ieteikums !

05.03.2009 09:46:59 aizsāka mcx
26 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
mcx, 05.03.2009. 09:48:01
Komentāra reitings: 8.156

visi piedāvā piedalīties grupās..

bet kapēc gan paši hc.lv darboņi nevarētu izveidot savu vokāli-instrumentālo kolektīvu ??
ja kāds piesakās man iedot portatīvo, tad piesakos būt par to, kurš tur strannās skaņas taisa :)

save_ass, 06.03.2009. 07:04:48
Komentāra reitings: 6.201

HārdKoris jātaisa!
Ar to divskani o, ne patskani!

_intuiicij_, 06.03.2009. 07:41:22
Komentāra reitings: -12.121

Gadu neesmu dziedājusi, bet pirms tam visu mūžu biju pirmais soprāns ;D
bet es gribētu kādu oriģinālu nosaukumu grupai ,
piemēram, Čaklās bitītes, bīstamie kolhoznieki, mazie cālēni or smth like that ;D

dzēsts lietotājs, 06.03.2009. 08:14:02
Komentāra reitings: -7.562

Jauniešu kultūras portāla mūzika, kāds vēl hārdkōrs.

save_ass, 06.03.2009. 08:18:57
Komentāra reitings: 5.373

hārdkōru neviens nepieminēja...

mcx, 06.03.2009. 08:59:30
Komentāra reitings: 4.611

nu kā..stils būs 'bļāvējkviecēj a-capella' a pati grupa sauksies 'dullais dauka malku skalda' :)

kefirs, 06.03.2009. 09:27:35
Komentāra reitings: -6.47

khe jaunieshu portalakoris.

esot, 06.03.2009. 12:50:27
Komentāra reitings: 5.589

man bija šajā sakarā nesen doma oganizēt tādu "hard choir"?
doma likās ļoti orģinālā, bet izrādas skandināvijā protams kautkas tāds jau sen ir.:]

Vizualizējiet ~20 cilvēkus, kas groulo, cora, metāla, grainda pārstāvji, protams, to visu vajadzētu loģiski sakompozicionēt, lai ir kautkas vairāk par putru. Bet skats būtu baiss:)

nekurīte, 06.03.2009. 18:19:42
Komentāra reitings: 7.333

iedomājos to skaņu. kā iesildīšanos pirmajam gadam jāpaņem kāds jau esošs kora gabals... jānokoverē vēl smagāks, tad pa balsīm - spiedzēji, ķērcēji, rēcēji un vēl kāds balss veids... kā nu tur ir...
pa skatu jau nekas slikts nebūtu - visiem koristiem skaisti brutāli kostīmiņi... Bet skaņa būtu spēks, piedzītu sirmumu pat plikpaurim.
un tad un tad un tad..
Aidā uz Dziesmu svētkiem, kā es jums saku! gan jau vēl var paspēt.
varbūt vienkārši uzreiz taisīt revolūciju, un uzrīkot cietokoru dziesmu festu? tāds gan skandināviem nebūs... aizsapņojos. (:

mcx, 06.03.2009. 21:31:11
Komentāra reitings: 2.048

nekuriite - tev vajag saukties par iekuriiti :D :D :D

nekaadi dziesmusveetki nespiid, jo nav reaali uztaisiit to, kas ir pilniigs sviests..sadalja neejeedziibas, kaa nekaa...

ruu, 06.03.2009. 22:13:29
Komentāra reitings: 0.028

Tā ideja par kori man patīk un šķiet pavisam reāla!

esot, 07.03.2009. 01:44:44
Komentāra reitings: 8.203

Atvainojos par netopiku, bet, dārgais hc.lv, par ko "fiksēts pārkāpums"?

Par hard coir, ja man pievienotos mūzikā zinošāki cilvēki, kas to varētu vadīt, tiešām vēlētos realizēt, nomedženēt šo ideju. šajā lietā ļoti iedvesmojošs bija Lietuvā notiekošs, nepateikšu gan, kas par pasākumu, bet milzīgs panku koris dziedāja God save the queen.:] nevaru atrast tagad youtuubee.
mcx. nerunā tik droši par lietām, kuru nav, vai nav zināmas. taa lai paliek reliģiju privilēģija.

ompā_lompā, 07.03.2009. 09:42:14
Komentāra reitings: -3.151

Atvainojos par netopiku, bet meilā ir norādīts pārkāpuma iemesls, un šaubos vai tas ir kora organizēšana!

ruu, 08.03.2009. 16:42:07
Komentāra reitings: 4.059

esot, šo to par kora dziedāšanu, vadīšanu, utt. zinu, tākā es labrāt līdzdarbotos, ja būtu doma šo ideju realizēt dzīvē!

kefirs, 08.03.2009. 18:03:03
Komentāra reitings: -5.847

tas nu gan kuutu kkas :) visi latvijas koru dizhgari nobaaleetu smagaa kora priekshaa

akvīnas toms, 09.03.2009. 16:12:42
Komentāra reitings: -7.339

Eu, nu ideja ir ģeniāla. Būdams aktīvs mūzikas spēlētājs, komponētājs utt, labprāt piedalītos!!!
Ak jā... varat uzskatīt, ka jums jau viens muzikāls ģēnijs ir - es :D Pavisam vienkārši... man ir nepārprotami izcils un muzicēšanai atbilstošs uzvārds - Bahs... Emm, es varētu pieņemt pseidonīmu "Hardcore Bahs" :D

dzēsts lietotājs, 09.03.2009. 16:34:43
Komentāra reitings: 4.32

manuprāt, šīs 'ģeniālās' idejas iznākums varētu būt kkas izcili neklausāms. nekas pret skrīmō vai hārdkōru man persōnīgi nav, bet nevajag iedomāties, ka spēja izķērkt plaušu pa puspilsētu, liecina par jebkādu muzikālu talantu. tomēr jābūt kcik muzikāli izglītotiem tiem cilvēkiem, lai varētu sākt domāt par šādas idejas īstenošanu

akvīnas toms, 09.03.2009. 17:12:09
Komentāra reitings: 4.048

C'mon. Hc.lv ir plašs lietotāju pulks. Domāju no šejieniešiem savāktu normālu baru muzikāli izglītotu un aktīvu cilvēku, kas labprāt iesaistītos. Pat visiem nevajag būt ar muzikālo izglītību. Iedod ģitāristam notis/tabus - viņš nospēlēs. Vajag tikai dažus "vadoņus", kas visu mācēs labi sakombinēt.
Lūk, piemērs pagrīdes idejām, kas pārvēršas par kaut ko tiešām grandiozu. http://www.youtube.com/watch?v=9LiA3aQV8D4&feature=channel
Ak jā, mani var redzēt tur tajā stūrī ar kontrabasu rokās. Mūsu diriģents - viens cilvēks spēja izdarīt tik nenormāli daudz...

dzēsts lietotājs, 09.03.2009. 17:30:33
Komentāra reitings: 6

es vairāk par dziedāšanu runāju. un piedod, bet neko grandiozu tajā videō nedzirdēju (bungas vispār bija garām), bet par to neiet runa pat.
gribu pateikt to, ka ar apņemšanos vien nepietiek, lai iznākums būtu labs

var jau būt, ka esmu pārāk pesimistiska

akvīnas toms, 09.03.2009. 17:35:03
Komentāra reitings: -0.973

Protams, runāt ir viena lieta, bet to visu noorganizēt - pavisam kas cits.
Man gan šķiet, ka tajā video bija garām tas, ka tas bija uzņemts ar parastu digitālo fotokameru, līdz ar to skaņa bija izkropļota utt... Ak jā, tas bija mēģinājums. Ja tajā viss skanētu tā, kā jāskan koncertā, tad mēģinājumam nemaz nebūtu iemesla notikt. Beigās gan tas viss bija kaut kas tiešām neatkārtojams. Nu to video es tikai iedevu kā piemēru, jo šī visa projekta organizētāji bija tikai un vienīgi jaunieši.

ruu, 09.03.2009. 19:00:29
Komentāra reitings: 7.563

Tur jau tā lieta, ka ja ir koris, tad koris dzied, nevis ķērc un bojā balss saites. Nezin vai, ja ir hc koris, ir jāķerc, manuprāt nē, vajadzīgās skaņas efektu var panākt arī ar citādiem paņēmieniem. taču var izpildīt ko tādu, ko kori parasti nemēdz izpildīt, taču saglabājot kora būtību.

kefirs, 09.03.2009. 21:02:09
Komentāra reitings: -6.553

khe zhaubos vai kjerkshana buutu klasifivceejama kaa bals saishu bojaashana xD

un manupraat apnjemshanaas ir pats svariigaakais kompoets lain kko panaaktu - ja jau tev ir apnjemshanaas taisiit haard-kori - panjem pabeidz muzikas skolu, koledzhu apgusti kompoziiciju un mochi- nieka kaadi 8 gadi kursos un izgliitoshanaas darbos.. minimalajaa variantaa 4 gadi - tas tev nelekas taa verts- nu tad ta nav ne-kaa-da Suu** apnjemshanaas bet gan mazaas princesiites kapriize par tulliit un uzreiz- lietas taa vienkarshi nenotiek.visa pamataa ir darbS!!un lai dariitu darbu ento gadu garumaa vajag vienu vieniigu nolaadeetu APNJEMSHANOS to darit

dzēsts lietotājs, 09.03.2009. 22:22:55
Komentāra reitings: 0.351

gandrīz vai prezidenta runa. tāda smieklīga, bet tomēr

rxx, 10.03.2009. 12:11:25
Komentāra reitings: 8.288

Man šķiet, ka cilvēkam, kurš ir ieguvis muzikālo izglītību, īpaši jau kompozīcijā, diez vai būs interese nodarboties ar četru akordu ložmetējmūziku, kur vokāla augstākā pilotāža ir ķērkšana un ūdens pūšana skatītājos.

Arī tas, protams, ir jāmāk, bet tās ir bišķi dažādas kategorijas.

mcx, 10.03.2009. 12:25:16
Komentāra reitings: -6.002

kefīrs - bez darba nebūs nekā..tas ir fakts..

bet nu aizdegties ar šitādu muļķību, ko pamuļķais mcx [tobiš es] iepostēju..nu mān :D :D :D :D

dzēsts lietotājs, 06.07.2009. 15:21:46
Komentāra reitings: -4.339

Akvīnas Tom, patiesībā man gabals labs šķita un bungas bija vietā, viss labi, tā tik turēt.
Parasti jau tā ir, kad skatītājs no malas klausās, viņam šis, tas nepatīk un viņš uzreiz domā, ka tas ir nepareizi.
By the way, manuprāt, doma par hc.lv kori/grupu ir ģeniāla!


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hallo, ek wou jou prys ken.

RobertSax

Zdravo, htio sam znati vašu cijenu.

Robertunsab

Анкеты девушек равным образом юношей онлайн, в течение телеграм канале @wanowes

Antoniagloro


ienāktreģistrēties