Vai var mel..mānīties, ja nevienam ļaunumu tas nenodara, bet iepriecina draugu?

11.11.2009 19:20:15 aizsāka kringlita
16 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
kringlita, 11.11.2009. 19:23:30
Komentāra reitings: -2.535

Piemērs: man ieplānots kāds pasākums, bet labam draugam ir ļoti draņķīga oma. Un tad tas plānotais pasākums kaut kādu iemeslu dēļ atkrīt un man ir iespēja doties pie sava skumjā drauga, atbalstīt viņu. Vai tas būtu draņķīgi, ja es teiktu, ka tu, mans draugs, esi svarīgāks nekā tas pasākums? (Ja stabili zināms, ka viņš neuzzinās par to, ka pasākums nenotika).

kampy, 11.11.2009. 19:29:55
Komentāra reitings: 5.872

ieskats līdzīgā mel..mānīšanās tēmā:
http://www.hc.lv/forums/nejedzibas/1589/

es nevaru iedomāties melus, kuri ir meli, bet tikai iepriecina un nenodara ļaunumu..
resnam cilvēkam pateikt: "beeeeidz, tu neesi resns!" ?
vienīgais, kas ienāca prātā.. :D
bet kringlitas piemērs ar laikam der un ir atbalstāms.

kringlita, 11.11.2009. 19:30:45
Komentāra reitings: 0.437

Iemetu aci linkā, par iemesliem mani šoreiz neinteresē. :)
Ok, labāk jāsaka - nevis pasākums, bet cita tikšanās. Un tā tikšanās atkrīt un es tieku pie skumjā drauga. Kas tur slikts, ja sasildu viņu ar domu - es atcēlu tevis dēļ! ?
Zinu, ka jauki tas nav. Es saku, ka tā nevajag. Bet citu domas te kolekcionēju. ;)

delīrijs, 11.11.2009. 20:20:47
Komentāra reitings: 13.83

To, vai pareizi izdarīji, redzēsi tikai ellē....

ed, 11.11.2009. 20:24:30
Komentāra reitings: 12.115

man liekas šinī gadījumā, lai sevi negruzītu par melošanu, vienkārši varēji neko neteikt un iet pie drauga.

lieliskais kārlis, 11.11.2009. 21:28:25
Komentāra reitings: 8.188

Manuprāt, galīgi garām, bet, ja tā maza lietiņa Tavā galvā, ko saucam par sirdsapziņu, Tev to ļauj, kāpēc gan ne. Es personīgi neko tādu neuzdrošinātos - melot lai nu kuram, bet ne jau tuvam draugam, kur nu vel par tādu lietu. Cita lieta ir tad, ja taisi pārsteiguma ballīti un neapsveic dzimšanas dienā, turklāt taja pašā dienā pasaki, ka nevari iet ar viņu atzīmēt, bet Tev jādara kas cits, un viņs nodomās, ka esi par viņu aizmirsis, bet beigas izrādīsies, ka nē, turklāt kā vēl nē, tad tā ir cita lieta.

deni2s, 11.11.2009. 22:20:48
Komentāra reitings: 6.325

Es arī nemelotu. Jo, ja būtu tā otra tikšanās, tu neizvēlētos draugu. Nemāni draugus un sevi par to, kāda tu patiesībā esi. Es pieļauju, ka tu gribi viņiem patikt pati, nevis, lai viņiem patīk iedomātais, nereālais tēls, kas patiesībā tu neesi.

Zini, mani tuvākie cilvēki uzskata mani par lielāko meli pasaulē, jo es viņiem vienmēr saku patiesību, kam es vēl esmu samelojis. Bet viņi vēl aizvien ir man tuvi, un zin mani tādu ar visiem maniem plusiem un mīnusiem, kāds es patiesībā esmu, tāpēc man nav viņu klātbūtnē jāuztraucas par to, ko es pateikšu, un viņu klātbūtnē es varu atļauties domāt skaļi.

dzēsts lietotājs, 11.11.2009. 23:50:14
Komentāra reitings: 4.75

... kam tas vajadzīgs?
būtu labi arī tā pat - draugs priecīgs, viss ok,
kāpēc vēl tie meli jāpiemetina??? lai pakrutotos?

IR labie meli, bet ne jau šitādi

export_ass, 12.11.2009. 06:59:56
Komentāra reitings: 1.889

es saku - pavisam droši dari tā..bet jau draugs tavs uzzinās, ka neaizgāji uz konci nevis viņa dēļ, bet tapēc, ka tas koncis nenotika - пиняй на себя..

es jau būtu vnk aizgājis ciemā bez liekiem komentāriem..

tobis, 12.11.2009. 15:05:07
Komentāra reitings: 5.975

A bet pofig taču, aizej pie drauga un saki : "pasākumu atcēla, uzreiz skrēju pie Tevis".

Kāda starpība vairs apstākļiem, vai nu tu tur esi, vai neesi.

Ķuse, 12.11.2009. 16:12:28
Komentāra reitings: 8.391

Tavā vietā es viņam būtu teikusi: "Pasākumu atcēla, bet tas īstenībā labi, es tāpat uz turieni kaut kā vairs negribēju iet." Bet tā kā Tu par šo lietu prasi pilnīgiem svešiniekiem publiskā vidē, tad es Tev varu ieteikt mīļi palūgt Denisam, lai izdzēš šo tēmu, kamēr draugs to nav uzgājis un apvainojies. Un vēl es Tev iesaku nokaunēties!

kringlita, 13.11.2009. 18:30:39
Komentāra reitings: -5.381

O, aizgāja pa nopietno. :) Dažus centrimetrus nost no manas sajūtas, laikam nemācēju īsti izlikt.

Interesentiem - viss beidzās labi. Mana draudzene, kurai bija sūdīgi, patiesībā vēlējās pabūt viena. :) Un tādēļ aizbraucu pie sava drauga. (tas tas plānotais pasākums)

dzēsts lietotājs, 13.11.2009. 19:22:46
Komentāra reitings: 1.904

...vai arī viņa redzēja šo diskusiju un maigi tevi atšuva.

p.s.
varbūt es maldos, bet manas draudzenes "vēlos būt viena" brīžos tomēr priecājas redzēt kādu, kas gatavs VIENMĒR būt blakus, lai arī cik škrobīgi būtu.... parunāt par problemātisko dzīvi divatā tomēr krutāk

kringlita, 13.11.2009. 20:23:02
Komentāra reitings: -1.015

Nē, viņa šeti neieskatās. Un mēs katru dienu pavadām kopā, tajā vakarā viņai tiešām vajadzēja pabūt vienai. :)
Bet zināmi tādi "vēlos būt viena" brīži, kā aprakstīji. Jā, jājūt savi draugi. :) Man vēl augt.

kampy, 14.11.2009. 13:29:44
Komentāra reitings: -1.868

linda, es vēlos šovakar pabūt viena.. m?

kringlita, 15.11.2009. 08:57:08
Komentāra reitings: 0.472

Tev ir nepametošais Remarks ar puišiem.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


ienāktreģistrēties