Atsauksmes par Sarkasmu

21.06.2009 08:10:20 aizsāka kampy
24 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
xnemiersx, 21.06.2009. 08:51:42
Komentāra reitings: 12.962

priekš tik maz cilvēkiem manuprāt prasījās mazāka teritorija, lai sajūta mājīgāka. viena, varbūt divas (dzīvā un elektronikas) skatuves, mazāk grupu, bet ar rūpīgāku atlasi... bet vispār jau fests foršs, liels paldies organizatoriem :)

kampy, 21.06.2009. 08:54:04
Komentāra reitings: 9.377

muzikālā ziņā: insomnia pēdējais koncerts vien bija pasākuma vērts. mazliet traucēja, ka vienlaikus spēlē gribētas grupas uz steidžiem, bet nebija jau tālu un varēja skraidīt pārmaiņus no vienas uz otru.

kompānija: joprojām vislabākā

laikapstākļi: dienas fantastiskas, bet naktis tādas, ka zobs uz zoba neturas. taču tas nav sarkasms, ja nav pārsalta jēga.

izklaides: sen nebija bijis tik labs futbols. + visos mačos mani "plikie" uzvarēja un zilumi ir tikai pāris. saudzīgi un fantastiski čomi.

festivāla priex: uzvārda pusmāsa sagurusi no rīta pie ugunskura

rezumē: pietrūka tikai visi biedri, kuri šogad neieradās. ehhhhh

hepatits, 21.06.2009. 11:41:08
Komentāra reitings: 9.795

neslikti padancaaju.

un galiigi liidz galam nesaprotu, kas ir panks. likaas, ka zinaaju, bet atkal shaubos.

endo, 21.06.2009. 12:17:36
Komentāra reitings: 10.283

patika man labāk nekā pērn.
alus cena nepatika 0.75ls biku pa sālītu tomēr tam ūdeņainajam
pilzītim.nepatika mazgadīgie panki kuri streļīja alu un cīgas(bet tas liekas
ir neizbēgami katru gadu,katrā festā).
bija runas par krišnaītu ēstuvi,bet tā arī nebija.
patika man futbols.
patika man dubstep.
patika man ugunskuri.
patika man danči.
patika man židrūns vs insomnia.
kopumā - vairāk patika nekā nepatika ;]

liizhj, 21.06.2009. 14:36:38
Komentāra reitings: 3.821

tāpēc bij užavas pa 1,30ls, kurš gāja visnotaļ labi.
pabiju tur tikai pirmo vakaru, un to pašu ne pilnībā, jo tā vietā aizbraucām uz Tūju, nopeldējāmies..
tautas, vismaz sākumā [līdz 22 vakarā] galīgi daudz nebija, jā, bet tas radīja tādu patīkamu atmosfēru, kādu tieši arī gribējās.
patika bjmk skaņotājs, visnotaļ atsaucīgs un foršs. un skaņa arī bija pārsteidzoši laba.
mīnusi - odu milzīīgais daudzums.. un, ja paliktu pa nakti, tad noteikti būtu nosaluši un sasaluši, vakarā jau bija galīgi auksts..

kampy, 21.06.2009. 15:06:23
Komentāra reitings: 8.221

tai salšanai bij viens plusiņš: vismaz no rīta nevajadzēja pamosties no tā, ka teltī esi pārcepies tb "siltumnīcas efekts". var jau normāli satuntulēties, tikai neparedzēju, ka būs tiiiiik auksts.

un par alu runājot- cena būtu pilnīgi normāla un pat izdevīga, ja būtu atļauts ienest kaut ko no malas. nevis kā kaut kādā klubā- vispār neko. no vienas puse- labs gājiens un ierobežoja tautas nodzeršanos, bet no otras puses- veicināja izdomu par kontrabandu.

wtf?, 21.06.2009. 15:09:10
Komentāra reitings: 4.427

Viss zašebis, bet tas mazais steidžs gan bija pilnīgs marazms. Pēdējo uzstāšanos gribējās mazliet skaļāku un kvalitātīvāku. Skatuves uzraksts ''Jauno mūziķuskatuve'' bik dūra sirdī, jo neesam ne 'tīneidzjeri paši, ne ar projekts jaunizcepts.

