Paradokss

27.02.2011 18:04:19 aizsāka dzēsts lietotājs
5 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 27.02.2011. 18:04:54
Komentāra reitings: 1.342

Šobrīd visu Latviju pārņēmis gumijas gabala dzenāšanas drudzis.
Es cenšos saprast un tomēr man neizdodas – kāpēc tieši hokejs?
Kāpēc mani tautieši tā ielipuši kineskopos un peld raudzētā iesalā, tā vietā, lai vestu dzimteni ārā no problēmām?
Pēc loģikas hokejs ir sporta veids. Pašiem spēlētājiem (D burta nēsātājiem) hokejs jau vairs nav sports. Viņiem tā ir profesija. Ja jau tā fano par profesiju, tad kāpēc tieši par šo?
Kāpēc neviens nefano par ugunsdzēsējiem? Kāpēc neviens nekliedz URRĀĀ, kad tiek nodzēsta degoša ēka?
Kāpēc neviens nepērk šoferu fanu kreklus?
Kāpēc neviens nesaka :”Mūsējie noķēra”, kad tiek aizturēti nelegālie imigranti uz robežas?
Kas tajā profesijā ir tāds, ka padara šo profesiju pārāku par citām? – Tādu, kuras dēļ vajag nokliegt balsi un ārstēt laringītu – tādu, kuras dēļ ir jāizgāž savas emocijas guļot gultā un kasot vēderu? Kāpēc cilvēki, kas paši nekad nav rokās ripu turējuši vai spēlējuši hokeju, ir kā apmāti un kliedz sarkani palikdami, redzēdami D burtus uz krekliem?
Man ir grūti to saprast. Vēl jo vairāk. Laikā, kad valsts slīkst problēmās, kad vajag sarokoties un cīnīties par labāku rītdienu, neviens netic labākai rītdienai. BET D UZVARAI TIC. Vai gumijas gabals vārtos ir svarīgāks par labāku rītdienu?
Paradokss.
Skotūs, dūmoju i nasaprūtu....

M.Š.

rudmāte..., 27.02.2011. 19:24:17
Komentāra reitings: 1.342

Tu laikam slikti saproti,kas īsti ir sports. Tas izraisa emocijas un ir, tikai,normāli nokliegt balsi.
Kpc neviens nekliedz URĀĀĀ, kad tiek nodzēsta degoša ēka ?! t nekad, visdrīzāk, neesi redzējis kā deg ēka, jo ja redzētu, zinātu cik ļoti cilvēki piecājas.

deni2s, 27.02.2011. 22:12:58
Komentāra reitings: 2.342

D uzvaras ir vieglāk panākamas, saskatāmas un uztveramas, par uzvarām cīņā par labāku rītdienu. Vienai atlasītai, saliedētai komandai tomēr ir daudz lielākas izredzes uzvarēt, nekā 2 miljonu baram, kas fano par šo komandu, izdarīt kaut ko valsts labā.

dzēsts lietotājs, 28.02.2011. 04:51:37
Komentāra reitings: 1

tiiri taa no tupenja vidoklja..

ja esi kārtējais revolūcijas cēlējs - ko tu darīsi pēc tam kad iegūsi t.s. varu?

ja vēlies kautko panākt ar saviem vārdiem - vai vārdi vispār kautko var izdaarīt bez slepkavošanas, kas vērsta pret esošās iekārtas pārstāvjiem un vai tu vispār esi gatavs uzņemties iet ceļu uz elli [lol - skan stulbi notāda idiņa, kā es mutes]

un ja tiešām esi gatavs kautko darīt ,poltiskā nozīmē [esmu visticamāk pārpratis, jo cilvēku prātus tu nespēj mainīt [ja spēj - jauki tev] ] ko , tu esi sadomājis priekš tālplāna.

ceru,ka mans komentārs ir pietiekami bezjēdzīgs lai samīnusotu tukšus vārdus

[28.o2.2o11]
[skaņa - deftones pēdējā relīze]
[garastāvoklis - stulbs, lai muļķības runātu]

nemanāms, 25.03.2011. 21:38:58
Komentāra reitings: 3.257

vajag dzēst uguni arēnā, nevis kkādā pilsētas nomalē, tad arī ugunsdzēsējiem būs fani. Vai arī translēt ugunsgrēku dzēšanu pa TV tiešraidē.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

RobertSax


ienāktreģistrēties