Praids, geji, lesbietes un neiecietība

19.07.2006 11:21:34 aizsāka deni2s
150 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
deni2s, 19.07.2006. 11:33:20
Komentāra reitings: 8.193

Pēdējā laikā sakarā ar Praidu visur internetā var palasīt dažādus komentārus. Vismazāk, kā vienmēr, pārsteidza alternative.lv apmeklētāji ar savu izcilo neiecietību pret gejiem un praidu. (http://alternative.lv/forums.php?sub=5376) Pēdējā laikā jau aizvien biežāk gribas novēlēt alternative.lv ilgu mūžu - nenod Dievs, vēl aizvērsies un visi apbrīnojamie alternative.lv apmeklētēji uz šejieni izdomās pārvākties :D

Galvenais arguments pret minoritātēm: "Ko viņi izlec ar savu praidu? Lai ņemās klusi savās guļamistabās un netraucē citus." Te nu paskaidrošu, ka ar praidu viņi vēlas pievērst uzmanību viņu diskriminācijai. Viņi, atšķirībā no citiem nevar skūpstīties uz ielas, nevar adoptēt bērnus utt. Nerunājot par to, ka saģērbties mazliet "gejiskāk". (Pat es vēl ar to neesmu samierinājies, bet nu cenšos mainīt savus aizspriedumus.)

Un tāpēc kliegt, ka "ko viņi te zīmējas ar savu seksualitāti" ir tāpat, kā faraonu laikos teikt - "ko tie vergi bļaustās par brīvību? Lai tak domā savās galviņās, bet skaļi nebļaustās, jo viņu darba ražīgums piramīdu celšanā krītas!"

Ko citi par to domā?

dzēsts lietotājs, 19.07.2006. 11:36:23
Komentāra reitings: 5.618

Eu, tikai lūdzu nevajag to tematu arī šeit! Visiem skaidrs, ka pastāv 2 ļoti dažādi, taču argumentēti viedokļi, kuri jau simtiem reižu malti... Vaita vajag arī šeit?

Atļaušos tikai piebilst, ka neiecietība patiešām nav brālis, taču tā piemīt gan praida atbalstītājiem, gan noliedzējiem!

deni2s, 19.07.2006. 12:05:00
Komentāra reitings: 0.226

Ok, tas gājiens var izsaukt pretreakciju un kā mēs diskutējām ar Žopelnieku - saasināt situāciju. Bet nu varam tak vienu dienu gadā paciesties visi ļaut arī minoritātēm izpausties.

Bet vispār baigi palīdzētu mūsu sabiedrībai, ja rādītu pa TV "Queer Eye for the Straight Guy" :)

jānis, 19.07.2006. 13:34:14
Komentāra reitings: -1.255

Njā šitis viss ir pārāk saasināti!! Bet nu man viņi netraucē, lai jau iet gājienā, man nav aizspriedumu.

dzēsts lietotājs, 19.07.2006. 17:36:56
Komentāra reitings: -21.54

Iecietibu ? NEE pidArasu gajienam ! Sie Suda pidArasi un lezbes splauj virsuu visai musu sabiedribai. Ko vel lai tie dranki uz ielas skupstisies vai viens otru panems pakalaa kaut kur centra vai pie skolas ? TAS IR NORMALI A ?
Pidarasu diskriminacija ? kada te vel diskriminacija vini mums jau tulit visiem kaps uz galvas. Tad jau tulit pirmklasniekiem skola macis ka puisis dr*z puisi tas ir normali.
Adoptet bernus pidarasiem kur tas dzirdets? Tad jau pedofiliem arii vajag atlaut izvarot bernus tas tac arii tad bus normali (ka neka dazadiba) un ka ar nekrofiliem kas nem prieksa cilveku likus vai zoofiliem. Mes tac esam moderna sabiedriba suds ar to bernu vai miruso cilveku cienu pret viniem vai pret nezeligu attieksmi pret dzivniekiem un vispar uzplauj virsu visai ticibai Ja ?

PS visiem pidaru atbalstitajiem !!! ka butu tad piem ja tevi piem tualete vai tramvaja tev saks kniebt dibenaa kads pedins a? vai vel labak kads pedins milzis panems prieksaa a ?Vai kadu tavu gimenes loceki panems prieksa kads pedins vai lezbe ar vibratoru? Kada tad bus tava nostaja. Atbildi vari paturet pie sevis.
JA MANS VIEDOKLIS TIKS IZDZESTS TAD TE IR CENZURA ! UN SEIT NAV TIESIBU IZPAUST BRIVU VIEDOKLI ! UN TIEK ATBALSTITS GEJU UN LEZBJU GAJIENS
Pride 2006”. Krievijā "Pride" tika aizliegts, un mēs ticam, ka arī mūsu valsts un galvaspilsētas vadībā ir daudz sakarīgu un domājošu cilvēku. Cilvēku, kuriem interesē Latvijas sabiedrības nākotne un kuri izprot, ka brīvība nenozīmē visatļautību.
http://www.nopride.lv/images/antipedy%20logo%20RGB.jpg

dzēsts lietotājs, 19.07.2006. 18:41:23
Komentāra reitings: 1.381

tur slēpjas biznešiņš. ! un tas nepatīk. !

kapēc tad cietumnieki nevar taisīt kko tamlīdzigu ? ! ;) !

jānis, 19.07.2006. 18:43:57
Komentāra reitings: 5.764

Oho pcnijza tu gan esi daudz par šito domājis, bet kāds sakars tekstam: "butu tad piem ja tevi piem tualete vai tramvaja tev saks kniebt dibenaa kads pedins a?" es domāju, ka tā nenotiek :D tad jau to arī varētu no cilvēka sagaidt kas nav gejs! tu mazliet ar šo lietu brauc auzās!

Un ar savu teikumu: "Ko vel lai tie dranki uz ielas skupstisies vai viens otru panems pakalaa kaut kur centra vai pie skolas ?" tu arī brauc galīgi garām, jo stipri apšaubu ka tagad geji ies un pie skolām ņemies kā traki:D pie tam šo pašu lietu arī va sagaidīt no cilvēkiem kas nav geji, tjipa ja vīrietis ar seivieti nodarboajs pie skolas ar seksu tas būs tad normāli? bet ja geji to dara tad tas nebūs normāli?
Šeit tikai pierādās tas ka tev ir šaurs domāšanas līmenis nu tjipa ieteiktu apsvērt arī citas idejas un citu domas, nevienmēr viss ir balts vai melns!!
Vai pret afroamerikāņiem tu arī tik slikti izteiksies? (Es jau zinutavas domas par ēbrejiem un čigāniem:DDDD)

neluuri, 19.07.2006. 19:00:42
Komentāra reitings: 1.012

man jau nav nekas pret vinjiem..lai dziivo...tik man taa doma par beernu adopteeshanu gan netiik..iik..ja man senjchi buutu 2 geji...tas gan buutu..nu taa...:D..un nu jaa...pcnijza bik paarspiilee...nu vai ljoti..:D..

deni2s, 19.07.2006. 20:51:47
Komentāra reitings: 2.301

pcnijza, jā, tu drīksti skūpstīties, a viņi nē? Skolās tiešām vajadzētu agrāk par seksuālām minoritātēm runāt, lai bērni iegūst informāciju sākotnēji no objektīva avota.

Pret pedofīliem un nekrofīliem utt. ir pretenzijas, jo viņi ar to nodarbojas bez otras puses piekrišanas. Un ar bērnu adoptēšanu es neredzu nekādas paralēles. Un cik zinu, tad bērnu namu bērnus nav iespējams adoptēt bez bērnu piekrišanas. (Es tik nez, no cik gadiem vajag to piekrišanu.)

A tev nav vienalga, vai tev kniebj dibenā tramvajā pediņš vai kaimiņu "taisnais" Jānis vai tante Maša vai gruzīns Ahmeds vai afroamerikānis Čārlzs? Man būtu pilnīgi vienalga.

Spriežot pēc tā, ka tu viņus bez pamatojuma par draņķiem sauc, vai nu tu nepazīsti nevienu no viņiem vai arī tev ir gadījies kāds aplauziens (šajā momentā es varu vienīgi iedomāties bieži filmās apspēlētu situāciju, kur tu iepazīsties bārā ar seksīgu meiteni, kura vakara tālākajā gaitā izrādās par vīrieti :D). Piedod, vecīt :D Jūtu tev līdzi! No visas sirds! Kā redzi, citiem arī tā ir atgadījies, tā ka nebēdā, būs jau labi!

jānis, 20.07.2006. 07:33:00
Komentāra reitings: 1.902

Es domāju, ka pcnijzam ir vnk senči šo ieaudzinājuši, vai kā.. nu es nez, vismaz man tā liekas!
Viņš pārāk saasināti reaģēja uz šo sadaļu- metās virsū izteikt tik šausmīgi savas domas!

skakri, 20.07.2006. 11:33:38
Komentāra reitings: 18.372

pilnīgi vienalga. es tikai gaidu pasaules galu. :)

dzēsts lietotājs, 20.07.2006. 12:06:30
Komentāra reitings: 2.836

neviens man neieskaidros,ka tie ir normāli cilvēki.viņi ir slimi un ar to vēl lepojas.tas viss homoseksuālisms ir pretdabisks.
ikdienā jau man netraucē ne geji,ne lezbes.bet man ir žēl to bērnu,kurus viņi adoptē.
un pa to gājienu nezinu.man netraucē.lai jau viņi cīnās par savām tiesībām.man vienalga

dzēsts lietotājs, 20.07.2006. 13:11:01
Komentāra reitings: -5.568

Žēl, ka otru viedoli aizstāv tikai pcnijza un agony_
Daudzi var patiešām labi pamatot kāpēc ir PRET praidu, nevis bezjēdzīgi bļaustīties kā pcnijza... Labprāt uzklausītu arī otru viedokli, jo izskatās, ka pagaidām šeit dominē praida atbalstītāji. Pats esmu PRET, bet diemžēl tā smuki nemāku uzrakstīt savu viedokli (nav dzejnieka talants)

dzēsts lietotājs, 20.07.2006. 13:16:16
Komentāra reitings: -0.298

es neko negribu sadzejot un arī necenšos.pasaku,ko gribu un kā māku.vienk nevaru saprast,ka tiešām lielākā daļa te ir tādi pozitīvi pret tiem slimniekiem.