P.S. vai kāds uz mazā steidža nav atradis adapteri( http://www.harpcenter.com/Merchant2/graphics/00000001/BossAdapterL.jpg )?Laikam,steidzoties uz rīgu, palika tur neizrauts.

endo, 21.06.2009. 17:54:36
Komentāra reitings: 7.711

liizhj ne jau visi ir krīzes neskarti un var atļauties alu pa 1.30ls.
un jā pērn arī laidām uz Tūju pelst zinu ,ka tas ir baisi feini.
"un, ja paliktu pa nakti, tad noteikti būtu nosaluši un sasaluši, vakarā jau bija galīgi auksts.." redz ,ka neviena līķa nebija.
nu ja neskaita pāris apsaldēta kakla traumas.
un nekad nesapratīšu ,kas tas par festu ,ja vakarā jau brauc mājās.
visa festu būtība un skaistums ir socializēšanās naktī pie ugunskuriem ;]

wtf?, 21.06.2009. 18:02:11
Komentāra reitings: 8.845

Ir pienākumi un socializēšanās jāatliek uz citu laiku, protams žēl bija ļoti.

skabarga, 21.06.2009. 19:49:07
Komentāra reitings: 2.815

Viss jau bija labi un lieliski, gan cilvēki (protams, vienmēr ir izņēmumi, ja runā par diedelpunk :D ), gan mūziķi, gan atmosfēra un arī alus nemaz nebij tik slikts.. vienīgi, kaitināja tas, ka pārsvarā bija tā, ka uz abām skatuvēm vienlaicīgi uzstājās mūziķi, kurus patiešām gribējās redzēt, un papriecēt ausis ar labu mūziku!
Un apsveicu Insomnia ar lielisku pēdējo koncertu, kā saka, we want more! :D

liizhj, 21.06.2009. 19:58:44
Komentāra reitings: 5.35

endo, nu ja, var jau gribēt palikt cik ļoti vien iespējams, zinam tak visus tos socializēšanās procesus.. bet ja nākamajā dienā ir darbs, tad nākas vien doties mājās pa nakti, ņemot vērā lielo ceļa gabalu. diemžēl.

wtf?, 21.06.2009. 20:24:41
Komentāra reitings: 9.425

Laba daudz nevajag!;D Kaut kas beidzas, lai kaut kam citam ļautu sākties.

minkucs, 21.06.2009. 21:44:38
Komentāra reitings: 2.48

Es par laimi neizjutu NEVIENU diedelētāju, vispār man likās, ka bija visai maz mazgadīgo, kas priecēja, oi kā priecēja (salīdzonot piem. ar KVP).
Grupas tiešām bija izvēlētas labas, cenas arī bija oki.
vienīgais mīnuss pasākumam - desas telts, kas vnk NOGALINĀJA pusi sestdienas..
kopumā - pozitīvi :))

dzēsts lietotājs, 21.06.2009. 22:27:49
Komentāra reitings: 6.213

Vairāk fotogrāfiju un plašāks ieskats no easyget.lv puses: http://easyget.lv/muzika/read/13989

playbass, 22.06.2009. 00:02:35
Komentāra reitings: 6.234

tagad skatoties bildes un lasot viedokļus paliek žēl ka neaizbraucu, bet nu nebij ari finanses. kopsumā žēl :(

kampy, 22.06.2009. 06:31:15
Komentāra reitings: 1.124

dīvaini.. alise pietrūka.. sarkanā/brūnā pietrūka.. līga, keder, agnesainais,avīts aaaa un visi visi brīžiem pietrūka... PAT sandi vienbrīd atcerējos, bet.. dima nepietrūka un viņa džemperis arī ne vella nesildīja..

