jocīgās tantes - vārdotājas

25.05.2007 21:59:50 aizsāka dzēsts lietotājs
26 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 25.05.2007. 22:00:21
Komentāra reitings: 6.544

Nesen portālā delfi piedalījos aptaujā par to, vai ticu tām tantēm - vārdotājām? Nu tām, kas ar kaut kādu mistisku buramvārdu palīdzību var izārstēt slimības vai aizdzīt "ļaunos garus";D
un tāpēc tā tīri intereses pēc - jūs ticat?

tajā reizē strīdējos ar kādu cilvēku, kas apgalvoja to, ka tikai Jēzus ir tas, kas izārstē, ne tās tantes.tas gan likās smieklīgi, jo neesmu to izbaudījusi uz savas ādas.teicu, ka vairāk ticu tantēm, kuras spēj.

pilsētā, kurā dzīvoju, pazīstu tanti kura to it kā spēj.arī man viņa palīdzēja tikt vaļā no slimības, ar kuru ārsti netika galā.skaitās, ka esmu izbaudījusi to uz savas ādas tāpēc ticu.un nez vai Jēzus man toreiz spēja palīdzēt;D

kikiiinjsh, 25.05.2007. 22:07:50
Komentāra reitings: -2.368

mmm... interesanti!! :D :D izklausaas bi6kjinj peec kkaadaam burwestiibaam... magjijas!! :D :D bet laikam arii es nedaudz taa kaa ticu, lai gan pati neko taadu neesmu piedziiwojusi!! :)

deni2s, 25.05.2007. 22:16:33
Komentāra reitings: 8.702

Grūti pateikt. Man darbā laikam pat 2 tādas tantes strādā. Viena noteikti - esot darbā daudziem palīdzējusi. Par ticēšanu... Esmu pārāk neticīgs, lai reizēm noticētu pat notikušām lietām. Bet pieļauju, ka varētu būt. Un tik pat labi varētu arī nebūt. Tāpat kā par NLO. Bet tantiņa riktīgi labā un enerģiskā :) Mēs ar viņu viens otram mašīnai ziemā sniegu tīram :) Un es vēl lietoju viņas cukuru pie rīta kafijas :D Bet es jau 1kg nopirku vietā :)

Par to Jēzu runājot... Pēc Bībeles jau laikam tā ir, bet tās tantiņas jau viltīgas - parasti apgalvo, ka Dievs caur viņām darbojas :D Vismaz mūsējā dodot "Dieva gaismiņu" - tā viņa pati saka.

erkšķe, 26.05.2007. 11:55:05
Komentāra reitings: 4.498

jā tas tantes ir dažādas citam var ticet citam nē.
bet laikam tomer es viņām ticu.es ari varētu teikt ka to esmu izbaudijusi uz savas ādas.un tas man likās interesanti.

dzēsts lietotājs, 26.05.2007. 12:37:02
Komentāra reitings: 3.466

Cik mamma ir stāstijusi viņas vecāmamma zinājusi vārdus ar kuriem var noņemt zobu sāpes un vēl tur kko. Esot darbojies! Bet mamma tajā laikā vēl jauna būdama tos vārdus esot aizmirsusi. Tad jau laikam būs jātic!

dzēsts lietotājs, 26.05.2007. 15:20:07
Komentāra reitings: 1.196

pestelji!

keder, 27.05.2007. 18:11:12
Komentāra reitings: 8.641

bizness!

caps, 27.05.2007. 18:13:12
Komentāra reitings: 6.73

Tīrā cilvēku krāpšana.

rxx, 27.05.2007. 19:51:36
Komentāra reitings: 6.805

Tam visam ir viens izskadrojums.

Izmēģinot dažādus medikametus, tiek veikta to testēšana uz cilvēkiem, tiek testētas divas zāļu versijas. Viena ir normālā versija, kādu ir paredzēts laist tirdzniecībā, bet otra versija, kuru sauc placebo (jā, jā, tā kā to grupu), nesatur to aktīvo vielu, kas ir paredzēta, lai zāles veiktu savu uzdevumu, bet tikai citas vielas, kas nu tajā zālē ir atrodamas. To dara tādēļ, lai noskaidrotu, vai blakusvielas nerada komplikācijas. Protams, abas versijas izskatās un garšo vienādi. Cilvēks, ar kuru veic testus, nezina, vai viņam dod īsto versiju vai placebo, un bieži ir tā, ka arī tās placebo zāles lieliski izārstē vai vismaz apārstē ārstējamo kaiti... Un tas notiek nevis to papildvielu, bet gan cilvēka ticības dēļ tam, ka viņam baro iekša kaut ko baigi efektīvo...