jānis, 20.07.2006. 13:17:53
Komentāra reitings: 0.245

Emm atbalstītāji? es jau nesaku davai gājiens ir super un uz priekšu, un arī nesaku ka nevajag atļaut gājienu- man vnk ir pilnīgi vienalga :DDD nu tāpat kā SkaKri! :DDD

deni2s, 20.07.2006. 13:19:38
Komentāra reitings: 2.014

agony_, par to, ka viņi ir slimi nevar tev piekrist - homoseksuālisms nav slimība (http://www.pride.lv/raksts30.html). Par pretdabiskumu arī varētu vēl pastrīdēties. A kāpēc tev žēl bērnu? Āfrikā dzimušo bērnu tev nav žēl? Varbūt tad Āfrikā arī aizliegt ar seksu nodarboties?

dzēsts lietotājs, 20.07.2006. 13:27:00
Komentāra reitings: -0.287

kāpēc uzreiz tā? man to bērnu žēl,jo viņi uzaug slimā nepareizā vidē ar diviem tētiem vai 2ām mammām.
es tāpat uzskatu,ka tā ir kkāda sērga,jo normāli cilvēki ir kopā ar pretējā dzimuma pārstāvi.

deni2s, 20.07.2006. 13:30:51
Komentāra reitings: 0.638

Viņi laikam domā pretēji - ka normāli cilvēki ir kopā ar sava dzimuma pārstāvi :D. Starp citu kkur lasīju rakstu par šādi adoptētu bērnu (gan Dānijā) - normāls bērns bija, nekādas vainas :)

dzēsts lietotājs, 20.07.2006. 13:35:55
Komentāra reitings: -4.957

ir jau viņi tādi visai jokaini,bet nav arī tagd vērts strīdēties.nez kapēc lezbes man ne visai traucē,bet tos gejus gribētos apšaut

dzēsts lietotājs, 20.07.2006. 13:38:56
Komentāra reitings: 2.638

katra brīva izvēla kādam viņam būt, bet nepatīk tā izrādīšanās, nepatīk , ka tuvojas vēlēšanas un deputāti plūc balsis ar šādiem veidiem!

deni2s, 20.07.2006. 13:40:00
Komentāra reitings: 0.285

Man patiesībā neviens no viņiem netraucē :D

dzēsts lietotājs, 20.07.2006. 13:42:40
Komentāra reitings: -4.604

tev laikam vis vienalga.nevar tak būt,ka tik labdabīgs tu :D

dzēsts lietotājs, 20.07.2006. 14:02:48
Komentāra reitings: 3.55

man gan nebuutu iebildumu pret to ka man buutu homoseksuaali vecaaki..

dzēsts lietotājs, 20.07.2006. 14:09:28
Komentāra reitings: 5.031

tu jau būtu pieradusi un domātu,ka tā ir pareizi un normāli.tikai grūti būtu saprast kurš ir mamma,kurš tētis.
manas domas pret homoseksuāliem cilvēkiem arī būtu savādākas,ja mani vecāki tādi būtu.

jānis, 20.07.2006. 14:56:20
Komentāra reitings: 3.857

Nav domu kurš tētis kurš mamma, vai nu ir divas mammas vai divi tēti! ;) pierodi pie tā agony - tā tas ir, kāpēc tu nevari to pieņemt?

dzēsts lietotājs, 20.07.2006. 15:03:30
Komentāra reitings: -5.953

artemij, tas NAV normāli! Un tas arī nav jāpieņem kā pats par sevi saprotams...

rxx, 20.07.2006. 15:05:28
Komentāra reitings: 11.802

Es nezinu, vai vajadzētu ļaut adoptēt bērnus, jo tā tomēr ir baigi nopietna lieta, un nevar zināt, kādu ietekmi tas atstās uz bērnu.

BET

Geji man netraucē, un lezbietes es tā uzreiz nemaz nemāku atšķirt no citām sievietēm... :D

Uzskatu, ka ir jāļauj šiem cilvēkiem doties gājienā! Viņiem tādas tiesības ir dotas jau Satversmē, un citās civilizētās valstīs šadi gājieni notiek. Nav pamata to aizliegt. Visi pretargumenti pārsvarā balstās uz subjektīvām domām, ka homoseksuāļi ir slimi un bojā sabiedrību... Teikt tā var, bet nopietni tas nav.

Man liekas, ka mums ir arī liekālas problēmas, ar ko cīnīties...

Mūsu sabiedrību vairāk grauj tas, ka mans Āgenskalns (un arī citi rajoni) vakaros kritiski pārpildās ar visu vecumu urlām, ka mums ir tādi kaimiņu tautības cilvēki, kas visu mūzu ir nodzīvojuši Latvijā, bet latviešu valodu nav iemācījušies, ka uz katra stūra ir pa spēļu zālei un ka likums, par šo spēļu zāļu slēgšanu, ar lielas naudas palīdzību tika nobloķēts, ka lielākā daļa provinces ir orientēta uz nodzeršanos, nevis darbu (pats nesen runāju ar vienu clvēku, darba devēju, kurš teica, ka darbs ir, bet cilvēku nav), ka laukos ir daudz ģimeņu ar 5 vai varāk bērniem, kam nav ko ēst, ka ir ļoti daudz cilvēku, kas negrib mācīties vidusskolā, bet iet uz profenēm, ka liels daudzums noziedzinieku saņem nosacītus sodus, ka prezidentei ir bijis jāatmet atpakaļ daudz likumu, ka ir daudz cilvēku, kas nezin Lāčplēša dienas nozīmi, ka ir cilvēki, kas nezin, kurā datumā proklamēta Latvijas Republika, ka pavasaros puse Latvijas tiek nodedzināta...

Vai dažas stundas gādā, kurās mēs atļausim seksuālajām minoritātēm doties gājienā pā Rīgas ielām mums nodarīs kādu ļaunumu?

jānis, 20.07.2006. 19:31:34
Komentāra reitings: 4.675

Žop es uzskatu, ka tas ir normāli (labi es nespriežu par to vai ļaut vai nē adoptēt bērnus, lai par to spriež ārsti, psihiatri u.c. atbildīgie cilvēki par to) bet kāda vaina gejiem? Tādi paši cilvēki! Man ir vienalga kāds ir šis cilvēks savā orientācijā!

deni2s, 20.07.2006. 20:48:15
Komentāra reitings: 5.135

Baigi patīkami redzēt, ka te veidojas normāla diskusija, kur cilvēki māk pamatot savu viedokli un ciena un uzklausa arī pretējus viedokļus.

dzēsts lietotājs, 20.07.2006. 20:55:37
Komentāra reitings: -0.911

bet kāpēc tie saucamie "praidisti" tā to visu reklamēja , jau pirms mēneša, ka lūk mēs taisīsim mūsu geju gājienu ? taj likumdošana rakstits visiem ir tiesibas utt. būtu gājuši un miers - kad kkadi kropļi urlas iet 100 pret 100 kauties neviens nepievērš uzmanību, bet kapēc tagad Tāda reklāma ?? kapēc ?? ! tur tas sālss....

rxx, 20.07.2006. 22:21:45
Komentāra reitings: 4.782

@hvz: Tāpēc, ka tas, ka neatļaus, bija skaidrs jau tad, un vajadzēja nodoršināt mediju uzmanību un diskusiju... Tas viņiem ir izdevies.

http://www.cnn.com/2006/WORLD/europe/07/19/latvia.parade.ap/index.html

deni2s, 21.07.2006. 01:55:50
Komentāra reitings: 0.442

Katrs rauj valdībā deķi uz savu pusi: http://www.apollo.lv/portal/news/articles/78645

dzēsts lietotājs, 21.07.2006. 05:14:44
Komentāra reitings: 0.442

artemij, tieši par adoptēšanu es arī runāju! Pret gejiem un lezbietēm arī man nav iebildumu! Tikai par to adoptēšanu...nu nezinu...

dzēsts lietotājs, 21.07.2006. 05:26:36
Komentāra reitings: 4.715

būtībā jau rxx visu pateica. 100% piekrītu viņam/-ai!

jānis, 21.07.2006. 07:13:03
Komentāra reitings: 3.362

Tas gan - piparkūku vīriņš rxx ;)

rxx, 21.07.2006. 15:50:27
Komentāra reitings: 3.522

Hehei, esmu mazais piparkūciņs! :)

dogs, 21.07.2006. 15:56:48
Komentāra reitings: 10.969

nu man personiigi nekas pret gejiem un lesbieteem nav bet gaajiens tas taa... nu iisteniibaa lai jau staigaa, mani tas neinteresee, neieshu un neskatiishos. turklaat imho vinjiem tas neko labu nedod. tiem, kam po, taapat buus po, bet tiem kam shitaa lieta vairaak vai mazaak nepatiik lielie sveetki - varees pedjikiem pa seju sadot =/ un ar shitaadiem gaajieniem taapat vinju uzskatus neizmainiis.

runaajot par adopteeshanu, es personiigi esmu pret. par to, vai tas, ka beerna 'vecaaki' ir homoseksuaali, ietekmee beerna seksualitaati, lai spriezh aarsti un tamliidziigi izgliitoti cilveeki, bet njemot veeraa pashreizeejo sabiedriibas attieksmi tas nav humaani pret beernu. ne tagad.

btw kaut kad jau labu laiku atpakalj lasiiju par kaadu lesbieshu paari kaadaa valstii kur shitie joki ir atljauti. iedzimtas slimiibas deelj vinjas abas bija ja nemaldos kurlmeemas. un vinjas bija speciaali mekleejushaas spermas donoru un izgaajushas veel visaadas mediciiniskaas proceduuras, lai maaksliigaas apaugljoshanas rezultaataa vinjaam buutu meita, kurai buutu tas pats gjeneetiskais defekts. un veel cerot ka meita ar buushot lesbiete. imho vnk SLIMI.

rxx, 21.07.2006. 15:57:42
Komentāra reitings: 4.715

Re kā, tomēr neatļāva... Šitais valstij var dārgi maksāt, turklāt vainīga ir pilsēta.

dzēsts lietotājs, 21.07.2006. 16:06:48
Komentāra reitings: -7.006

ja visi kļūtu par gejiem un lesbietēm, tad pēc 100, varbūt, pēc pārdesmit gadiem nebūtu neviena cilvēka, jo nebūtu jau, kas dzemdē un nebūtu, kurš stāda!!! :)

lūk, homīšu fiška!

rxx, 21.07.2006. 16:18:19
Komentāra reitings: -1.089

http://www.jautajums.lv/

deni2s, 21.07.2006. 17:49:14
Komentāra reitings: -2.442

Phe, naudas kāšana, neiešu jau maksāt par to.

