Pavadījums (kreisā roka) klavierēm

03.10.2010 17:29:19 aizsāka citronela
2 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
citronela, 03.10.2010. 17:32:35
Komentāra reitings: 0

Sveiki. Es spēlēju klavieres jau vairākus gadus. Bet nesaprotu, kā var spēlēt pavadījumu ar kreiso roku, ja, piemēram, ir doti akordi (A,C,D utt.) vai arī ja tādu vispār nav. Un ja ir kāds meldiņš, kuru var nospēlēt tikai ar vienu roku, kā var izdomāt kreisās rokas pavadījumu? :(

deni2s, 03.10.2010. 19:09:46
Komentāra reitings: 0

Sveika! Es nespēlēju basģitāru jau vairākus gadus. Taču, cik saprotu, akordi sastāv no vairākām notīm, piemēram, C - do mažora akords sastāv no do, mi, sol un vēl kaut kādas nots (neatceros). Līdz ar to, pieļauju, ka ar kreiso roku vari variēt pa šī akorda notīm vai pat spiest tos taustiņus vienlaicīgi. Pieļauju, ka te kāds zinošāks mūzikā un īpaši klavierēs varēs paskaidrot (es spēlēju klavieres pagaidām ar vienu pirkstu jau gadus gandrīz 30).

Par meldiņu, tur tev jāskatās, kuras notis ir noteicošās meldiņā (Piemēram, "kur tu teci gailīti man", noteicošās varētu būt uz zilbēm/vārdiem kur, kur, gai-, man'), tad attiecīgi to nošu akordus arī var izmantot pavadījumā (tikai skaties, lai nerezonē ar citām notīm meldiņā, un lai tiek izmantota tā pati tonalitāte.).

Bet tas ir pilnīgi neprofesionāla cilvēka viedoklis :) Tāpēc, ceru, ka būs kāda pareizāka atbildes versija :).


Reklāma
Padalies priekā
Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

RobertSax

Вызвать сантехника на дом: без лишних хлопот и переплат вызвать сантехника спб <a href=spb-vizov-santekhnika.ru>spb-vizov-santekhnika.ru</a> .

santehnik_miEi

xxx

Tiffany


ienāktreģistrēties