Sabļaujiet uz mani, lai es beidzot saprotu, cik briesmīgi savu dārgo laiku pavadīt sēžot pie pc!

11.12.2009 11:48:12 aizsāka the.victory.is.mine
13 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
the.victory.is.mine, 11.12.2009. 11:49:52
Komentāra reitings: 18.526

dažreiz ir vajadzīgi pāris pliķi no svešiem cilvēkiem, lai saprastu to lielo patiesību, ka laiks nav paredzēts datoram un dators ir jāmet ārā!
un es zinu, cik ļoti cilvēkiem patīk skarbi izteikties, tad nu - lūdzu. ar visām rupjībām!

jānis, 11.12.2009. 12:18:36
Komentāra reitings: 12.592

Ar rupjībām gan nevajadzētu he. Man jau liekas, ka tev vnk vajag saorganizēt laiku - attiecīgi tik un tik laika pie datora un viss.
Vēl ieteikums atrast hobijus, ja būsi nodarbināta ar citām lietām pie datora nebūs laika vnk sēdēt.

export_ass, 11.12.2009. 12:32:05
Komentāra reitings: 14.976

uzvara..pietiks tev pie kompja dirnēt !
tulīt pat lai uzzvanītu kādam draugam un ietu āra ! FIKSI !

philosoraptor , 11.12.2009. 13:05:49
Komentāra reitings: 13.077

Papildināšu artemiju nedaudz... vnk ignorē kādu laiku rēķinus par internetu, līdz atslēdz --> tā iemācīsies pirmām kārtām organizēt laiku pie i-netā, kad tiksi klāt (5 min dienā dr.lv, 3 priekš e-pasta, 5-10 hc.lv utt.).

Bet no otras puses - vai lietderīgāk ir pavadīt laiku bārā, kaut vai ar labiem draugiem, piedzeroties un ašpadsmito reizi atceroties kopējos piedzīvojumus? Varbūt pat tajā pašā internetā apmeklējot pareizās lapas var iegūt daudz vairāk priekš sevis...

export_ass, 11.12.2009. 13:14:10
Komentāra reitings: 9.269

nedaudz iebilstot philosoraptor : vaitad vienmēr jāiet uz krogu kost ?? var jau aiziet uz kādu jauku pasākumu, jo rīgā tādu nav maz, manuprāt.

un itkā jau nav obligāti jādzer.
TAKĀ ANUKA FIKSI SAZVANĪT KĀDU DRAUGU UN AR TERMOSU TĒJAS LAUKĀ NO MĀJAS !!! :D

philosoraptor , 11.12.2009. 13:48:28
Komentāra reitings: 5.368

Par nožēlu jāatzīst, ka tas ir tas, kas mani atturēja no pastāvīgas tupēšanas pie datora... tagad pats vienkārši aizdomājos, cik lietderīga bija manis atrastā alternatīva.

kampy, 12.12.2009. 12:10:05
Komentāra reitings: -0.973

kopš iepazinu, kas ir internets (tb gadi kādi 6 būs riņķī kopš sāku tā uzkrītoši lietot) mans rekords bez neta ir laikam 8as dienas, jo vienkārši stopēju kaut kur uz vellna paraušanu. tb, manuprāt, vienīgais veids kā iztikt bez pc ir tikt prom no iespējām to izmantot. bet tā tīri mājās sēžot, kad kompis blakus nereāli.. nerunājot nemaz par gprs telefonā

Šizatroniķis, 12.12.2009. 12:43:41
Komentāra reitings: 8.29

Tagad atrodoties uz slimības lapas, man jau nenormāli piegriezies nīkt i-netā. Nezinu kā citiem, bet man ar laiku uznāk riebums pret blenšanu monitorā.
Kampy, tehnika ir nedaudz gājusi uz priekšu, tagad telefonos ir arī WLAN. GPRS ir vēsture, man piemēram ir žēl tērēt naudu, jo daudz kur ir nenoslēgri rūteri. Kruta bija, kad GPRS bija par velti (2002/2003.g.), filmas gan īsti nevarēja vilkt, jo ātrums bija zem 40kbps.

