Brauciens uz Rise Against (ASV) koncertu - 28. oktobrī (trešdien) Tallinā

15.09.2009 17:21:48 aizsāka estragons
20 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
estragons, 15.09.2009. 17:22:11
Komentāra reitings: 5.413

28. oktobrī (trešdien) Tallinā, Rock Café klubā notiks ASV leģendāras grupas Rise Against vienīgais koncerts Baltijā.
Biļetes var iegādāties šeit: http://piletilevi.ee/eng/tickets/muusika/rock_ja_pop/?show=12744
No Rīgas uz šo pasākumu un atpakaļ tiek organizēts brauciens ar autobusu. Izbraukšana notiks 28. oktobrī (trešdien) pa dienu. Izbraukšanas laiks un izbraukšanas vieta tiks precizēta laika gaitā. Atgriešanās 29. oktobrī (ceturtdien) agri no rītā.
Vienas vietas cena ir 15 LVL. Pieteikties uz autobusu var pa tel. +371 27086038 vai rakstot uz estragons@inbox.lv
Rise Against internetā:
http://www.riseagainst.com/
http://www.myspace.com/riseagainst/

kampy, 16.09.2009. 06:44:24
Komentāra reitings: 2.949

eeeeemm es pat tā kā gribētu, bet to biļešu pirkšanu tai linkā gan īsti neiebraucu.. cik mūsu naudiņās tas sanāk?

estragons, 16.09.2009. 06:55:22
Komentāra reitings: 5.865

Vari izmantot arī šito linku:
http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/muzika/roks_un_pops/?show=12744

Biļetes cena ir 24.5 Ls.

dzēsts lietotājs, 16.09.2009. 12:56:48
Komentāra reitings: 7.346

Tā biļetes cena tai mūzikai un attieksmei tāda riktīgi "piemērota"
Vācijā skatos 7 novembrī kopā ar šādām grupām -> Thursday and Poison the Well biļete maksā cik sapratu savus ~26 eur , saprotu, ka Vācija ir Vācija un Baltija ir Baltija, bet enīvei - skāba un šķidra tā cenu politika. Var jau arī skatīties cik cilvēku atnāks un kā tas apmaksājas, bet nu nevar būt taču (itkā) , ka grupa katrā valstī prasa savu honorāru (neskatoties uz to cik koncerti attiecīgajā valstī būs), jo skatos tā tomēr ir diezgan liela tūre viņiem eiropā, bet nu pofig ne? kā ir tā ir.

p.s. Londonā vispār 17 eur.

kasparitto, 16.09.2009. 22:42:48
Komentāra reitings: 2.926

Ja tu neesi braucējs, tev nav vienalga?

dzēsts lietotājs, 17.09.2009. 05:08:19
Komentāra reitings: 8.359

Nu man nav vienalga, stulbi tā , ka par apkārt notiekošu, kur tu neesi - tev vienmēr ir vienalga? Bet tas nav itkā (ITKĀ!) loģiski, ka punk/hardcore blice prasa šādu astronomisku summu.. ja tas būtu vienīgais koncerts Eiropā nu ok, bet tā taču nav, nejau viņi ar džipiem braukā, kas rij 100 l benzīna uz tiem 100 km vai ar savām lidmašīnām lido, nu nez varbūt Igaunijas organizatorī būs sagatavojuši ekskluzīvu gaismu šovu, iebrauks ar dārgiem limuzīniem un sazin, ko vēl, es varbūt gribētu aizbraukt, bet ne par šādu naudu, kuras man nav, būtu es pārbiezs trekns pauts, tad jā davaj braucu.

rxx_, 17.09.2009. 05:40:48
Komentāra reitings: -0.025

Es nezinu šo grupu un manis pēc viņi var iet pa gaisu, bet cenu politika taču ir saprotama. Grupas honorārs visticamāk visos koncertos ir vienāds, taču noteikti atšķiras apmeklētība Londonā, kur viņus noteikti zina labāk un arī ir lielāka zāle, ko aizpildīt, no apmeklētības Tallinas nebūt ne tik milzīgajā Rock Cafe. Nu lūk, un jo mazāk cilvēku, jo dārgāk katram no tiem jāmaksā... Turklāt grupas honorārs nebūt nav vienīgie izdevumi koncerta organizēšanā. Tas te tā pierasts - viens uzčinī kaut kādu afišu, viens tur sarunā kaut kādu vietu un ir koncis... Tas taču nav līmenis.


Lai gan vispār, domai, ka punk/hardcore grupai nevaadzētu maksāt, es pievienojos.. :D

dzēsts lietotājs, 17.09.2009. 05:56:21
Komentāra reitings: 2.986

Par apmeklētību saprotu, bet enīvei tā cena ir pārāk augsta, tāpat ar zemāku cenu nu būtu vairāk tie cilvēki, grupai ir forši spēlēt 400 cilvēkiem, kas atnāk un samaksā tos ~25 ls, kas beigās ir 10 000 Ls (wow) vai arī taisīt lielākā telpā/zālē/vietā, kur kvai pa tiem 10 000/10 ir 1000 cilvēku hehe, aj labi pofig, nav ko pērties. :)
p.s. par tiem skaitļiem es tik minu

rxx_, 17.09.2009. 06:34:56
Komentāra reitings: 1.471

Nu jā, un var taisīt Mežaparkā, kur būs 45k skatītāju, ne? Nu neder tāda loģika, ja nav garantēts, ka uz konci atnāks tie lielie tūkstoši...

Un tā kā šis nav ne AC/DC, ne Madonnas un pat ne Prāta Vētras koncerts, kur apmeklējums ir garantēts, ir tikai loģiski, ka to rīko kaut kādā Tallinas klubiņā, nevis Dziesmu svētku estrādē... ;) Tādu Rise Against vispār zina tikai kaut kāda šaura auditorija, kurai pie tam vēl, droši vien, nav naudas.. Un tas, ka tas ir vienīgais koncerts Baltijā, arī īsti nav arguments, jo no LT tur labi ja cilvēki 10 aizvilksies, no šejienes, nu paskatīsimies, cik...

Protams, var teikt, ka ja būtu lētākas biļetes, būtu vairāk cilvēku, taču tas tā absolūti nemaz nedarbojas, ir kaut kāda robeža un viss.

Gan jau ka cilvēki, kas organizē šo koncertu, labi zina potenciālo apmeklētību un prot izrēķināt arī cenu.

dzēsts lietotājs, 17.09.2009. 06:49:21
Komentāra reitings: 4.43

Nu Rise Against nebūt nav tāda grupa gluži šaurai auditorijai, paskatoties kvai last.fm, kas nebūt nav objektīvs mērītājs, bet rise against ir klausīts 47 miljoni reizes un tavs AC/DC ur klausīts 41 milj reizi un tevis pieminētā Madonna 43 milj reizi, bet nu tas nav rādītājs, bet nu tas parāda, ka šī grupa nav "maza". Bet viss nav ko dirst*** vnk šāda cenu politika "lieliem" koncertiem ir arī Latvijā.

rxx_, 17.09.2009. 07:20:00
Komentāra reitings: 1.941

Tāpēc, ka AC/DC un Madonnas maksātspējīgā auditorija nesēž tajā last.fm, tas ir tāds jauniešu tusiņš visādām šāda tipa grupām... :)

kasparitto, 17.09.2009. 18:46:02
Komentāra reitings: 8.775

Šis ir vienīgais Rise Against koncerts Baltijā un uz to dosies cilvēki no Latvijas, Lietuvas, Vācijas un tās pašas Igaunijas. Ja mīli grupu, tad Tu uz koncertu dosies jebkurā gadījumā, neskatoties uz to, cik maksā biļete.

dzēsts lietotājs, 18.09.2009. 06:35:47
Komentāra reitings: 4.46

Protams, to es saprot, bet mazliet stulbi, ka to tavu mīlestību kāds izmanto, lai ļoti labi nopelnītu.

kampy, 18.09.2009. 07:29:59
Komentāra reitings: 1.462

kāds tev mīlestību ir kādreiz iedevis par velti??

save_ass, 18.09.2009. 10:07:22
Komentāra reitings: 7.355

Man ļoti patīk Soulfly, biju nosolījies obligāti tikt uz viņiem, ja būs kkur Baltijā... bet šeku reku naudas nebija. Grupu mīlu, bet nav vienalga, cik maksā biļete... visam ir robeža.

Un punk/hc grupām tomēr ir visai raksturīga visa tā DIY fīča (viens uzčinī kaut kādu afišu, viens tur sarunā kaut kādu vietu un ir koncis) un nav ko salīdzināt ar Madonnām vai ko tur viņus... šī ir pavisam citagrupu/klausītāju kategorija. Un augstā cena līdz ar to maitā visu konča noskaņu. Liek pat dažiem justies nedaudz nodotiem.

kampy, 18.09.2009. 10:16:05
Komentāra reitings: 10.186

mana taktika: vairs neizgāzt vidēji 20 Ls par kādu no ārzemju grupam (+vēl tas, ka tāpat neatbrauc neviena no tām, kuras tiešām no sirds vēlētos) un krāt latiņu pie latiņa, lai vasarā, tas nekas, ka varbūt kopējie izdevumi vilktu uz latiem 300, bet aizmaukt uz vienu kārtīgu festu, kur būtu vienkopus vismaz 30 no krutām un gribētam grupām. kopā izdalot summu, sanāk ka katras grupas koncis izmaksā krietni lētak, bonusā vēl piedzīvojumi un ceļojums

_intuiicij_, 20.09.2009. 11:50:37
Komentāra reitings: 9.76

Tā kā pārāk bieži neatļaujos apmeklēt šāda veida koncertus un dažādu apstākļu dēļ, šogad izpalika festi, tad domāju, ka beidzot varu sevi nedaudz palutināt, iekrāt uz citu nevajadzīgu tēriņu rēķina un dzirdēt dzīvajā, tos, kas liek man smaidīt un dziedāt līdzi ;)

xnemiersx, 20.09.2009. 17:44:17
Komentāra reitings: 10.274

kampy taktikai ir viens mīnuss. ja bezmaz viena pēc otras spēlē 30 grupas, kuras tu ļoti gribi dzirdēt, tad pie apmēram astotās parādās nenormālākais pofigs uz to visu, un pozitīvās emocijas nebūs (gribētas grupas koncerts)x30, ne tuvu ;) bet ķeksīši par noklausīšanos dzīvajā, protams, būs salikti.

erid, 21.10.2009. 18:52:19
Komentāra reitings: 2.952

Pārdevu monitoru, lai tiktu uz RA. Droši vien nedēļu neēdīšu un nezinu kā mājās tikšu no Igaunijas, bet vismaz biļete uz turieni un ieejai ir. :D

save_ass, 21.10.2009. 19:08:31
Komentāra reitings: 1.47

xnemiersx - ne visiem tā ir. Pats esmu izturējis krietni vairāk, pat tādas, kas ne visai zināmas/gribētas. Bet nu viss jau no katra paša atkarīgs, un atziņa pamatā diezgan pareiza (+)


Reklāma
Padalies priekā
Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem

Hi, I just visited hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Georgina

Georgina

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

RobertSax


ienāktreģistrēties