vecums

27.04.2007 07:57:27 aizsāka dzēsts lietotājs
62 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 27.04.2007. 07:57:33
Komentāra reitings: 9.193

Tātad mani pirmdien ievietoja slimnīcā (šepat cukurenē) tur pabiju 5 dienas, garlaicīgāk nemaz nevar būt. Tur redzēju ĻOTI daudz vecus cilvēkus, smirdēja, pirda nu viss pa pirmo zorti. Secināju, ka viņi visi ir kā tikko piedizmuši bērni kuri neko nevar, knapi kustās, jāved viņus uz tualeti, nu vnk ārprāc. Es vecs negribu būt, labāk pārdozēt kādu šļirci nevis mocīties. Lai piedo mans"biedrs" 3 palātas tālāk, man sanāca dzirdēt kā viņš kakā , un pirms katra centiena kko ispiest tās skaņas : "Āuuuu Āuuuu" nu priekškam dzīvot? tu nevari padirs, paēst, pakustēties, nezini kā tevi sauc sarakstu var turpināt.. smirdīgs kusties, centies izdzīvot. viens mokas. labi, ka tiku prom no turienes šodien. vēl tik jātgriežas samaksāt par visu šo "fun". roka no šlikrcēm man izskatās kā narikam, cilvēki autobusā divaini skatās... ! un tie vecie sagrabušie cilvēki - cik viņos var klausīties.. stāsti no viņiem atkārtojas, bet tev jāizliekas , ka tev interesē , lai šis nepavianojas un nesāk "grabēt" - aj... !

dzēsts lietotājs, 27.04.2007. 07:57:49
Komentāra reitings: 0.432

nu Jelgavā :D

dzēsts lietotājs, 27.04.2007. 08:01:00
Komentāra reitings: 1.574

Man ar tur nācās pabūt 5dienas, vismaz labi ka palātā biju viena..
Vairs tur negribu atgriezties.

deni2s, 27.04.2007. 08:07:48
Komentāra reitings: 19.242

Tāpēc jābauda dzīve, kamēr jauns.

dzēsts lietotājs, 27.04.2007. 08:13:58
Komentāra reitings: 11.568

un pēcāk tā dzīves baudīšanas sekas jaizjūt vecumdienās - jā jā :)

keder, 27.04.2007. 08:28:45
Komentāra reitings: 4.913

gribu buut ar veca, saņemšu pensiju tak ;D
ielikshu zobus, uztaisiishu plastisko un buus kuul. gan jau =D

brūklene, 27.04.2007. 11:26:58
Komentāra reitings: -1.948

es tur biju 10 dienas [!!!!!] beigaas jaw skaitiju dienas un skatijos pa logu uz tiem cietumniekiem... vinji vismaz aaraa var futbolu uzspeeleet.. :D
bet kopumaa man tur bij riktiigi jautri, jo savaacaas laba kompaanija...! xD
bet ja ar veciem cilveekiem kopaa nu tad laikam gan savaadaak...

dzēsts lietotājs, 27.04.2007. 12:44:26
Komentāra reitings: 0.577

Jā esmu dzirdējusi dažus Jelgavas slimnīcas stāstus! :D
Izklausās jauti, bet pati vairāk par divām stundām nēsmu bijusi.
Pārtika ir pretīga tikai brokastīs pusdienās un vakariņās! :D (man tā teica)
Es arī negribu būt veca, negribu pat sākt iet vidusskolā :\

dzēsts lietotājs, 27.04.2007. 14:06:44
Komentāra reitings: 5.076

slimnīcas man riebjas tās smakas dēļ-smird pēc zālēm un veciem cilvēkiem.nevaru izturēt.kkad pati būšu veca tante ar imagināru kaķi un dīvainiem matiem :S un es būšu lēna un visiem pa kājām maisīšos ar savu spaikoto spieķi

dzēsts lietotājs, 27.04.2007. 15:52:10
Komentāra reitings: -1.457

piekrītu. slimnīcas ir drausmīgas!
visbriesmīgākās atmiņas ir par ēdienu, kurš garšoja patiešām drausmīgi un ko pasniedza vecās dzelzs suņa bļodiņās (vismaz izskatījās pēc tādām) un šprices pusseptiņos no rīta

dzēsts lietotājs, 27.04.2007. 16:20:16
Komentāra reitings: -1.596

taj jelgavas slimnīcā ēdienam nebij ne vainas, izņemot dīvaini smakojošos gaļas veidojumus.

a bet vismaz var izgulēties un atpūsties. bezmaksas ;)

dzēsts lietotājs, 27.04.2007. 17:35:02
Komentāra reitings: 0.605

kamēr nav pilngadība (vai ir pilngadība un zaļā polise) tikmēr var atpūsties un izgulēties bez maksas :/

blūmī, 28.04.2007. 06:08:02
Komentāra reitings: 0.05

jelgavas bērnu nodaļā ir normāli. nu vismaz gan biju tur, pirms 2 gadiem. un diezgan nesen apciemot savu grūto māsīcu(bet tā jau vairs nebija bērnu nodaļa...) :D
vienīgi apkalpe, tās māsiņas kkādas padumjas, cik atceros. ļaunas sterrrvas. paši ārsti ir okej.

un ar veciem cilvēkiem ir interesanti parunāt. it īpaši ar tiem, kas mazliet nojūgušies. runu runas nāk ārā. interesanti! :)

dzēsts lietotājs, 28.04.2007. 07:49:43
Komentāra reitings: 5.822

man gan patika :P
labais nevajadzeeja uz skolu iet..

blūmī, 28.04.2007. 07:57:39
Komentāra reitings: 0.731

es parasti vēl mēdzu simulēt.
nu labi, kādas 2 reizes ar nesaprotamām vēdersāpēm, lai tikai uz skolu nav jāiet. :D

tā nu mani paturēja slimnīcā uz novērošanu, pēc nedēļas atlaida.
tikai nevajag knābāt.
jauna un dumja.
:D

dzēsts lietotājs, 28.04.2007. 08:55:00
Komentāra reitings: 4.974

vismaz pāris grāmatas izlasīju tur.

dzēsts lietotājs, 28.04.2007. 11:30:34
Komentāra reitings: -3.072

he, man patīk slimnīcas, var tikt pie visādām tabletītiēm no kā paliek forši :)

dzēsts lietotājs, 28.04.2007. 11:37:32
Komentāra reitings: -1.697

Nerkomāns! :D
O jā tad pietiek laika visam!

keder, 28.04.2007. 15:21:11
Komentāra reitings: 4.537

tad jau visi 'veči' ir narko.
no ripiņām tik pavilkt var..

hepatits, 28.04.2007. 17:49:10
Komentāra reitings: -1.048

taa ir, keder, taa ir.. :|
[mans sencis ar alikam taa censhas vilkt]

un vecums.. kad diez mees saaksim par aizieshanas dienu taa pa iistam shtukot? dereetu ar kaadu opi,kas pa vecriigu kliist, parunaateis. :) bet ir jau visaadi tipinji :P taapee buus ar vairaakiem jarunaa un jaavelk aaraa iistaas fishkas.
[tochna jaapanjem gjitaara un jaapastaigaa, opjus tas piesaista. un ta apmainjaa pret manu muuziku vinja pieredzi paklausiities kaadaa pabaa pie alinja. tik jaasanjemas - iistais moods jaaatrod!!!]

deni2s, 28.04.2007. 18:45:51
Komentāra reitings: 10.431

hepatits, aizej uz jebkurām bērēm un paklausies, ko vecāki cilvēki saka.
99% gadījumos tas ir prieks par kopīgi pavadīto laiku vai nožēla par veltīgi izšķiesto laiku, kas dažādu nebūtisku lietu dēļ netika pavadīts kopā. Un viņiem pilnīga taisnība. Tāpēc pavadīsim pēc iespējas vairāk laika kopā ar tuviem cilvēkiem, kamēr mums ir tāda iespēja!

hepatits, 28.04.2007. 19:38:15
Komentāra reitings: 1.144

mirklja doma :P :
"a diez taa driikst pietuseet pie pavisam sveshu cilveeku beereem [ja tu ar to biji domaajis "jebkuraam"]??? piem paseedeet kaadu 6dienu 7dienu kapos un ganjau kaadam buus beeres un ta uzlikt pukjiites un aizvilkties uz afterpaartiju. ko es muldu, taa tachdara tik filmas [a moshk vareetu :)]?!??
varbuut uz mirkli es sajustos neeerti,bet paklausiities gribeetos!!! baigo laiku atpakalj biju uz beereem [savi gadi 8 tochna]!"

dzēsts lietotājs, 28.04.2007. 20:09:28
Komentāra reitings: -15.094

es plānoju atstiept galus ap gadiem 30.
mirt jaunam un skaistam- tas ir tik romantiski :D

blūmī, 29.04.2007. 06:11:00
Komentāra reitings: -1.561

nav romantiski.
padomā loģiski! tik loģiski, cik tas vien ir iespējams!
----> kad pienāks Tava nāves diena(man nepatīk par šīm lietām runāt), Tu priecāsies un teiksi - jess! jess! es šodien mirstu! vai nav romantiski?!

PILNĪGAS MUĻĶĪBAS!!!!!

caps, 30.04.2007. 08:11:44
Komentāra reitings: 1.347

Necenties te ieskaidrot, ka mirt nav romantiski. Un vēl tā lēnām un izjusti! :D

hepatits, 30.04.2007. 09:47:14
Komentāra reitings: 3.349

man taa raadaas, ka es mirstu taa leenaam un izjusti jau kaadu laicinju [tas laikam stiepjas mana muuzja garumaa].

dzēsts lietotājs, 30.04.2007. 18:48:30
Komentāra reitings: -1.381

ieraugot ōmi man pavisam negribas palikt vecam :D

keder, 30.04.2007. 19:14:42
Komentāra reitings: -1.292

un pensija?
ripiņas?
negribi? :DD

adellada, 01.05.2007. 18:27:39
Komentāra reitings: 1.907

aici, tu noteikti par šīm bildēm būsi starā - http://www.fotoblog.lv/?f=23&id=1165 :D
http://www.fotoblog.lv/?f=23&id=1164

dzēsts lietotājs, 08.07.2007. 16:12:58
Komentāra reitings: -3.659

piedodiet, bet es tik tiešām esmu pārsteigta ( ar mīnuss zīmi) par jūsu negatīvo attieksmi pret citiem.

dzēsts lietotājs, 08.07.2007. 20:01:25
Komentāra reitings: -0.58

Piekrītu aicim-kāda jēga mocīties.Pa šito mēnesi kamēr strādāju slimncā esmu redzējusi tik daudz vecu cilvēku,kas man liek nonākts pie secinājumaka -viss ar laiku nolietojas....arī cilvēks.
Un ar veciem cilvēkiem ir daudz citu vēl nepatīkamāku problēmu!
No malas jau izskatās jauki-tu vecumā dzīvo kādā privatmājā,kop savu mazdārziņu,tevi pa laikam apciemo mazbērni,tev ir kaķis,kuram tu gatavo pusdienas aiz bezdarbības...bet kad tu redzi skarbo patiesību-oj oj oj

theivis, 08.07.2007. 20:06:40
Komentāra reitings: -5.357

Varētu pamēģināt arī saprast vecus cilvēkus.

Viņiem ir grūti, bet viņi varbūt vienkārši saskata tajā visā zināmu jēgu.

hepatits, 08.07.2007. 23:10:33
Komentāra reitings: -1.228

kaa tad.

visu muuzju nodziivo un kaads debiilenis tu esi taads tu arii paliksi!!!
njifigaa nekas tur daudz nemainiisies.
vieniigais skats no malas buus arvien zjeelaaks un zjeelaaks.. un tad tu nomirsi VIENS. PILNIIGI VIENS. KAA TU VISU MUUZJU DZIIVOJI, TAA ARII TU ATSTIEPSIES. var jau blatot cik grib, bet kad uznaaks taa stundinja, tad neviens nebljaus kaa mels gibsons in Braveheart : "freedom!!!" , bet gan kaa mels gibsons in Signs.

..all in all we're just another brick in the wall.

rxx, 09.07.2007. 08:43:46
Komentāra reitings: -0.336

beta, kāpēc gan nekopt savu mazdārziņu un netusēt ar mazbērniem?

Bet nu no nekā tas nenāk, tāpēc vajag laicīgi parūpēties gan par savu materiālo nodrošinātību, gan par mazbērnu cieņu un, pats galvenais, par veselīgu dzīvesvaidu, kura atskaņas, tad arī tajās vecumdinās varēsim baudīt...

Isāk sakot, kats pats savas laime kalējs.

save_ass, 09.07.2007. 09:05:02
Komentāra reitings: -1.928

Es noteikt uz kādu gadu patēlošu šizofrēniķi... pakaitināšu tuviniekus... lai pašam jautrība... XD
Gan jau līdz tam laikam vēl arī citu kādu prikolu izdomāšu, kā laiku sev īsināt...

dzēsts lietotājs, 09.07.2007. 10:56:26
Komentāra reitings: 1.762

Es vecumdienās gribētu iedzert tēju Eifeļa torņa pakājē, Sidnejā uzrāpties tajā vienā tiltā, kur organizē tādus kāpienus, apmeklēt kādus milzīgus koncertus un festivālus...
Kad fiziski to nespēšu, tad tiešām diez vai vairs gribēšu dzīvot.

caps, 09.07.2007. 14:23:42
Komentāra reitings: 8.023

Aici, bet nejau visi ir tādi kā tu to pasniedzi irmajā komentārā. Piemēram, mana vecāmāte. Nesen ielika jaunu gūžu un nu spriņģo kā jauns teļš. :D Nē, nopietni, viņa dzīvo Rūjienā, bet tas viņai neliedz reizi pa reizei ļōōti sasmakušā, pārpildītā un pretīgā autiņā atbraukt uz Cēsīm + vēl no stacijas ar kājām atnākt līdz mūsu mājai, zini, tas nav maz, ņemot vērā, ka es jau reizēm pusceļā kunkstu, ka besis. Viņa ne par ko nesūdzās, arī ne par tevis nosauktajiem faktoriem: ''padirs, paēst, pakustēties, nezini kā tevi sauc sarakstu var turpināt.. smirdīgs kusties, centies izdzīvot''

Es vecumdienās drošvien spēlēšu golfu, kad vairs nebūšu uz to un TO, tad spēlēšu šahu vai opel astra apbraukāšu Latviju. :)

save_ass, 09.07.2007. 16:23:00
Komentāra reitings: 6.246

Ar čomiem gados 60 vēl mošošu, ja šie nodzērušies nebūs...

veetah, 09.07.2007. 20:03:37
Komentāra reitings: 6.156

Ehh, vot mana vecāmāte nodzīvoja 96 gadus. Turpināja krāsot matus (un ne tos lillā kā parastajām ōmēm. Ļoti pieklājīgi sarkani mati.), iet uz saviem universitātes pasākumiem, lika ar viņu kopā doties uz operu, gremdējās tiešām interesantās atmiņās (nu varbūt dažreiz tās atkārtojās, bet ne tik bieži), ēda čipšus un rakstīja grāmatas. :)
Lūk tāda es gribētu būt savās vecumdienās. Viņa vēl ar datoru iemācījās darboties pirms kādiem diviem gadiem un lika piezvanīt vēlāk, jo draugi atnākuši.
Es gribētu būt tāda.

Es negribu būt kā otra vecmamma - akla. Man tik ļoti žēl uz viņu skatīties un tad, kad viņa domā, ka neredzu un neesmu tuvumā viņa raud. Tādas lielas, klusas asaras. Man ir bail no tādām vecumdienām. Tad es laikam gar lielceļiem ietu staigāt...

rxx, 09.07.2007. 20:56:45
Komentāra reitings: -1.129

Galvenais, vajag saglabāt apgriezienus un viss būs ok. ;)


Ārprāts, tie lillā mati, tas ir kaut kas fenomenāls... :DDD

dzēsts lietotājs, 13.07.2007. 18:45:22
Komentāra reitings: -1.13

ē Aivar, mēs visi tādi būsim- veci un veci :/
Ja vien ar veselīgo :D :D:D dzīvesveidu izdzīvosim...
Runā ka veģitārieši izdzīvo tikkai līdz 55gadiem :D

dzēsts lietotājs, 13.07.2007. 19:28:06
Komentāra reitings: -1.078

Jā es arī baigi daudziem veceim cilvēkiem esmu redzējusi lillā matus. Kāpēc viņi viņu tā krāso?

rxx, 13.07.2007. 20:16:29
Komentāra reitings: 0.065

Tos lillā matus krāso ar žimogu tinti, tāpēc kādu laiku arī galva ir zila.

Kāpēc?

Tāpēc, ka viņi vecumu paliek konkrēti stulbi un iedomājas, ka būs baigie stiļagas, BET NAV!

foreverholly, 16.07.2007. 11:02:20
Komentāra reitings: 1.638

Ir labi, ja iespēja redzēt un izvērtēt dazādus cilvēkus - kā jaunus, tā vecus. Ir vērts padomāt par to, kādi vini ir bijusi agrāk - kādas vērtības turējusi visaugstāk, ar ko nodarbojusies. Visbeidzot padomāt, kādi paši tuvākā vai tālākā nākotnē vēlamies būt un labākajā gadījumā kaut ko izmainīt, tuvojoties mērķim, tā teikt - mācīties no citu kļūdām.
Es domāju, ka tieši jaunībā mēs "izvēlamies", vai izbaudīt VISU savu mūzu vai novergot dzīvi, pensijā saņemt grašus un grandiozajā finālā noslīkt paši savos sūdos. :)

rolyix, 16.07.2007. 13:42:13
Komentāra reitings: 1.251

nevajag savu organismu sačakarēt ar visādām drazām un nepareizu pārtiku.
rūpējies par sevi un vēlāk nebūs jāčikst.mh.__^

-dzhouky, 16.07.2007. 18:41:40
Komentāra reitings: 2.617

damnnn...tie tā sauktie smirdīgie un slimie pensionāri ir tikai mikroskopiska daļa no visiem pasaules pensionāriem...ir ōpīši skaisti un sirdī jauni... :)
tik pie mums latvijā viņi tādi drūmi, slimi un nevarīgi(ne visi)...tas tāpēc, ka viņi dzīvo tādā valstī, kur par pensionāriem nerūpējas tik ļooti kā vajadzētu...piemēram Somijā, Zviedrijā, Vācijā, Dānijā...pensionāriem ir labas pensijas, viņi atļaujas braukāt ceļojumos, atpūsties un dzīvo veseli. Ne tā kā pie mums, ka pat īri nevar nomaksāt. Un ir tikai apsveicami tie, kuri par sevi rūpējas, atļaujas dzīvot un izbaudīt pilnvērtīgu dzīvi savos 60/70/80/90 gados.

erkšķe, 17.07.2007. 10:19:16
Komentāra reitings: 2.711

mans secinājums-Baudīt dzīvi kāmer var!

