Iesaisti draugus.

13.08.2010 05:56:37 aizsāka dzēsts lietotājs
4 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
plate, 13.08.2010. 05:58:17
Komentāra reitings: -0.195

Vasarīgais Flashmobs Rīgas ielās

Vieta un laiks: 15.augustā pulksten 14.00 starp Brīvības pieminekli un Laimas pulksteni
Ilgums: 3min
Sižets:Atvēsinies un atvēsini citus!
Mērķis: Likt garāmgājējiem apstāties un pasmaidīt un arī mēģināt noķert kādu šlakatu.
Darbība: Noteiktajā laikā visi ierodamies ar 0,5 l ūdens pudeli, kura ir pienācīgi sagatavota(izdurts caurumiņš). Kapēc 0.5? Lai vieglāk nemanāmi noteiktajā laikā izvikt no kabatas/somas. 14.00 iznākam no parka no ielu plūsmas un metamies viens otru aplaistīt.Ko līdz ūdens pudelēs beidzas ātri izklīstam natstājot aiz sevis pudeles mētājoties,bet ņemot līdzi,lai pēcāk izmestu atkritumos. Šļakstoties izrādam prieku par darbību.Smejamies, smaidam.


Vēlams ierasties precīzi laikā,lai nav lieka drūzmēšanās un sabiedrības uzmanības piesaistīšana.
Fakts. Izdevīgs laiks šādai akcijai,jo ūdens pudele rokā nav reta parādība šai dulli karstajā laikā.

p.s.cerams man jāatgādina,ka flashmobs ir spontāna rīcība un šo informāciju vēlams tālāk izplatīt tikai caur vēstulēm. Protams slikti ,ka viņa jau ir šeit.Bet jāsavāc cilvēki.

ella, 13.08.2010. 17:19:03
Komentāra reitings: -1.48

Būtu es Rīgā...ehh.

deni2s, 14.08.2010. 20:11:33
Komentāra reitings: -2.638

"Šļakstoties izrādam prieku par darbību.Smejamies, smaidam." Baigās instrukcijas. Vajadzēja vēl uzrakstīt, vai jāsmaida ar zobiem, un cik tieši augstu jāpavelk lūpu kaktiņi.

aicis, 15.08.2010. 14:13:42
Komentāra reitings: 0

nu nu nu denis kā tad citādāk to noformulēt, aprakstu? tukš komentārs, tāpat kā man.


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Robertunsab

Labdien! Mēs dodam jums promo kodu - ZBXM777 Aktivizējiet to savā personīgajā kontā pēc reģistrēšanās www.cexasia.pro Un Jūs saņemsiet līdz 1000USDT par savu depozītu. Laimīgu tirdzniecību!

Robertswedo

Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere


ienāktreģistrēties