neluuri, 21.07.2006. 17:56:19
Komentāra reitings: 2.593

es gribu divas mammas..:DD..teetus gan nee..bet padomaa kaa buut, ja tev prasiitu: kaa sauc tavu teeti?..jaanis...un mammu?..reinis...:D..man shkjiet citi deelj taa iespeejams arii atstumtu sho beernu..varbuut..

un tas gaajiens nav vajadziigs..mosh tagad visi normaalie iesim gaajienaa?..

rxx, 22.07.2006. 17:17:18
Komentāra reitings: -2.442

Pasaule runā: http://today.reuters.co.uk/news/newsArticle.aspx?type=worldNews&storyID=2006-07-22T153852Z_01_L22861623_RTRUKOC_0_UK-RIGHTS-LATVIA-GAY.xml&pageNumber=0&imageid=&cap=&sz=13&WTModLoc=NewsArt-C1-ArticlePage2

dzēsts lietotājs, 22.07.2006. 17:42:11
Komentāra reitings: 7.069

Kā jau parasti, vienīgā problēma ir neizglītotība. Homofobi vienmēr bļauj pilnīgi absurdas, ar realitāti nesaistītas lietas, kam par iemeslu ir aizspriedumi un nezināšana. Kā Nīče teica: "Pūlis ir līks.." :)

ed, 23.07.2006. 11:46:33
Komentāra reitings: 0.303

taksh lai dara ko grib.. pohuj... lai gan ja vini saak adopteet beernus tad beernime taa vareetu buut diezgan smaga beerniiba... =P

rape, 23.07.2006. 13:32:51
Komentāra reitings: 5.75

neesmu ne par, ne pret pride gājienu. esmu pret diskrimināciju Latvijā, pret nedomāšanu. abu pušu atbalstītāji forumos apmainās ar neargumentētiem viedokļiem, kā, piemēram, pcnijza šeit. spilgts piemērs. nu, kam jums jātērē savs dārgais laiks, lai uzrakstītu ko tādu? pamato, cilvēk.

rxx, 23.07.2006. 13:48:48
Komentāra reitings: -1.825

Re kā:

Tas ir mūsu bļāviens pēc palīdzības. Jūs ka jebkurš izvarotājs gribat lai
upuris klusē, gribat aizspiest muti un sakot. Pieveries un nomierinies tad
tik ļoti nesāpēs. Bet mums ir cits raksturs, mēs neesam pieraduši ka mums
aizver muti. Un ja jūs nedzirdat un negribat dzirdēt tad kad mēs jūs lūdzam.
Tad mēs bļaujam.

Hallo vai dzirdat! Ieklausieties ko jums saka!

Igors M
NoPride

-----Original Message-----
From: Paldies! [mailto:******@inbox.lv]
Sent: Sunday, July 23, 2006 1:50 PM
To: migors@gmail.com
Subject: Paldies!

Paldies par izcilo reklāmu Latvijai!

http://today.reuters.co.uk/news/newsArticle.aspx?type=worldNews&storyID=2006
-07-22T153852Z_01_L22861623_RTRUKOC_0_UK-RIGHTS-LATVIA-GAY.xml&archived=Fals
e

m2acis, 24.07.2006. 07:09:36
Komentāra reitings: 2.493

@rxx: kas tev ir pret profenēm? Vidējā + profesionālā izglītība = nesūdzos bet tas tā offtopic.

Lai viņi iet gājienā. Es saprastu, ja viņi tur nepiedienīgi uzvestos vai ģērbtos, tad varētu parunāt.

Par tiem argumentiem, kas balstās uz apokaliptiskiem pareģojumiem, ka visās malās tagad mīcīsies un uzmāksies maziem bērniem - bullšits. Gejs un pedofils nav viens un tas pats. Gejs un izvarotājs arī nav viens un tas pats.

Mans uzskats. Labi, viendzimuma attiecības nav tas kā tas dabā (lielākoties) ir iekārtots, bet man tas netraucē. Man vienlīdz traucētu gan heteroseksuāls pāris kurš publiskā vietā nodarbojas ar seksu, gan homoseksuāls pāris. Skūpstīšanās? Ir cilvēki, kuri svieciniās bučojoties gan ar savu dzimumu, gan ar pretējo.

dzēsts lietotājs, 28.07.2006. 13:51:10
Komentāra reitings: 1.285

Man vinji ir vienaldziigi, galvenais, ka vinji man neuzmaacas!

zhurka, 28.07.2006. 15:43:49
Komentāra reitings: 4.024

starp citu homoseksuālisms dabā ir diezgan bieža parādība.. visās sugās, saakot ar kautkādām vienkāršākām radībām un beidzot ar cilvēkiem, ir novērots homoseksuālisms.

un manas domas ir tādas kā jau daudzi te izteicās: šie cilvēki netraucē, bet es personīgi esmu pret adoptēšanu.

piile, 28.07.2006. 19:37:52
Komentāra reitings: 6.377

Manuprāt jauki cilveki!
Man pat, starp citu, labākais draugs ir gejs! ^^
un ļōōōōōti jauka personiiiba! :))
un arii citi, ko zinu, super! un es vinjus atbalstu un esmu par vinjiem!
nesaprotu, ka vinji apkartejiem trauce? ka neka vinji tak ari ir cilveki!

caps, 29.07.2006. 07:04:00
Komentāra reitings: 4.94

Izlasīju tikai pirmo komentu..līdz pusei un tad man sanāca smiekli par denisa izteikumu attiecībā uz alternative.lv. :D lainu kā arī hc.lv neatbilst nosaukumam, bet par to būtu citā tēmā, ja tāda rastors.
Tātad.
Nezinu, varbūt kāds to jau būs teicis, bet ja uz pedīņiem skatās no kristīgā viedokļa(un nediršiet, es zinu, ka tāde arī šeit ir) tad es varu teikt, ka Dievs cilvēkus ir radījis lai būtu vīrietis ar sievieti kopā, nevis vīrietis ar vīrieti. Tāpēc esmu pret viņiem.
Protams, es neeju un nemetu viņiem ar sūdiem un neparādu sevi kā idiotu pirmās rīgas kameru priekšā. :D
Ja viņi klusi savā kaktiņā maigotos un to tik klaji neizrādītu tad nebūtu visa šitā idiotisma.
Katrā ziņā es toč nezinu ko tā geju reklāma dara šeit.

dzēsts lietotājs, 29.07.2006. 08:09:55
Komentāra reitings: 4.713

Nu par reklāmu, ja godīgi to nenosauksi- tad jau drīzāk lielāka reklāma sanā Streipam, kad viņš redzams TV un dzirdams radio.
Diemžēl jāsaka, ka lielais vairākums nav sapratuši lietas būtību, kāpēc homoseksuāļi dodas šajā gājienā... Gājiena mērķis bija aizsargāt savas tiesības, pārstāvēt savas intereses abiedriskā līmenī, kuras saistās ar juridiskām lietām, kā piemēram noformulēt attiecības juridiski starp gejiem, kā sadalīt mantu, mantošanas kārtība utt. Es varētu saukt simtiem šādas juridiskās nepilnības un diskriminācijas gadijumus, kuri neļauj šai te sksuālajai minoritātei mierīgi dzīvot. Jūs domājat, ka viņiem patīk doties šitādos gājienos- viņus taču tur noēd bez sāls.
Un cilvēki mīļie Latvijas sabiedrība ir pārāk konservatīva, lai vispār varētu iet runa par to, ka geji vai lesbietes varētu adoptēt bērnus! Latvijā pat normāliem pāriem ir grūtības izietšim procesam cauri, kuram slimam paranoiķim ienāca šitā "ūber krutā" sci-fiction vīzija? Man patika tā reklāma: DOMĀ LĪDZI!!!!!!!!!
Turklāt, ja pat atļautu adoptēt, tas nabaga bērns nenodzīvos nevienu dienu, kad viņu skolā pieklapēs līdz nāvei! Tā ir ultra tāla nākotne, kad visi būsim demokrātiski, toleranti, inteleģenti un saprātīgi...
Un CAPS- man jautājums tev: kā tu vari būt tik ļoti pārliecināts par to kāpēc DIEVS mūs vispār radīja? Tu domā, ja Bībelē tur stāv rakstīts, tad tam tā ir jābūt? Es pačukstēšu nelielu noslēpumu- zini zinātnieki un pētnieki, jau ilgi strādā pie tā lai izpētītu īzmaiņas šajā grāmatā. Tā teikt pārbauda vai kādam rakarim bīskapam nav ienācis prātā šoto pie likt klāt. Līdz šinējais atklājums ir šāds- ap vidus laiku sākumu visās bībelēs, kā vienā sāk parādīties prasība par desmito tiesu, kura līdz tam nemaz nebija!
Bet tikai mani nepārprotat Bībele ir jālasa un tai var uztcēties atsevišķos, jautājumos kuri saistīti ar paša problēmām, tōmēr akli 100% uzticēties vienai grāmatai, kura sarakstīta pirms UUUU ļoti ilga laika ir neprāts, kas var novest pie totālas sabiedrības sairšanas. Un pajautājiet sev: vai es vēlos atpakaļ vidusslaikos? Es domāju ka vairākums to nevēlas, tāpēc mums jāsāk cienīt citādo cilvēku tiesības un to Latvijā ir gana daudz (netikai homoseksuāļi, bet arī invalīdi, garīgislimi cilvēki, Hiv/Aids slimnieki u.c. atstumtie).
Kā kaķis Leopolds teica:Rebjata, budim žit družna. (Tie kuri mācās vācu val- Draugi, dzīvosmi draudzīgi.)

caps, 04.10.2006. 18:59:27
Komentāra reitings: 4.675

Igaunijas geju klubs dalīs atstarotājus nepilngadīgajiem

Igaunijas geju klubs: jaunatne ir mūsu nākotne

http://www.tvnet.lv/zinas/arzemes/article.php?id=342214

dzēsts lietotājs, 29.10.2006. 17:19:42
Komentāra reitings: 0.402

probleema ir visos..ja sabiedriiba visus cilveekus pienjemtus taadus kaa tie ir , tad nebuutu shii argumenta, ka geju vai lezbieshu beerni tiktu skolaa atstumti, vai kaa savaadaak.Bet manupraat shis fakts, ka beerns visu muuzju nodziivo redzot kopaa divus teetus, vai divas mammas, tad tachu vinjam tas liekas pilniigi pareizi, pat norma un vinjsh pat nejuut sevii veelmi buut kopaa ar preteejo dzimumu( taa vairojot viendzimumu attieciibu skaitu)-no manis tas buutu galvenais arguments pret beerniem shaadaas attieciibaas
par kniebshanu dibenos, taisniiba -kaada starpiibva kursh, jebkuraa gadiijumaa tas ir pretiigi.
kopumaa man nav nekas pret, ja vien tas ir tas ko vinji patiesi juut, jo taa vien liekas, ka biezji zeens paartop par gaju vai meitene par lezbieti apjukumaa vai kaa, jo tiek par to runaats un kad jaunieti atgruuzj preteejais dzimums, tad vinjsh saak shaubiities par sevi un savu orientaaciju nonaakot pie nepareizaa sleedziena...

dzēsts lietotājs, 29.10.2006. 18:00:05
Komentāra reitings: 3.322

Khem, man nav nekas pret gejiem un lezbietēm, tomēr praida gājieni man liekas nevajadzīgi. Padomājiet paši, kādēļ viņiem vajag pakļaut sevi sabiedrības izsmieklam un nicinājumam? Es saprotu, ka viņi cenšas aizstāvēt savas tiesības, tomēr mūsu aizspriedumainajā Latvijas sabiedrībā nekas no pāris gājieniem nemainīsies. Tieši otrādi, nesapratne būs vēl lielāka. Izglītoti cilvēki paši sapratīs, kas ir kas arī bez visiem gājieniem. Sākumā vajadzētu pagaidīt, kamēr mūsu sabiedrība kaut nedaudz paaugsies un aptvers kas tā tolerance tāda ir.

caps, 29.10.2006. 19:12:26
Komentāra reitings: 3.361

Varētu taisīt tradicionāli orientēto cilvēku gājienu!

dzēsts lietotājs, 29.10.2006. 20:49:13
Komentāra reitings: -6.419

deni2s tu patiešām domāji, ka šie jaunieši būs diži savādāki par alternative.lv ?

dzēsts lietotājs, 29.10.2006. 21:05:01
Komentāra reitings: 6.151

pcnijza-aprobežotības kalngals...

caps, 01.11.2006. 19:38:22
Komentāra reitings: -0.975

Palikšu pie sava priekšpriekšpriekšpēdējākomenta. :)

mizugrauzis, 26.05.2008. 13:33:17
Komentāra reitings: -3.971

*Homoseksuālisms
*Zoofīlija
*Pedofīlija

Kas tos vieno? Pretdabiskums galvenokārt.. Kāda atšķirība? Nekāda! Homoseksuālismā divi pediņi mīlējas ar abpusēju gribu. Zoofīlijā tas pats. Ja gotiņai tik ļoti nepatiktu, ka viņas dupsīti glāsta un kāds gar pakaļu šiverējas, viņa protestētu. Pedofīlijā nereti gadās situācijas, ka mazā čiksīte ir pati saļubījusies tajā bārdainajā vecī. Arī abpusēja griba. Kas tad tik ļoti atšķir homoseksuālismu no, piemēram, zoofīlijas? Es teiktu, nekas dižs.

neviens, 26.05.2008. 13:40:12
Komentāra reitings: 8.968

homeseksuālismā abi točna zin, ko grib, vai ar viens nezin, bet izliekas, ka zin , bet zoofīlijā aitai/govij nav īsti sajēgas, kas ar viņu notiek.Tik pat labi baigi vazražatj varētu plīša lācītis/ zaķītis vai kaimiņa kāja, kad viņu dragā paša duksis...
P.S. mēs ar skakrī roku rokā
ejam sēdēt zilā kokā!

dzēsts lietotājs, 26.05.2008. 16:27:51
Komentāra reitings: 4.548

kā jau denis pirmajā komentārā bija minējis - viņi cīnās par antidiskrimināciju.to es arī atbalstu!
atbalstu itin visu,kas ar homoseksuālismu saistās. arī laulības un bērnu adoptāciju.
ir divdesmitpirmais gadsimts, velns parāvis! kad reiz ļautiņi beigs domāt, kā vecajā psrs sistēmā, kuros kala un mala iekšā to audzināšanu,ka viss,kas atšķiras ir slims un pretdabisks?
nereti heteroseksuāli pārīši publiskās vietās taļaujas darīt ne tikai to,kas beidzas ar skūpstīšanos un tas redziet, gandrīz vienmēr ir normāli, taču, kad kāds homoseksuāļu pāris iet sadevušies rokās (biežāk jau, ja tie ir vīrieši) cilvēki viņus nogalina gan ar skatienu, gan laikam arī prātā paspēj izspīdzināt un septiņas reizes nogalēt.
lūk tā
cheers

moneta, 26.05.2008. 16:50:19
Komentāra reitings: -1.784

ok, lai jau viņi tur staigā kopā, nodarbojas ar to ko viņi vēlas, bet, lai publiski nereklamē, ka kā homoseksuālim ir labāk dzīvot. ar gājieniem viņi panāks tikai to, ka viņus vēl vairāk ienīdīs. ja mani neviens netraucē, man ir dziļi vienalga, ko viņi dara, bet ja šādā veidā uzbāžas, tad lai saņem, ko pelnījuši.
atbalstīt bērnu adoptāciju šādās "ģimenēs", ceru, ka nekad tas nenotiks. man būtu ļoti žēl to bērnu.

neviens, 26.05.2008. 18:14:15
Komentāra reitings: 12.977

vai gjimēnēs, kur tēvs un māte abi ir dzērāji, sit savus bērnus,liek ubagot, bērni jūtas labāk?vai tomēr, kur homeseksuāls pāris, kas rupējas un tiešām mīl?ne jau krāninja/vagīnas būšana/ nebūšana veido bērna priekstatu par pasauli- nav vajadzīgas butaforijas ir vajadzīgi sakarīgi cilvēki!

lieliskais kārlis, 26.05.2008. 20:36:16
Komentāra reitings: 9.044

es arī itkā neatbalstu homoseksuāļu bērnu adoptācijas tiesības, bet nu, nevienam bija lielisks arguments PAR to, tā kā, no vienas galējības šeit ieslīd otrā.
Arī šis temats, manuprāt, ir tāds, kas nebeigsies vēl tuvākos gadu simteņus. Ņemsim kaut vai par piemēru visādu slavenus cilvēkus - Leonardo Da Vinči, Sigur Ros vokālists (aizmirsu viņam vāsrdu :D), un pat pats Fredijs Merkūrijs bija homoseksuālists vai vismaz ar tādām ievirzēm, un viņiem jau tur neko nepārmeta, tā kā, no mana skatupunkta šeit risinājumu ir praktiski neiespējami rast.

neviens, 26.05.2008. 20:43:08
Komentāra reitings: 0.599

galvenais ir saturs nevis forma!neesu dzirdējis, ka kādam no vinjiem būtu bijuši adoptēti bērni...

tobis, 26.05.2008. 21:08:33
Komentāra reitings: -5.291

Papildinot Kārli- pērn, mega šovā eirovīzija, uzvarēja serbu lesbiete, šogad- krievu gejs. :)

bet tā, visā visumā- pievienojos tai sabiedrības daļai, kam ir vienalga. Un par to adoptāciju- pētījumi vēsta, ka lieli procenti bērnu ir normāli heteroseksuāļi un man liekas, augot šādā ģimenē, bērns var ne tikai zaudēt, bet arī ļoti daudz iegūt... Es domāju, ka jāaudzina sabiedrība, nevis homoseksuāļi. Un tas ir tik aprobežoti mest viņus vienā maisā ar pedofīliem, zoofīliem un kur nu vēl nekrofīliem.

Vienu brīdi jau homoseksuālisms bija kā modes kliedziens, tas gan man nepatika. Ir homofīli, kas tādi izvēles būt, bet ir tādi, kas tādi vienkārši ir un viss, un neko tur nepadarīsi...

pamazām jau tā lieta bīdas uz priekšu un pēc kādiem gadu desmitiem tas liksies tik pat normāli kā dzimumsakari pirms kāzām.

dzēsts lietotājs, 26.05.2008. 22:09:44
Komentāra reitings: 4.754

muhahaha! deniss, tik forši iesāka šo tēmu. bet nu kāds tam visam sakars ar alternative.lv?? kārtējo reizi, pilnīgi ne pa tēmu tika nogānīti alternāti.
p.s. nu jā, denisa ļaunākais murgs ir tapis par īstenību - alt.lv ir R.I.P.

dzēsts lietotājs, 26.05.2008. 23:24:41
Komentāra reitings: 2.023

dhhh...neuzskatu, ka lai pastāvētu par savām homoseksuālajām tiesībām, cilvēkiem ir jārīko praids, kuru pat policistiem derdzas apsargāt...

lai ņemas pa visu to birokrātisko tiesu sistēmu, nevie iet pediņgājienā...

dzēsts lietotājs, 27.05.2008. 09:54:44
Komentāra reitings: -1.736

Bet tas nav godīgi!!!Ka ''normālie'' var izrādīt savu mīlestību pret otru cilvēku arī sabiedrībā.
bet netradicionālajiem ir jāsēž mājās...
piem.''normālie'' var atzīmēt kadu savu gadadienu vai kko tamliidziigu,bet gejiem ir jaseez majaas.
jums patiktu ja juus ar savu otro pusiiti nevareetu iziet no maajas?es uzskatu ka nevienam nav tiesiibu citus apmetaat ar suudiem vai kko tamliidziigu.
praids ir viena diena gadaa kad minoritaateem ir iespeeja iziet ielaas un satikt daudz taadus pasus cilveekus kaa vinji, vini cer ka kaut vienu dienu varees izraadiit savu miilestiibu lai neviens nepaarmet.bet tomeer...vienmeer ir kaads pret to visu.
tak ''normālie''!taisiet arii praidu,kaut arii jums jau vinjs vareetu teikt ka ir vienmeer,juus sabiedriiba nenosoda ja juus suucaties ar savu otro pusiiti,saprotiet tak homiisus.vini arii grib iziet ielaas.
tikpat labi homiisi tagad vareetu naakt jums visiem virsuu un juus dauziit un apmetaat ar akmenjiem.un tas par beernu adopteesanu-arii esmu par.vnk nu ja beerns pats grib tad lai iet dziivot pie ''savaadaakiem'' vecaakiem,es domaaju ka vinjs buutu prieciigs par jebko.un beerns manupraat izaugtu tolorents un nebuutu aprobezots.iespeeja ka vinjs pats arii kluutu par homiiti _manupraat_ ir diezgan maza.jo es domaaju ka ir maz cilveeki kas grib liidzinaaties saviem vecaakiem.[sviests]
[man grūti noformulēt savu viedokli-uzsprāgšu no dusmām :D]

lauminja, 27.05.2008. 13:25:07
Komentāra reitings: 5.705

pēc manām domām, mums vienkārši ir jāatmet aizspriedumi par to, ka homoseksuālisms ir slimība, kura var pielipt kaut vai paskatoties uz geju vai lezbieti un, ka homoseksuālismu var ieaudzināt. kāds esi, tāds esi un to nedrīkst un pat nevajag mēģināt ārstēt, aizliegt vai nosodīt.

neviens, 27.05.2008. 14:42:36
Komentāra reitings: 10.532

tad jau jaatnjem visiem kreiljiem bērni- nedod dievs iedomāsies rakstīt ar kreiso...
P.S. bloody teddy, ej tač vienreiz ārstēties!

kurpe, 27.05.2008. 15:02:43
Komentāra reitings: 0.447

es tiešām jau priekšlaicīgi ļoti atvainojos
bet nu bloody teddy-
teikt kaut ko teikšanas pēc lai tikai izklausītos gudrāk
vai uzspīlēti pārliecinoši runāt par tēmu kurā
nav zināmas kompetences vai paša persōnīgais viedoklis vispār..
nu nezinu.
dažreiz tad labāk ir paklusēt.


tiešām atvainojos ja ar šito kādu aizskāru
bet nu kaut kā mazliet aizkaitināja tas teiktais.

un tas nenozīmē ka esmu "kaut kāda konkrēta viedokļa par homoseksuālismu pusē".

jane_lv, 29.05.2008. 21:56:28
Komentāra reitings: -6.259

Mūsu valsts Satversmē ir teikts, ka „cilvēka tiesības tiek īstenotas bez jebkādas diskriminācijas" (91.pants), taču „personas tiesības var ierobežot likumā paredzētajos gadījumos, lai aizsargātu citu cilvēku tiesības, demokrātisko valsts iekārtu, sabiedrības drošību, labklājību un tikumību (116. pants).



Ņemot vērā minētos pantus, Praida gājieni Latvijā uzskatāmi par nelikumīgiem un nav pieļaujami, jo:



Pirmkārt, tie ir vērsti pret tikumību un pret ģimenes modeli, kāds pastāv mūsu tautā un kas ir nostiprināts valsts pamatlikumā jeb Satversmē;


Otrkārt, homoseksuālisms ir pret kārtību dabā un līdz ar to pret Dieva likumu;


Treškārt, homoseksuāļi nelikumīgi piedēvē sev minoritātes tiesības. Minoritātei var pieskaitīt tos, kuri no vairākuma cilvēku atšķiras pēc tautības, valodas, rases, ādas krāsas un pēc citām neitrālām pazīmēm, bet ne pēc morālā vērtējuma. Tas nozīmē, ka nevar būt ne dzērāju minoritāte, ne homoseksuāļu, ne narkomānu un nekāda cita minoritāte, kas pamatojas uz netikumiskām nosliecēm. Citādi tā būtu tieša netikumības veicināšana.

http://ng.lv/lat/zinas/?doc=4432

neviens, 29.05.2008. 22:29:39
Komentāra reitings: 5.662

invalīdu minoritāte ar nevar būt- tas taču ir pretdabiski būt bez kājām vai rokām!un kas tas pa mistisko dieva likumu?es ticu denisam un man ar to pietiek!

dzēsts lietotājs, 30.05.2008. 06:34:29
Komentāra reitings: 0.861

ej galīgi
visas šīs runas par dievu un tikumību..tas nav tikumīgi, tas nav dievam pa prātam
idiotisms kaut kāds

dzēsts lietotājs, 30.05.2008. 07:05:18
Komentāra reitings: 0.447

http://youtube.com/watch?v=voZhgI7-aL8

rxx, 30.05.2008. 07:22:56
Komentāra reitings: 9.597

>> Otrkārt, homoseksuālisms ir pret kārtību dabā un līdz ar to pret Dieva likumu;

Ja jau tas notiek, tad, acīmeredzot, tas nav pret "kārtību dabā", jo to tomēr neizvēlas. Un kas tas tāds "Dieva likums" ir? Ja jau mēs respektējam visādas sektas un baznīcas, kas bieži vien cilvēkiem izskalo smadzenes stipri vairāk kā viens praids vasarā, tad varbūt respektēsim arī homoseksuāļus. Man tiešām ir pilnīgi vienalga par praidu, bet man nav vienalga, ka kaut kādi baštiki, ļedajevi un pujati mēģina savu bazīncu un reliģiju iedabūt politikā un kaut kādā veidā ietekmēt visas tautas dzīvi.

zaabis, 30.05.2008. 08:32:39
Komentāra reitings: -2.598

tā vien liekas, ka viņiem patīk, ka viņus ar akmeņiem apmētā....drāz taču kaut aitu, bet nereklamē to.

dzēsts lietotājs, 30.05.2008. 08:43:22
Komentāra reitings: 4.639

zaabis, nu bet tu tachu neslepj savu orientaciju? kapec vinjiem to jaadara?

zaabis, 30.05.2008. 09:31:29
Komentāra reitings: -1.654

bet es neeju pa ielu un nereklamēju to, ka guļu ar puišiem, ne meitenēm

dzēsts lietotājs, 30.05.2008. 13:39:49
Komentāra reitings: -1.61

zaabis vinji arii to nedara ;)

lietus, 30.05.2008. 14:30:44
Komentāra reitings: -3.82

do! kāpēc tad taisa praida gājienu???:D

lietus, 30.05.2008. 14:37:49
Komentāra reitings: -5.776

Patiesībā uzskatu, ka par šo tēmu visobjektīvāk varētu spriest paši homoseksuāļi, tāpēc nu tak beigsim gudri dir**t!

jūnijs, 30.05.2008. 15:27:39
Komentāra reitings: -0.84

Esmu pret praidu. ko minoritates veelas ar to panaakt? lai beidzot beigtos diskriminaacija un lai shie beidzot vareetu preceeties un adopteet beernus? Nu kamoooon, taadaa gadiijumaa ir jaaciinaas ar valdiibu nevis sabiedriibu. Anyway uzskatu to gaajienu par sulbu laika teereeshanu un pilniigi un galiigi nevajadziigu. Veel es nesaprotu tos cilveekus kuri klaigaa ka ja geji un lezbietes saaks adopteet beernus, cilveece aizies bojaa. Pasaulee vienmeer buus 13 gadiigas mauk*s un alkoholikjes kuras taisiis beernus vien taadeelj lai dabuutu pabalstu un vareetu nopirkt vodku vai heroiinu taadeelj nedomaaju ka kautkas jebkad aizies bojaa :) + kaada jums ir parlieciiba ka shiem homoseksuaalajiem paariem neizaugs heteroseksuaals beerns? Sakat ko gribat bet beerniem liidz noteiktam vecumam var teikt da jebko piemeeram, ka pasaule ir plakana un to tur 3 milziigi valji, tachu agraak vai veelaak vinjsh uzzinaas patiesiibu un agraak vai veelaak buus speejiigs piejemt patstaaviigus leemumus tajaa skaitaa ar ko vinjsh grib buut kopaa - sava dzimuma vai preteejaa dzimuma paarstaavjiem!

rxx, 30.05.2008. 16:27:33
Komentāra reitings: 7.18

Valdība = sabiedrība = valdība, tas nu vienreiz būtu tā kā jāsaprot.

save_ass, 30.05.2008. 18:51:14
Komentāra reitings: 3.786

Man viņi patīk tikpat ļoti kā čigāni un true kristieši...

Un esmu kategoriski pret viendzimuma laulībām - padomājiet par to sekām uz biznesa sfēru, kur precēsies 2 lielu uzņēmumu direktori ne jau tāpēc, ka ir geji, bet lai valsti apkrāptu.

Iecietība pret šādiem gājieniem nav nekur, ne tikai Latvijā... to apmētāšanu ar sūdiem, starp citu, no Brazīlijas noskatījāmies. Turklāt lielākā daļa geju un lebiešu paši neatbalsta šādus gājienus.

Turklāt viens otrs jau minēja te Satversmes pantus, + ir vēl tas, ka likums aizsargā ģimeni + skaidri noteikts, kas ir ģimene.

Domāju, ka tieības uz saviem uzskatiem var ietiekami realizēt arī mājās... nūdistiem tak ar neļauj uz ielas pilsētas centrā izpausties... moš arī seksuālajām minoritātēm iedot kādu parku vai ielu, no kuras pārējie var izvairīties, taču nevajag pasniegt to visu tā, ka tas ir normāli... gad man būs bērni, 100% zinu, ka teikšu viņiem, ka geji un lezbietes ir slimība vai kkā tā.

dzēsts lietotājs, 30.05.2008. 19:07:13
Komentāra reitings: -7.236

lietus, "Patiesībā uzskatu, ka par šo tēmu visobjektīvāk varētu spriest paši homoseksuāļi, tāpēc nu tak beigsim gudri dir**t!" bet forums nav tikai homosexualistiem :)

bljin.. bljin.. es pat nezinu ko teikt. juus ticat ka geji grib aizgraabt pasauli? vai ko? :D

rxx, 30.05.2008. 19:17:26
Komentāra reitings: 9.622

>> nūdistiem tak ar neļauj uz ielas pilsētas centrā izpausties...

Ja tie nūdisti būtu jauka paskata un siev. dz., es neiebilstu. :D

tuunc?, 30.05.2008. 19:58:22
Komentāra reitings: 4.734

tas salīdzinājums ar nūdisitem gan bija galīgi garām. nūdisti taču nav nekāda minoritāte! :D Tas ir veids kā cilvēki sauļojas, un būtu neloģiski viņiem "ļaut izpausties uz ielas", jo, pirmkārt, kaili pa ielām nedrīkst staigāt, tas ir uzskatāms par huligānismu. Un, otrkārt, šaubos, ka kāds nūdists gribēt sauļoties Rīgā uz ielas :D

Taču iešana gājienā, lai pievērstu sabiedrības uzmanību diskriminācijai, nav huligānisms! Un homoseksuāļi ir sastopami arī dzīvnieku pasaulē, piemēram, pingvīni. Tā kā nevar būt nekāda runa par to, ka tas nebūtu saskaņā ar kārtību dabā.

lieliskais kārlis, 31.05.2008. 07:28:33
Komentāra reitings: 6.194

Save_ass, par tiem nūdistiem salīdzinājums bija pilnīgi precīzs, bet par to, ka saviem bērniem mācīsi, ka tā ir slimība nebūtu īsti pareizi, jo bērnam pašam jāizvēlas, kas viņam patīk un kas ne, tieši tāpēc es nepaskaužu ticīgo ģimenes.

neviens, 31.05.2008. 07:54:36
Komentāra reitings: 1.97

hi hi

dzēsts lietotājs, 31.05.2008. 08:04:12
Komentāra reitings: 4.07

Lai akcija būtu izdevusies katram ap rociņu uzlīmīte free tibet!

jane_lv, 31.05.2008. 10:40:24
Komentāra reitings: -13.517

bļāviens!! atveriet ACIS!!!!!

