kaa gribeetos..

14.12.2006 18:41:19 aizsāka estere=d
13 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
estere=d, 14.12.2006. 18:43:34
Komentāra reitings: 0

gribeetos sanjemt.. iistu kartinju, zimetu, pa pastu z-svetkus..milju, ar roku raxtiitu.. nevis netaa uzraxtiitu, un pievienotu kadu samaakslotu nenoziimiigu.. smaidinju..
cik visi mees esam talu ssaja i-neta pasaulee ieksaa..
protams, letak.. kur tgd centiities zimes, raxtis, apmeklees latvijas pastu?!
kadreiz ~pirms 3im gaidem mana ggimene sanjema daudz kartinju..tg tikaj atnaak vetulites uz draugiem.lv [sick]
es gan saziimeju kartinjas.. ak,,,vaj..
ka jums sokas?!

dzēsts lietotājs, 14.12.2006. 19:00:28
Komentāra reitings: 0

Nu jaa... itkaa caur netu apsveikt ir aatraak un ertak, bet diezgan bezpersoniski. Buus, laikam, jasaņemas un jauzraksta kartiņas, vismaz tad varēs saprast sanjeemeejs, ka tas ir no sirds un par vinju ir domaats! es arii buutu ljoti prieciiga ja sanjemtu kaadu kartinju!!!

adellada, 14.12.2006. 19:04:26
Komentāra reitings: 0

Es sūtu vēstules. Un saņemu atbildes, A4 lapa no abām pusēm smalkā, smalkā rokrakstā. Vareni. Un tik forši atvērt pastkastīti un ieraudzīt jaunu vēstuli. Ekh (:

Un Ziemassvētku apsveikumus arī sūtu. Nez, man tas liekas forši. Un persōniskāk, nekā banāls pantiņš virtuālajā pasaulē.
Un par 50santīmiem[reiz, tik cik apsveikumus izsūtīšu] es nepazudīšu, vien pacentīšos, kādam sagādāt mazu prieku. (:

Pavasarī, kad man bija baisas baisas veselības problēmas es saņēmu vēstuli ar vienu vienīgu[vispār diviem,sūtītāja vārds]vārdu - pasmaidi :) .
Tas lūk bija vareni.

Es jau sāku rakstīt/taisīt kartiņas. lūk (:

dzēsts lietotājs, 14.12.2006. 19:09:52
Komentāra reitings: 0

aarpraac.nemaz nebiju par to aizdomaajusies :)
laikam jaasaak prasiit draugiem adreses(ar kaunu jaatdziist ,ka es nevienu nezinu)

estere=d, 14.12.2006. 19:24:40
Komentāra reitings: 0

njeh>> vo ta jau ir, laika trukums padomaat.. atcereties tas svarigas lietas, kuras ssobrid mums neskjiet svarigas, kaut/gan ir gan. ;))
iedomajaties: ja pasaulej pazustu i-nets, ta vnk nebutu-cik jauki atkal butu raxtiit vetules, domat textu, parakstit gliti bez kljudam nevis uzspiest <--backspace..
ok,, ilgi ta nevar, nts vajdzigs.. ;P
aizdomaties vjg..
kurs gan cits sagadaas preiku musu drauugiem, ja ne mees pasi, .. (hug) =)

dzēsts lietotājs, 14.12.2006. 21:05:32
Komentāra reitings: 0

es jau sarakstīju skolas pastam.kartiņas gan nezīmēju [pirku],jo apsveicamie daudz un tieši tā - laika trūkums!

vēl jo projām uz svētkiem izsūtam kartiņas radiniekiem,bet draugus tiešām vienmēr caur e-pastu vai draugiem sanāk apsveikt:( zinu - stulbi,tachu labāk tā,nekā nekā:)

deni2s, 15.12.2006. 01:26:08
Komentāra reitings: 0

Jā, jāpiekrīt vien ir, ka saņemt īstu vēstuli ir daudz reiz priecīgāk, īpaši zinot, ka lai to uzrakstītu otrs cilvēks ir patiesi centies un veltījis tam savu laiku domājot par tevi. Un šī patīkamā sajūta ir tā, ko gribās uzdāvināt arī citiem - tātad jāraksta īstas vēstules! :)

dogs, 15.12.2006. 03:39:24
Komentāra reitings: 0

Neesmu rakstījis vēstules ļoti ilgi, tāpat arī sūtījis kartiņas (tās tiek sūtītas no ģimenes), arī banālus apsveikumus internetā nemēdzu sūtīt, lielākoties tāpēc, ka es ļoti piedomāju pie tā, ko es rakstu, vienalga, vai tas ir papīrs, vai e-pasta logs (atšķirībā no tā, ko es runāju vai teiksim drukāju čatā). Turklāt apsveikums ir īpaša un individuāla padarīšana, kurā (vismaz man) gribas ielikt kaut ko speciālu, no sevis un tikai tam cilvēkam, kam tiek rakstīts apsveikums.

dzēsts lietotājs, 15.12.2006. 07:03:08
Komentāra reitings: 0

dogs respect-tieshi manas domas!

dzēsts lietotājs, 15.12.2006. 09:55:38
Komentāra reitings: 0

nezinu kad un vai vispār kādreiz esmu rakstījusi tādu nopietnu apsveikumu no sirds.varbūt tikai mammai māmiņu dienā.
ja saņemu kādu apsveikumu,tas parasti ir nepārdomāts,ar nodrāztu pantiņu.iepriecina minimāli.
vēstules gan kādreiz bieži rakstīju.tagad nav kam,negribās.
ir tāpat kā nevermind-nezinu nevienu adresi,lai sūtītu vēstules,kartiņas.
liekas stulbi kādu sveikt caur sms vai netu.bet ko darīt,ja nav man nozīmīgu cilvēku,kam gribētu nosūtīt pašas veidotu kartiņu?
pat tie prastie apsveikumi tiek veikti tikai tāpēc,lai būtu apsveikts,nevis tāpēc,ka ļoti gribētu iepriecināt kādu.tā ir vnk automātiska darbība bez nozīmes.

dzēsts lietotājs, 15.12.2006. 10:44:39
Komentāra reitings: 0

taaads ''chau!sveicu!'' driizaak ir apvainojums nekaa apsveikums...

estere=d, 15.12.2006. 16:39:33
Komentāra reitings: 0

ki-ki ..
njaq.a..
nejiet runa jau par tiem "nodraaztiem" pantinjiem..
man ja pat liekaas kas sms,,, ir labka neka zinja draugiem.lv..
kautvaj tomer, tu esi cilvecinja santimu "~atdevis" :D :D :D :D
es nez..
karocc,, man patik-gatavoju-kartinjas-sutu-sanjemu.. prieks tur arii man rodas..

dzēsts lietotājs, 15.12.2006. 16:45:01
Komentāra reitings: 0

Man, piemēram, arī nesanāk tā bieži sūtīt kartiņas pa pastu, bet ja kādam ir jādāvina apsveikuma kartiņa, tā noteikti ir pašteisīta.. Tas man liekas daaaudz personiskāk, skaistāk, mīļāk. Jo katra ir pilnīgi savādāka, un katrā ir ielikts kkas tāds, kas domāts tikai attiecīgajam cilvēkam! :)


Reklāma
Padalies priekā
Прывітанне, я хацеў даведацца Ваш прайс.

RobertSax

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab

Лето в Мурманске: туры и экскурсии для любителей северной природы мурманск экскурсии летом <a href=murmansk-ecskursii-letom.ru>murmansk-ecskursii-letom.ru</a> .

murmansk_tury_bxoa


ienāktreģistrēties