basists, ģitārists, mazums, arī sintezatorists

06.11.2011 15:34:41 aizsāka mvolands
1 komentārs Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
mvolands, 06.11.2011. 15:34:57
Komentāra reitings: 1

Es spēlēju (mācos) bungas 2 gadus, un nu man gribas, lai kāds vēl bez manis ir mēģa zālē. Gribas kopā sākt spēlēt, negribu koverus spēlēt, bet gribu cilvēkus, kas paši grib kaut ko eksperimentēties un radīt. Ko gan citu es kā "roka" klausītājs varētu gribēt: ģitāra (ritms vai pilnīga efektu šīza), bass (šizīgs vai regulārs), sintezators (riktīgi šīzīgs šitais gan gribētos). Spēlēt eju reiz nedēļā, labprāt biežāk. Ja spētu dziedāt sitot to arī darītu, neesmu vēl informēts par savām dziedātprasmēm. Citi ar var dziedāt. Un lai šis viss neizklausītos pēc kaut kā nezināma un nenoteikta, daži mūzikās ansambļi no "roka" ko klausos, bet tiešām neko kopēt negribas, gribas darīt to kas patīk, tā kā tas patīk, labi, tad tās grupas ko es klausos:

Sids Barets (Syd Barrett) - Pinki ar forši, bet Sids patika, ka trikšķināja ko gribēja un bija pofig ko citi par to domā;
Rage Against The Machine - nesmu neko masīvāku atradis, tik jaudīgs skanējums no 3 instrumentiem, elīta grupa;
Red Hot Chili Peppers - ja kaut reiz latvijā būtu tāda grupa ar tādu profesionālo līmeni, darbs par ko jāsaņem miljoni;
NIN - Trents Reznors laikam varētu būt mans elks, ja tādi ir, maģisks viss kas ar NIN un T.R. saistīts;
Pearl Jam - cilvēcīgi un "roks" var iet roku rokā, baigi jauka grupa, uzsvars uz 'jauka';

bez elektroniskiem NIN vesela gūzma, klasiķi un 'nesenie' industrāļi: Klauss Schulze, Rosewater, Lustmord,...


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

RobertSax

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Robertunsab

Labdien! Mēs dodam jums promo kodu - ZBXM777 Aktivizējiet to savā personīgajā kontā pēc reģistrēšanās www.cexasia.pro Un Jūs saņemsiet līdz 1000USDT par savu depozītu. Laimīgu tirdzniecību!

Robertswedo


ienāktreģistrēties