Vardarbība skolās...

26.02.2008 17:13:55 aizsāka veetah
103 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
veetah, 26.02.2008. 17:14:12
Komentāra reitings: 16.575

http://www2.la.lv/lat/arhivs/problemu_raksti/?doc=1278

Sašokējos. Tā pamatīgi. Jā, es atceros, kad biju mazākās klasēs mums arī bija tāda izstumšana, aprunāšana un tās visas stulbās lietiņas, kas tajā brīdī šķiet tikai pašsaprotamas un ko tagad vispār ir kauns atcerēties, bet ne jau tā! O_O Jēziņ, izlasot tos komentārus, ko sīkie ir rakstījuši, tā mazliet bail sāk palikt - kur pazūd normālie bērni?!
Īpaši forša ir ZVĢ vadības attieksme, sakot, ka tā ir skolas iekšējā darīšana un, ka labāk būtu uzrakstījuši par to, ka skolotāji nodevuši asinis.

Tā nu es aizdomājos - kā ir/bija ar vardarbību (un šeit var runāt gan par morālo, gan fizisko kaitējumu) jūsu skolās? Vai mēs agrāk bijām iejūtīgāki (cik nu tur iejūtība iespējama) un vai tiešām jaunā paaudze izaugs par normāliem cilvēkiem?

lieliskais kārlis, 26.02.2008. 17:26:36
Komentāra reitings: 13.088

Jā, šo es lasīju. Tas ir pilnīgs ārprāts - skolas vadībai pie kājas, sīkie tik turpina. es teiktu, ka šādi var traumēt uz visu mūžu, un šeit es nerunāju par fizisku iespaidošanu.
Labi, ir piedodams tas, ka 6. klase tomer vēl ir tāds posms, kad tu nedomājot vari pateikt visādas lietas, bet šis jau ir pāri normas robežai...

Nu, kādreiz arī neesmu bijis nekāds klases mīlulis, bet nu, tgd itkā viss ok un kā jau teicu, ka tajā vecumā jau katram ir kkādas stulbības prātā.

cekule, 26.02.2008. 17:37:24
Komentāra reitings: 10.16

pret mani bija vardarbiiba skolaa, apcela reali jo bija garsg deguns,, un pat lielie puikas izrekjinajas dazreiz gerbtuves utt
jo kad man bija 14, 15 gadi
tas i 7 gadi atpkalj 8.9 klase pat 7 klase 13
man bija krasoti nagi, dazreiz acis! tjip grebeniite un dazadas stiligas kreliites utt nu biju tads emo-poppunk, taka macijos plavniekos, skaitijas urljaku rajos, skola labi ja bija 2-3 alternativi cilveki pa visu skolu., netakaa centra skolas vai ZVG, RAV tas tjip jau bija atiistiitaass..
bet tagad satiekot tos purnus vinji zoliidi sasveicina mani, un var redzeet vinju acis,, ka to ko darija bij nepareiz...
bet tajos laikos zinaaju ka esu iipash, bet vinji peleka masa.. taka taa, bet man paliidzeja nesalust tas ka atradu domubiedrus dazados festos utt un zinaju ka esu normals jo citi tadi arii ir.,., nju tjip taa -> bet beibes taja laikaa bija man arii daudz, takaa naiiis! :))

cekule, 26.02.2008. 17:44:06
Komentāra reitings: 6.056

nu jaa un man bija pirsings uzacii kaa grupas STAIND solistam Aaronam - tad baigi fanoju par to grupu
un tad skolotajas judzas ka tas var buut ( vienigajam visa skolaa - tad vispa maz kam bija tadi pirsingi) skolaa + lakoti nagi...
bija arii briesmiga nostaja no tam.. vislaik lika justies kaa gejam- tieshaa noziimee,,, bet es tak tikai stila upuriiC :D

keder, 26.02.2008. 17:50:02
Komentāra reitings: 8.588

baac.. tu pats izraisi smieties par tevi >:D

save_ass, 26.02.2008. 17:50:37
Komentāra reitings: 10.773

Tas, ka apceļ - tā notiek... Visbriesmīgākā tiešām ir skolas personāla vienaldzība. Te atlaist kādu vajadzētu, varbūt mainītos tā situācija!

kas_te, 26.02.2008. 17:58:13
Komentāra reitings: 12.891

Skolas vadībai ir jārunā ar skolēnu vecākiem. Visatļautībā skolā vairāk vai mazāk (vairāk, manuprāt) nāk no ģimenes. Un ja bērns kā huligāns audzināts mājās, kā huligāns arī uzvedīsies skolā.
6tajā klasē jau vispār vajadzētu nākt pie prāta. Lai gan daži nenāk nekad..

rxx, 26.02.2008. 18:03:07
Komentāra reitings: 2.959

Kaut ko pa radio dzirdēju. Nu ko - izaugs skuķis un salaidīs savos pāridarītājos svinu. Tā gadās.

Bet, ja nopietni, nu jā, bet ko mēs tur varam darīt..? Neko faktiski. Man skolas vecuma bērni nebūs ātrāk kā pēc gadiem 12, tāpēc es vairāk uztraukšos tad.

Bet - mēs nezinām kokrētā stōrija backgraundu. Viena pagale it kā nedegot... Bet vispār - ko var zināt, tā ir Ziemeļvalstu ģimāzija un tā ir Zolitūtde. Būsim godīgi - viena no pēdējām vietām, kur mācīties. Skolas personālu gan vajadzētu visus pie sienas un ar aizsietām acīm... Tā nu tas ir, Izglītības sistēma ir galīgi... Laimīgs tas, kas ticis cauri. Metodes manā laikā arī bija nepareizas, kad kaut kas nebija kā vajag, visus piecēla kājās un kaut ko moralizēja. Prātīgāk būtu izķert tos vainīgos, sabraukt kārtīgi virsū un, ja kaut kas nav, saucam mentus un liekam uzskaitē.

Kaste - sestajā klasē neviens pie prāta čista nenāk, tad sākas visādas tīņu muļķības.

veetah, 26.02.2008. 18:09:34
Komentāra reitings: 0.157

Mhmm, es arī domāju par to pagali, bet ko viena maza meitene var tāāādu sastrādāt? Ņemot vērā to, ka viņa jau no paša sākuma bijusi izstumtā? Es šaubos, ka pat ja viņas vecāki, atgriezušies no Īrijas, baigi tagad pērkot viņai drēbes (spriežot, pēc lasītā), viņa censtos izlekt vai iedzīvoties klases barā.

cekule, 26.02.2008. 18:19:37
Komentāra reitings: 2.752

ja taa padomaa lielaka dalja dazadu makslinieku, taa teikt aartistu berniibaa ir daudz dabujushi utt
dziives realitate...
vnk mus neoienjem jo neesam tadikaa visi -> pelekie drankji!

kas_te, 26.02.2008. 18:23:55
Komentāra reitings: 1.875

Tādā gadījumā es laikam esmu neviens ?
Muļķības da muļķības, bet ar mēru!

veetah, 26.02.2008. 18:26:35
Komentāra reitings: 6.442

Es, atceroties savu 6.klasi, jau nu čista pieaugusi nebiju. Diemžēl, arī neviens cits manā klasē tāds nebija. Sasodīts, daži vēl tagad nav. >_<
Man šķiet, ka tu esi viens no tiem pozitīvajiem izņēmumiem. Tādu ir baigi maz.

neluuri, 26.02.2008. 18:36:20
Komentāra reitings: 8.164

Tā cilvēks ir iekārtots- nahrenizē pārējos, kamēr pats vēl neesi nahrenizēts. ;D

Bet meitenes gan žēl. Ko tad viņa varēja tādu izdarīt, lai viņu tā nolamātu? Bara instinkts, man mazajās klasēs arī tā bija. Es gan skaitījos kruts un pats piederēju pie tiem nodirsējiem. Šobrīd pašam kauns par sevi. :/

dzēsts lietotājs, 26.02.2008. 18:40:01
Komentāra reitings: 18.794

Pati esmu cietusi kaut kādā 6. klasītē,kad bija visādas labāko draudzeņu intrigas-sastrīdējos ar visām,paliku viena un vienā ekskursijā tās ļāunās,ļaunās meitenes dziedāja dziesmu ar tekstu,ka Laima ir sumo cīkstonis. Turējos braši,bet mājāš gan bija lielais bimbonis. Draudzenēm no pastāstīju tikai tagad,viņām žēl,ka man ir nodarījušas pāri.
Bet vispar esmu diezgan ieredzēta-nekādi konflikti man nav.

Ko es varu pateikt par pirmajām klasītēm? Drausmīgi, ņem viens otru priekšā,lamā trīsstāvīgos vārdos,sit,dauza pret grīdu. Es pirmajās kalsītēs spēlēju kājiņas,salkas,augstāk par zemi un mājiņas :( Tagad viņi ir tik zinoši,ka stāsta man ,kas ir sekss ar tādiem vārdiem,ka ginekologs pat mutē to neņemtu.

tuunc?, 26.02.2008. 18:45:18
Komentāra reitings: 10.106

par to degošo pagali runājot, nav nemaz nekas jāizdara, lai mazajās klasītēs tevi sāktu apsmet. pietiek ar kaut nelielāko atšķirību no citiem, vienalga - uzvedībā, izskatā vai kur citur...
tādi vnk ir tie sīči, riebīgi...

tuunc?, 26.02.2008. 18:45:38
Komentāra reitings: 5.407

atvainojos - apsmiet

black_emo, 26.02.2008. 18:46:50
Komentāra reitings: -11.795

Sestajā klasē arī kā augstāk biju apzinīgs bērns un visas lietas ar normu izpildījumu. Izsmieks tie jūsu viedokļi par Jaunais-Stulbais..

zaabis, 26.02.2008. 19:10:11
Komentāra reitings: 10.832

mazākās klasēs visi, kas bija mazliet savādāki, tika nozūmēti. tad tad jau visi tika sadalīti bariņos- krutie- nekrutie.Arī pamatskolā ir tāpat.
Atceros, mana draudzene 6ajā klasē labi mācijās, bet viņa tika pataisīta par tāāādu nūģi,neviens izņemot mani ar viņu nerunājā. eu nu c`mon ,viņa jau tad bija krutāka par visiem, kas viņu apcēla, jo vinai bija vairāk breinu kā visiem pārējiem kopā.
tg manā klasē iet korpulenta meitene [17] ar higiēnas problēmām, taču neviens viņu neatstumj. Tāda bara instinkta vairs nav, katrs ir invidiualitāte

dzēsts lietotājs, 26.02.2008. 19:14:57
Komentāra reitings: 4.924

Es ar tādu problēmu neesu īsti saskāries, kad mani apceļ, bet drīzāk bija otrādāk, ka es biju tas apcēlējs.. UN AR TO NEMAZ TAGAD NELEPOJOS!! stulbi tas ir pilnīgi.. Bet galvenais, ka man no tiem pamatskolas laikiem tagad ar tiem dažiem cilvēkeim ir pilnīgi normālas attiecības, tas pats galvenais :)

dzēsts lietotājs, 26.02.2008. 19:51:28
Komentāra reitings: 9.077

skumji;/
un tie bērni nekļūst tādi uzreiz 12 gados.
piemēram, mana mamma strādā dārziņā par audzinātāju un reizēm stāsta tādas briesmu lietas - 5gadīgi bērni lamājas, šantažē audzinātājus, citus bērnus, zog, sola nogalināt un pat masturbē laikā, kad vajadzētu gulēt pusdienlaiku.

es nezinu, kuru var vainot pie tā visa, bet man sāk kļūt bail ;/

rxx, 26.02.2008. 20:16:37
Komentāra reitings: 11.164

Ar tiem citādajiem ir tā, ka ja viņi pārējos uzskatīs par "pelekie drankji!" un par savas esības pamatideju pasludinās kaut kādu citādību, tad nekas tur labs nebūs. Tie pārējie civēki taču arī nav muļķi...

Es negribu nevienu aizskart, bet tie nedaudzi "citādie" un "ipašie" ("Katrs no mums ir īpašs," tā mana kristīgā klases audzinātāja. "Muļķības!" es atbildu.), ar kuriem man ir nācies sastapties, gandrīz vienmēr ir bijuši vai nu stabili dumjāki par pārējiem vai arī ar nopietnām saskarsmes problēmām. Es atbalstu kaut kādu individualitāti un spilgtu personību, bet uzskatu, ka arī šiem cilvēkiem ir jārēķinās ar apkārtējo sabiedrību. Protams, katrs dara kā grib, bet nu ar sekām jārēķinās. Un, ja kāds indivīds pieņem lēmumu nošķirties no sabiedrības, tad ir muļķīgi pieprasīt lai sabiedrība to pieņemtu.

Protams - neieslīgsim galējībās un nenogalināsim viens otru, bet atcerēsimies, ka visam ir sākums.

cekule, 26.02.2008. 20:22:18
Komentāra reitings: 3.127

es balsoshu par RRX -> ja nemaldos Reinis ja vinsh staasies Deputatos!, prieksh saviem gadiem gudrs cilveex! :*

tuunc?, 26.02.2008. 20:24:35
Komentāra reitings: 1.615

domāju, ka mazus bērnus diez ko nenodarbina domas par individualitāti un "pēlēko draņķi" kā tu saki... tā sevis nostādīšana ārpus iedomātas pelēkās masas jau drīzāk ir tāda tīņu gadu padarīšana. taču bērni apsmiet viens otru sāk jau daudz ātrāk.

rxx, 26.02.2008. 20:40:37
Komentāra reitings: -0.206

Taisnība, nenodarbina gan. Apceļ, tāpēc, ka ir apcēluši vienmēr. Jautājums, ar kādām metodēm...

Nemaldies, Robert. Hāj, faiv! ;)

tobis, 26.02.2008. 21:20:20
Komentāra reitings: 11.601

Man laikam ar klasi lielos vilcienos ir paveicies.
Cists pasmejas par otra čirkaino mikrafonu, vienu meiteni patstāvīgi dēvējam par biti ar visiem no tā izrietošajiem jociņiem, jo viņai ir tāds strīpains džemperis- beigu beigās viņa pati sevi tā dēvē. Laikam tas nav tik ļauni- nesmejamies viens par otru bet kopā ar otru. atkrīt tie, kas to nesaprot. bet prtoams, šis ir pa visam pa visam cits gadījums. Daudz nopietnāks- un lielā mērā manā klasē viss ir normāli, tikai dēļ ūberforšās klases audzinātājas, kas dzinās pa pēdām kā tāds komisārs reksis. :D

Mani vēl šobaldien skolā sauc par Laru kroftu- kapeņu izlapuītāju, jo sanāca kaimiņtantei tulpes nošķīt- uz dzimšanas dienu bij jāiet. Cits šādu ņirgāšanos vairāk ņemtu pie sirds- un to jau arī pārējie gaida.
Vissnejaukākais ar ko man ir nācies saskarties ir asas pārmaiņas ar klasesbiedreni- biš ar šķērēm pamētājāmies. Un viss tikai tāpēc, ka viņa nepiedalijās klases talkā. stulbi, bet tagad uz to atskatoties gribas tikai smieties- visi draudzīgi un smieklīgi pasmejas. Tā vajadzētu būt visās klasēs.

ed, 26.02.2008. 21:22:05
Komentāra reitings: 13.417

Jā! ZVĢ preses lapās! \m/

vispār fascinē kā latv. val. skolotāja stāsta,ka audzinātājiem NU PILNĪGI nav jāuzņemas nekāda atbildība. lab noprotu , ka ahūna alga nav tā labāk motivācija laikam, bet tomēr bez nekādas empātijas ļauj, lai to bērnu bez sāls apēd.

vispār kkādi kukurūzas bērni, ne 6. klase.

ka_maz_neliekas, 26.02.2008. 21:40:09
Komentāra reitings: 12.646

bērni ir sabiedrības spogulis-tas, kas sabiedrība ir it kā apslēpts, parādās bērnos-nēēdisi tu -apēdīs tevi!tāda nu ir tā dzīves patiesība... gribam to vai nē...

dzēsts lietotājs, 26.02.2008. 21:44:57
Komentāra reitings: 0.163

man mazajās klasēs viens klasesbiedrs uzsita zilu aci.toreiz raudāju, bet pati biju vainīga, jo pieliku padeni viņam;D nu jā, bet tagad to atceroties, tā pat kā tobim, man nāk smiekli.un kā vēl:D
nu jā un arī manā klasē bijušas vairākas meitenes, kuras jau pašas sevi atstūma, jo neiesaistījās nekur.ja kāds kaut ko pajautā, viņas knapi izstumj "jā" vai "nē" un turpina dzīvot savā pasaulē.bet neviens viņas neapsmēja.pēc 9tās šīs aizgāja citur un tagad viss ir kārtībā gan viņām gan mums.:)
nu jā un šajā gadījumā mani šokēja direktores teiktais: "Man jūs jāsarūgtina, par laimi, nav vairs padomju laiki. Mūsu laikos par šādām lietām no skolas neizslēdz. Likums to neatļauj. Un kāpēc jums vispār par šādām lietām mūsu skolā būtu jāraksta? Tādas lietas jau notiek visur. Kāpēc jūs nevarat pastāstīt, kā mēs, 23 skolotāji, nodevām asinis! Bet jūs jau tas neinteresē, jums vajadzīgi tikai skandāli"
nu labrīt, kuru gan interesē tas, ka viņas nodod asinis? tas protams ir labi, un tas ir katram skaidrs tāpēc presē par to nav jārunā.bet tas, kas notiek tur - par to IR jārunā, jo kas zina?varbūt tā nav vienīgā vieta kur ir šitādi briesmoņbērni!un varbūt to vēl var nokārtot:)
tas vienkārši pierāda to, ka viņa visu jau sen zinājusi un par to neliekas ne zinis.
lieliska reklāma ZVģ:D

zaabis, 26.02.2008. 22:14:29
Komentāra reitings: 1.126

mani bērnu dārzā viena meitene žņaudza un mēģināja plastalīnu iebarot, tikai tādēļ ka negāju ar viņu rociņās ārā
katru reizi kā viņu ieraugu, gribas izdarīt to pašu >:)

rxx, 26.02.2008. 22:33:07
Komentāra reitings: 1.111

Kamazs teica viedus vārdus. Tur arī ir visa problēma.

ka_maz_neliekas, 26.02.2008. 22:49:31
Komentāra reitings: 9.098

no kā gan bērni mācās, ja ne no pieaugušajiem..tikai viņi neprot savu naidu noslēpt vai viltīgi apiet, bet gan iemācisies...ar laiku..

ed, 26.02.2008. 23:04:12
Komentāra reitings: 7.351

nu patiesība, kas patiesība, bet nu tāpēc to nevajag pieņemt kā normu.
nez ja neiestāstīt, tad nedaudz iedauzīt to sajēgu vajag, kā nu kurš labāk saprot.

ka_maz_neliekas, 26.02.2008. 23:07:36
Komentāra reitings: 7.238

ar iedauzīšanu panāks tikai negatīvu pretreakciju-nevienam nepatīk, ja ar pirkstu norāda, ko var darīt un ko nē...

keder, 26.02.2008. 23:19:49
Komentāra reitings: -2.718

no kā gan bērni mācās..
manliekas viņus vairāk sačakarējuši visi tie kompjūteri ar ''foršajām'' spēlītēm, internets, kur diemžēl pieejams viss..

ka_maz_neliekas, 26.02.2008. 23:26:55
Komentāra reitings: 11.919

diemžēl ne-bērnus sačakarē vienaldzība, nevērība, nesapratne, nevajadzības sajūta un mīlestības trūkums...

dzēsts lietotājs, 26.02.2008. 23:32:31
Komentāra reitings: 12.598

es jau pirms pāris gadiem biju ievērojis, ka sāk augt atmarozaku paaudze, kam kkādas ētiskās un morālās normas ir sveša lieta. kkada paņirgāšanās starp vienaudžiem vienmēr ir bijusi aktuāla, bet ir tomēr tās robežas jāzin. un tagad es varu teikt tā kā krabīši parasti saka - kad mēs augām tad tā nebija!

neluuri, 26.02.2008. 23:41:32
Komentāra reitings: 1.416

Ne jau dators čakarē bērnu, bet vecāki, kas bērnu nosēdina pie datora, lai šis(bērns) liek viņiem beidzot mieru u.t.t. Un, piemēram, pēc tam sūdz tiesā spēļu ražotājus par to, ka viņu spēle galīgi sabojājusi viņu mazo bērniņu. Bet, hej, varbūt nevajag ļaut bērnam spēlēt spēles, kas vispār paredzētas tikai cilvēkiem no 18 gadiem? Un tāpat ar visiem tiem iepazīšanās portāliem u.t.t.

Paldies dievam, es bērnība daudz skatījos tūbijus, tāpēc izaugu par labu cilvēku. ;D

kikinja, 26.02.2008. 23:49:38
Komentāra reitings: -0.093

kompjūteri ar "foršajām" spēlītēm? khm...un kurš tad viņus pie tā kompja laiž cauru dienu sēdēt?

vsp arī man 6 līdz kkāda 8 klase bija diezgan liels murgs :( skumji, bet nu ui ku daudz esmu iemācījusies. tgd vsk - kāds līmenis - pilnīg savādāk...nedaudz dīvaini vēljoprojām.

bērni mācās no vecākiem. un ja viņi nemācās no vecākiem, tad viņi mācās no citiem, jo nav iemācīti saprast un atšķirt labo no sliktā.

esat kādreiz bijuši pasākumā, kurā ir daudz māmiņu ar tādiem 3-5gadīgiem sīčiem? neesat? ieteiktu kādreiz vsm lielā attālumā pavērot - tāda dzīves un izdzīvošanas skola...."ja tu neesi ar mums, tad tu esi pret mums". un mammai ir vienalga, ka viņas sīkais viņai turpat blakus kādam citam izsit degunu...diezgan šausmīgi. manuprāt, vnk audzināšanas trūxt.

dinaer, 26.02.2008. 23:56:56
Komentāra reitings: 5.244

Man problēmas bija līdz 5. klasei - pēc tam, es nomainīju klasi un mani vnk lika mierā, bet tagad ir ok :)

nez - līdz kat kādai 7tajai klasei vismaz agrāk, derēja jebkurš iemesls, kāds ir garāks, kādam vairāk hormonu, mazliet stostās, uzvilcis ne-pietiekmi-smuku jaciņu. Bērni vienmēr bijuši nežēlīgi un tas ir fakts, tikai ar laiku iemācas, ka ja darīsi citiem paŗi, tad citi var darīt aŗi tev pāri, bet līdz tam pastāv tīrākais bara izdzīvošanas likums, un kā gan labāk padarīt sevi par barvedi, kā vien atrodot kādu kas ir vājāks.

bet tieši par sākumā minēto situāciju - man nav īsti skaidrs, kā tās sīkās *pī* uzdrīkstas valentīnu saukt par krievieti, ja jau pašašas lamājas 10stāvīgiem izteicienie kreivu valodā :)
skumji protams, ka arī to viņas ir mācījušās no apkārtējās vides, ne jau pašas no nenokā izrāvušas.

negribas teikt, ka situācija skolā ir normāla, bet no otras puses - neemsu pieredzējusi reāli tādu situāciju, kad skolotāja stiprais vārds būtu ietekmējis situāciju - itīpaši tajā vecumā.

afra, 27.02.2008. 05:00:39
Komentāra reitings: 5.399

yea skola nekad nav izcēlusies ar to ,ka pasiedzējiem rupētu berni , drizaak ja arī tiek kautkas tamlīdzīgs izradīts , tad tkai tapeec, lai tas negrautu skolas prestizhu un godu, dabuuja ko gribeeja , par berniem runajot ta želve ,kas tik cītigi tur megjinaja atmazgat skolu nemaz nevar vinjus savaldit un mazie tur reali urlagāni , ja vinji uzdrikstas vecaakam cilveekam pienakt klat un pateikt kko normali rupju, tad nav brinums ,ka pret vienaudziem izdarības ir 100kart nezheliigaakas
bet vispar skumji, tachu nevilshus aizdomajos par rxx izteikumu - viena pagale nedeg

kampy, 27.02.2008. 05:45:44
Komentāra reitings: 3.794

par to, ka shii probleema ar katru gadu aizvien vairaak saasinaas- var veerot arii peec terora aktu skolaas liiknes raadiijumiem. reizeem shie apsmietie cilveecinji neredz citu izeju kaa noshaut paaridariitaajus.. mulkjiibas par to, ka viena pagale nedeg- kaa jau dinaer mineeja: pietiek ar kaut nieciigu atskjiriibas ziimi , lai tu jau tiktu izstumts.
Beerni un pusaudzji ir diezgan nezjeeliigi, bet man liekas, ka tas ir nevis no vecuma atkariigs- bet no dziives skolas- jo jaunaaks cilveeks, jo vairaak vinsh apsmies citu un tas cits vairaak to "njems pieree". Visos vecumos viens otram rok bedri, tikai ar laiku mees iemaacaamies to dariit nemanaamaak un, citu bedrees kriitot, tik smagi nesasisties..

joprojaam turpinu slaveet muusu pashu kaiminjus, kas diezgan uzskataami paraada kaa tas notiek..

http://uk.youtube.com/watch?v=3dj2vC6GMkg&feature=related

dzēsts lietotājs, 27.02.2008. 06:37:46
Komentāra reitings: 0.184

Skatos, ka šājā portāla vieni vien aizvainotie šeit raksta, bet labi ka tam visam ir tiks pāri un viss ir kārtībā. Hmm jā tā Igauņu filma bij spēcīgi laba.

deni2s, 27.02.2008. 18:06:05
Komentāra reitings: 3.594

Turpinājums stāstam:
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/article.php?id=20364506

cekule, 27.02.2008. 18:13:13
Komentāra reitings: -6.564

vienu laiku pat bija taada doma ble, noshaut tos kropljus skola,, bet nu labi- neka neriikojos, bet nu atriebiib pareizej uzpeldeej,
tagad ja kas pareizej strokjis ir liidz..
p.s. wiLs - solists no vienas no manam miljakajam grupam bija atstiepis somu ar muniiciju lai izrekjinatos skolaa, ielika kjurkjii vinju izgaja un nu bliezh sexiigu muzonu,,, to atriebiibas aktu vinsh centas izdarit kad vinjam 17 bija...

cekule, 27.02.2008. 18:14:54
Komentāra reitings: -4.016

soory, aizmirsu piemineet grupa AIDEN

theivis, 27.02.2008. 18:29:45
Komentāra reitings: 6.346

Komōn, nevajag jau stroķi līdzi nēsāt, vajag vienkārši mācēt pastāvēt par sevi ;)

Manas domas ir tādas, ka tai zvģ vajadzētu statusu atņemt un vadību atlaist. Es uz to Daigu ŽivŽivKāVIņuTur šķībi skatītos kā uz cilvēku kur nu kā PEDAGOGU! Nu tādas muļķības kamerā runāja, ka tipras skrēja pār kauliem
kā viņa tur teica tai panorāmā vakar..
"Mēs ar kolēģiem pasmējāmies. Kas mums tagad pa visādiem portāliem būtu jāložņā, lai redzētu ko mūsu audzēkņi raksta, vai?"

Nu pilnīga atsaldētība sorry ;DDD

Tas ka viņi tā rakstīja ir tikai sekas.. Viss slēpjas tajā, ka jau noteikti ilgu laiku visi klasesbiedri kaut ko perina pret vienu sev izraudzītu upuri un NEVAR, NEVAR TĀ BŪT, ka ja audzinātājs pievērš pietiekamu uzmanību un ka viņš nepamana to. Un sorry audzinātājam ir DIEMŽĒL tā atbildība, ko viņš ir uzņēmies, par klasē valdošo atmosfēru un tml., jo man liekās, ka tas patiesībā ir svarīgāk pat par pašām mācībām.. Savā ziņā. Jo nevar jau pamācīties ja visa klase ir kā intrigu perēklis.
Negatīvi, tiešām sasodīti negatīvi. Pat nezinu ko vainot!
Varu vainot skolotājus un vecākus (viņu vārdus vajadzētu publiskot boldā visos ikdienas laikrakstos, varbūt tiešām caur kaunu iemācīsies bērnus audzināt!), bet reāli jau tā ir sabiedrības vaina... !

aga4ka, 27.02.2008. 18:32:07
Komentāra reitings: -14.168

Sweiki! Man jums ir tads lugums.!
Es skola rakstu referatu par jauniešu saisinajumiem interneta komentaros!!!
Tapec vai jus varetu uzrakstit kaut vai dažus saisinajumus, kurus jus lietojat rakstot komentarus interneta... LUDZU!!!

ka_maz_neliekas, 27.02.2008. 18:32:42
Komentāra reitings: 5.62

var gan būt, ka gadiem perina un ņirgājas (man bija tāda kalsesbeidrene, kura beigās sajuka prātā un tagad domā, ka ir dzjeks)...par citiem kandidātiem, kam nācās pamest skolu nemaz nerunāsim...ko tad skolotāja var izdarīt?pakrata pirkstu-visi parēc un viss sākās no gala...

sun, 27.02.2008. 18:34:52
Komentāra reitings: 7.152

jaunā paaudze ir pamatīgi degradējusies, lielākoties vecāku audzināšanas vainas dēļ.. nu ko tur daudz teikt - ceru tikai ka cilvēkiem šeit pietiks prāta lai izaudzinātu kārtigi savus bērnus. zinu ka darīšu visu kas manos spēkos lai savējos izaudzinātu par.. cilvēkiem

rxx, 27.02.2008. 18:40:55
Komentāra reitings: 8.707

aga4ka, uzveido savu tēmu, nevis spamo svešā topikā!

Vis problēma ir tājā, ka trūkst skolotāju. Ja uz šo darbu būtu normāla konkurence, tad nevarētu atļauties strādāt kā ienāk prātā. Tagad jau nevinu no darba ārā nemet. Bet vajadzētu...

dzēsts lietotājs, 27.02.2008. 18:53:08
Komentāra reitings: 5.372

man ir šausmīgi žēl "Valentīnas"

theivis, 27.02.2008. 18:58:38
Komentāra reitings: 0.949

Tās mātes raksts vispār bija nebaudāms. Kaut kādas pēdējās muļķības sarakstījusi!

"Daži klasesbiedri fotogrāfijā piezīmēja smaidiņus un pierakstīja, cik ļoti nepatīkams cilvēks ir Viktorija. Jāpiezīmē, ka tie komentāri ar sevišķu rupjību neizcēlās, lai gan, protams, varēja būt nepatīkami."

Smieklīgi! visur tač bij publicēti tie komentāri un visiem skaidrs, ka tie tomēr izcēlās ar SEVIŠĶU rupjību!

Un jā vēl man patika kāda lasītāja komentārs pie šī raksta apollo.

"jā jā taisnība, nepaceliet vien skolotājiem algas. Vai tad mums ir nepieciešami profesionāļi? Priekš kam? Labāk tad jau uzcelt gaismas pili, tikai žēl, ka nebūs kas uz turieni iet.."

dzēsts lietotājs, 27.02.2008. 19:09:02
Komentāra reitings: -1.589

Skolās ir vispārīgs haoss.
Pati mācos Aizkraukles novada Ģimnāzijā, man paldies dievam, ir labas attiecības ar klasesbiedriem un skolasbiedriem.!
Bet es redzu kā cieš citi, ļoti žēl, ka skolotāji un vecāki neko nevar izdarīt, citreiz tas pat pasliktina situāciju!
Pat tā fiziskā vardarbība nav tik saapīga, kā morālā, tas taču paliek uzmūžu, un tad vēl tauta brīnās- no kurienes rodas tie morālie kropļi.?!
Idiotisms mūsu pasaulē., Cilvēki ir kļuvuši par tādiem egoistiem, ka vnk uzšpļaut uz cita, galvenais, ka man labi!
Katrā klasē Latvijā ir izveidojušies tādas kā kastas- sabiedrības slāņi.!
Kas ir stilīgāgs, kas krutāks u.t.t... Jo tu stilīgāk un foršāk ģērbsies un uzvedīsies, jo lielākā uzmanības centrā būsi.!
Tas izved, kgan pati neesu labāka- un mēs veidojam savu sabiedrību!
Un jāmēģina katram izdzīvot šajā laikā!

piparbodīte, 27.02.2008. 19:12:41
Komentāra reitings: -2.678

Pati esmu mācījusies šajā skolā un neuzskatu, ka tas ir kaut kas šausmīgi jauns un nekad nebijis. Un izplatīt to visu pa medijiem, manuprāt, ir ļoti nekorekti, jo tai meitenei no tā būs nevis labāk, bet tieši sliktāk. Tā tas vienkārši ir. Protams, var jau moralizēt, bet no tā nav nekāda labuma. Turklāt, skolā ir ļoti daudz skolēnu, katram ir savas problēmas, vainīgi ir nevis skolotāji, kas to nepamanīja, bet gan vecāki, jo šādas lietas tomēr cilvēku tajā vecumā kaut kā ietekmē, uzvedības izmaiņas taču nevar nepamanīt.

theivis, 27.02.2008. 19:14:51
Komentāra reitings: 11.836

Bet audzinātājam tas ir jāpamana (sick) Viņam ir jāpamana ka viņa klasē necilvēcīgi izturas pret citu cilvēku.. kurš pie tam ir pilnīgi viens tajā klasē, ka viņu neviens neaizstāv. Tas ir pienākums kā cilvēkam vēljovairāk kā klases audzinātājam..

ka_maz_neliekas, 27.02.2008. 19:17:21
Komentāra reitings: 9.031

morālie kropļi...njaa..ta jau tas ir, kas notiek bērnībā, atspoguļojas pieaugušam esot...kastas nav klasē- kastas ir visā sabiedrībā kopumā...
P.S. RXX par skolotāju-ieguldies sabiedrības kvalitātes uzlabošanā-darba augļi būs kvalificēti darbinieki jaunajā SIA ''RXX-riktīgs triks''

piparbodīte, 27.02.2008. 19:18:30
Komentāra reitings: -7.21

Jā, bet nezvai, ja pie šā audzinātāja ir divas trīs stundas nedēļā, tur kaut ko baigi var pamanīt, it sevišķi, ja skola ir liela.

dzēsts lietotājs, 27.02.2008. 19:21:57
Komentāra reitings: -4.513

ka_maz_neliekas bet īpaši slāņi izceļas skolās, ieej tuvākajā skolā un paskaties, kas notiek.!!
vnk murgs, ne skolotāji nevar savaldīt bērnus ne vecāki.!

skolēni neapzinas, priekš kam ir izdomāta skola... man gandrīz visa klase nāk uz stundām tikai, lai atsēdētu, lai nevajadzētu maksāt sodu.!
idiotisms.!

dzēsts lietotājs, 27.02.2008. 19:25:36
Komentāra reitings: -15.192

starpcitu, jūs ne-esat pamanījuši, ka vissbiežāk tiek izstumti goti un tml.?

cilvēki, kam dzīvē jau tā ir grūti [ nav paveicies ar vecākiem vai visp. dzīve tāpat ir pilnīgs sviests ] ..!

dzēsts lietotājs, 27.02.2008. 19:59:19
Komentāra reitings: 11.382

hā hā hā! m.k. vai ta @lv ir daudz gotu? es divus esmu redzējis, varbūt ir vel daži. pie kam goti jau paši sevi izstumj no sabiedrības, tāda viņiem jau ir tā fiška.

neluuri, 27.02.2008. 20:00:33
Komentāra reitings: 9.031

As Dr. House says: ''Everybody lies.''

dzēsts lietotājs, 27.02.2008. 21:24:05
Komentāra reitings: -12.525

sergei ivanič kapai
tu alā dzīvo.,ka tikai divus gotus esi redzējis.?
smiekli nāk.,


dzēsts lietotājs, 27.02.2008. 21:29:17
Komentāra reitings: 6.041

hahaha.
indigo bērni glābs pasauli.

ka_maz_neliekas, 27.02.2008. 21:36:16
Komentāra reitings: 8.626

bērni ir vecāku spogulis jeb vinju ''investīciju'' lietderības koeficients!

dzēsts lietotājs, 27.02.2008. 21:40:41
Komentāra reitings: 9.453

vecākus mūsu kapitālisms padara par darbaholiķiem,bet bērnus - par anarhistiem.

dzēsts lietotājs, 27.02.2008. 22:05:07
Komentāra reitings: -5.21

velns parāvis, kādi vecāki??
pašam jābūt galvai uz pleciem, jāzin ko drīkst, ko nedrīkst.!
ne-esam mežoņi, jāapzinās ka otram saap.!

Nedari citam to, ko pats negribi izjust uz savas ādas.!

neluuri, 27.02.2008. 22:10:45
Komentāra reitings: 10.513

A tam sestklasniekam tā galva uz pleciem vēl tāda pamaza. ;D

syzix, 27.02.2008. 22:16:48
Komentāra reitings: 5.348

Domaajams,te ljoti daudz vecaakiem buutu jaapiedomaa arii pie savu beernu audzinaashanas un izlaidiibas,izlutina beernus un peec tam briinaas,kaapeec taa riikojas,ka pat vienaudzi, kursh agraak dziivojis laukos uzskata par "bomzi" kur kas taads var rasties??? Shausmas vnk.

dzēsts lietotājs, 27.02.2008. 22:25:04
Komentāra reitings: 7.997

jēzus.jau tad kad pirms gada sāka uz atkačalkām vest pirmklasniekus bija skaidrs,ka čota ar vecākiem nav kārtībā.

ne vispārīgi,
bet ļoti no svara tas,ka saperē visādas mātes,kas pēc tam nejēdz uzmanību bērnam pievērst un muti kontrolēt un tad izaug briesmonis kas no konteksta izrauj tekstus un puspabeigtas domas.

ka_maz_neliekas, 27.02.2008. 22:36:59
Komentāra reitings: 1.661

tās mātes strāda divos darbos, lai tas ''briesmonis'' būtu paēdis un izskolots...runga ar diviem galiem...

dzēsts lietotājs, 27.02.2008. 23:02:53
Komentāra reitings: 12.324

atgriežoties atpakaļ pie aizsāktā nedaudz ne pa tēmu par gotiem.. m.k. lūdzu nejaukt gotus ar pockegōtiem vai origōtiem.

ka_maz_neliekas, 27.02.2008. 23:03:12
Komentāra reitings: 3.859

domā vestgotu?

dzēsts lietotājs, 28.02.2008. 06:06:28
Komentāra reitings: -0.93

Esmu pati izjutusi šo morālo un arī fizisko vardarbību klasē, taču nevienam nebija jāiziet.
Nu c'mon, es pat vairs nesaprotu, ko skolās māca no etiķetes, ja otrklasnieki jau nopīpējušies staigā apkārt, un kā redzams, šī parādība nav retums arī citās pamatskolas klasēs.Un tas pats arī par lamuvārdu lietošanu, kuru nozīmi neizprot katrs, kurš tos lieto.

Žēl, ka "Valentīnai" tā gadījās, tas tiešām jau ir par traku. Bet diemžēl mēs neko lietas labā darīt nevaram.

theivis, 28.02.2008. 07:45:14
Komentāra reitings: 5.539

Jā tiešām vecāki, īpaši tie kuri ir gados jauni ir tādas intersantas būtnes.. >:D

Piemēram, vienreiz darbiņā, pie letes pienāk gados jauna māmiņa un pie rokas ved.. nu kādus gadus četru vecu puisīti. Viņi apstājās pie kūkām ledusskapī un puisīts nevar izdomāt. Nu tad māte viņam gudri uztaurē virsū: "Domā fiksi, citādi pa jebaš**** dabūsi!" ;D

dzēsts lietotājs, 28.02.2008. 09:52:13
Komentāra reitings: 5.482

dhhhh.

aprunāšana un apsmiešana jau ir normāla lieta priekš autsaideriem...nepatīkamākais sākas, kad tie pamuļķi sāk tevi aizskart fisziski, nesaprotot to, ka na viņus pašus tā tracinātu, tad viņi eksplodētu krietni ātrāk...

pašlaik veco skolu vēljoprojām gribu uzlaist gaisā tādu cilvēku dēļ...

dzēsts lietotājs, 28.02.2008. 11:46:37
Komentāra reitings: 1.823

bērns ir atbildība.
nesaku,ka ar mūsu zemajām algām jābeidz dzemdēt bērni, bet jādara tas tad, kad, kā lai saka - VAR ATĻAUTIES.

ka_maz_neliekas, 28.02.2008. 12:06:56
Komentāra reitings: 5.516

'''var atļauties'' ir relatīvi, jo vienā dienā viss chiki- ir triis beerni un labi situēta dzīve, bet nakamajā vientuļā māmiņa ar trīs sīčiem, kurus visus sūta pie psihologa, jo nav vairs kontrolējami...un tādu piemēru bez gala, vai nu pamet , vai pazaudē darbu, vai izmena...

dzēsts lietotājs, 28.02.2008. 12:09:14
Komentāra reitings: 5.579

un kas pie vainas? loģiski, ka amatpersonas, kas tikai bezd mīkstajos krēslos. kāda sūda pēc mums to gaismas pili vajag, nemaksajet tak tikai ļimonu. nu lūk, bezjēdzīgi izgrūž 167 ļimonus, kamēr visa izglītības systēma ir dziļā pakaļā. es pat nezinu kādam fanātam ir jābūt, lai tagad ietu par skolotāju strādāt, par tik smieklīgu atalgojumu.

dzēsts lietotājs, 28.02.2008. 12:38:27
Komentāra reitings: 1.823

domā ka par to Gaismas pili tiešām tik daudz iztērēs?
man bija šoks, ka turpat 5 gadus kopš sāka CELT, pirms nedēļas beidzot nojauca pirmo māju,kas traucēja tā monstra būvēšanai.

vispār.
ja uzcels to monstru.
es atļaušos pajautāt - kādā stilā ir īsti celta vecpilsēta un Rīga?
post jūgend ar deco futuristic shit????

dzēsts lietotājs, 28.02.2008. 14:54:16
Komentāra reitings: 5.607

par gaismas pili taka buutu vienalga...taapat bezjeedziiga man taa skjiet...zirnjasmadzenesmiikstajoskreeslos izskataas, ka nemaz nedomaa par to, ka var kkaadu laiku paciesties un finanses ieguldiit lietaas, kas prasa laiku, toties krietni atmaksaasies veelaak...nu un gaismas pils stils vareetusauktis ''pointless barock parody''

pats par pedagogu maacos, bet nu piekriitu ivaničam...ar taam algaam tas tak ir pakaljaa...vismaz zinto to noslodzi un nervu chakareeshanu...

ka_maz_neliekas, 28.02.2008. 16:20:03
Komentāra reitings: 5.204

nevis post jūgend, bet post jūden..vismaz tā liekas pēc 10 gadus veca projekta realizēšanu mūsdienās...cerams, ka vismaz elektrība būs..

theivis, 28.02.2008. 18:27:56
Komentāra reitings: 1.802

vinji ar to tik chakli njemaas, jo tad var atmazgaat naudinju.... Visaadas gaismas pilis un visaadi tilti un tik baazh tik baazh kabataa..

dzēsts lietotājs, 28.02.2008. 20:02:20
Komentāra reitings: -7.331

īstenībā neviens nav jāvaino, mēs katrs esam sabiedrības sastāvdaļa... un mēs veidojam tos apstākļus kuros dzīvot.!

nav jāmeklē vainīgais, jo mēs katrs esam iegūldījuši daļu sliktā.

dzēsts lietotājs, 28.02.2008. 20:20:28
Komentāra reitings: 6.566

zini m.k.

ne vienmeer viss ir tā kā tu vēlies...un ne vienmeer sanaak piemeeram 10gadiigam knaukjim ieskaidrot patupiem klasesbiedriem, ka nav labi vinju pa starpbriizhiem apspljaudiit ar siekalainu papiiru [katrs tak ir jaucis aaraa pildspalvas un spljaudijies ar siekalainu papiiru :]

neluuri, 28.02.2008. 20:22:41
Komentāra reitings: -2.989

Tieši tā- nemeklēsim vainīgos. Dzīvosim kā varam un ļausim, lai mums uz galvas kāpj. Jo vainīgo taču nav.

dzēsts lietotājs, 28.02.2008. 20:32:47
Komentāra reitings: -6.954

angry_chair to es arī mēģinu ieskaidrot jums.!

neluuri.- un ko tu piedāvā darīt.? aiziet uz skolu un atspārdīt visus tos sīkos, kuri kādreiz ir kko dirsuši uz cita.? nu tad piedod man, skola paliks patukša.,

neluuri, 28.02.2008. 20:38:19
Komentāra reitings: -4.718

Nu cik es sapratu tu runā ne tikai par skolām.
Un jā- tava ideja varētu nostrādāt.

dzēsts lietotājs, 28.02.2008. 20:51:01
Komentāra reitings: -5.096

nē es runāju tikai par skolām.,

neluuri, 28.02.2008. 20:54:45
Komentāra reitings: 0.031

Bet vispār jau tu runāji par sabiedrību. :/

kas_te, 28.02.2008. 20:55:57
Komentāra reitings: 5.265

Gribi izmainīt sīkos huligānus? var jau būt, ka kļūdos, bet Latvijas valdība dara, ko spēj [hihihi] vismaz tajaa zinjaa, ka aizliedz smēķēšanu publiski, atveertas pudeles uz ielas ar aizlieguši, kontrolē daudz maz cenzūru tv un radio. Nav tā, ka neviens neko nedara.
Vide jāmaina, tad arī iekšēji mainīsies!

dzēsts lietotājs, 28.02.2008. 21:00:31
Komentāra reitings: -10.062

nē es runāju tikai par skolām.,

dzēsts lietotājs, 28.02.2008. 22:32:58
Komentāra reitings: 5.39

sīkajos huligānos vienīgā problēma ir šitā amerikāniskā liberālā audzināšana.
mani pāris reizes ar dakteri bērziņu nopēra, ielika stūrī, pratu uzvesties.
ne tā kā šitie.
uķi puķi, bērns ir personība.
tfu!

theivis, 29.02.2008. 06:58:54
Komentāra reitings: 5.269

M.k, ja tu ieguldi sabiedrībā savu daļu sliktā, tad atšķirībā no tevis ir arī savādāki cilvēki kuri mēģina dot no sevis labo...

Tikai diemžēl, man ir radies iespaids ka viņu ir mazākumā. Tizli.

Piekrītu Cērmei ;) Tie uķi puķi ar visām sīču TIESĪBĀM un to kas viņiem pienākās, ir viņiem acis aizmālējuši. Jau no bērna kājas vajag iemācīt, ka ir jāklausa vecākiem, audzinātājāi utt.,
Es it kā neesmu par tādu stingro audzināšanu, bet vajag tomēr bērnus audzināt, vajag mācīt viņiem domāt.. Un tad, kad viņi ir izauguši, tad viņi varēs paši lemt klausīt saviem vecākiem vai ne, viņi mācēs domāt, atšķirībā varbūt no citiem saviem vienaudžiem..

ka_maz_neliekas, 29.02.2008. 13:26:35
Komentāra reitings: 0.663

radot robežas, nepazūd problēmas...

dzēsts lietotājs, 29.02.2008. 15:31:05
Komentāra reitings: 0.64

nee., ar sīko slānīšanu arī nekas nebūs panākts.,
jāmāk bērnu audzināt.!

ice lollies, 29.02.2008. 17:12:23
Komentāra reitings: -5.837

Zolitūde un Ziemeļvalstu ģimnāzija rullē!

Es arī mācos ZVĢ un neuzskatu, ka tas, kas notika mūsu skolā būtu jāzina visai Latvijai un pasaulei.

Skolotāji nav vainīgi, ka skolēni internetā kaut ko raksta, jo to nav iespējams kontrolēt!

Un vispār - ja Jūs visi patiešām zinātu, kas notika, tad nerakstītu te tādas muļķības!!!

ice lollies, 29.02.2008. 17:17:34
Komentāra reitings: -1.874

Un ja kas ZVĢ direktores vietnieces uzvārds ir Želve nevis Žeive!

Nav ko rakstīt, ja neko nezina!!1

dzēsts lietotājs, 29.02.2008. 17:54:00
Komentāra reitings: 3.71

ice lollies
te tēma neiet tikai par to notikumu, te mēs apspriežam visu traģisko, kas visp. notiek Lv skolās

kedinjas, 29.02.2008. 20:44:21
Komentāra reitings: 0.112

nu jā. man īstenībā bail par savu brāli, kas vēl tikai ies traģiskajās klasēs. [man vinjš ir sīcis ar veselīgu un jauku attieksmi pret dzīvi un cilvēkiem]

-->vinjam es tikai varu novēlēt baigo mugurkaulu un PŌ attieksmi pret to, ko domā citi par vinju kā tādu.

sasodīts, uz kurieni griežas pasaule?!



femme_fatale, 29.02.2008. 22:12:10
Komentāra reitings: 5.511

Ja kāds manu mazo māsiņu apcels, es viņu aizlidināšu. Tas čist!

dzēsts lietotājs, 01.03.2008. 09:04:14
Komentāra reitings: 1.165

A ko tad darīt? Nebāzīs jau tos n-tos huligānus labošanas iestādē,pie psihologa visus nevedīs. Lai vecāki savus mazos disciplinā jau pirms skolas vecumā,citādāk tā lieta neaizies. Ar tiem,kas jau ir galīgi psihi,diez vai kaut ko vēl varētu darīt. Paies pāris gadi un gan jau,ka mainīsies. 3.-7. klases jau ir tās nenormālākās,kad visi cīnās par savu vietu klasē. Pēc tam jau tas izlīdzinās ;)

Un piekrītu femme_fatale,plusiņš tev- ja manu mazo brālēnu kāds aiztiks, ātri vien tikšu galā ar to ļaundari. Vai arī aizvedīšu uz pašaizsardzības kursiem. Džudo būtu ok :D
Laikam tā arī būtu viena no lietām,kas būtu jādara-jāiemāca bērniem,kā aizstāvēties.

ka_maz_neliekas, 01.03.2008. 13:32:33
Komentāra reitings: -0.092

kāda te audzināšana-sabiedrība ir degradējusies..kapitālisms pierādija savu-pāri līķiem uz saulaino tāli...vai itāli..

dzēsts lietotājs, 02.03.2008. 09:12:39
Komentāra reitings: 0

mjā.. un tā īsti neko mēs nevaram izdarīt., skābi.


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


ienāktreģistrēties