JAU TAGAD MIRSTĪBA PĀRNIEDZ DZIMSTĪBU!!!

un, ja bērnu audzinātu geji vai lezbietes, paši bērni nākotnē par tādiem LIELĀKOTIES KĻŪTU...

KĀ JUMS VAR BŪT VIENALDZĪGA SAVA NĀKOTNE?
TAGAD JUMS VARBŪT ARĪ IR VIENALGA, BET KAD TAS SKARS KĀDU NO JUMS, JŪSU RADIEM, DRAUGIEM, JŪS VAIRS NESPĒSIET NEKO MAINĪIT!!!!!!

LAI TIE PEDIŅI DARA SAVAS LIETAS SLĒGTĀ TELPĀ...
DOMĀJIET, KO GRIBIET, BET ES NEVĒLOS, LAI MANI BĒRNI NĀKOTNĒ TO REDZĒTU UN UZSKATĪTU TO PAR NORMĀLU...

NEVĒLOS LAI MANS DĒLS ATNĀK AR DRAUGU UN SAKA : ''MAMM, ES PRECOS!''

Man ir tikai 16, bet jau tagad domāju, kā tas varētu skart manu nākotni..
man tā sāp sirds par tiem muļķīšiem, kas ir PAR homoseksuālismu, kas nedomā, kas notiks tālāk, kā tas skars viņus..

KAS NOTIEK AR ŠO PASAULI???

dzēsts lietotājs, 31.05.2008. 11:26:56
Komentāra reitings: 5.192

jane_lv tev laikam smadzenes vnk nav.
"JAU TAGAD MIRSTĪBA PĀRNIEDZ DZIMSTĪBU!!! "
tapec ka lv viss ir vnk forshi ar ekonomiku un t.t. un lai auzdetu bernu vajag stradat uz simts darbiem.

"KĀ JUMS VAR BŪT VIENALDZĪGA SAVA NĀKOTNE?
TAGAD JUMS VARBŪT ARĪ IR VIENALGA, BET KAD TAS SKARS KĀDU NO JUMS, JŪSU RADIEM, DRAUGIEM, JŪS VAIRS NESPĒSIET NEKO MAINĪIT!!!!!! "
:))))

"LAI TIE PEDIŅI DARA SAVAS LIETAS SLĒGTĀ TELPĀ...
DOMĀJIET, KO GRIBIET, BET ES NEVĒLOS, LAI MANI BĒRNI NĀKOTNĒ TO REDZĒTU UN UZSKATĪTU TO PAR NORMĀLU... "
es negribu lai mani berni redz nacistus uz ielam vai vispar k-kur

"NEVĒLOS LAI MANS DĒLS ATNĀK AR DRAUGU UN SAKA : ''MAMM, ES PRECOS!'' "
pro-choise yoba ;)

"Man ir tikai 16, bet jau tagad domāju, kā tas varētu skart manu nākotni..
man tā sāp sirds par tiem muļķīšiem, kas ir PAR homoseksuālismu, kas nedomā, kas notiks tālāk, kā tas skars viņus.. "
oi luudzu nepardzivo par mani :)

"KAS NOTIEK AR ŠO PASAULI??? "
http://www.google.lv/search?hl=ru&q=KAS+NOTIEK+AR+%C5%A0O+PASAULI%3F%3F%3F+&btnG=%D0%9F%D0%BE%D0%B8%D1%81%D0%BA+%D0%B2+Google&meta=

neviens, 31.05.2008. 12:07:38
Komentāra reitings: 7.656

Tu tikai domā par sevi!

dzēsts lietotājs, 31.05.2008. 12:08:26
Komentāra reitings: -7.285

:(((((999999

save_ass, 31.05.2008. 12:40:15
Komentāra reitings: 1.994

Nūdisti nac tikai sauļošanās veids, tas ir dzīvesveids (dzīot saskaņā ar dabu utt.), un uzskatu savu salīdzinājumu par ļoti precīzu!

Tas par to slimību - tā es to uztveru... neļaušu tak bērniem pašiem izmēģināt, vai AIDS ir labs, vai plaušu karsonis ir labs utt... tikai šito saķert var skatoties Tv par daudz.

dzēsts lietotājs, 31.05.2008. 16:27:21
Komentāra reitings: -6.792

http://foto.delfi.lv/picture/170677/
:)))
Sveetaa gara uzvara yoba)))
nazi gay lozungs))

dzēsts lietotājs, 31.05.2008. 16:28:50
Komentāra reitings: -8.238

ljaudis nedomaa pavisam))

jane_lv, 31.05.2008. 17:16:20
Komentāra reitings: -16.449

hmls - ar ekonomiku nav kārtībā, bet homoseksuālisms arī iet plašumā... līdz ar to dzimstība samazinās - NEAPSTRĪDAMS FAKTS!!! un, kad tauta atbalstīs viņus, vai tad viņu nekļūs vēl vairāk??

varbūt kāds ir pret tradicionālu ģimeni, ko?

varbūt atbalstīsim un pieņemsim tos, kam ir seksuāli sakari ar dzīvniekiem? varbūt tādiem atļausim adoptēt bērnus un ļausim stāstīt lekcijas sākumskolas skolniekiem, ka drāzt dzīvnieku ir normāli, ka vīrietim ņemt pakaļā vīrieti ir normāli???? uz to jau tas viss virzās..

būtu padomju laiki visus viņus NOŠAUTU!!!!
bet diemžēl neviens viņus nešauj un ļauj palikt dzīviem, vai tas ir maz??

viņi nav NORMĀLI un viņiem nepienākas NORMĀLA dzīve!!

te visi laikam ir homoseksuāļi es tā saprotu, ja?

P.S. - MAN AR SMADZENĒM VISS IR PILNĪGĀ KĀRTĪBĀ!
Esmu normāla, dzīvoju normālu dzīvi, normālā, tradicionālā ģimenē, kur ir MĀTE, TĒVS, BRĀĻI UN MĀSA! UN ESMU PAR TRADICIONĀLĀM ĢIMENĒM, KĀ ARĪ ESMU PAR ĢIMENES SVĒTKIEM!!! UN ESMU PRET JEBKĀDIEM SLIMO PRAIDIEM!!!!!!!!

rxx, 31.05.2008. 18:09:27
Komentāra reitings: 9.139

Nu skaidrs ar tevi, liec mums mieru. Neviens gejs mums forumā nekad nav tā uzbāzies ar savu pārliecību, kā tu...

jane_lv, 31.05.2008. 18:40:51
Komentāra reitings: -14.973

jo pārliecības NAV un NAV ATTAISNOJUMA savai SLIMĪBAI!!!!

MIERU - lai homoseksuāļi liek pasaulei MIERU!! un NEUZBĀŽĀS ar savām prasībām, kuras viņiem NEPIENĀKĀS!!!!

save_ass, 31.05.2008. 18:50:13
Komentāra reitings: 8.994

Tas Caps Lock Tev pats lec vai kā? Ja lieto to speciāli, tad šādi liecies pēc nedaudz vājprātīgas!

jane_lv, 31.05.2008. 19:10:29
Komentāra reitings: -14.973

lietoju speciāli ;))

vai pediņi, kuri nēsā karodziņus varavīksnes krāsās un plakātus ar uzrakstu ''mēs esam par ģimeni'' - nav vājprātīgi?????

dzēsts lietotājs, 31.05.2008. 19:22:47
Komentāra reitings: -0.749

jane_lv PROTAMS! MEES VISI SHEIT ESAM GEJI UN GRIBAM LAI PASAULE IZMIRST.
P.S.: MEITENES SHEIT ARII IR GEJI!

rxx, 31.05.2008. 19:24:11
Komentāra reitings: 7.629

Domāju, ka nav gan vājprātīgi.

jane_lv, 31.05.2008. 20:06:42
Komentāra reitings: -12.017

hmls - tā izskatās!! un tu labi saprati, ka geji nebija nebija attiecināms uz sieviešu kārtas pārstāvēm!!

rxx - manuprāt, tu vsp NEDOMĀ...

tuunc?, 31.05.2008. 20:11:53
Komentāra reitings: 4.657

Tas fakts ir gan apstrīdams. Ja sabiedrība būtu iecietīgāka pret homoseksuāļiem, viņu skaits nepalielinātos, vienkārši atklātos tie, kuri agrāk baidījās, slēpa savu orientāciju, iespējams pat veidoja tradicionālas ģimenes, lai maskētos.

Un, tavuprāt, tāda fiktīva ģimene, kurā viens no laulātajiem slēpj savu orientāciju un tā arī nekad nejūtas līdz galam laimīgs, ir "normāla"? tikai tāpēc, ka viņiem var būt bērni, un tas nesamazina dzimstību Latvijā??

jane_lv, 31.05.2008. 21:01:58
Komentāra reitings: -9.137

viņiem neviens neliek maskēties un veidod tradicionālu ģimeni!!! lai pārstāj reklamēties un uzbāzties un pieprasīt tik apsurdas lietas, kā piemēram bērnu adoptāciju un laulību!!

protams, - homoseksuālistu skaits nepalielinātos!! kā tad viņi līdz šim ir kļuvuši tik daudz???

tu gribi teikt, ka bērni neiespaidotos, ja redzētu ka uz ielas mīcās geji vai lesbietes??? vai viņi nesāktu uzskatīt to par normālu parādību un neapsvērtu iespēju paši par tādiem kļūt?? jā, bērnam ir sava izvēlē, bet, jo vairāk izvēles, jo vairāk iespēju un daudzas no tām ir NEPAREIZAS, kā piem. kļūt par transvestītu, lesbieti, geju uc.

save_ass, 31.05.2008. 21:35:11
Komentāra reitings: 1.742

Jane satraukusies par savu orientāciju =D

Tavā vecumā tas ir normāli!! ;)


tuunc - ja nezinātu, ka ir citādi orientēti, tad nejustos tik nelaimīgi... nezināšana ir spēks!! (sk. 1984)

jane_lv, 31.05.2008. 21:47:46
Komentāra reitings: -12.076

save_ass - ar manu orientāciju viss ir kārtībā un es NEKAD to nemainīšu! bet tu man paļubomu nepatiksi :D

labi, ka ar mani viss normāli!! te vnk daži saka, ka esmu vājprātīga :D

save_ass, 31.05.2008. 21:57:42
Komentāra reitings: 6.141

Un es jau cerības loloju... iepatikties...