Tas nozīmē, ka pricipā jūs varat ticēt kaut vai vārtu stabam vai vectēva Žigulim, arī tas jums var palīdzēt!

dzēsts lietotājs, 27.05.2007. 20:00:39
Komentāra reitings: 1.047

ā, nu ok, ticēšu:D

es protams tam visam negribu ticēt, tā pat kā neticu tam pašam Jēzum un citiem līdzīgajiem;D, BET..kad biju maza, man bija tā slimība roze, kuru it kā ārsti izārstēt nevar.neesot tādas zāles izdomātas.nu vismz tad nebija.un pati ārste iedeva kādas vietējās tantes nr (dzīvoju mazā pilsētā, kur tikai pāris tūkstoši iedzīvotāju)..nu jā, iedeva to nr un teica, ka savādāk nevarot palīdzēt.ar mammu aizgājām pie viņas, šī iedeva to sērkociņu papīru uz kura bij uzrakstīti kaut kādi vārdi.tos katru vakaru bij jānoskaita un uz izsitumu vietām jāleik, vai kaut kā tā.un vēl bija tāds "novārdots" ūdens:D, kas bija laikam jāsmērē virsū vai kā tur..:D tā ka pēc rxx teiktā tas varētu būt tas placebo variants, kas "nesatur to aktīvo vielu, kas ir paredzēta, lai zāles veiktu savu uzdevumu, bet tikai citas vielas, kas nu tajā zālē ir atrodamas".nu tā kaut kā varētu būt.tas jau skan ticamāk.

es neticu un negribu ticēt, bet nesaprotu kādā veidā tad es izārstējos?:D

rxx, 27.05.2007. 20:03:49
Komentāra reitings: 6.525

Nav jau reāli jātic, pietiek, ka tic zemapziņa, kuru tik vienkārši nepiespiedīsi sev klausīt.. :)

adellada, 27.05.2007. 21:58:18
Komentāra reitings: 4.189

Par to placebo versiju biju dzirdējusi un vairāk vai mazāk tam visam, saistībā ar tantiņām, ticu.

dzēsts lietotājs, 28.05.2007. 06:39:13
Komentāra reitings: 6.351

rxx pareizi pateica
galīgi neticu tādām lietām, kas saistītas ar ļauno garu izdzīšanu, dziedēšanu ar lūgšanu palīdzību un vārdošanu.tās tantiņas uzskatu par krāpniecēm

dzēsts lietotājs, 28.05.2007. 07:09:19
Komentāra reitings: 3.953

nu jā, bet kāds tur bizness??mūsējā tikai tērē savu dārgo laiku.;)naudu viņa nekad nav ņēmusi pretīm.

jānis, 28.05.2007. 08:27:48
Komentāra reitings: 4.148

Neticu nekam, neinteresē neviena reliģija un tantiņas piedodiet, bet arī Jums es neticu.

blūmī, 28.05.2007. 11:31:24
Komentāra reitings: -6.339

es esmu vairāk kristietības viedokļa pusē. varbūt tāpēc, ka man tas ir vairāk izskaidrots, pamatots un visādi tā.
ticēt vai neticēt. es te nesākšu demogoģēt, tomēr savu versiju izklāstīšu.
ja debesīs, piemēram, parādītos liels uzraksts : es esmu Dievs visuvarenais, tad šaubos, ka kāds tam ticētu, savai smadzenei iegalvojot - tās taču lidmašīnas, kas ir tīri loģiski(es arī tā drošvien domātu) :)
cilvēkiem ir tieksme padarīt visu pārāk laicīgu.
es, piemēram, neesmu sastapusies ne ar ko mistisku, bet tam ticu, jo viss nevar būt tik vienkārši kā izskatās.
un tantiņas, sātanisti, burvji un burves man riebjas, jo viņu kustībai nav tāda pamatojuma, kas spētu to pietiekami izkskaidrot un aizstāvēt, tikai glupi verkšķot un stāstot kādi krēmiņi jāzieķē.

par šo tēmu var daudz runāt, tā arī pie sakarīga secinājuma nenonākot.