adellada, 20.07.2007. 22:31:14
Komentāra reitings: 13.053

Oi, nu, manai ōmei kaut kad drīz būs septiņdesmit, jā, bet tas netraucē viņai būt vienīgajai sievietei - taksistei Tukumā, vēl nepagurstoši strādāt jau septīto gadu par kontrolieri vilcienos, doties uz darbu te 5os no rīta, te beigt darbu vienos naktī, aizbraukt vēl uz balli, "iztusēties" kā mēs sakām, trijos no rīta aizbraukt mājās, izvadāt vēl cilvēkus ar taksi pa mājām un četros jau doties uz vilcienu, lai kārtējo reizi smaidītu laipniem cilvēkiem, lamātos ar pārdzertiem purniem, kopā dziedātu ar jauniešiem un neļaunotos par to, ka viņi lieto alkoholu vilcienā[bet nekādas cūcības nedara], mēģināt runāt ar angļiem un vāciešiem, saprast, ka Madžōri ir Majori un M Luži, nav nekādas peļķes, bet gan Melluži, izbraukāt puslatviju, atbraukt ciemos pie manis, atvest/aizvest mani no/uz visādiem pasākumiem, kad man vajag un vispār dzīvot ar mūžīgajām spontānajām idejām, kā, piemēram, pa kluso ar mani kopā aizlaisties uz Siguldu, iet ar kājām no Turaidas līdz Siguldai, nostopējot džipus un knapi nenokavējot pēdējo vilcienu, lai nepaliktu Siguldā, pusstundu atrunāties no soda punktiem ar policistiem, jo kārtējo reizi nebijām piesprādzējušās, laukos dziedāt visādas muļķības, spontāni aizbraukt uz visādiem krogiem un iepazīties ar norvēģiem, pēkšņi izdomāt, ka viņai vajag uz Poliju, uz radinieku dzimto pilsētu un pilnvērtīgi baudīt dzīvi, arī vecumdienās, pierādīt, ka nu nav nekāda veca, sagrabējusi ōma, kura knapi staigā un sadzīvo ar zāļu paciņām vēl labāk kā ar saviem kaimiņiem.

Tāda lūk es būšu vecumdienās, lai visi uz maniem mazbērniem, tā pat kā man tagad, var teikt, ka "nu es zinu, no kurienes tev tas dullums ir iekšās"!
Ha.

dzēsts lietotājs, 21.07.2007. 06:53:07
Komentāra reitings: 0

adellada tev nu gan paveicies ar omi! :D
Neko jau nevar garantēt. Pieņemsim tie vecie slimie pensionāri, viņi jau jaunībā neizdomāja, ka būs slimi, kaitinoši un citiem uz kakla. Daļēji to var iespaidot, bet cik es esmu runājusi ar cilvēkiem par nāvi, daži sev jau 20- 40 gadien paredz sev to ka mirs ar viskautkādām sirds slimībām vai ar nojūgšanos.

piča, 31.07.2007. 22:59:47
Komentāra reitings: 0

cilvēki ir dažādi.. ;)
gadās arī sastapt pavisam jautrus un darbīgus opīšus/omītes... un viņos ne pavisam nevar manīt spēka izsīkumu..
piem., man patīk mana vecmāmiņa.. lai arī reizēm mēdz rasties kādas nesaprašanās, tomēr ar viņu ir jauki...

rxx, 31.07.2007. 23:04:14
Komentāra reitings: 1.689

>> Neko jau nevar garantēt. Pieņemsim tie vecie slimie pensionāri, viņi jau jaunībā neizdomāja, ka būs slimi, kaitinoši un citiem uz kakla. Daļēji to var iespaidot, bet cik es esmu runājusi ar cilvēkiem par nāvi, daži sev jau 20- 40 gadien paredz sev to ka mirs ar viskautkādām sirds slimībām vai ar nojūgšanos.

Vot viss atkarīgs no dzīvesveida un attieksmes pret savu veselību.

keder, 31.07.2007. 23:22:03
Komentāra reitings: 3.48

man palika jocīgi pēc omītes nāves, jo visu laiku viņa teica ka miršot ka palix 71gads šamai..
jaunībā kkādā loterijā izvilkusi tādu ciparu, cik gados aizies.. un nedēļu pirms viņai palika tie 71..aizgāja ;(
jociigi.. iespaodoja sevi?

mūmija, 30.08.2007. 14:18:00
Komentāra reitings: 1.678

eu ,keder,iekš manas ģimenes ar šitā līdzīgi bija...-viņa zināja, ka mirs tādā vecumā, jo viņas māte mira tādā pašā vecumā... un tad nu tā arī notika... :o brrr šausmīgi tak!! [vienīgais tas nenotika ar manu omīti,bet bišk tālākiem radiem]

mūmija, 30.08.2007. 14:21:41
Komentāra reitings: 0

...jā,un slimnīcā esmu gulējusi 2 reizes- agrā bērnībā..... FUI!!! tās baltās sienas acis spiež no pieres laukā un smird arī...un vispār tur ir tik nemājīgi... vairs nekad negribētu tur gulēt!!! :o

dzēsts lietotājs, 30.08.2007. 14:31:31
Komentāra reitings: 3.026

nāves elpa smagi pūš uz slimnīcas pelēkajām sienām..

friiks, 30.08.2007. 22:36:52
Komentāra reitings: 5.089

Tad, kad es būšu opis varēšu staigāt apkārt saulainās dienās un smaidīt virsū jaunām meitenēm :)

Aiziet mājās pie savas veciņas un ar viņu iedzert siltu tēju, pateikt viņai ko jauku un notiesāt kādu cepumu!

