Visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi, tikai daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki nekā citi

29.03.2009 23:49:30 aizsāka dogs
23 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dogs, 30.03.2009. 00:07:21
Komentāra reitings: 25.92

Pieļauju, ka hc.lv biedri, kas mēdz izmantot last.fm varētu šo faktu arī nezināt:

No (tagad jau) šodienas last.fm radio ir par maksu. It kā jau nekas, 3 € mēnesī, bet ir divi "bet":
1) UK, US un Vācijā tas vēljoprojām ir par brīvu (turklāt ar vairāk iespējām nekā "abonentiem" citur pasaulē)
2) Jāmaksā ir arī tad, ja tu vēlies klausīties tās grupas/ierakstus, kas ir pieejami par brīvu un par kuriem grupas/leibli nesaņem ne centa.

Viņu argumenti priekš manis izklausās kaut kā dīvaini. last.fm pelna no reklāmas un no statistikas pārdošanas ierakstu kompānijām. Iemesls lietotāju sadalīšanai "labajos" un "sliktajos" esot tas, ka lielākā daļa reklāmdevēju darbojas augstākminētajās trīs valstīs. Bet uzņēmums tad ir viens, ne tā? Un Internets ir viens. Es šaubos, vai Google daudz pelna no reklāmas Latvijā, tomēr meklētājs, GMail utt ir par brīvu gan man, gan Austrālijas aborigēnam. Un kaut kā dīvaini sanāk - visus šos gadus bija OK, bet tagad last.fm nopērk CBS un pēkšņi ir problēmas ar finansēm. Nevajadzētu būt otrādāk?

Tāpēc aicinu visus hc.lv lietotājus izslēgt last.fm. No 30. marta līdz 5. aprīlim ir "ģenerālstreiks", taču persōnīgi es netaisos slēgt viņu iekšā, līdz radio atkal būs par brīvu (vai vismaz visiem last.fm lietotājiem būs vienādas iespējas neatkarīgi no tā, kur viņi dzīvo).

kampy, 30.03.2009. 01:11:12
Komentāra reitings: 12.147

pasaulē tiešām ir krīze!
PS: paldies, dogs, par info.

rxx, 30.03.2009. 04:35:35
Komentāra reitings: 5.922

Es negribētu īpaši iebraukt detaļās utt., jo neesmu iedziļinājies situācijā, tāpēc varu kļūdīties, bet es pieļauju domu, ka tas varētu būt saistīts arī (nevis tikai) ar autortiesību maksājumiem dažādās teritorijās, jo ļoti iespējams, ka reklāmas tajās "bezmaksas" valstīs spēj segt šos izdevumus, bet citur izvietotās par citām teritorijām - nē. Un tā kā valstu pasaulē ir apmēram 200, normālas (nu tādas ar elektrību :D) no tām varētu būt kādas 100, tad sanāk, ka triju valstu reklāmdevējiem būtu jānosedz autortiesību maksas visās tajās valstīs, noteikti ka baigais cipars salasās.

A varbūt tā arī nav, nezinu.

Google atšķiras ar to, ka produkti ir vnk lokalizēti un viņiem īpašu papildus izdevumu par katru valsti nav, turklāt Google impērija taču ir n reizes lielāka par to last.fm un var/grib atļauties būt bezmaksas. Viņiem tas ir vajadzīgs, lai vēl vairāk stiprinātu savas pozīcijas un zīmolu, jo viņu auditorija ir ļoti plašāka un Googli zina visi normāli interneta lietotāji, kamēr tas last.fm ir samērā šauras lietotāju grupas produkts.

dzēsts lietotājs, 30.03.2009. 07:33:42
Komentāra reitings: -5.307

Precīzi 10iekā ar "Visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi, tikai daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki nekā citi" , tas tā ir un tas tā būs, vienmēr kāds būs vienlīdzīgāks, paskatoties uz šīm 3 valstīm, nav daudz jādomā, tās taču ir mūzikas industrijas lielvalstis, tur viss ir skaidrs, tāda politika, tāda dzīve...

mcx, 30.03.2009. 08:09:03
Komentāra reitings: 6.491

piesakos ģenerālstreikam, jo man nav to triju eironaudiņu, lai maksātu par radio..

9inch, 30.03.2009. 09:52:45
Komentāra reitings: 9.247

Sho gan esmu noveerojis jau kaadus divus gadus , kad megjinot izmantot kaadus liidziigus saitus last.fm vai pat nav buutiski , bet pamataa viss saistiits ar media failu straumeeshanu, tad nu viens piemeers kas mani reiz taa sashokeeja bija peekshnjais Pandora saita liegums man klausiities tur pieejamo muuziku , attiecigi ''mans regjions'' nav pieljaujamajaa straumeeshanas zonaa. Es gan nekam neiebilstu, jo pieljauju pashi saiti vairs netiek galaa ar autortiesiibu jefinju uzbraucieniem ,ka neskatoties arii uz to ka fails klausaams par briivu, un tomeer viss itkaa ir labi saskanjots ar izdeveejkompanijaam ,tad to tomer iespejams pielaadeet (pat iipashi zinosham nevajag buut lai to izdariitu izdariitu caur pavisam vienkaarshu paris sekunzhu darbu ieksh google) tad nu secinajums taads , kaa mineeja dogs , nekas dizhi daargs tas nav .. tomer noteikti ka leetaaks variants kaa vilkt katru dziesmu pa 9 centiem. Boijkoteeshana ? pat iisti nezinu , sho lietu par last.fm noveeroju shajaas peedejajaas briivdienaas briivdienaas (28,29.03), kad diivainu joku sakaraa mans last.fm pleieris vairs neko necentaas pat atskanjot. Nu labi , paardziivoshu .. es gan teiktu pedejaa laikaa diezgan daudz shadi gadiijumi saak paraadiities par interneta majaslapaam kur izvietoti straumeeshanai jebkada veida faili, vai varbut tomeer shobriid notiek taa cilveeku reakcijas testeeshana :D ej nu saproti ! Nav jau jaatgaadina par nesen kashkji tepat Latvijaa saistiibaa ar Coldplay video kaadaa piemaajas bez maz bulcinju recepshu majaslapaa :D

deni2s, 30.03.2009. 12:24:53
Komentāra reitings: 3.83

Nedomāju, ka boikots kaut ko palīdzēs. 3 EUR arī nav tik liela nauda, ko nevarētu atļauties, ja tiešām tev patīk last.fm serviss.

Par to, kāpēc citās valstīs tas ir par velti - tas ir vienkārši izskaidrojams - citās valstīs tos 3 EUR var atpelnīt uz reklāmām. Kur cilvēki nospiež uz reklāmas, un kaut ko iegādājas mājaslapā, kas tiek reklamēta, kas tādās valstīs kā Latvija notiek stipri retāk.

Kāpēc jāmaksā par dziesmām, kuras var dabūt par velti? Tu nemaksā par dziesmām, bet par pakalpojumu. Par to, ka kāds ir izveidojis last.fm dizainu, ka kāds ir uzkodējis to mājaslapu, par hostingu, par grāmatvedi utt., utjp., lai tas būtu ērts serviss, kuru izmantotu simtiem tūkstošiem cilvēku un radītu tam pievienoto vērtību.

A to ka google savus servisus (ne visus!) piedāvā Latvijai bez maksas - uzskati to par privilēģiju, nevis tiesībām.

9inch, 30.03.2009. 13:22:50
Komentāra reitings: 4.796

deni2s ,bet to jau daudzi ''neizreekjina'' liidzi , ka tie 3 eiri nemaz tadaa zinja nebuut nav daudz .. es pat vienu laiku biju domajis piesleegt sev to subskripshenu saistiiba alai tieku pilniigaakaam sava profila funkcijaam ,kur varu klausiities savas loved un playlist tracks , nedomaju ka tas buutu traki , bet arii savaa zinjaa nepatiik tie ierobezhojumu , attieciigi kas saistaas ar pashu teemu ,tad nu rodas jautaajums , vai arii lielaas idevniecibu autortiesiibu agjenturas velarvien neuzticas pareejo godiigumam vai arii tomer kaa moneeja rxx, ka liidziigi arii Latvijaa dazhi saiti var prasiit papildus samaksu par to lietoshanu ,konkreeta saita attistiibai ,labi arii veidotaaju peljnjai , bet kursh gan negrib arii savu darbu atalgot. Un kaa mineju daudzviet ja esi ''arpus kkada regjiona'' tev ir papildus visadas regjistracijas un varbut pat maksashanas .
bet Pandoru es nekad nepiedoshu :D iepatikaas, bet tur pat nav variantu kaa klausiities :D

liizhj, 30.03.2009. 13:57:03
Komentāra reitings: 3.256

playlist trekus jau joprojām var klausīties.. vismaz es to tikko izdarīju bez problēmām. radio - jā, laba lieta, bet tik reti izmantoju, ka nemetīšos tagad baigi pārdzīvot. galu galā tiešām-nu nav tā tik liela nauda, lai nevarētu samaksāt, ja tev to tiešām vajag. primārās funkcijas jau last.fm pilda joprojām bez maksas, bet pārējais - traki, ja žēlo 2 latus par to, kas ir devis tik daudz. labi, varbūt biški pārspīlēju, bet, manuprāt, šis saits tiešām ir viens no vērtīgākajiem internetā.
un boikots tiešām ir bezjēdzīgs. tas pats tak nesen jau bij, kad last.fm mainīja savu noformējumu, tad daudzi bļāva "brind back the old last.fm!" un esmu pat šodien vēl manījusi tādus avatarus. jēga? nekādas. tas 1%, kas boikotēs, nerada tik lielus zaudējumus, lai atspēkotu ieguvumu no pārējiem. principi šeit neuzvarēs, šeit uzvarēs bizness.

save_ass, 30.03.2009. 17:07:06
Komentāra reitings: 4.872

Es kkā neiebraucu nemaz, kas ir tas, kas last.fm neiet... man gan radio iet, gan dziesmas downloadēt varu...

dogs, 30.03.2009. 21:30:48
Komentāra reitings: 6.364

Jā Denis, tev tie 3 € mēnesī nav liela nauda, man arī ne. Bet piemēram mish un agony_ ir, nemaz nerunājot par cilvēkiem teiksim Čīlē, kam tā ir nedēļas alga, atšķirībā no lielas daļas "G3" iedzīvotāju, kas starp citu ir lielākā daļa last.fm lietotāju.

Arguments "vienās valstīs var atpelnīt ar reklāmām, citās nē" man neliekas gluži arguments. Neesmu gluži autōrtiesību eksperts, bet autōrtiesības tiek maksātas autōram un/vai izdevējkompānijai... vismaz tā tam vajadzētu būt. Latvijas Radio maksā akai kakai, kas tālāk pārskaita autōratlīdzības autōram. last.fm slēdz līgumu pa taisno ar ierakstu kompānijām un maksā arī pa taisno, neatkarīgi no tā, vai tu radio klausies UK vai Čīlē. Uzņēmums ir viens, Internets ir viens un uzņēmuma bilance ir viena.

Protams, ka maksā ne tikai par mūziku, bet arī par servisu. Tikai man liekas kkā dīvaini, ka visus šos gadus bija mazs uzņēmums un tīri labi iztika ar ieņēmumiem no neobligātās abonēšanas, reklāmām un statistikas. Tad last.fm nopirka CBS, kam vajadzētu nozīmēt labākus finansiālos apstākļus, un pēkšņi rodas problēmas. WTF eh? Un man nekas nebūtu pretī maksāt, tikai es jūtos diskriminēts, ja kādam 800km attālumā nav jāmaksā. Tas ir tāpat, ja Rīgā būtu koncis par brīvu, bet pēkšņi izrādās, ka par brīvu viņš ir tikai rīdziniekiem, bet visiem pārējiem ir jāmaksā. Tad jau es labāk maksāju un klausos soma.fm, kas arī ir par brīvu un bez reklāmām.

Par boikota jēgu - ja lielākā daļa būs ar attieksmi "neko tas nedos", tad tas arī neko nedos. Un tur ir arī jēga - jo vairāk cilvēki boikotēs, jo lielāka iespēja, ka no tā būs kāds rezultāts. Neskroblējot es neko nezaudēju, ja nu vienīgi iespēju visam netam pavēstīt, ka pirms piecām minūtēm klausījos to vai šito. Zaudē last.fm, jo pazeminās viņu piedāvāto statistikas datu (kas arī ir viņu ienākumu avots) kvalitāte. Nu un ja rezultāta nebūs, gan jau parādīsies līdzīgi servisi.

Un par to, ka radio iet - pieļauju, ka tas ir 30 dienu "free trial". Par šo terminu vispār nezinu, smieties vai raudāt, tīra batōnu bāzšana ausīs - visu laiku tak bija par brīvu. Tagad ir jāmaksā, bet pirmās 30 dienas tomēr ir "free trial".

rxx, 31.03.2009. 07:50:23
Komentāra reitings: 4.803

Nu bet apskaties, kas tagad ar Youtube notiek, tur taču arī visi autortiesību jautājumi it kā esot atrsināti (maksā "pa tiešo"), bet mūsējie vienalga pamanās sākt lekties un gribēt kaut ko iekasēt. Es šaubos, vai LV ir vienīgā tāda valsts.. Un ļoti iespējams, ka arī viņiem kaut kas tāds nāk virsū.

Par vienlīdzību un to konci. Nu bet tas ir normāli, ka kaut kādā teritorijā ir citādas privilēģijas. Stulbs piemērs, bet, teiksim, Rīgas sab. tr. ir par brīvu tikai Rīgā dzīvojošiem veciem pensionāriem, nevis visiem, ar atlaidēm tas ir tikai Rīgas skolēniem utt...

Un beigu beigās, tas ir tikai un vienīgi bizness. Visticamāk vieņiem tā Čīle un Latvija ir dziļi vienaldzīgas, jo ienākumi no šejienes ir teju nekādi. Un tie laiki, kad normālus reklāmdevējus interesēja tikai ekspozīciju skaits, ir garām...

dogs, 31.03.2009. 09:14:35
Komentāra reitings: 8.24

Par Rīgas sabiedrisko transportu tev taisnība un tas ir stulbi, tikai lielākā daļa latviešu ir ar attieksmi "bet mēs jau tāpat tur neko nevaram darīt".

Pareizi, tas ir bizness, un es šinī gadījumā esmu patērētājs. Un tāpat kā veikalā, ja mani produkts kādā veidā neapmierina, es varu izvēlēties viņu nepirkt. Un ja pietiekoši daudz cilvēku domā un rīkojas tāpat, tas var likt ražotājam pārdomāt savu politiku. Kas arī ir noticis:

"Monday, 30 March 2009

Since our announcement last Tuesday about starting to charge users €3.00 per month for listening to the radio in countries other than the USA, UK and Germany, we’ve received a lot of feedback. [..] We’re listening and we’ve postponed the date on which radio will become a subscription service outside the USA, UK and Germany."

Pagaidām... tas nozīmē, ka rezultāti ir, un nevajag apstāties. Un iespējams, ka last.fm darbības ir pretrunā ar Eirōpas Savienības likumu par preču un pakalpojumu brīvu pieejamību. No diskusijas te http://www.last.fm/group/FREE+IS+FREE/forum/119932/_/518671 :

"Action is possible and action will (probably) be taken. iTunes tried to pull a similiar stunt years back; and failed."

"Tas un tas ir privilēģija" var teikt par visu. Tā mēs arī varam attaisnot verdzību, dzimtbūšanu, rasu un seksuālo diskrimināciju utt. Jā, vēl nemaz tik sen brīva pārvietošanās lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju bija privilēģija. Un par LAA/KAKA vispār nerunāsim, tā ir viena dienaszagļu banda.

deni2s, 31.03.2009. 13:54:52
Komentāra reitings: -4.971

Nezinu gan, ko tev tieši AKKA/LAA ir nozagusi, ka tu tā mētājies ar apvainojumiem. Cik man ir bijusi saistība ar šo organizāciju (sakarā ar hc.lv un vēl kādu lapu), nemanīju neko tādu, kā tu te apgalvo.

Ja nav 3 eiro, tad nelieto, nav jau nekas tāds, bez kā nevarētu dzīvot. Nav naudas tramvajam, ej ar kājām.

Bet ar kkādu streiku kādam ieriebt un cerēt, ka kaut kas uzlabosies - kur ir loģika? Ja man būtu izvēle, kurā viedoklī ieklausīties - to, kuri maksā man 3 Eiro, vai to, kuri mani boikotē, mini 3x, ko es izvēlētos :) Būtu labāk atbalstījis last.fm un samaksājis viņiem tos 3 euro, ja tev tik ļoti patīk viņu serviss.

save_ass, 31.03.2009. 14:12:18
Komentāra reitings: 3.931

Par AKKA/LAA kursa biedrs rakstīja darbu. Arī tā ietvaros padarbojās tur nedaudz. Uzrakstīt viņš to nerakstīja, bet man pateica, ka šie ir zagļi un viņiem tai biedrībā nekas nav kārtībā (ne ar galvām, ne pa juridisko jomu).

Un last.fm serviss man patīk galvenokārt tāpēc, ka tur viss ir bezmaksas. Tāpēc arī lietoju.

ed, 31.03.2009. 14:15:55
Komentāra reitings: 4.469

Es piekrītu vairāk dogam, ja sākumā bija pa brīvu tās konkrētās radio funkcijas, tad vajadzētu arī atstāt vismaz pa brīvu.

Ja no paša sākumā tur visas funkcijas būtu par maksu, tad tas ilgi saits nepastāvētu, jo neviens uzreiz nemestos portālā bez izmēģinājuma brauciena, kā arī fakts, ka uz maksas saitiem pārsvarā skatās ar skepsi, ja vien tur nav kkas pa brīvu. Nu jā, protams, var mēģināt ieviest Trial versiju, bet nu tās parasto jūzeru iespējas nav nekādas ūberās, kas liks tagad visiem baigi kļūt par abonentiem.

Lai gan ja tagad padomā šis viss izklausās pēc kkāda vairāku gadu plāna kā ievākto "lielo" piķi.

rxx, 31.03.2009. 17:49:50
Komentāra reitings: 4.829

Dogs, es jau nesaku, ka tas nav pareizi, ko tu saki un domā darīt. :) Es tikai biš apskatos uz to no otras puses un meklēju cēloņus.

Bet ed, tas ir bizness un biznesa mērķis ir ievākt pēc iespējas lielāku piķi. Agrāk vai vēlāk, bet finālā tomēr ievākt. To "kaut kādu" plānu sauc par biznesa plānu, kurš ir jebkura normāla biznesa projekta pamatā, un jā, parasti to raksta uz vairākiem gadiem.

Ja kādam liekas, ka bizness ir kaut kas netīrs vai noziegums, tad derētu pārdomāt, vai ir vērts dzīvot tirgus ekonomikā. :)

Un ticiet man, viņi ar tiem palikušajiem maksājošajiem lietotājiem nopelnīs n reizes vairāk, nekā būtu nopelnījuši ar visiem nemaksātājiem. 3€ točna nav nekāda nauda un ir pilnīgi vienalga, kuram hc.lv lietotājam tā ir vai nav. Ir Eiropā un Pasaulē pietiekoši daudz cilvēku, kuri saprot, ka viss kaut ko maksā un kuri šīs summas dēļ nabagi nepaliks. Ar tiem arī pietiek.

Un loģiski, ka tas CBS nepirks kaut kādu projektu, lai tas tērētu, nevis pelnītu.

Bet tas par sabiedrisko transportu galīgi nav stulbi, bet gan ļoti pareizi. Kāpēc par maniem nodokļiem un manas pilsētas līdzekļiem būtu jāvadā kaut kādi iebraucēji?

rxx, 31.03.2009. 18:20:30
Komentāra reitings: -1.97

Ed, rekur vēl vienam nepatīk bizness: http://www.iauto.lv/viewtopic.php?topic=24687&forum=20&last_page=on

:DDD

dogs, 31.03.2009. 20:16:35
Komentāra reitings: 3.881

> Nezinu gan, ko tev tieši AKKA/LAA ir nozagusi, ka tu tā mētājies ar apvainojumiem.

Pa piemēram - kaut vai jau minētais piemērs ar YouTube. YouTube sadarbojas ar ierakstu kompānijām, kuras pašas ievieto videō un pašas atļauj ievietot šos videō citās lapās ar <embed>. Tad uzrodas lielie autōrtiesību aizstāvji AKKA/LAA, kas par to grib iekasēt vēl 10Ls mēnesī, jo redz tas videō ir redzams citā mājaslapā, un vēl paziņo ka YouTube vispār Latvijā ir nelegāli izmantot. Tikpat labi varēja iekasēt naudu no browseru ražotājiem, jo videō ir redzams browserī, un monitōru ražotājiem, jo videō ir redzams monitōrā. Un visi, kam ir Samsung monitōri, YouTube lieto nelegāli, jo Samsung nav samaksājis KAKAI.

> Ja nav 3 eiro, tad nelieto, nav jau nekas tāds, bez kā nevarētu dzīvot. Nav naudas tramvajam, ej ar kājām.

To jau es arī daru. Un man ir prieks, ka to dara arī tie, kam ir "mēnešbiļetes", respektīvi tie, kas jau ir last.fm abonenti, arī tajās valstīs, kam viss joprojām ir par brīvu.

> Bet ar kkādu streiku kādam ieriebt un cerēt, ka kaut kas uzlabosies - kur ir loģika?

Kur kāds kam grib ieriebt?

> Ja man būtu izvēle, kurā viedoklī ieklausīties - to, kuri maksā man 3 Eiro, vai to, kuri mani boikotē, mini 3x, ko es izvēlētos :)

Ja tu paziņotu, ka hc.lv turpmāk rīdziniekiem būs bez maksas, bet visiem pārējiem jāmaksā 3Ls mēnesī, uzmini, ko es izvēlētos =P

> Būtu labāk atbalstījis last.fm un samaksājis viņiem tos 3 euro, ja tev tik ļoti patīk viņu serviss.

> Un loģiski, ka tas CBS nepirks kaut kādu projektu, lai tas tērētu, nevis pelnītu.

Ja nebūtu iesaistīts CBS, un last.fm nāktu klajā ar līdzīgu paziņojumu, domāju jau sen būtu samesti ne tikai 3 € uz katru last.fm lietotāju. Un vispār, ko jūs abi uzēdušies uz tiem 3 €, runa jau NAV par to, ka būs jāmaksā, bet gan par to, ka vieniem ir, bet citiem nav.

> Kāpēc par maniem nodokļiem un manas pilsētas līdzekļiem būtu jāvadā kaut kādi iebraucēji?

Njā, tev jau protams liekas viss kārtībā, ja es dzīvoju un strādāju Rīgā, bet nevaru izmantot studentu atlaides, jo studēju Ventspils Augstskolā. Daudziem maniem kursabiedriem bija tāda pati situācija. Bet studenti no Alūksnes rajona Mazpisāniem tiek vadāti ar atlaidēm, par maniem nodokļiem un manas pilsētas līdzekļiem.

deni2s, 31.03.2009. 20:38:57
Komentāra reitings: -8.745

Vnk uzskati to par dāvanu, ka līdz šim bija bez maksas. Un last.fm ir pilnas tiesības izlemt pašiem, kam dāvināt šo dāvanu un kam nē.

Kā teica viena meitene "par m....ām parasti sauc tās meitenes, kuras citiem dod, bet konkrētam cilvēkam nē", apmēram tā :) Te ir līdzīga situācija, esi apvainojies, ka redz tevi viņi neapdāvina ar savu servisu par velti.

Tev nešķiet, ka tā ir tāda patērētāju sabiedrības iezīme? Uzskatīt, ka ja kādreiz kaut kas bija par velti, tad tam jābūt mūžīgi par velti, vai ka ja Jānim dod par velti, tad arī Pēterim jādod par velti? Piedod, bet mazliet atgādina dažu cilvēku no PSRS laikiem domāšanu, kuri nevar saprast, kāpēc par izglītību pēkšņi jāmaksā, ja PSRS laikos tā bija par velti, un kāpēc darbs vēl ir jāmeklē, ja agrāk ar to tika nodrošināts katrs.

P.S. Tā arī neatbildēji, ko AKKA/LAA ir nozagusi konkrēti tev. Interneta dzeltenajai presei (blogiem) pats sekoju līdzi, tos stāstus "viena tante rakstīja" vari man nepārstāstīt, esmu lietas kursā. Neatkarīgi no mana viedokļa par AKKA/LAA, man šķiet nepareizi, ka apvaino viņus lietās, par kurām esi dzirdējis no kāda, un kurās pats pat neesi iesaistīts. Ja visi bļauj, tad jābļauj līdzi?

dogs, 31.03.2009. 20:56:25
Komentāra reitings: 3.361

Arī patērētājam ir tiesības, un ja patērētājs uzskata, ka pret viņu tiek veikta nepamatota diskriminācija, viņam ir tiesības to apstrīdēt.

Uhh, kopš kura laika LETA ir Interneta dzeltenā prese?

deni2s, 31.03.2009. 21:40:57
Komentāra reitings: -7.78

Neesmu ievērojis, ka LETA pārbaudītu tai iesūtītos faktus.

snifs, 13.04.2009. 12:53:29
Komentāra reitings: -2.887

tad varbūt kāds zina kādu līdzīgu adresi ar līdzīgām iespējām?
tā īsti nevaru noticēt, ka tā tas notiks. bet tad jāmeklē alternatīva, jo mūziku kačāt baigi negribas


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Прывітанне, я хацеў даведацца Ваш прайс.

RobertSax

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab

Лето в Мурманске: туры и экскурсии для любителей северной природы мурманск экскурсии летом <a href=murmansk-ecskursii-letom.ru>murmansk-ecskursii-letom.ru</a> .

murmansk_tury_bxoa


ienāktreģistrēties