www.soundofsharx.lv - te ir iespēja arī tev tikt pie sava mūziķa profīla...

25.02.2009 10:52:05 aizsāka soundofsharx
6 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 25.02.2009. 17:02:00
Komentāra reitings: 5.587

tas mājaslapas nosaukums tāds neparocīgs un nav viegls, man jau liekas, ka ar tādu vieglāku un "ejošāku" var vieglāk sev piesaistīt i apmeklētājs i nez lietotājus, piemērs, varētu būt šis pats portāls kurā es tagad rakstu, bet labāk nebraukt iekšā tur kur jau braukts blā blā.

omiku, 25.02.2009. 17:06:34
Komentāra reitings: 0.011

nu par nosaukumu miinuss, vinu jau gruuti izlasiit, ne tik atcereties.
otrs miinuss par to, ka man met error!

mcx, 26.02.2009. 08:26:11
Komentāra reitings: 7.234

ar nosaukumu ir kā ir...
lai atcerētos to weblapas nosaukumu vienīgā asociācija, kas man nāk prātā ir šarika skaņa..

un teikšu godīgi - kautkā negribētos man zem šitā domēna likt savu mūziķa profilu..

sarkans, 26.02.2009. 08:47:54
Komentāra reitings: 8.553

Brīnums, ka rxx jau sen šo visu nav nolicis pie vietas. :D
Manas domas?

1) Logo - galīgi garām - iemācīties strādāt ar vektoriem un iemācieties izstrādāt logo.
2) Fonā sabāztas bildes - traucē lapas lejupelādes ātrumam, tie cilvēki kas lieto lēnu internetu gan jau gaida pāris minūtes kamēr šī lapa ielādējas.
3) Ieteiktu lapas dizainu veidot no jauna, šis vnk nekam neder, tāds kvadrātains klucis.
4) Ieejot source pirmais par ko ierēcu ir "<meta name="generator" content="Web Page Maker V2">
" tāpēc par attiecīgo pārējo lapas koda daļu neko neteikšu - pilnīgs musers. Ieteikums? Iemācieties tādu brīnumu kā CSS.
5) Lapas saturs ir nekāds un uzraksts "JAUNUMI DĒLIS" - iemācieties rakstīt!
6) Nevienam nav ienācis prātā, ka šī lapa domāta tikai lai tur pareklamētu to amatierisko grupu?

Un vēl čupa ar visu ko kas nav riktīgi. Saprotu, ka to veido kāds mājas lapu veidošanas pilnīgs amatieris, bet pirms reklamēt šādu lapu kaut kur varbūt derētu viņu uztaisīt kaut cik sakarīgu, tāpēc šis komentārs arī tāds sanāca.

rxx, 26.02.2009. 12:43:01
Komentāra reitings: 5.798

Paldies, Normund! :D Biju aizņemts ar darbiem.

Nu es esmu no tiem, kas gandrīz nekad neskatās lapas kodu, ja viss darbojas kā vajag. Nu man ir vienalga, uz kā tur viss turās, lai tik darbojas normāli. Protams, visnormālāk jau viss darbojas, ka kods ir smuks un optimizēts, bet tas nu tā.. :D

Lapai baigi bremzē attēlu ielāde, manuprāt, vismaz man kādu laiku bij jāskatās tā raustīšanās.

Linkos uz galerijām http://www.soundofsharx.lv/bildes.html bildītes vajadzēja samazināt arī pašas, ne tikai tagā norādīt mazu izmēru.

Video http://www.soundofsharx.lv/video.html man FF rāda saspiestu pa vertikāli, visi tādi paresni. :) Lapas malā ir kaut kādi dīvaini uzraksti (· Depo, · Depo 2, · 16 Korpuss, · SeMs), kas intuitīvi atgādina saites un ctiem video, bet nav ne saišu, ne video. Tā nedrīkst.

Iespējams, būs kas man iebildīs, bet es atbalstu video ievietošanu mājaslapā flash formātā, nevis Windows Media. Flash tomēr ir patīkamāks risinājums.

Par tekstiem - nu jā, vajadzētu iemācīties pareizi rakstīt. Un vēl, grupas nosaukums pašā augšā ir rakstīts divreiz (vispār nafig? less is more, vispār.. ), bet katru reizi ar citādākiem lielajiem burtiem. Šeit vajadzētu ievērot konskevenci un rakstīt vienādi.

Pleijeri vispār vajag likt jau pirmajā lapā un pamanāmu, jo līdz tā lapai http://www.soundofsharx.lv/mp3_dziesmas.html lielākā daļa cilvēku nenonāks. Un arī "Klausīties jaunā logā" vajag tiešām vērt jaunā popup lodziņā, uz FF atveras vēl viens pliks tabs.

Gan jau vēl kaut kas.

Ja lasa kāds no veidotājiem - neņemiet ļaunā, ieklausieties, un lai viss izdodas! ;) Mēs visi ar kaut ko sākām un kamēr man par šo neprasa naudu, viss ir ok. :D Katrs ar savu projektu dara ko grib.

rxx, 26.02.2009. 13:02:36
Komentāra reitings: 5.798

Nu jā un publiskās galerijās nav vērts likt tādas bildes, kas cilvēkam parastajam neko neizska un neko neraksturo. Teiksim bilde http://www.soundofsharx.lv/koncerts2/images/dsc_4686.jpg neizsaka pilnīgi neko, ja nu vienīgi, ka koncerts ir tik garlaicīgs, ka nekas cits neatliek kā sēdet pie galda un dzert alu.

Protams, tiem, kas pazīst tos cilvēkus, asociācijas ir citas, bet lielākā daļa nepazīst gan.


Reklāma
Padalies priekā
Прывітанне, я хацеў даведацца Ваш прайс.

RobertSax

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab

Лето в Мурманске: туры и экскурсии для любителей северной природы мурманск экскурсии летом <a href=murmansk-ecskursii-letom.ru>murmansk-ecskursii-letom.ru</a> .

murmansk_tury_bxoa


ienāktreģistrēties