dzēsts lietotājs, 22.06.2009. 10:16:48
Komentāra reitings: 11.172

neslikti gāja neņemot vērā vienu lūzuma brīdi, kad vēlējos tīties prom, bet cik labi, ka to nedarīju, jo ugunskura padarīšana un futbols uzlaboja omu gan un viens maz aliņš :)

patika, ka dalīja enerdžī drinkus.
bet kur tik dārgas sarkasma piespraudes?
tas bija sarkasms 1.50 o.O

un vēl priecē tas, ka man vienai stopējot gāja labi..... vnk izcili stopējās.hahahā!

starpcitu līgo līgo! ;)

theivis, 22.06.2009. 12:30:59
Komentāra reitings: 11.282

Nepatīkami pārsteidza tas, ka nopērkot porciju ar kartupeļiem frī pa vienu latu, uzbēra vien- nepārspīlēšu!- vien saujiņu ar sausiem kartupelīšiem. Neloģiska cenu politika mūsu dižķibeles apstākļos! :D Tādā ziņā visi fonīši un zvēri ieliek, jo viņos vismaz var normāli paēst!
Ā un vēl nepatika tas, ka nekur īpaši netika pieminēts alco ienešanas liegums pasākuma teritorijā! Tad arī izpaliek dusmas uz fonīti kur ienest var vien 2L, jo pēc Sarkasma tas liekās daudz!

endo, 22.06.2009. 13:01:13
Komentāra reitings: -1.989

vai tad uz festu ir jābrauc ēst un dzert?

bezliesmas.uguns, 22.06.2009. 13:35:54
Komentāra reitings: 9.274

esot tur divas dienas un divas naktis ēst jau sagribas.
bet problēmu ar dārgajām cenām ir viegli atrisināt. mums bija līdzi panna un pašas uzcepām uz uguns kura omleti, piegriezām klāt tomātus un bija viss kārtībā.

nepatika tas kas jau iepriekš tika minēts par skatuvēm.

aukstums salīdzinājumā ar KVP manuprāt bija daudz mazāks, vismaz izturēt varēja. kopumā pasākums patika (:

lieliskais kārlis, 22.06.2009. 15:36:49
Komentāra reitings: 5.847

Tas viss, endo piederas pie lietas, manuprāt. No grupām nepadzersies un nepaēdīsi vai no cilvēkiem, ka sapkārt, vai no saules, vai debesīm, vai ...

Skatoties bildes un lasot komentārus, nez, festivāls kā festivāls - jautrība sita augstu vilni, labs laiks, labi cilvēki apkārt, forša mūzika. Nu, būs vēl tādi. Žēl, protams, bet uz visu jau arī paspēt nevar, un man pašam arī bija labs pasākums pēc izlaiduma.

Tiekamies jau 3. jūlijā FonoFestā :)

wtf?, 22.06.2009. 18:42:42
Komentāra reitings: -0.756

''TĀDI'' nebūs gan- vismaz man ne. Man šis bija īpaš.

puslaiks, 22.06.2009. 18:46:55
Komentāra reitings: 7.797

Nepatika man tikai tas aukstums uz kādu stundu,jo ap aukstāko laiku pats nemanāmi biju kļuvis silts :) nepatika vēl divi garmelnmataini "džeki" ,kuri, man dzerot brokastu aļāku, nosēdās blakus, kaut ko it kā vienbrīd iesaistījās diskusijās,bet tad nogulās uz galda un sāka bučoties. Labi,ka brokastu aļāks manī bija pamodinājis iepriekšējās nakts siltumu,tāpēc man nebija tik švaki ap dūšu. Nezinu,kā man čomam,kurš bija skaidrā prātā.
un patika,ka bija užavnieks,jo tas pillzenes bij pilnīgs sarkasms. un patika ghetto zloba un logo kā uzstājās. Tikai Logo,manuprāt, vajadzēja likt uz mazliet vēlākiem laikiem, respektīvi, uz vakara pusi

kampy, 24.06.2009. 15:37:05
Komentāra reitings: 6.807

runājot par alu.. man vienīgajai likās, ka to pilzenieku viņi lēja non stop smagi haltūrējot, tb, līdz pilnam tur bij tālu? vēl bonusā pārdodot grupām paredzēto žetonalu. es teiktu, ka bik žuļiki.


Reklāma
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties