kas ir "lamu vaards"?

20.04.2007 13:08:50 aizsāka hepatits
37 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
hepatits, 20.04.2007. 13:15:59
Komentāra reitings: 0

vai tie nav vaardi? komunikaacja !?! vai tur nav manaama patiesaaka atieksme? eizeem ir nevietaa [ir kad kaukaa ieskrienas un vairs nevar nokaapt, bet tas ir jau cits staasts]! piemeeram, tie daudzie krieviski [un netikai krieviski] runaajoshie, lietodami "bl*eg*" aiz gandriiz vai katra 2. vaarda, - vai taa nav attieksme bret staastaamaa buutiibu?

dzēsts lietotājs, 20.04.2007. 13:22:33
Komentāra reitings: 2.098

lamu vārds ir nespēja savākties...

deni2s, 20.04.2007. 13:25:01
Komentāra reitings: 1.001

Par lamuvārdiem vispārīgi:
http://www.hc.lv/dzivesveids/pardomas/popularzinatniski-rupji-par-krievu-lamuvardiem/

Sakarīga diskusija par lamuvārdiem tieši HC.LV portālā:
http://www.hc.lv/forums/nejedzibas/170/

hepatits, 20.04.2007. 14:23:47
Komentāra reitings: 0

shito [kas ir lamuvaards] var taisiit ciet, jo nebiiju paaraak aciigs! sorry!!![daudzkas veel te ir jaaiepaziist]
vareetu sev atljaut visu savu domu izteikt arii zem virsraksta "valodas cenzuura" [tur tik daudz nepienjemamas kaa arii perfekti saprotamas un veel arii nepateiktas taisniibas].

paldies!!!

adellada, 20.04.2007. 15:10:01
Komentāra reitings: 0

Um, citi saka, ka nelamājas, bet lamuvārdi viņiem ir komatu vietā.

Es citreiz, kad man uznāk tāds bzdingš, lamājos nu nepārtraukti, bet tas arī ļoti atkarīgs no sabiedrības, kurā uzturos.

hepatits, 20.04.2007. 21:15:15
Komentāra reitings: 1.884

dogs:
"Es personiigi uzskatu, ka cenzuura ir vardarbiiba, tikai citaadaa izpausmee. Un hc.lv jau nu ar cenzuuru nevajadzeetu nodarboties.

Arii 'necenzeeti' vaardi ir izteiksmes liidzeklis un tas nedriikst tikt ierobezhots.
Piekriitu Denim, ka lamaashanaas ir tas kaa cilveeks prezentee sevi. [hepatits:ar ko ta nepasniedz?]
Rakstiit zvaigzniites lamuvaardu vietaa? Tas ir kaa nogriezt sev meeli, bet liidz galam to neizdariit.
Par konkreeto vaardu "dirsa" mans vecaisteevs meedza teikt sekohoshus vaardus: "katlam ir dibens, lopam ir pakalja, bet cilveekam ir dirsa"."

caps:
"Bet ja teikumā ir iesaistīts vārds ''dirst'' un tam ir saturiskas vai viedokli veidojošas vērtības? Tas koments tāpat tiktu dzēsts. Un dažkārt ar vārdu '''melot'' nevar apzīmēt to, ko var ar jau augstāk minēto vārdu.
Reizēm apstākļi paši no sevis piespiež pateikt ko nedaudz vairāk nekā ''beidz melot.''

.. pārāk bieži rupjie vārdi tiek lietoti bez jēgas, bez pamatojuma un pat bez saprašanas par to, ko šis vārds nozīmē. Bet nereti tie tiek lietoti ar jēgu, ar pamatojumu un ar saprašanu ko šie vārdi nozīmē." [hepatits:caps sevi apraka!vienmeer ir jeega!]

krams:
"labrīt! neviens no lamuvārdiem parasti netiek burtiski tulkots, jo tulkošana vispār padarīšana kā tāda nav tik vienkārša. vnk ir jāsaprot par ko iet runa. ņemsim par piemēru kaut vai tādu vārdu kā ''shit'', un tas var nozīmēt gan sūdu, gan marihuānu (tikai nesāciet tagad d****, ka tas ir viens un tas pats). vai piemēram, plaši pielietotais - ''that's my shit!'', nebūt nenozīmē - ''tā ir mana kaka'' :)"

deni2s:
"ar tādiem vārdiem tu tikai prezentē pats sevi un savu runas kultūru. Vienīgi negribētos, lai citi no tā ietekmētos. Vēl kāpēc es iesaku lietot zvaigznītes - atcerēsimies, ka šis ir jauniešu portāls un to apmeklē arī mazi bērni. Nebūs labi, ja šie bērni pārsteigs savus vecākus pēc hc.lv apmeklējuma ar jaunu vārdu krājumu, par kuru viņiem nav ne mazākās jēgas." [hepatits:no kaa ta neietekmeejas? dirsa nav tas ljaunaakais. pasaki, kas ir religjija?]

artemijs:
"Neizprotu caps kāpēc tev tik nežēlīgi vajag šos vārdus lietot?? Tu mani vnk pārsteidz ar savu cīnīšanos par to lai atljauju te lietot lamu vārdus - tas ir smieklīgi!! Žēl man tevis, ka tu savas domas, viedokli nevari izteikt normāli!!

..vai tiešām mēs esam tik neaudzināti un nepieklājīgi cilvēki, ka nevaram iztikt bez rupjībām?

..kāpēc viss jāsarežģī, ja ir tik vienkārši - izskakies normāli un tad mums šeit pat nevajadzētu tērēt laiku un apspriest visiem sen jau pašiem par sevi saprotamas lietas.

Ir likumi, kuri aizliedz man likt kaku uz ielas, ir likumi, kuri aizliedz lietot lamu vārdus!" [hepatits: gribu redzeet, kursh slinkais beerna teevas vai maate sho likumu ir izstraadaajis! kaukad ta buus jaaskaidro!no kaa BOSI baidaas?]

deni2s, 20.04.2007. 21:26:52
Komentāra reitings: 2.029

Mana atbilde tad būs skarba :D

Es veidoju šo portālu, es tajā esmu ieguldījis savu laiku, savas zināšanas, savus līdzekļus un daudz ko citu (pajautā manai sievai :D). Un es nevēlos tajā redzēt lamuvārdus, jo man šis portāls patīk bez lamuvārdiem, un, ja man tas nepatiktu, tad es to neveidotu.

Domāju, ka arī šī citi portāla veidotāji jūtas tāpat.

Ja tu to nespēj pieņemt, tad atceries, ka arī lietotāji ir portāla sastāvdaļa - ja mums kāda sastāvdaļa nepatīk, mēs to vai nu pārveidojam vai nahrenizējam.

Ja tev tas nepatīk, veido savu portālu, kādu tu to pats vēlies.

hepatits, 20.04.2007. 21:29:07
Komentāra reitings: -1.029

vo blje!

keder, 20.04.2007. 21:30:21
Komentāra reitings: 1.029

Saprati hepatits? :D

adellada, 20.04.2007. 21:39:19
Komentāra reitings: 2.031

parakstos zem denisa vārdiem! (:

dzēsts lietotājs, 20.04.2007. 21:39:28
Komentāra reitings: -1.029

man ar bij kkas sakāms šai sakarā, bet man slinkums rakstīt vairāk par vienu teikumu :D

dzēsts lietotājs, 20.04.2007. 21:45:54
Komentāra reitings: 0.068

man ir....

dzēsts lietotājs, 20.04.2007. 22:04:30
Komentāra reitings: -4.101

es esmu ieveerojis ka melnaadainie reperi dikti lamaajas, bet, zini, vinjiem dikti piestaav. man patiik kaa vinji sauc sievietes. tomeer ir jaaparaada kas ir kas.

dogs, 20.04.2007. 23:29:03
Komentāra reitings: 2.839

Denis - ar "arī lietotāji ir portāla sastāvdaļa - ja mums kāda sastāvdaļa nepatīk, mēs to vai nu pārveidojam vai nahrenizējam" tu vēlies teikt, ka ja tev nepatiks kāds lietotājs, tu viņu domā pārveidot vai nahrenizēt? Ja tā, tad man ideja par basketbola uzspēlēšanu pie tevis darbā kaut kā vairs neliekas tik pievilcīga. Nedo dies hc.lv lietotājs "dogs" tev nepatiks un tu izdomāsi mani uz vietas pārveidot vai nahrenizēt o.O Nu vārdu sakot, man šis teikums īsti nelīmējas...

Runājot par to pašu tēmu - lietotāji ir šī portāla sastāvdaļa un, tāpat kā bez tevis, Denis, arī bez lietotājiem portāls nepastāvētu. Protams, vari jau uztaisīt neskaitāmus klonus un risināt asas diskusijas pats ar sevi, bet kāda tam jēga? Un kā šī portāla lietotājs un sastāvdaļa es melotu, ja teiktu, ka vēlos šo portālu redzēt pilnīgi bez lamuvārdiem. Kāpēc? Esi ko dzirdējis par "ohujennajiem elektromagnētiskajiem viļņiem"? Vai to, kas slēpjas zem nevainīgā "nahrenizēt"?

dzēsts lietotājs, 20.04.2007. 23:37:32
Komentāra reitings: 0.068

dog zjetons!par tiem vilņiem ar labs, jo, ja nemaldos, tur pēc būtības citu vārdu nevarēja likt;DDDDDD

dzēsts lietotājs, 21.04.2007. 07:00:54
Komentāra reitings: 1.008

da lab, lamuvārdi tas vel tā.. bet homainu, ironisku comentu nahrenizēšana, tiešām nav smuka padarīšana.

theivis, 21.04.2007. 07:54:04
Komentāra reitings: -2.126

Vārds kurš ietver lamu :D

caps, 21.04.2007. 09:05:41
Komentāra reitings: 5.387

Nu Bļ* Z*j*b*l, vajadzēja Denis tev to otro linku arī iemest! :D PALDIES! :D

Garākā teksta rakstīšanā neiespringšu, tas drošvien tāpat tiks dzēsts. :D
Samierinos ar domu, ka Deni2s ir šī saita boss, tāpēc viņa viedoklis ir noteicošais. Ja viņš nevēlas savu saitu aiz irst ar lamuvārdiem, tad viņam ir visas tiesības veidot cenzūru tik lielu cik hepatita gudrais teksts.

dzēsts lietotājs, 21.04.2007. 09:10:34
Komentāra reitings: 1.001

nedaudz ne po tēmu, bet lūk spilgts piemērs, ka ar pēdējā comenta labošanu ir par maz, jo agri no rīta drukas kļūdas ir pašsaprotama parādība, kuras tik vēlāk ievēro. man tur bij domāts- hohmainu, bet vairs jau nevaru izlabot.

deni2s, 21.04.2007. 11:39:53
Komentāra reitings: 1.029

Krams, esi atklaats pret sevi-probleema ir nevis peedeejaa komentaara laboshanaa, bet gan agrajos riitos - tev tur dereetu veikt uzlabojumus :D.

dogs: taa ir normaala paraadiiba, ka cilveeki pashi izveelas, ar ko tuseet un ar ko nee - taa ir katra personiigaa izveeles briiviiba. Es labaak tuseeshu ar sevi viens sev patiikamaa videe. Un jaa, ja nolamaajas par teemu, tad es arii nedzeeshu, bet, ja lieto lamuvaardus stila peec (kaa teica adellada, komatu vietaa), tad ir cita lieta.

dzēsts lietotājs, 21.04.2007. 12:16:49
Komentāra reitings: 1.001

āāāāāā, tātad līdz 12:00 tjipa labāk neko nedrukāt? :D es jau sapratu uz ko bij mājiens, bet nē, vakar bij galīgs straight edge friday.

dzēsts lietotājs, 21.04.2007. 12:34:05
Komentāra reitings: 0.068

vai nav vienalga kāds kuram rīts???ideja jau man liekas par to, ka dazjiem vienkārši negribās būt tiem labajiem un 100% pareizajiem, jo tad tač nebūtu interesanti...

theivis, 22.04.2007. 04:01:32
Komentāra reitings: -1.1

Ne tikai.


Reizeem tu pasaki kaut ko piemeeram- BLJ****** [burts viens un tas pats, tikai vairaakkaartiigi atkaartojas], bet winjsh tajaa situaacijaa TAA iederas, ka neviens neko pat neiedomaasies pat domaas aizraadiit. :)

hepatits, 26.04.2007. 15:55:48
Komentāra reitings: 1.001

..kad tu nespēsi ne dziedāt ne raudāt
kad tu nespēsi vairs nekā
ar debesīm, zemi tu klusēsi
tas būs tavā dzimtā valodā..

pasmejies pie sevis pats

jānis, 26.04.2007. 18:36:21
Komentāra reitings: 1.034

Atbalstu Denisa domas, to ko vēlējos pateikt sakarā ar šo tēmu viņš jau pateica + jebkurā gadījumā ja cilvēks lieto lamuvārdus tas liek aizdomāties par viņa "līmeni", nu man tas neliekas nekas pozitīvs.

dzēsts lietotājs, 26.04.2007. 18:55:19
Komentāra reitings: -0.938

es vispaar nelietoju lamu vardus, bet mans reitings tik un ta nav augsts:(

blūmī, 28.04.2007. 06:16:18
Komentāra reitings: 2.488

ir vēl tādi eksemplāri, kas lieto lamu vārdus, nemaz nezinot, ko tie patiesībā nozīmē.