Nez...ar veciem cilvēkiem ,kad viņi stāsta ko interesantu ,ir interesanti :) Dzīves gudrība kā nekā.

dzēsts lietotājs, 31.08.2007. 10:29:40
Komentāra reitings: 2.885

dzīves gudrības?kāda gudrība, kad tevi nosauc par mataino klinklāvu:(
pamēģini notiesāt krekeri bez zobiem-drausmīgs skats, kad to krekeri spiezj pret smaganām un tur kamēr sadalās siekalās...
kas ir interesants?''tu te man nemels niekus, kad es 1945 zem tanka ar granātu zobos kāvu nacistus , tad tu vēl nebiji pat sēkliniekos...''

dzēsts lietotājs, 02.09.2007. 12:57:15
Komentāra reitings: 1.609

mans opis arī savos 89 gados bija spējīgs salabot kādu televizoru, uztaisīt jaunus skapīšus dzīvoklim, vēl piekopt dārzu utt.tā ka čist nevar teikt, ka visi vecie smirdīgi un nespējīgi staigā apkārt.
labi, viņam bija brilles, mazliet slikta dzirde un dzēra zāles, bet tas tā kā loģiski tādā vecumā.
un viņš prata izvārīt visgaršīgāko soļanku, kādui nekur citur neesmu ēdusi.^_^ un neskaitāmie saldie ēdieni.viņš savā vecumā vēl daudzko spēja darīt.

vai tad ir forši dzīvot, ja tu nostrādā līdz kādiem 60 gadiem, dari visu savas un ģimenes nākotnes labā un tad, kad esi nostrādājis un laiks iet pensijā tad saproti, ka vairs nekam neesi derīgs un būtu tā kā laiks mirt??tjip tā būtu jādzīvo??man liekas, ka visi kas ir strādājuši normālu darbu, visu mūžu, nevis kā dīkdieņi sēdējuši mājās, gaidīdami kad visu pienesīs uz paplātes, ir pelnījuši savas vecumdienas, lai vai kā, bet pavadīt kopā ar savējiem, normāli atpūsties un izbaudīt visu, kas viņiem atlicis=/

adellada, 02.09.2007. 13:54:29
Komentāra reitings: 1.511

friiks, drausmīgi forši uzrakstīji ^__^.

dzēsts lietotājs, 03.09.2007. 14:48:32
Komentāra reitings: 0.511

Jā,vecie cilvēki ir forši (: Stāsta visādas interesantas lietas,jociņi,stāsti par jaunību un tā tālāk.
Būšu veca,dieviņš dod man labu veselību,un būšu jauka,sprigana kundzīte. Mācīšu jaunos,tusēšos kopā ar viņiem,vērošu,taisīšu ēst savam vīriņam,ja nauda būs pabraukāšos pa ārzemēm,izbaudīšu vecumdienas.
Iemācīšos adīt,jo ,kas es par vecmā'miņu,ja adīt nemācēšu? :)

keder, 03.09.2007. 15:03:56
Komentāra reitings: 1.437

jaja, kad būšu ome, ta teikšu: ''manā laikā tā nedarīja'' :D

mūmija, 08.09.2007. 22:40:22
Komentāra reitings: 0

njā... viela pārdomām!!!! ;D


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Labdien! Mēs dodam jums promo kodu - ZBXM777 Aktivizējiet to savā personīgajā kontā pēc reģistrēšanās www.cexasia.pro Un Jūs saņemsiet līdz 1000USDT par savu depozītu. Laimīgu tirdzniecību!

Robertswedo

Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag


ienāktreģistrēties