Katrā ziņā ar to Caps Lock pogu jau labāk Tev iet...

jane_lv, 31.05.2008. 22:03:52
Komentāra reitings: -9.024

talants!

jane_lv, 31.05.2008. 22:05:16
Komentāra reitings: -9.635

P.S. - varat likt tos mīnusus bezgalīgi, tas NEKO nemainīs :D

dzēsts lietotājs, 01.06.2008. 04:12:48
Komentāra reitings: 7.676

gribas tā sulīgi nolamāties, bet nene. es tagad kulturāla

lizard, 04.06.2008. 13:23:32
Komentāra reitings: 6.64

jane_lv, par to nošaušanu - jā, žēl ka tagad nav padomju laiki, apšautu gejus, latviešus, kuri uzskatītu, ka 18.novembris ir svētki, tos, kuri internetā izteiktu pretēju viedokli, kāds ir režīmam utt. Un par to Dieva likumu - pretdabiski ir arī masturbēt, seksa laikā lietot prezervatīvus.

Tā kā dzīvoju laukos, kūtī arī esmu redzējis kā dzīvnieki liekas esam homo, ko man tagad, uz kombinātu viņus?tiesa, mēs esam cilvēki, mums nav jāspriež no dzīvniekiem. :D

Un ja tik augstu vērtē tikumu, tad kāpēc nepārvākties dzīvot uz Indiju, vai vienu no tām valstīm, īsti neatceros, kur sievietēm jānēsā svārki līdz zemei, kur geji vispār tiktu izvārīti eļļā.
Tā ir 21 gs. ievirze.

save_ass, 04.06.2008. 15:11:45
Komentāra reitings: 4.261

Moš kāds var tādā gadījumā paskaidrot, kāpēc tad dzīvnieki tā dara?
Vai viņi apzināti lien pie sava dzimuma pārstāvja, vai moš tāpēc, ka cita neviena nav, bet gribēšana ir, un/vai vnk neredz atšķirību, un domā, ka dara pareizi??

ed, 04.06.2008. 15:37:59
Komentāra reitings: 6.628

"tu gribi teikt, ka bērni neiespaidotos, ja redzētu ka uz ielas mīcās geji vai lesbietes??? vai viņi nesāktu uzskatīt to par normālu parādību un neapsvērtu iespēju paši par tādiem kļūt??" << kas tas par sviestu? dritvai micīt, nav jau homoseksualitāte kkāds tev trends vai paradums, ja velk uz savu dzimumu, tad velk, nevis bļin "ieraudzīju un noprovēju"

ance., 04.06.2008. 17:26:50
Komentāra reitings: 0.804

tas pilnīgi normāli.
kapēc mēs varam dzīvot bez aizspriedumiem, bet viņi nē?!
lai cilvēki dzīvo.
tā jau nav slimība ko var izārstēt.
par mums >parastajiem<... tā jau nav slimība, ka mēdzam būt negatīvi noskaņoti pret citiem-kas ir ne pēc tava prāta un ne pēc tava ģīmja.
katram ir lietas, kas nepatīk citos, bet nevajag jau būt TIK zemiskam, lai kādu apvainotu par to, ka viņš nav tāds kā Tu!
peace ;]*

lizard, 04.06.2008. 17:28:25
Komentāra reitings: 2.321

save_ass - mums ir aitu ganāmpulks, kur ir daūdz aitu siev. dz. , bet divi vīr. dz. pārstāvji viens otru ....x.. :D

save_ass, 04.06.2008. 17:41:07
Komentāra reitings: 5.731

Nez... moš tās aitas viņiem nedod...

:D

elizabete, 04.06.2008. 18:03:49
Komentāra reitings: 8.015

cik cilvēku,tik viedokļu būs!.
manas mātes slimnīcā strādā geju paaris,kas jau kopš pusaudžu gadiem ir kopā,bet viņi to nereklamē,pa praidiem nestaigā un bērnus adoptēt negrib.
manuprāt,ļaunāki ir tie indivīdi,kurus uzbudina mazi bērni,nevis tie,kurus uzbudina savs dzimums.

neviens, 04.06.2008. 19:04:47
Komentāra reitings: -2.202

Every baby needs a
mama, needs a papa vai arī klucis nesanāk...kāds sakars gjimenei ar klučiem?

jane_lv, 04.06.2008. 19:46:31
Komentāra reitings: -7.755

iet runa par tiem, kas piedalās praidos, gājienos un brauc no ārzemēm uz Latviju uzspiežot savas orientācijas reklamēšanu, popolarizēšanu un vēl pieprasa neskaitāmas PILNĪGI APSURDAS lietas, kā arī likumu apgrozījumu!!

jums vienkārši nepielec.. jūs te lielākā esat atskatījušies jaukās ''geju patruļas'' un neredzat patiesību!!
un beidziet taču citēt manis teikto, pašiem nav nekas jauns sakāms?..
visu laiku atkārtojiet, jau izskanējušus jautājumus uz kuriem ir sniegta atbilde!!

dariet kā vēlaties, es jums neko neuzspiežu, tikai izsaku savu viedokli..

un varat domāt, ka esmu nenormāla vai slima, bet manu nostāju un viedokli - NEVIENS UN NEKAD NEMAINĪS!

tie bija arī mani pēdējie vārdi šajā diskusijā!!

neviens, 04.06.2008. 19:50:44
Komentāra reitings: 6.333

nus, kas skatās geju patrulju, kas skatās pludmales- galvenais, ka tiek izglābti cilvēki!
tev laikam gjimenē visi ir katolji un sencis obligāti ir svētdienas skolas vadītājs!
P.S. nekad nevienu nenovērtēt par zemu!

lieliskais kārlis, 04.06.2008. 20:52:12
Komentāra reitings: 7.753

jane.lv, ar to savu likumdošanu tu baigi iebrauci auzās.

P.s runa neiet.

save_ass, 04.06.2008. 21:03:56
Komentāra reitings: 6.333

Panti viņai pareizie (viens otrs gan pietrūkst, piemēram par pašu tiesību uzskaitījumu) - argumentācija garām, līdz ar to pats tas komentārs - nederīgs.

dzēsts lietotājs, 05.06.2008. 06:20:48
Komentāra reitings: 6.343

jane_lv, ko "viņi" ir izdarījuši personīgi tev, ka tā cepies? Liec labāk 9 klases eksāmenus.!

p.s.

denisa kunga tas alterantive.lv links vispār ir kuriozs.

kampy, 05.06.2008. 07:43:45
Komentāra reitings: -0.647

man pret šamajiem nekas pretī nav. dazreiz izskatās pat tīri pacjotīgi, ka viens dzimums cjubinās.. BET!
es nezinu kā jums, bet man personīgi mazliet rauj uz augšu, kad redzu, ka to dara pusmūzja cilvēki, viens otram ieķeroties sirmajos matos vai glāstot pliko pauri.. tas vairs nav tas pats, kad to dara divi burvelīgi skaisti un modīgi jauni cjalīši..

neviens, 05.06.2008. 09:16:01
Komentāra reitings: 10.678

da mazāk skaties porno kanālus!

dzēsts lietotājs, 05.06.2008. 09:17:32
Komentāra reitings: 0.621

eu, uz slimiem nedusmojas!

piparbodīte, 08.06.2008. 12:12:42
Komentāra reitings: 5.681

Man nekas nav pret praidu, tikai žēl, ka piemēram ārzemēs šādi gājieni ir vairāk kā karnevāli, bet šeit tas atgādina balagānu. Un nepatīk arī tas, ka tajā visā iekšā ir daudz politikas.
Pret gejiem un lezbietēm man nekas nav pretī, daudzi mani draugi ir homoseksuāli un par viņiem es varu teikt tikai labu, turklāt, kāda kuram daļa, kas ar ko guļ.
Bērnu adoptēšanu gan neatbalstu, jo tas bērns jau tā ir gana cietis tādēļ, kāpēc viņš vispār ir bērnu namā, kāpēc viņam vēl tālāk būtu jācieš no tā, ka sabiedrība viņu vēl vairāk izņirgās (Tāda tā diemžēl ir, grozi kā gribi)?

Turklāt, jā, man liekas, ka tas viss ir pārāk izpūsts. Piekrītu rxx, ka ir citas problēmas, ko vajadzētu risināt.

ragnarok, 04.01.2010. 12:05:22
Komentāra reitings: 5.771

Visiem tiem, kas ir pret un nesaprot, kaapeec geji taa njemaas. Gaajiens ir par to, lai homoseksuaaliem cilveekiem buutu liidzveertiigas tiesiibas, ka majoritaatei. T.i. tiesiibas, piemeeram, uz jautaajumu, kur ir tava otra pusiite, taa arii pateikt, ka taa ir taada pati dzimuma kaa es. Uz doto briidi to diemzheel nevar atljauties dariit, jo nevar jau zinaat, vai tavs darba deveejs, draugs, radinieks, dziivoklja iipashnieks nav sasodiits homofobs. Atklaati pasakot savu orientaaciju, Latvijaa diemzheel sabiedriskie / tiesiskie labumi / tiesiibas var iet garaam. Par to iet runa un tas sagaadaa neeertiibas ikdienaa. Taa nav pashlabuma vai politiska reklaama, taa ir prasiiba peec liidzveertiigaam tiesiibaam ikdienaa.

blitz, 05.01.2010. 19:03:11
Komentāra reitings: -8.132

Lai viņi ar savu sūdu stumdīšanu paliek savās guļamistabās. Man tas nertraucē , kamēr viņi neliek par sevi manīt. (gaidu mīnusus no ''iecietīgajiem'').

kampy, 05.01.2010. 20:51:01
Komentāra reitings: 5.614

es šodien noskatījos kārtējo video, kur islāmieši ar akmeņiem līdz nāvei nomētā sievieti. (nepateikšu par ko bij te, bet vienā bij par to, ka viņa tikusi izvarota) pirmie akmeņus met tēvs un dēls, jo viņu ģimenes gods tādējādi esot ticis apkaunots. nevienam pat neienāk prātā maisīties, jo visi atbalsta šādu rīcību tb pēc viņu likumiem un tikumiem šī sieviete ir pelnījusi šādu nāvi.

pēc tam noskatījos kā bars slāvu recidīvistu, (tautībai šoreiz nav nekāda nozīme, vienkārši konkrētajā video tā bija) pareizāk sakot, jaunu čalīšu- līdz nāvei nospārdīja kādu jaunēkli. princips tas pats- visi barā un visi pret vienu.

