Gribēju pajautāt par ebay.com.

12.11.2008 21:54:01 aizsāka esnuiešu
10 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
esnuiešu, 12.11.2008. 21:54:54
Komentāra reitings: 6.432

Domu kas tas ir es zinu, bet kā tieši lai es pasūtu preces, es īsti nesaprotu, tur tās stundas un minūtes, un nu jaa, butu jauki ja kāds kko paskaidrotu tuvāk. Un vai vsp tas ir droši ?

rxx, 12.11.2008. 22:22:36
Komentāra reitings: 8.293

Ja pie preces nav atzīme Buy Now vai Sofot Kaufen, tas nozīmē, ka tā ir izsole. Izsole loģiski ka iet līdz kaut kādam brīdim. Tās minūtes un stundas attiecīgi apzīmē atlikušo laiku.

Nu par drošību nezinu, man ftu ftu ftu viss ir pienācis, turklāt tādā stāvoklī, kādā gaidīts, esmu sūtījis DVD un grāmatu no Lielbitānijas, haubenlifterus pirmajam golfiņam no vācijas un visādu lēto elektroniku no Hongkongas. Katrā ziņā normāls pārdevējs ar normālu retingu tevi nečakarēs, vienīgi prece var pazust pateicoties pastam, bet tur ne pārdevējs, ne ebay nav vainīgi. Vajag palasīt konkrētā pērdevēja feedback un tad jau rodas kaut kāds priekšstats.

Ja sūti no Vācijas, ir vērts izmantot http://Lbss.lv pakalpojumus, sanāk diezgan ietaupīt.

deni2s, 12.11.2008. 22:48:46
Komentāra reitings: 5.789

Pačeko šo forumu par e-bay: http://ebay.onkulis.com/

syzix, 13.11.2008. 21:06:06
Komentāra reitings: 3.043

Regjistree savu bankas karti paypal.com un tik peerc eBayaa visu ko sirds kaaro...

hiza, 20.11.2008. 20:44:13
Komentāra reitings: 4.524

kas notiek, ja es pasūtu e-bay.com flīģeli, nē tiešām es gribu tadu iegādāties un tur viņi ir lētāki nekā Rīgā...

deni2s, 20.11.2008. 21:07:49
Komentāra reitings: 3.043

a kam tad tādam būtu jānotiek? viss notiek kā parasti...

rxx, 20.11.2008. 22:17:33
Komentāra reitings: 4.731

Tieši tā. Visticamāk piegāde uz Latviju netiek piedāvāta. Un ja tiek, tad tev to nāksies apmaksāt.

pipa, 25.11.2008. 08:00:19
Komentāra reitings: 0.413

To syzix nau tik vienkarši piereģistre karete un perc.tad tas nebutu droši
To esnuiešu
1. japiereģistrejas Ebay.jauztaisa savu profilu
2. lai maksat par precem japiereģistrejas PayPal.com, tur ir jareģistre savu kredit karti (visa electron, mater card,vai AMEX,parastu Visa viņi neņem)Paypal ir starpautiska maksašanas sistēma
3.kad pieregistreies visur jazvana uz savu banu. Jo lai aktivizet karti vajag 4ciparu kaodu. To nosuta Paypal uz tavu vardu.
Banka tev vis pastastis
4.to 4 ciparu kodu jaieregistre paypalā tur bus noradits.
5.perc visu ko gribi ko pegada uz Latviju!!!
pa visiem 4iem gadiem ko es tur pirku bija tikai 1 reizi kad prece atnaca salauzta, un tas ir pasta deļ. a un vel ja suti uz lielu summu Ne no ES , tad var but bus jaamaksa Muitas nodokli un PVN. man ta gadijas :)
Ta ka veiksmigi ;)

rxx, 25.11.2008. 13:00:00
Komentāra reitings: 1.817

2. Nepareizi, jābūt tā - visa der, visa electron neder.
3. Arī nepareizi, nekur nav jāzvana, četri cipari ir atrodami maksājuma paskaidrojumā, ko veic pie paypal reģistrācijas, apmēram pusotrs amerikāņu dolārs, kas pēc tam ir paypal konta atlikumā. To, loģiski, var aplūkot internetbankā.
5. Un atceries, ka vienmēr pastāv iespēja pārdevējam vēstulē izčīkstēt piegādi uz Latviju, īpaši jau no Lielbrtānijas. Ja sūti no Vācijas, bieži ir izdevīgi to darīt izmantojot http://LBSS.de pakalpojumus.

clichey, 25.11.2008. 13:46:58
Komentāra reitings: 0.76

A kāds no jums arī drēbes no turienes ir pasūtījis? ... Kādas atsauksmes?


Reklāma
Padalies priekā
Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab

Анкеты девчат равным образом молодых людей он-лайн, в телеграм канале @wanowes

Antoniagloro


ienāktreģistrēties