kā jums šis ?

23.11.2009 11:07:47 aizsāka export_ass
16 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
export_ass, 23.11.2009. 11:07:57
Komentāra reitings: -6.307

http://www.rense.com/1.mpicons/dees1.htm

man jau dikti piedur :D

save_ass, 23.11.2009. 11:23:28
Komentāra reitings: 1.015

daudzas piedur, taisnība.

bremze, 23.11.2009. 16:12:05
Komentāra reitings: 5.084

ko lai dara,ja kasperskijs katru trešo lapu neļauj apskatīt?

kas_te, 23.11.2009. 16:29:49
Komentāra reitings: -3.969

Neteiktu, ka man īpaši patiktu tas veids, kādā tie darbi taisīti, bet idejas ir vnk burvīgas! Tas čalis ir apsrātīgāks par Aplle un Microsoft kopā!

B, nomaini tak kasperskiju pret AVG vai Nortonu..

ekansabba, 23.11.2009. 19:21:38
Komentāra reitings: 3.864

tā, kur obama dod zvērestu un visi tipa ierēc baigi labā... :D

export_ass, 23.11.2009. 20:03:44
Komentāra reitings: 3.958

tur daudz interesantu..piem. kur bušš spelē 'pleisi' :D

tobis, 23.11.2009. 21:06:05
Komentāra reitings: 13.86

man lielākotis tas viss šķita tā skumji, nevis smieklīgi. bet varbūt man šodien kliba humorizjūta.

export_ass, 23.11.2009. 22:40:34
Komentāra reitings: 3.916

tobis - vārds piedurt šajā kontekstā nenozīmēja nekādu dižo jautrību, takā tev ar humora izjūtu viss= +/- kārtībā

lieliskais kārlis, 26.11.2009. 03:11:02
Komentāra reitings: 8.378

Man nepatika.

detective, 07.12.2009. 21:53:22
Komentāra reitings: -3.947

taisnība!

dogs, 08.12.2009. 22:44:35
Komentāra reitings: 4.328

ĀĀĀĀĀĀĀ vnk ārprāts kkāds - tādu praktiski visu US galēji labējo konservatīvo sazvērestību teōriju apvienojumu vienā vēl nebiju redzējis. Vai vispār to visu kopā ir iespējams sakarīgi aprakstīt? Pietrūkst tikai apgalvojuma, ka "Cionas vecāko protokolus" safabricēja žīdmasoni-ilumināti, lai izraisītu neiecietību (it kā tā jau viņas tajos laikos nepietiktu) un vardarbību paši pret sevi, lai pēc tam viņi no otrā pasaules kara (kaut pirmais vēl bij diezgan aiz kalniem) iznāktu kā lielākie cietēji un tāpēc neaizskarami, un varētu tādējādi netraucēti paverdzināt visas pasaules iedzīvotājus; kāda random ramblinga par to, ka žīdmasonu ilumināti patiesībā ir cilvēku izskatu pieņēmuši citplanētieši no planētas Nibiru, kas 2012 gada decembrī pietuvosies Zemei, lai izraisītu Bībeles apokalipsi un atgriestu dzīvajos senēģiptiešu dievu Kāviņtursauca; un vēl kāda random ramblinga par LHC.

Ja nebūtu acīmredzams, ka minētās lapas autōri to visu uztver nopietni, tad es domātu, ka tā ir right-in-your-face satīra par visādām konspirācijas teōrijām.

dogs, 09.12.2009. 00:07:12
Komentāra reitings: 4.328

Tātad, pēc Dees kunga uzskatiem (ar dažiem maniem papildinājumiem), patiesība ir tāda:

1903. gadā žīdmasōni-ilumināti-nacisti-komunisti-cionisti, kas patiesībā ir citplanētieši no planētas Nibiru, paredzot abus pasaules karus, safabricēja "Cionas gudro/vecāko protokolus", lai izraisītu neiecietību pret sevi un galarezultātā holokaustu, tādējādi izskatītos kā lielākie cietēji pasaules vēsturē, būtu neaizskarami un varētu netraucēti bīdīt savas rebes. Starpkaru periodā viņi pamanījās uztaisīt golodomoru Ukrainā, hvz kāda velna pēc, laikam aiz gara laika.

Otrā pasaules kara īsa vēsture ir tāda, ka gan aiz PSRS, gan nacistiskās Vācijas patiesībā stāvēja šie paši žīdmasoni, turklāt daudzi žīdmasonu nacisti no Vācijas emigrēja uz Štatiem, lai tur kara netraucēti varētu izveidot Ceturto Reihu. Un holokausts ir safabricējums.

Štatos minētie darboņi saindēja dzeramo ūdeni ar fluoru, piespiedu kārtā baro nabaga amerikāņus ar ģenētiksi modificētu un visādi citādi neveselīgu pārtiku, liek viņiem visu dienu skatīties TV kastē un ņemt neatdodamus kredītus. Tāpat arī visādas vakcīnas patiesībā ir indes, un kondensāta astes aiz lidmašīnām debesīs (contrails) patiesībā ir indīgas ķimikālijas vai radioaktīvas vielas, kas tiek izsmidzinātas no lidmašīnām. Tas viss tiek darīts, lai padarītu cilvēkus dumjus un viegli kontrolējamus (+ ar dūres izmēra tumōriem smadzenēs un nespējīgus vairoties) un izraisītu cūku gripas epidēmiju, lai pēc tam viņus ar dažādu ārkārtas situāciju seku likvidēšanai radītu organizāciju un policijas palīdzību ieslodzītu "brīvdabas cietumos". Atbrīvotajās platībās tiks iepludināti miljōniem nelegālo imigrantu no Meksikas un Kanādas. Lai novērstu jelkādu pretestību, drosmīgajiem baltajiem amerikāņiem tiek atņemtas viņu konstitūcijā (kuras autori nemaz nebija masōni, nē ko jūs) rakstītās tiesības mājās turēt veselu arsenālu pusautomātisko ieroču. Atbrīvotajās teritōrijās tiks iepludināti miljōniem nelegālo imigrantu no Meksikas un Kanādas, kas jau tagad ar outsourcinga palīdzību atņem amerikāņiem viņu sūro darbu, ko viņi tik ļoti vēlas strādāt.

Visādas starptautiskās un mazāk starptautiskas organizācijas arī protams kontrolē žīdmasōni. Tāpat žīdmasōni ir gruzīni, un vienīgais, kas ar tiem cīnās ir labais Putinonkulis, jo gruzīnu žīdmasōni redz viņam neļauj pumpēt naftu miermīlīgajai Irānai. Par Izraēlu viss protams ir skaidrs - tā ir vispasaules žīdmasōnu sazvērestības ass centrs. (PS. Ķīnieši neeksistē)

dogs, 09.12.2009. 00:37:17
Komentāra reitings: 2.871

Vienīgais, kas zin visu patiesību un kura spēkos ir ko mainīt, ir republikāņu partijas kandidāts Rons Pauls. Viņu atbalsta 86% Štatu iedzīvotāju, bet tā kā firmu, kas ražo elektrōniskās balsošanas iekārtas kontrolē žīdmasōni, vēlēšanu rezultāti protams ir viltoti un pavisam savādāki.

Šīs viltošanas rezultātā par Štatu prezidentu ir kļuvis Baraks Obama, Kenijā dzimis melnais žīdmasōnu nacists, kurš turklāt vēl ir arī gejs (tas ja kādam nepietiek ar "žīdmasōnu nacists - nigers"). Tad nu šis elles izdzimtenis (more on this later) kalpo vispasaules žīdmasōnu sazvērniekiem, lai tie ar savas naudas un dažādu organizāciju palīdzību varētu izveidot globālu komunistu impēriju.

Turklāt tuvojas 2012. gads un, kā paredzēja senie maiji, ar to kopā arī žīdmasōnu mājas planēta Nibiru, senēģiptiešu dievs Kāviņutursauca (kurš īstenībā ir Sātans) un Bībelē paredzētā apokalipse. Obama bez tā, ka viņš ir nigers, žīds, masōns, ilumināts, nacists, komunists un piedevām vēl arī gejs vienā persōnā, izrādās ir arī Antikrists, kas Bohēmistu birzī upurē jaundzimušus bērnus Moloham.

Apokalipsi pārdzīvos un debesīs nonāks tikai baltie amerikāņu kristieši no <insert your favourite sect here> sektas (un Rons Pauls).

Tas arī laikam būtu viss, kaut mani nepamet sajūta, ka kaut ko esmu palaidis garām.

dogs, 09.12.2009. 00:46:52
Komentāra reitings: 4.33

Now, does it make any sense to you? Ja jā, tad es atļaušos izteikties - prātiņ nāc mājās.

Protams, tajā visā murgojumā ir sava daļiņa patiesības. Ciōnisti man nav diez ko mīļi, tāpat arī visādi starptautiskie aizdevēji. Par holokaustu vispār nerunāsim (nu cik var cepties, lai tak tie noliedzēji drukā savas grāmateles un paši viņas lasa). Bet tāda jau ir lapas autōru stratēģija - starp visādiem murgojumiem ielikt šo to patiesu (bieži vien - no konteksta izrautu), ko lasītājs var pārbaudīt un pēc tam domāt "ja jau šitais izrādījās patiesība, tad arī viss pārējais ir".

Bet nu jo sevišķi tev mish vajadzēja zināt - "there's some fiction in your truth, and some truth in your fiction".

hepatits, 09.12.2009. 07:11:14
Komentāra reitings: 0

suniitim neguljaas! (thumb up)

export_ass, 09.12.2009. 07:32:35
Komentāra reitings: 0

heh..dogam toč neguļas :D

mans jau vnk parēca par bildītēm, a visi te baigo demagoģiju sāk..lol


Reklāma
Padalies priekā
Labdien! Mēs dodam jums promo kodu - ZBXM777 Aktivizējiet to savā personīgajā kontā pēc reģistrēšanās www.cexasia.pro Un Jūs saņemsiet līdz 1000USDT par savu depozītu. Laimīgu tirdzniecību!

Robertswedo

Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag


ienāktreģistrēties