savā būtībā šie video ne ar ko neatšķiras no tā ko rāda bojevikos, tikai, protams, skaņas, vaidi un šausmas cietēja acīs lika man nelabumā un pārbīlī novērst skatienu. viss ko spēju padomāt- ja tur tā sistu kādu man zināmo, un es pēc tam redzētu šo video, nespēju iedomāties kādus lāstus veltītu šiem islāmiešiem, vai "krutajiem" pacančikiem.

ko es īsti ar šiem piemēriem gribēju pateikt. vai tie, kuri ienīst seksuālās minoritātes, izkliedzot saukļus "mietu pakaļā tiem pe*iņiem", "tādus ar šķērēm kastrēt" utt (nerunājot arī par citvalstu piemēriem šajā sakarā, kur tiešām tie krāni arī tika/tiek brutāli griezti, pēc tam līdz nāvei piekaujot, vai velkot virvē aiz mašīnas,utt ui te tiek pielietoti vēl simtiem brutālu soda veidu. viduslaikos tādus aiz kājām piesēja, lai karājās ar galvu uz leju un pēc tam ar zāģi vertikāli pārzāģēja uz pusēm) vai tiešām arī mūsu valsts un pieņemtās paražas atbalstītu ko tādu? apmētāšana ar mēsliem, iespējams, ir tikai sākums.

labi, bet ko tad, ja tas pirmais, kurš metīs akmeni, pēc tam nonāks arī kādas minoritātes sastāvā? nez, pēkšņi pēc gadiem kāds izdomās, ka slikti ir nevis homoseksuāļi, bet emo subkultūra. atspārdīsim līdz nāvei tos. vēl pēc gadiem zāģēsim vegānus. varbūt kādreiz raganas un pesteļotāji skaitīsies tie, kuri mēdz lietot alkoholu. piemērus atrast nebūtu problēma, jo katrā gadsimtā/vietā ir lietas, ko apkārtējie cilvēki nespēj pieņemt. (ja es dzīvotu pāris gadsimtus iepriekš, dzīva degtu uz sārta TIKAI tādēļ, ka esmu kreile. vai mūsdienās kreisročus mēs cepjam? noveicās ne? par ebrejiem ar labāk nerunāsim.) un kur garantija, ka pēkšņi nesāk nīst kādu tavu iezīmi? vēl ir labs teiciens, ka viss ko mēs ņirgājamies par citiem, atspēlēsies mūsu bērnos. un kur teikts, ka tava meita nebūs lesbiete? (jautājums bezpersonisks) neesmu ne par, ne pret homoseksuāļiem, bet esmu par iecietību un līdzjūtību jau tā tik nežēlīgajā pasaulē.

Kas no jums bez grēka, lai pirmais met akmeni uz viņu! (5.Moz.17,7)

Šizatroniķis, 06.01.2010. 09:33:38
Komentāra reitings: 2.836

Kampy, neredzi pretrunas pieminot akmeņus un grēkus? Vai tad tā nebij tieši baznica, kas ir pret homoseksuāļiem.

p.s. Tava orientācija tāpat nevienam nav noslēpums. Ko Tev māte par to teica?

kampy, 06.01.2010. 10:47:05
Komentāra reitings: 5.678

man ir sava izpratne par bībeli un es no viņas paņemu tikai to, kas man der. neuzskatu, ka pilnībā jāpieņem kāda ticība no A-Z, paņemu no katras ko vajag un izveidoju savu. mans Dievs neuzskata homoseksuālismu par grēku.
PS: tavs ps bij pilnīgi ofainais topiks, jo es šoreiz rakstīju nopietnu komentu nevis ņirgāšanos par tēmu. taču ja tiešām vēlies atbildi- tev par nelaimi esmu pārliecināta heteroseksuāle, par ko arī mana māte priecājas, un mani tīri fiziski piesaista tikai vīriešu ķermeņi.

Šizatroniķis, 06.01.2010. 11:38:18
Komentāra reitings: 0.075

Tātad, ja slepkava izslēdz bausli par nogalināšanu, jo tas viņam nešķiet grēks un citus baušļus nepārkāpj, tad viņš skaitās paraug pilsonis Dieva priekšā? Tu protams drīksti taisīt savu sektu, bet pa manam reliģija ir priekš kaut kādiem fanātiem, tas nav tikai tā - garām ejot.

p.s. Ir dzirdētas baumas par pretējo.

kampy, 06.01.2010. 12:04:38
Komentāra reitings: 4.225

tu domā, ka slepkava nogalinātu, ja zinātu, ka tas ir slikti un būtu pretrunā ar viņa uzskatiem/ticību? tu atkal iepin bībeli, bet es jau teicu: man ir sava reliģija, man tā ir pieņemama, tev nemaz viņa nav jaakceptē. vari dzīvot pats pēc saviem personīgiem principiem vai pēc bībeles vārds vārdā.
p.s. jūtu, ka tev nav ne mazākās nojēgas ko nozīmē homoseksuālisms
http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexuality
parakājies vēl pa māti gugli un varbūt izpratīsi, kas īsti tas ir un tad runā par saviem p.s.

Šizatroniķis, 06.01.2010. 12:14:58
Komentāra reitings: -1.345

.."izslēdz bausli par nogalināšanu, jo tas viņam nešķiet grēks''. Pati vien iepini bībeli ar tiem akmeņiem un grēku.

kampy, 06.01.2010. 12:21:04
Komentāra reitings: 4.225

tu ķip citē šo: "tu domā, ka slepkava nogalinātu, ja zinātu, ka tas ir slikti un būtu pretrunā ar viņa uzskatiem/ticību?" tad lūdzu citē precīzi. kur te ir kas teikts par grēku? es runāju par katra paša uzskatiem. un ja tava sirdsapziņa (paša nevis bībeliskā) ir tīra, tad met akmeni. es paņēmu tikai citātu un ieliku sava teiktā kontekstā, nevis ar to norādu, ka jādzīvo pēc bībeles. bībeli man piepini tu. tikpat labi tad es varēju kā atsauci ielikt nevis bībeli bet portālu no kura paņēmu šo citātu, varbūt nemaz nezinot no kurienes tas īsti nācis. es runāju tikai par katra paša principiem. ja tavi principi atļauj nozākāt vai fiziski iespaidot homoseksuāļus- lūdzu uz priekšu. es tev kāju priekšā nelikšu.

jasmin, 06.01.2010. 15:40:41
Komentāra reitings: 2.891

Man ir vienalga.Kas tad teica tieši ka tikai pretējie dzimumi var būt kopā... Mani netraucē, ka viņi, piemēram uz ielas skūpstās. Man tikai nepatīk praids. Tas ir nevajadzīgs, jo visi nekad neatzīs, ka arī šādas attiecības ir normālas.

export_ass, 06.01.2010. 16:23:35
Komentāra reitings: -2.957

da cik var ! itkā jau sen izrunāta tēma..

bet nu fakts ka tāds, ka manas domas nav mainijušās par šo temu, tādā ziņā, ka vai nu tiešām vajaga visu to tupo pradi skaļi afišēt un teikt - mēs viena otrai izlaizam vai esam kakiņstūmēji ??

laizat/stumjat cik uziet, bet nuejau tas jāafišē un spoeciāli jāprovocē publika ??

+ senās romas laikā valdija geji..nekas prātīgs, kā tikai asinspirts nesanāca..

sun, 06.01.2010. 16:59:23
Komentāra reitings: 5.73

labi ka pieminēji agrīnos laikus - tas tikai pierāda to, ka sabiedrības attieksme ir spējīga mainīties. un kas cits atliek homoseksuāļiem kā rīkoties ja viņi grib mainīt sabiedrības uzskatus, slēpjoties tikai apstiprinās heiteriem, ka ir kāds iemesls slēpties

personīgi es būtu diezgan laimīgs ja meitenes skūpstītos vai stumdītu čuriņas vai kakiņas, vai kā tur pareizi jāsaka, publiskās vietās... džeki - nē, paldies.
tāda ir sabiedrība mūsdienās

kikinja, 06.01.2010. 19:58:44
Komentāra reitings: 4.831

kakiņas tak stumda arī heterosexuāļi - anālais sexs un tā...

defs, 09.01.2010. 13:47:41
Komentāra reitings: 0

Man ir pilnīgi vienalga ja vien man tas netraucē,...

chevete, 09.01.2010. 14:06:39
Komentāra reitings: 7.154

Vienīgais, kas mani tracina ir tas, ka daudzi uzskata, ka attiecības starp vena dzimuma pārstāvjiem ir tikai laizīšanās/stumšana. Manuprāt, attiecības, kas izveidojas nav ne ar ko sliktākas par tām ko izviedo pretēju dzimumu pārstāvji. Verbūt esmu naiva, bet tik pat labi attiecības kurās ir pretējie dzimumi ir tikai plika jāšanās?
Tas, ka valentīndienā tiek afišēta heteroseksuālu mīlestība, tas nevienam netraucē, bet tikko kā tas ir kaut kas tāds ko negrib saprats tā traucē? Tās pašas sirsniņas un romantika. brokastis gultā, mīļi pārsteigumi un cieņa vienam pret otru.. vai akut vai bušana blakus kā atbalstam.
Es vienkārši uzskatu, ka tās jau nav attiecības klubā pamīcīties ar dūdu. Vai džekam ar džeku. Tikai nezkapēc tas ir tieši tas ar ko mēs asociacējam geju un lezbiešu attiecības.
Ja redzi ka pa ielu iet lezbiešu pāris rociņās- domā vjek vinjas notiekti iet mājās laizīties, ja redzi dūdu un džeku tak nedomā- vinji iet mājās jāties.
un ja arī padomā, tad saproti, ka tev tas traucē tikai tapēc, ka sen neesi kniebies, un tā jau vairs nav citu problēma.

sun, 09.01.2010. 14:31:11
Komentāra reitings: 0.118

vai tiešām lielākā daļa cilvēku tā domā? problēma jau slēpjas tajā, ka parasti heiteriem neriebjas tas, ka viena dzimuma cilvēki varētu mīlēt viens otru, bet gan tieši fiziskās tuvības izpausmes, tāpēc arī par tām visvairāk bļaustās.

kad es domāju par lezbietēm es nedomāju par viņu mīlestību, es domāju par skaisto skatu, ko varētu redzēt. kad es domāju par gejiem, es vienkārši domāju, ka neko ne no kā negribu redzēt.
nezinu vai esmu perverss, vai kas, domāju tas tā vienkārši ir normāli


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

RobertSax

Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat


ienāktreģistrēties