tā nevar turpināties.

31.03.2008 18:41:20 aizsāka naa
23 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 31.03.2008. 18:44:19
Komentāra reitings: -2.929

kāpēc?

naa, 31.03.2008. 18:54:33
Komentāra reitings: 5.888

konkrētāk.. kas nu man uz sirds? ai, galvenais mans lūgums.. varbūt kāds zina, kā var sazināties ar politiķiem? konkrētāk ar tiem, kas atbildīgi par Latvijas ceļiem. man ir šādi tādi vārdi ko teikt, šādas tādas idejas, jo nedomāju, ka tas, kas notiek, notiek pareizi. es nedomāju, ka mēs labojam Latvijas ceļus pēc Eiropas standartiem, lai "biezie" braukājot pa Latviju neapdauzītu savas ādas biksēs iestūķētās pēcpuses. mēs aizmirstam "paņemt"no Eiropas standartiem kaut ko, kas pasargātu ne tikai mūs, bet arī nevainīgas (lai gan nedaudz stulbākas) radības. konkrētāk, man bija sāpīgs gadījums, pēc kura esmu nosolījusies nekad nelikt tiesības, lai ar mani tas nekad neatkārtotos. esmu gatava braukt ar sabiedrisko transportu tik ilgi, kamēr kaut kas notiks. negribu vairs redzēt to, ko redzēju šovakar.

rxx, 31.03.2008. 18:55:59
Komentāra reitings: 4.298

ainars.slesers@sam.gov.lv, bet vispār, manuprāt, par ceļiem vairāk vai mazāk atbild arī pašvaldības, tāpēc meklē atbalstu savā pašvaldībā.

Nonesāt cilvēku vai dzīvnieku? Tā gadās, tur neko nevar darīt. Visus ceļus nožogot nevar un vienalga būs kaut kādi lopiņi, kas ceļam pāri skries. Protams, būvējot jaunos ceļus, populārākās vietas vajadzētu kaut kā nožogot.

Lai izdodas! ;) No tiesību iegūšanas gan nevajag atteikties...

Mož pastasti sīkāk, kas bija...

naa, 31.03.2008. 19:01:10
Komentāra reitings: 10.524

bija tumšs.. un ieraudzīju stirnu, kas skrēja tieši ceļa virzienā. tētis nepaspēja nobremzēt. tā kā sēdēju priekšā, tad visu redzēju.. visu. nez, tētis ir ļoti satriekts.

es zinu pat gadījumus, kad manā situācijā ir bijuši mazi bērni.. tas ir ļoti sāpīgi..

bet paldies par atbalstu. kad pārrados mājās. manī mijās dusmas ar šoku un dabuju pat dzert cukurūdeni, jo lauzās ārā šausmīgas dusmas par to, ka pasaule attīstās, bet nesaglabā sevī to daļiņu no pagātnes un dabas.

dzēsts lietotājs, 31.03.2008. 19:02:48
Komentāra reitings: -8.65

bulšits.
nu tad tavu tēti vajag nopērt nevis politķus.

rxx, 31.03.2008. 19:08:38
Komentāra reitings: 4.357

Galvenais, lai pašiem viss ok. Aimirsiesies viss un būs viss ok. :) Nu nez, situācija ar meža zvēriem jau vispār tiek regulēta valsts līmenī un stirnas no tā neizmirs.

Policiiju saucāt? Apdrošināšana būs? Es esmu dzirdējis, ka izsaucot policiju, viņi to mirušo lopiņu konfiscē, kas nozīmē, ka gar degunu aiziet lērums fantastiskas gaļas.

Ā, un vēl ir beigi būtiski uzmanīties šitādās situācijās, jo tas lops var atčohnīties un sadot satrauktjeim cilvēkiem pa mizu.

dr., ar auto brauc? Cik garš ir vadītāja reakcijas laikā vidēji nobrauktais ceļs pie 90km/h? Cik garš ir apstāšanās ceļš?

dzēsts lietotājs, 31.03.2008. 19:12:57
Komentāra reitings: 1.151

nu bet kāds sakars ir nobrauktai stirnai ar poltiku?
nu fak tagad vajag uzlikt uz ceļiem stirnu detektorus?

naa, 31.03.2008. 19:15:48
Komentāra reitings: 0.897

dr. mans tēvs tur īsti nebija pie vainas.
es par tiem politiķiem tā sacepos, jo redz, ai.. daudz cūcīgu lietu viņi valstī ir padarījuši.. ne jau šī vienaldzība tikai..

es nedomāju tikai par stirnām (šajā apvidū ir bijuši vairāki gadījumi, kad stirnas vnk skrien un pat nereaģē, ka mašīnas brauc. paveicas, ja tā ir diena un jau iepriekš redzi to lopiņu, bet tumsā.. )..

es domāju arī par cilvēkiem, kas dabū šoku no tā visa..

policiju nesaucām. mašina nedaudz tikai cieta.. pati priekšpuse. un tas tajā brīdī nebija svarīgākais.

rxx, 31.03.2008. 19:21:00
Komentāra reitings: -0.651

Gaļu savācāt?

Nu vot, jā, "tas apvidus" ir pašvaldības kompetence. 125. ceļa zīme bija?

dzēsts lietotājs, 31.03.2008. 19:22:24
Komentāra reitings: 3.917

nu un kā politiķi var ietekmēt stirnas?
un kur likāt mazo neveiksminieku?

naa, 31.03.2008. 19:24:13
Komentāra reitings: 3.271

kas ir 125. ceļa zīme?

gaļu novāca no ceļa, lai nebraukā pāri.

bet.. ko tu darīt, ja tu,piemēram, novāktu nelaimes gadījumā kādu čali? tu nestu viņu mājās, lai vēl pakatītos uz viņu?

emtee, 31.03.2008. 19:25:36
Komentāra reitings: 6.76

Es vispār piekrītu Dr. Ko tad Tu gribi lai Šlesers izdara? Viss ko var izdarīt tas ir uzlikt ceļa zīmi uzmanību stirnas, neko vairāk, un tas tā pat nemazinās nobraukto stirnu skaitu uz ceļiem. Priecājies ka mašīnai nekā nav, mana māsa šitā visu priekšu lupatās sadauzīja.

naa, 31.03.2008. 19:28:51
Komentāra reitings: 6.205

ai, dr. nevajag kasīties. nav man tas noskaņojums tāds.
(var jau būt, ka gaidīju, ka visi būs ar mani vienis prātis)

ko politiķi darītu? (nu konkrētāk tie, kas atbild pa ceļiem) nu Eiropā ir tāds joks, kā norobežojumi gar ceļiem. (domāti tieši šādiem "neveiksminiekiem")
un, ja nemaldos, tad šajā apkārtnē nav neviena ātruma ierobežojuma, un pat ne zīmes par dzīvniekiem. (kā jau minēju, ir bijuši vēl gadījumi, kad zvēri te skrien paŗi ceļam)

naa, 31.03.2008. 19:29:50
Komentāra reitings: -2.362

es neceptos, ja tas viss būtu..

naa, 31.03.2008. 19:38:59
Komentāra reitings: 2.547

katrā ziņā visus tos likumus par "neveiksminiekiem"nemaz nezinu. zinu, ka vajadzētu iepazīties. ai, šoks man bij pamatīgs. varbūt vnk meklēju vainīgos un vainoju valsti.

naa, 31.03.2008. 19:40:04
Komentāra reitings: 2.898

bet par to zīmi.. diezgan labi zinu to ceļu.. esmu gandrīz droša, ka tur tādas nav.

rxx, 31.03.2008. 19:40:27
Komentāra reitings: -4.452

Vot tā, man liekas, nemaz nedrīkst darīt (atstāt turpat). Ai, nu es nezinu. Ko es darītu? Ja tas būtu kāds nopietns (cepams) dzīvnieks un būtu skaidrs, ka viņš ir beigts, tad noteikti savāktu. Ja vajadzētu apdrošināšanu, tad gan jau poliči savāktu.

Un, kur ir "tas posms"? Pieņemsim zināšanai un uzmanīsimies...

http://www.gross.lv/theory/img/125.gif

tobis, 31.03.2008. 19:55:35
Komentāra reitings: 5.81

citur autobusi un mašīnas kratās pa grimstošām taciņām un 20 kilometrus pusotru stundu brauc, bet tu gribi nožogojumus stirnām. ( es nesaku, ka tā ir slikta ideja, bet naudu tādām lietām nedos) un ne visi ir tik žēlsirdīgi pret dzīvniekiem. Man jau ar tas patiktos, daudziem tas patiktos, bet cilvēki vispirms padomā par sevi, nevis par stirnu. Ja jau zinām, ka tur tie zvēri lec- jābrauc lēni un piesardzīgi, neko vairaak ietekt nevar.

šoks ir šoks.
šitā vienu kārtīgu meža cūku nonesām, atbrauca resns ments un iestiepa busiņā ar pārlaimīgu smīnu sejā. :D
dzīvnieka arī protams žēl... bet starpība starp nomedītu vai notriektu nav.

Labāk saki paldies, ka tā bij tikai stirna, nevis alnis, milzīgs meža kuilis, vai (tpu tpu tpu) cilvēks, jo tad mēsli krietni lielāki.

naa, 31.03.2008. 20:05:14
Komentāra reitings: 1.495

nu protams, paldies par to.

un negaidu arī, ka visiem lopiņi tā rūpēs.

bet pareizi, tobi, šoks ir šoks.

lieliskais kārlis, 31.03.2008. 22:23:05
Komentāra reitings: 2.906

naa, šoka iespaids, nekas vairāk, bet, ja nedaudz ovirzamies no tēmas par nobrauktajiem subjektiem, un pievēršamies Latvijas lielceļu, ja tā tos var nosaukt, kvalitātei, tad, nu, te gan var nedaudz peikasīties valdībai. Piemēram, ceļš no ventspils uz Kuldīgu ir vnk šausmīgs, un, ja tu nezini visas bedres, kas gadās ceļā, un, dievs nedod, brauc pa tumsu, tad tas viss var beigties letāli. Jā, jā, atļautais ātrums ārpus apdzīvotajām vietām ir 90km/h, bet nu... nav daudzi tādi, kas to ievēro un savu galamērķi griabs sasniegt nedaudz ātrāk par 90 kilometriem stundā. Katrā ziņā domu sarpatāt.

dzēsts lietotājs, 31.03.2008. 22:53:43
Komentāra reitings: 1.451

kāds tam visam sakars ar ceļiem un politiķiem? tak neliks visur žogus gar ceļiem. nu ja ir stroms vējstiklā gaļu dabūt, tad neskrien baigai ātrumā braucot caur mežiem. man liekās vairāk vaidzētu uztraukties par to, ka pilsētās masveidā tiek bērni triekti nost, kas diezgan bieži arī traģiski beidzas.

dzēsts lietotājs, 01.04.2008. 04:10:17
Komentāra reitings: 1.455

zināma netaisnība vienmēr ir un būs.
man jau arī žēl to bembiju bet ko darīt - jāpiekrīt misteram kapai-ne jau visur tos žogus var uzlikt lai arī cik skumji tas nebūtu vienmēr kāds mirs vai būs komā vai tikai ieģipsēts/

pllek, 01.04.2008. 05:21:45
Komentāra reitings: -1.476

ko nu par stirnām.. priecājies,ka cilvēks pretī neskrēja ;]


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hallo, ek wou jou prys ken.

RobertSax

Zdravo, htio sam znati vašu cijenu.

Robertunsab

Анкеты девушек равным образом юношей онлайн, в течение телеграм канале @wanowes

Antoniagloro


ienāktreģistrēties