Virtualie Drummeri

25.10.2009 17:25:12 aizsāka ekansabba
6 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
ekansabba, 25.10.2009. 17:32:05
Komentāra reitings: 2.951

Tātad.. vajadzīgs nākamais eksperts.. varbūt šoreiz nedaudz iejūtīgāks...
Vēlos kkā dabūt bungas uz datora... esmu nonācis lūdz EZdrummer, superior drummer un no tās operas programmām, bet tur man ziskatās, ka notiek kkādas šausmas, kādu laiku atpakaļ biju kko nokačājis no tā EZdrummer, bet negāja... pačakarēju un negāja tāpat... varbūt ir kāds, kam pieredze...?
Un ir vispār iespējams dabūt tādu programmu, kur var taisīt pats savus ritmus no 0, jo, ja esmu pareizi sapratis, šitās visas iet uz presetiem, tas ( varbūt, es nezinu ) nozīmē to, ka nevar, piemēram, uztaisīt 11/8 vai 5/4 utt ritmus...?

trrr., 25.10.2009. 18:46:45
Komentāra reitings: 0

propellerhead ražotais 'reason'.

pamakarējies pa turienes bungmašīnām, moš kas sanāks lol.

ekansabba, 26.10.2009. 20:11:27
Komentāra reitings: 0

ok, paldies

kardans, 27.10.2009. 08:39:28
Komentāra reitings: 0

es ar mekleeju progu,kuraa var 9/10 uzlikt...brr.
nesanaak.

xmaroonx, 27.10.2009. 11:02:50
Komentāra reitings: 0

Gan jau ka ir zināms, ka ezdrummer nav standalone programma, bet pieslēdzams vst instruments, kuru ir jāver vaļā ar jebkuru nopietnu DAW - Cubase/Nuendo, Sonar, Logic, Ableton Live u.c.
Un kas tās par muļķibām, ka nevar 11/8 un 5/4 uztaisīt, visu var, uzbliez midi celiņu un liec kaut 26/16.

ekansabba, 27.10.2009. 12:01:24
Komentāra reitings: 0

es neteicu, ka nevar... es jautāju, vai var... man no sākuma izskatījās, ka nevar, bet ja saki, ka var, ta viss ir ok un paldies, skatoties visādus video utt nevarēju saprast, vai ir tām programmām tāda manevrētspēja... varbūt ta pie reizes ir kādi ieteikumi, kādas programmas labākas etc etc etc...?


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Здравейте, исках да знам цената ви.

RobertSax

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

RobertSax

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Robertunsab


ienāktreģistrēties