dzēsts lietotājs, 28.04.2007. 08:05:10
Komentāra reitings: 2.039

Bluumii, ar mani bija tas pats, bet es izlasīju to rakstu par lamuvārdiem un vairs negribas lamāties.
Pretīgi izklausās, kad lamājas lamāšanas pēc, es arī tā darīju un vienreiz savu brāli nosaucu par suņa (sieviešu dzimtē) dēlu.
P.S. Man arī ir patīkamāk lasīt, ja neleito lamuvārdus.

blūmī, 28.04.2007. 08:30:00
Komentāra reitings: 1.034

protams! :)

es domāju, ka pat daži labi krievu tautības cilvēki nezin, ko nozīmē tie vārdi ar kuriem viņi lamājas.
vispār nepatīk lamāties.
:)

caps, 28.04.2007. 10:23:20
Komentāra reitings: 6.368

Latviešu valoda ir viena no sarežģītākajām, taču ar izteiksmes līdzekļiem nabadzīgākajām valodām, šis iemesls nereti piespiež zināmās normās izmantot internacionālus lamuvārdus.

blūmī, 28.04.2007. 10:26:17
Komentāra reitings: -2.362

bet pamēģini salīdzināt latviešu valodu ar angļu!
to, ko latvietis pasaka vienā vārdā, anglim var būt nepieciešams izmantot teikumu vai pat vairākus vārdus, veidojot garu, nejēdzīgu runu murkšķuli. līdzīgi kā runāt aplinkus.


tātad - mēs secinam, ka latviešu valoda ir ļoti bagāta valoda! :)

dzēsts lietotājs, 28.04.2007. 10:29:47
Komentāra reitings: 2.039

Man patīk latviešu valoda! :)

blūmī, 28.04.2007. 12:01:13
Komentāra reitings: 1.034

man arī. forša.
bet citas arī patīk.

vispār valodas ir foršas...

dzēsts lietotājs, 28.04.2007. 12:23:40
Komentāra reitings: -0.029

Man nepatīk krievu valoda jo es viņu pilnībā nejēdzu.

hepatits, 28.04.2007. 18:00:32
Komentāra reitings: -1.048

uno un bluumii, man ir shaads viedoklis [ja juus saprotat pa ko es runaaju :)], to,ko tie,kas tipa "nesaprot",ko saka laamaajoties, vinj izpauzj savaa izteiksmee, jo ir redz dzirdeejushi [tieshi sakaamo fraazi] un redzeejushi [ar visaam miimikaam un izrunaashanas tempiem un skaljumiem] kaa kaads cits cilveeks [iespeejams vinju elks] to dara. un izvelko kauko no shitaa var saprast patiesaas cilveeka sajuutas uz doto mirkli, nevis vaardu noziimi. esat tachu dzirdeejusha,ka jaundzimusham beerninjam ir svariigi kaada intonaacijaa tu staasti vinjam pasacinju, aviizju rakstu vai reklaamas!
un tas ir baigi debiili ar tiem musu komunikaacijas veidiem, daudzkas jaanjem veeraa. :| lai vai kaa es vairaak dodu priekshroku tiem vaardinjiem, paareejais tik speej sasmulsinaat, saprast kaukaa citaadaak un iebraukt tik cilveka momentaanajaas zijuutaas. nu ir taa, ka taas atspoguljo kauko baigu, uz ko iisteniibaa tik asi nevajadzeetu reagjeet!

nu re! tas no manis iisumaa :P

blūmī, 29.04.2007. 06:15:07
Komentāra reitings: -2.165

bet runa iet par pašiem vārdiem, nevis izteiksmēm!
tik pat labi es varu izmantot vārdu 'lācītis' kā lamuvārdu! viss atkarīgs no intonācijas.

ir tā, IR!

caps, 04.05.2007. 20:08:53
Komentāra reitings: 5.426

Tā cenzūra kaut kā nesasaucās ar īpatsvara maīņu uz krāniņa garumu.
Vispār tā svara noteikšana kaut kāda mistiski nesaprotama liekas.


Reklāma
Padalies priekā
Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab

Анкеты девчат равным образом молодых людей он-лайн, в телеграм канале @wanowes

Antoniagloro

Анкеты женщин (а) также молодых людей онлайн, на телеграм канале @wanowes

AntoniaAnowl


ienāktreģistrēties