jānis, 28.05.2007. 11:40:35
Komentāra reitings: 2.023

Nu jā, arī kristietība mann tāpat kā tās tantiņas nesniedz nekādus izskaidrojumus. Labāk ticēšu Sniegbaltītei un septiņiem rūķīšiem - tas būtu tas pats kā ticēt kādai reliģijai - pasaka.

adellada, 28.05.2007. 13:24:37
Komentāra reitings: 5.772

Par tām naudām esot tā, ka tāda "īstā" tantiņa nekad neprasīs naudu, vai konkrētu summu, bet pieticīgi pieņems to, cik viņai iedos tas, kurš ir "jāārstē"
Krāpnieki tur pretī pajautāšot konkrētu summu.

blūmī, 28.05.2007. 13:39:43
Komentāra reitings: -1.384

ja es būtu tāda tantiņa, es arī drošvien ņemtu konkrētu summu. :D

adellada, 28.05.2007. 13:44:06
Komentāra reitings: 4.188

Labi. Man ir pazīstama viena tāda tantiņa, viendien, kad šai nu nebijis ne santīms pie dvēseles atbraucis kaut kāds vīrietis, ar problēmām lielām, viņa viņam ko tur ko tur un viņš nolika viņai 100ls.
Atgādināšu, ka viņa neprasa naudu, kur nu vēl tādu summu.

blūmī, 28.05.2007. 17:29:20
Komentāra reitings: -2.527

nu jā, ir arī labi cilvēki. tantiņas, tas vīrietis, bet tik un tā man šķiet, ka tās maģiskās lietas ir sliktas. vai varbūt esmu pārāk saborēta/pārborēta.!

/domāju.

dzēsts lietotājs, 12.09.2007. 19:01:00
Komentāra reitings: 0

Manam teevam ar bij probleemas aizbrauca pie atntinjas, samaksaaja 10 Ls, vinja vinjam tur part nepieskaaraas, tikai ar rokaam paar muguru paarvilka, un vinjam vairs nekaa nekaiteeja, nezinu vai ticeet vai nee..:p

dzēsts lietotājs, 12.09.2007. 21:45:03
Komentāra reitings: 1.59

es piemēram nevienam neuzticos un neticu, pat ne kalvītim!

viens paziņa gāja pie kkadām babuļķām pesteļotājām, lai tjipa no dzeršanas tiktu vaļā. nu jā, kkadas psihotropās šamaņu tējiņas viņam deva, dēļ kurām uz korķi rāva, ja alco dzēra. nē nu neko.. rezultātā tipiņš uz amfetamīna pa čornamu uzsēdās.

dzēsts lietotājs, 13.09.2007. 09:59:17
Komentāra reitings: -3.08

man viena tāda uzlika lāstu, un tagad man galīgi neveicās nekur:(

teeja.., 13.09.2007. 19:07:26
Komentāra reitings: 0

Nenoliedzu kristietību - tur ļoti daudz panāk ar pašiedvesmu, kas ir, iespējams, visspēcīgākās zāles.. tomēr pati daudz labprātāk ticu tām paarējām daļām:
---zālītes, tējiņas un vārdiņi - tā taču ir visparastākā maģija - ar to jābūt uzmanīgam, jo ar melno maģiju sapīties nav vērts. Senie latvieši taču bija pagāni.. un, ja jūs zinātu, cik daudz visas šīs labās maģijas bija viņu tautasdziesmās, etniskajās rakstu zīmēs, nemaz nerunājot par zālītēm - tā pati parastākā "piparmētru tēja" - kunģa darbības traucējumu gadījumos vai arī "vīgriežu tēja" - nomierinoša, labākam miegam... un tas nav fufelis!
---katrā no mums ir dažnedažādas enerģijas, visvisādas spējas, un tās tantiņas, vienkārši, ir tie cilvēki, kas to iemācījušies izmantot - protams nerunāsim tagad par tām krāpniecēm - bet tādi cilvēki ir ik uz soļa: žēl, ka milzīga daļa no viņiem to pat neapjauš.... :]

rxx, 13.09.2007. 20:25:08
Komentāra reitings: 1.154

Citāts no bungee.lv:
"Kāda sieva reiz atnāca sūdzēties par LGK. Kā izrādījās viņas vīrs esot bijis kodēts pret alkoholismu, bet iepriekšējā nedēļā lecot ar gumiju esot atkodējies un nu atkal “uzkāpis uz korķa”."

:DDD


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Здравейте, исках да знам цената ви.

RobertSax

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

RobertSax

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Robertunsab


ienāktreģistrēties