kampy, 12.12.2009. 12:52:00
Komentāra reitings: 4.85

neko nezinu, man ir iphone, netu zogu malu malās un tapēc jātiek no viņa ātrāk vaļā, jo negribu papildus atkarību. agrāk ejot ārpus mājās ļoti labi iztiku bez youtube un skype, kam man tagad vēl šādu pieradumu..

tārpiņš, 16.12.2009. 09:05:33
Komentāra reitings: 1.024

Es tā reizēm, bet tikai reizēm, domāju - varbūt vairāk jāiepazīst nets. Bet, kad sāku to darīt, man paliek tik dikti žēl sava laika...Ja kādas divas stundas pavadīšu netā vienkārši klejojot, lasot ko citi diskutējuši un iesaistoties, rezultātā jūtos pilnīgi bezvērtīgi pavadījusi laiku(īpaši, ja esmu iesaistījusies) un ir tāds LIELS TUKŠUMS sirdī.
Ja divas stundas pavadu netā darot pienākumus - tukšuma nav, ir gandarījums, ka laiks nav pavadīts veltīgi un neviens necieš, visvairāk jau pats.
Man patīk, ka ar netā varu parasīt palīdzību zināmiem draugiem, kuri ir spečuki kādā konkrētā jautājumā un man nav jātērē laiks meklējot. Patīk, ka varu ātri un lēti nokārtot sarksti ar sadarbības partneriem un no tā ienāk nauda. Patīk, ka ir iespēja novilkt filmas, kuras mani interesē un tad izbaudīt skatīšanās laiku...
Viss ir labs, bet ne viss der vai arī visam sava izmantošana...
Reāla saskare ar reāliem draugiem ir tas pats, kas ēst kaut ko tiešām garšīgu un īstu, nevis raudzīties uz skaisti nofotografētiem ēdieniem un domāt cik tie gardi, vēders paliks tā kā tā tukš:)
Ja necienīsi savu laiku, citi arī to necienīs, ne tevi , ne tavu laiku un beigās paliec pie ------- tukšuma.
Nu, lai tev izdodas savu dzīvi veidot pilnvērtīgu, prieks un apmeirinājums garantēts

kampy, 16.12.2009. 10:06:54
Komentāra reitings: 5.35

interneta lielākais + ir, ka brīžos, kad ir vientuļi, internetā neesi viens un vienmēr kāds uzklausīs. vēl var sazināties ar draugiem, kas nav sasniedzami/tālu prom. var iegūt un uzzināt daudz jaunu info, kas var noderēt, bet tikpat daudz ir visa kā lieka, kas tikai notrulinās tavas smadzenes.

internets ir garīgā saikne ar pasauli, bet ko nedrīkstētu iemainīt ar fizisko, tb, ja tevi kāds aicina pikoties, nevajag spēlēt sniega kariņu datorspēlītē..

ja māk sabalansēt internetu ar pārējo dzīvi, tad jau noder.

man internets ir mūzika, filmas un saziņa ar draugiem, kurus nesatieku ikdienā. tā kā nu jau gadu strādāju pie datora, kur no tā izbēgt būtu diezgan grūti un arī bezjēdzīgi, tad cenšos vismaz vakaros pie kompja vairs nesēdēt.

chevete, 20.12.2009. 07:24:32
Komentāra reitings: 9.398

Man arī piegriezās kad kramam bija slimības lapa un viņš visu dienu pavadija dr.lv komentēdams visu ko vien var. do

Ķuse, 22.12.2009. 17:43:12
Komentāra reitings: 7.325

Man arī piegriezās, kad Kramam bija slimības lapa un viņš visu dienu pavadīja mājās, komentēdams visu, ko vien var.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties