Страна дураков

07.02.2008 13:43:59 aizsāka deni2s
13 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
deni2s, 07.02.2008. 13:44:49
Komentāra reitings: 5.359

"Ar naudas prēmiju apbalvo ceļu policistu, kurš atteicies no kukuļa

Pirmo reizi policijas pēdējo gadu vēsturē ar naudas balvu - prēmiju 150 latu apmērā - apbalvots kāds Alūksnes rajona Ceļu policijas darbinieks, kurš atteicies no 100 latu kukuļa.

Kā sacīja Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja Preses nodaļas vecākā inspektore Linda Neimene, rīkojumu par prēmijas piešķiršanu parakstījis Valsts policijas priekšnieks Aldis Lieljuksis.

Pagaidām nav zināms, vai šādu prēmiju piešķiršana par atteikšanos no kukuļiem tiks ieviesta arī nākotnē."

Iz http://easyget.lv/sadzive/5053/

lieliskais kārlis, 07.02.2008. 14:53:33
Komentāra reitings: 8.456

Aktuāla tēma arī valsts amatpersonu starpā.

rxx, 07.02.2008. 15:16:16
Komentāra reitings: 1.001

Denis, tu pats gadījumā neesi viens no tiem, kā tu pats izskaies, durakiem, kam ir šīs valsts pilsonība?

kas_te, 07.02.2008. 15:58:35
Komentāra reitings: 2.234

Godīgi sakot, vismaz motivācija strādāt :) Drīz jau saaks pat kukuļdošanas mēģinājumus inscinēt, lai prēmiju dabūtu :D

dzēsts lietotājs, 07.02.2008. 16:29:09
Komentāra reitings: 4.123

man šausmīgi nepatīk virsraksts. aizskaroši

deni2s, 07.02.2008. 16:33:36
Komentāra reitings: -3.586

Aizskaroši ir tas, ka par to, ka cilvēks neizdara noziegumu viņam maksā prēmiju mūsu valstī. Man kauns par savu valsti šādos brīžos. Un virsrakstā ir manas kolēģes reakcija, kad es viņai to pastāstīju :D

http://www.patiesi.lv/2008/02/07/nesanemtos-kukulus-150-apmera-kompenses-no-valsts-budzeta/

rxx, 07.02.2008. 16:55:53
Komentāra reitings: 1.357

Denis, tev kā pašvadības iestādes darbiniekam vajadzētu vismaz nojaust, ka un kā pašvaldības un valsts iestādes dala prēmijas. Uz Ziemassvētkiem, uz 18. novembri utt., un par ko? Par neko. Šeit ir iedota prēmija, turklāt nebūt ne tā lielākā, cilvēkam, kurš tomēr ir kaut ko jēdzīgu izdarījis. Turklāt provinces policisti nesaņem tik daudz, lai vilinājums atteikties no kukuļa būtu pašsaprotams. Protams, nevar šādu praksi ieviest kā pastāvīgu parādību, taču ik pa laikam kādu prēmēt un iecelt medijos ir tīri jauki un derīgi. Jo viens šāds gadījums var liekt lielai daļai policistu un atpikties gribošo autovadītāju padomāt savu attieksmi un to, vai ir vērts.

Labi, pat ja tev liekas, ka prēmija ir iedota par neko, tad pasaki man, ar ko tā ir sliktāka par visādām Ziemassvēktu, Līgo, 8. marta un citām prēmijām.

caps, 07.02.2008. 17:14:36
Komentāra reitings: 12.001

Vienkārši šāda prēmija stimulē citus policistus neņemt kukuļus. Visnotaļ pašsaprotami, vai ne tā! Es domāju, ka 70% citu policistu būtu paķēruši tos 100 latus un miers, bet šim biš sirsniņā ir aizķēries taisnīgums un goda sajūta, par ko viņš arī tika sumināts ar simboliskiem 150 latiem!
Un visa šī stāsta banālā daļa ir tā, ka reizēm godīgums mēdz atmaksāties, hehe :)

deni2s, 07.02.2008. 18:01:25
Komentāra reitings: 1.62

Cilvēkam būtu jāsaņem atbilstoša alga par sava amata tiešo pienākumu pildīšanu, nevis tas viss jāslēpj zem prēmijām, dāvanām un citām lietām, it kā viņš būtu izdarījis kādu varoņdarbu. Turklāt atbilstošu atalgojumu vajadzētu saņemt nevis vienam policistam, bet visiem. Bet tagad nav jau pamatojuma prasīt lielāku algu - redz policisti var dzīvot no kukuļiem, un tie, kas neņem kukuļus var dzīvot no prēmijām.

Šis ir tipisks piemērs, kad netiek domāts ilgtermiņā. Vinnēja kauju (viens policists dabūja prēmiju), bet zaudēja karu (kukuļu ņemšana, acīm redzami, tiek uzskatīta par normālu parādību, ja par neņemšanu prēmē, tātad nav vairs pamatojuma policistiem celt algas).

Pēc tavas loģikas man jau sen vajadzētu saņemt prēmijas par to, ka es darbā nezogu, nepieņemu kukuļus, nedzeru darba laikā, nesmēķēju darba vietā utt utjp..

save_ass, 07.02.2008. 18:16:11
Komentāra reitings: -1.635

Mani vajag stimulēt nespļaut uz ielas!!!

dzēsts lietotājs, 08.02.2008. 00:43:57
Komentāra reitings: 4.84

man liekās tas bij tāds cēls žests, lai pievērstu uzmanību tam, ka ir arī godīgi policisti mūsu valstī. bet nu nez.. zinu vairākus cilvēkus, kas pēd.pusgada laikā dabujuši smukus kukuļus samaksāt, un ne jau par apstāšanos neatļautā vietā. un tie ir tikai tie, kas man to ir teikuši. kopumā ņemot, man liekās situācija ir tāda, ka pie attiecīga kāpsta, sodi vienkārši neeksistē. un tas ments, gan jau ar paņemtu to kukuli, ja tas būtu piecu sietu apmērā.

aa.p., 08.02.2008. 10:27:51
Komentāra reitings: 10.401

nomaksās nodokļus un tad sirdīsies, ka labāk gan būtu paņēmis to kukuli (pateicību?), vismaz lielāks labums.

zvirbulis, 12.02.2008. 21:35:46
Komentāra reitings: 1.972

Kā vispār var pierādīt ka neņem kukuli ,nu piņemsim ja to neredz otrs policists.Daudz ko jau var pateikt.
Bet virsrakstam par 87% piekrītu.Ja tā brižiem pastās kas darās šeit.. tiešām kauns paliek.


Reklāma
Padalies priekā
Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

RobertSax

Szia, meg akartam tudni az árát.

Robertunsab

Hi, roeddwn i eisiau gwybod eich pris.

RobertSax


ienāktreģistrēties