kas tad iisti ir shekumdrillis?? :DD

06.12.2009 18:14:25 aizsāka annii
11 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
kampy, 06.12.2009. 18:42:36
Komentāra reitings: 5.282

vīrišķā ģenitālija vai/un velosipēds. nu pieļauju, ka lielākā daļa to lieto runājot par pirmo variantu

save_ass, 06.12.2009. 19:14:39
Komentāra reitings: 3.911

Moš īpaša rotaļlieta vīriešiem, kas mazāk nododas izklaidēm ar pretējo dzimumu un ir izsalkuši pēc asām emocijām... Tāda rakstur ai-neta lapās informāciju nemeklēji?

export_ass, 06.12.2009. 19:18:14
Komentāra reitings: 10.75

nu man šķiet, ka šekumdrillis ir autotransports, kas ļoti kratās braucot..

vel klusa aizdoma, ka tas vnk ir vibratora latviskojums :D

tobis, 07.12.2009. 10:20:42
Komentāra reitings: 2.388

man likās, ka tas ir tas agregāts, ar kuru asfaltu "uzrok" :D

hepatits, 07.12.2009. 19:35:32
Komentāra reitings: 4.906

pēc loģikas likumiem man priekšā saka, ka "shekumdrillis" nekādi nevar būt agregāts 'ar ko drillē'.
tā kā mikiņa variants atkrīt!

no psihoanalītiski sievišķā domu gājiena puses (jeb 'vitāla aizpildījuma nepieciešamības') visnotaļ pieņemama ir ievas pirmās atbildes interpretācija, ko patiesāka termina saturiskajā nosaukumā ietērpj mish (parāda LIETAS dabu; kā arī ieva 'shekumdrilli' sauc par 'tas').

velosipēds atkrīt. dabisks - patiesajā būtībā dabai draudzīgs elements!

save_ass, 07.12.2009. 21:18:36
Komentāra reitings: 6.755

"Tev kārtējā buča
topika autors var fist uz www.shekumdrillis.lv vai pie Aigara"


Šādu komentāru atradu internetā kkādā lapā par močiem... tā arī pie skaidrības netiku, kas tas ir.

olgucz, 08.12.2009. 10:53:07
Komentāra reitings: 3.431

mani savukārt vienmēr nomocījis jautājums, kas(kam?) ir šekums un kas(kam?) ir stakle.

export_ass, 08.12.2009. 16:36:30
Komentāra reitings: 3.917

olgucz - par stakli uzreiz pasaku - tas ir tas, kas biksēm ir tur, kur savienojas bikšu staras :D nu zem rāvējslēdzējas kr4..un reperiem tā stakle mēdz būt ļoti nokarājusies/nošļukusi, jo viņi laikam staipa krānu, tāpat kā es kādreiz to aktīvi mēdzu darīt un visām biksēm ar laiku plēst stakli :D

olgucz, 08.12.2009. 20:46:56
Komentāra reitings: 3.88

nē, nu bikšu stakle ir skaidra lieta.
bet man vienmēr licies, ka stakle un šekums ir kaut kā attiecināms uz dzimumiem. =]

skabarga, 24.01.2010. 19:57:17
Komentāra reitings: 3.822

Nočiepts skaidrojums no Reiņa :D

Tikko noskaidroju, ko nozīmē Šekumdrillis, tas dīvainais vārds no Kviz.
Tātad, Šekumdrillis - vārda pirmā daļa šekums apzīmē pēcpusi, bet otrā - drillis, nozīmē kratītājs. Nē, tas nav tas aparāts, ko reklamēja pa TV, kas krata tavus taukus un tad tie ar burvestību spēku pazūd.
Šis dibenkratēklis ir Velosipēds vai Mopēds.
Mūsdienās ir vēl, kas ko apzīmē ar šo vārdu, lai gan ne pārāk bieži. Iespējams, ka tā, jo tas īsti neatbilst skaidrojumam. Piemēram, tas nevis krata, bet vibrē, un arī īsti ne dibenu, bet nu tupat netālu vien ir. Tam patīk spēlēt paslēpes, tapēc iespējams neesi viņu redzējis. Tiem, kas vēl nezin, par ko es runāju, tas ir Vibrators.

hepatits, 27.05.2010. 12:39:14
Komentāra reitings: 1

Tikko meklēju citam vārdam sinonīmu, bet nekur tālāk par 'šekumu' un 'stakli' netiku!

Ievērtējiet veco labo "Sinonīmu vārdnīcas" izsmeļošo 'stakles' skaidrojumu --> http://www.liis.lv/latval/leksikologija/leksokografija/sinon1.htm

Cik vecs diez ir tas 'šekums', kas veido žākli? (kaut kas vācisks, ko?)

Bet pēc vārdnīcas skaidrojuma saprotu, ka tas šekums var arī būt paduse (maziņš šekumiņš starp pirkstiem arī laikam var būt, jo tā konstrukcija taču veido žākli!?)!


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties