdenī tableti..
sevi vnk pati iedvesmoju vai ko tur..un pati sev palīdzēju izrādijās.
un tā ar visiem šitajiem zīlniekiem, iestāsti pats sev- ka palidzēs un būs.. nenojaušot ka īstenibā pats sev palīdzi.
hvz, neesmu nekad bijusi pie tādiem.nezinu. :D

piča, 31.07.2007. 22:42:19
Komentāra reitings: 0

nu lūk.. vnk ja mēs paši nemeklētu kkādas vainas sevī un domātu ka viss ir kārtībā, tad tā arī būtu.. :]
daži paši saprot, to kā tas viss ir, citi dodas meklēt palīdzību pie dziedniekiem...

dzēsts lietotājs, 01.08.2007. 08:53:41
Komentāra reitings: -2.261

hmm, es šitā līdz šim esmu mēģinājusi radīt sev sāpes. ja ilgi domā, ka sāp galva, toč sāk sāpēt, ja proti sevi pārliecināt. būs jāpamēģina ārstēt ar domu spēku xD
dumjie cilvēki, paši sevi prot apmuļķot :D

ja kas, es protu lasīt domas un paredzēt nākotni ;DDD

dzēsts lietotājs, 01.08.2007. 08:58:29
Komentāra reitings: -0.059

tad kad kāda "kaķu vecene" uz ielas nolād visus pieej pie šamas un apsi "viss tev atpakaļ, viss tev atpakaļ" - šī vēl vairāk sāks ķērkt... tur veras vaļā "trešā acs" vai ciet?... aj būlšits.

dzēsts lietotājs, 01.08.2007. 09:03:51
Komentāra reitings: 3.038

man bija telekinēze-uzminēju, kur atrodas skapis, pat nekad neesot tajā telpā!

keder, 01.08.2007. 12:31:02
Komentāra reitings: 0.222

jājā visi mees esam raganas :D

dzēsts lietotājs, 01.08.2007. 13:40:34
Komentāra reitings: 1.763

man sen atpakāl bij tāda lieta, ka es sapnī dzirdēju dziesmu, viņa skanēja skanēja sapni un es pamodos, apģērpos utt aizgāju līdz virtuvei un tur skanēja radio un pa RADIO SKANĒJA tieši tā pate dziesma , ko es sapnī dzirdēju kgan to dziesmu nu nekad tā īsti nebiju dzirdējis... mistika.!

waves, 03.08.2007. 09:08:14
Komentāra reitings: 1.369

Man arī tā ir bijis!
wow

edis_, 03.08.2007. 10:00:09
Komentāra reitings: 3.589

Tā nav nekāda mistika.
Ja pie guļošā kājām pieliek ledu klāt, viņs sapņo, ka ir kaut kur sniegos. Dažādi ārējie faktori ietekmē to, ko cilvēks redz sapņos. Tieši tā pat ir arī ar mūziku. Ja viņu dzirdēs, kaut vai klusu, sapnī tas var parādīties.
Pirmajā psiholoģijas kursā, ja nemaldos, par to māca :)

dzēsts lietotājs, 03.08.2007. 11:17:02
Komentāra reitings: 0.23

nu bet tā dziesma sāka skaņēt mazlietiņ vēlāk, pēc manas pamošanās. :)

dzēsts lietotājs, 03.08.2007. 14:19:05
Komentāra reitings: -0.23

man ar ir diezgan jocīgi.ja pa nakti gulot atstāju ieslēgtu radio es vnm naktī pieceļos kad skan manas favourite grupas dziesmas!un pēc tam atkal atlūztu.

mana vecvecvecmamma bija dzidniece,vot tā!:)

rxx, 03.08.2007. 15:24:27
Komentāra reitings: 2.45

>> nu bet tā dziesma sāka skaņēt mazlietiņ vēlāk, pēc manas pamošanās. :)

Cūcene.

piparbodīte, 06.08.2007. 09:04:58
Komentāra reitings: 0.23

Piekrītu n, ka visiem lielākā vai mazākā mērā ir spējas. Taču, vai ir vērts zināt nākotni? Vai no tā, ka zini, ka kaut kas slikts notiks kaut kas mainās (Jo, ja notiks, tad notiks tik un tā, lai arī kā to censtos novērst)?Es, piemēram, negribu zināt, kas ar mani nākotnē notiks, kaut to varētu vienmēr ir interesantāk, ja ir kāda intriga.
Turpretim, pastaigāties pa zemapziņu un iepriekšējām dzīvēm ir diezgan interesanti (Lai gan bīstami, jo ir ļoti grūti atnākt atpakaļ, var arī neatgriezties).
Ticu aurām (Ir gadījies šad tad redzēt), negiem, iepriekšējām dzīvēm, mēdzu meditēt utt.

Par dziedniekiem... Škīet, ka lielu daļu tomēr šajā procesā veic pašsuģestija. Un tie, kas pa īstam ir dziednieki nekad no saviem pacientiem neprasīs milzīgas summas utt. Pati pazīstu cilvēku, kam ir spējas redzēt citiem cauri (ar ko viņi ir slimi, kā nomirs utt), šis cilvēks diezko laimīgs neesot bijis (līdz iemācījies pār savām spējām valdīt), jo nav jau diezko patīkami ejot pa ielu redzēt, ka pretimnākošajam cilvēkam ir vēzis, par kuru viņš pat nenojauš.

caps, 06.08.2007. 14:08:53
Komentāra reitings: 2.076

Man trešā acs neveras, bet ir jau visādi pesteļotāji.
Daži tik tiešām zina, ko dara, bet lielākā daļa ir šarlatāni, kuri dzīvē nav atraduši savu talantu naudas pelnīšanai. :)
Bet arī ar tiem dažiem, gudrajiem man kaut kā nevelk pīties.

rxx, 06.08.2007. 14:39:46
Komentāra reitings: -1.46

>> Lai gan bīstami, jo ir ļoti grūti atnākt atpakaļ, var arī neatgriezties.

Jā pārvēties tu par kāmi un tad vairs nevar saprast, kāpēc gribas vadus grauzt... :DDD A atpakaļ netikt.

>> Daži tik tiešām zina, ko dara, bet lielākā daļa ir šarlatāni, kuri dzīvē nav atraduši savu talantu naudas pelnīšanai. :)

Tieši otrādi, viņi ir atraduši! Naudiņa viņiem nāk itin viegli.

dzēsts lietotājs, 06.08.2007. 17:09:22
Komentāra reitings: 8.883

oficiaali varu pazinjot, ka "ragana" man sameloja par lielo dziives miilestiibu! uz saarta visus ekstrasensus un ciklopus! :)

theivis, 06.08.2007. 17:36:25
Komentāra reitings: 0.081

tai raganai bij viena acs? :o

dzēsts lietotājs, 06.08.2007. 18:00:56
Komentāra reitings: 1.829

nee, bet ciklopi uzbruka Sinbadam - lielajam juuras brauceejam, taapeec tos ar pie viena uz saarta!
http://www.youtube.com/watch?v=hjKUjcMpLbg (vai tev tagad negribas sadedzinaat ciklopu? :D)

caps, 07.08.2007. 14:40:52
Komentāra reitings: -0.831

Čaks Noriss varot iespert ciklopam starp acīm.
Bet noderīgi ir arī ievākt inforāciju par ciklopu lokācijas vietu - ciklōpiju.
http://www.youtube.com/watch?v=CtbbPewTleA

dzēsts lietotājs, 07.08.2007. 14:46:37
Komentāra reitings: 1.222

Atklāju sev jaunu spēju.

Es protu vienlaicīgi iet un gulēt! :D

tu vari?

dzēsts lietotājs, 16.08.2007. 07:31:25
Komentāra reitings: 0

par to neatnākušo LIELO dzīves mīlestību, gribēju tikia minēt, ka tā varbūt jūlijā atnāca, tikai vēl nav pamanīta vai iepazīta, ne jau visas lielās mīlestības sākas ar 1-o skatienu...un katru gadu jau ir savs jūlijs.
Es ticu 3-ajām acīm un citiem brīnumiem, dāvanām un spējām, jo vajaga taču kādu mistiku dzīvei, citādāk mēs te 21-ajā gadsimtā zinam gandrīz visu par visu-garlaicīgi, labāk taču lai ir kas tāds ko nevar( un nevajaga) pierādāt un līdz galam izzināt, un ja vēl ar tā palīdzību ir iespējams glābt, atveseļot iepriecināt vai pārsteigt..

dzēsts lietotājs, 16.08.2007. 10:27:18
Komentāra reitings: 1.223

tu tagad mēģini mani mierināt? PAR VĒLU! esmu jau pārvērties par emo. :)

caps, 16.08.2007. 10:41:23
Komentāra reitings: 0

bxz, viņa centās tev norādīt uz sevi! :D

dzēsts lietotājs, 16.08.2007. 11:05:41
Komentāra reitings: 0

heh, tad jau nav brīnums, ka nevaru atrast to lielo mīlu, ja nesaprotu mājienus! :D

dzēsts lietotājs, 16.08.2007. 11:18:44
Komentāra reitings: 1.453

es gan ieteiktu atmest repot hc.lv- ta moš sanāks;D

dzēsts lietotājs, 16.08.2007. 11:24:56
Komentāra reitings: 0

jā jā, tev noteikti skauž ka nemāki repot tik pat forši cik es! starp citu, man māsa teica, ka meitenēm patīk reperi!

cappy, 16.08.2007. 11:33:02
Komentāra reitings: 1.223

Ir dzirdētas visādas lietas... par zīlniecēm, no viena cilvēka dzīves stāsta, reāli viņu pazīstu... cik atceros pēc 2. pasaules kara aizveda uz krieviju ( neatceros kā tur īsti bija vairs,,,), nu uz soliņa palika gulēt, no rīta viņu modina čigāniete-zīlniece :"Gribi pazīlēšu?" nu viņš neatteicies, kas viņam ko zaudēt ? čigāniete: "Kā tev zīlēt?" nu viņš atbildējis tipa, ar kuru precizāk var izzīlēt. It kā zīlējusi ar spoguli - nu un teica čigāniete :"tev ģimenē ir 4 cilvēki 1 neskaitam" tur jau viņš sāka uztvert nopietnāk, jo viņa brālis ir aizgājis bojā karā - laikam to domājusi neskaitot. "bet tev būs ilgs un garš, laimīgs mūžš, tev būs sieva blondīnē - nē, nē, nevis tā par kuru tu tagad domā - cita. Tev būs 2 bērni un 2 mazbērni"( nu tjip kaut kā tā ). Atdevis zīlniecei pēdējās kapeikas :)
Nu un ko lai saka? apprecējās ar citu blondīni, 2 bērni, 2 mazbērni, dzīvo ilgu un laimīgu mūžu, jau vairāk nekā 80 gadu :)
Sagadīšanās ? vai viss ir iespējams? :)

dzēsts lietotājs, 16.08.2007. 11:38:22
Komentāra reitings: 0.23

tik liels un veljoprojaam tic pasakaam....kursh tur nemaak repot?jaa, un man patiik anglji;D

dzēsts lietotājs, 16.08.2007. 12:24:00
Komentāra reitings: 0

es nesaku, ka tu nemāki, bet tev nav tā dzimtā, vienreizējā talanta kāds ir man (varbūt vēl fiftijam). moš tu pat varētu piedziedāt gačo, ja tā kārtīgi patrennētos! :)


Reklāma
Padalies priekā
Labdien! Mēs dodam jums promo kodu - ZBXM777 Aktivizējiet to savā personīgajā kontā pēc reģistrēšanās www.cexasia.pro Un Jūs saņemsiet līdz 1000USDT par savu depozītu. Laimīgu tirdzniecību!

Robertswedo

Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag


ienāktreģistrēties