Atsauksmes par Zvērā 2008

27.07.2008 11:19:08 aizsāka kampy
63 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
kampy, 27.07.2008. 11:35:44
Komentāra reitings: 16.064

0) vispozitīvākā lieta festa pēdējajā rītā, kad saule un nogurums ir nomācis līdz pēdējam- kolosāls ūdenszellis, kas parūpējās, lai katrs dabū sev pudelē aukstu ūdeni, sniedzot gan rekomendācijas par ūdens tīrības pakāpi, gan vienkārši esot draudzīgs un jauks.
1) mūzikas ziņā viss kā ierasti- gan grupas, kas patīk, gan brīzji, kad nav ko klausīties, gan arī izmaiņas uzstāšanos laikos, kuras gan pa manam netika paziņotas.
2) zvēra publika visdazjādākā, bet cik man gadījās saskarsme- visi draudzīgi un atsaucīgi :) priex par daudziem ilgi neredzētiem cilvēkiem.
3) cigarešu un alus bomžotāji- nu nav zolīdi iet un visu laiku prasīt svešiem cilvēkiem cigareti, jo īpaši ja viens un tas pats cilvēks paprasa vairākas reizes stundā un kad aiz apnikuma iedod to cigareti- vinš paprasa vai nevar iedot vēl vienu. lai prasa saviem draugiem vai ejiet strādāt un pelniet naudu, vai sēdiet mājās un nepīpējiet! nevienam tās cigaretes par baltu velti no debesīm nekrīt
4) paldies jaukajiem cilvēkiem, kas mani izvizināja gan uz/no zvēra, gan uz ezeru.
5) ceru, ka aigars, kura bankas karti un pārējo maka saturu es atradu- atgūs savas zaudētās lietas.

kā arī veselīgs iedegums gandrīz trīs dienu garumā par baltu velti :)
(ja to, protams, neierēķina biļetes cenā)

dzēsts lietotājs, 27.07.2008. 11:52:39
Komentāra reitings: 7.857

varu teikt tikai labāko! vienīgais - nepatika visu laiku justies kā grauzdiņam tosterī :>
tikai šoreiz pārsteidza skaņa uz galvenās skatuves - retos gadījumos manīju, ka tur skaņa būtu atšķirīgāka nekā uz otrās skatuves.

un vēl milzīgs paldies superīgajiem "camp el retardo" iedzīvotājiem - dēļ jums vairs nezinu, kur ir mana liesa :>
pirmo reizi tiešām bija tā, ka galīgi negribējās braukt prom. pagaidām labākais no četriem zvēriem. gaidu nākamo :>

save_ass, 27.07.2008. 11:56:15
Komentāra reitings: 10.606

Labi, bet ir attiecīgas lietas, kurās esmu vīlies, vairāk gan ar pašu pasākumu nesaistītas.

Ļoti patika Pisschrist.

ance., 27.07.2008. 12:03:16
Komentāra reitings: 5.817

tiešām-tā diedelēšana bija manāma visās malās.
lai arī varētu saukt visu negatīvo kas vien bija, tomēr galu galā pasākums ir godam izdevies un labāk jāatceras viss pozitīvais nekā negatīvais :]
ļoti patika komunikablie cilvēki.fascinēja viņu reakcijas, kad nosaucu savu vārdu un to, ka man ir vārda diena.ļoti iepriecināja cilvēku atsaucība:]
un izklaides iespējas arī bija uz goda:]

dzēsts lietotājs, 27.07.2008. 12:13:17
Komentāra reitings: -11.15

viens vārds - UGĀRS :D

kazhy, 27.07.2008. 12:13:46
Komentāra reitings: 15.501

bija labi. Liels paldies HC.LV par autobusu, gandrīz pie pašas mājas pieveda. Grupas (atskaitot lielos māksliniekus all day long un cacophonics) spēlēja godam. Sūdi kā jau sūdi un silards bija lielisks iesākums otrajai dienai.
Protams, vissmieklīgāk izskatijās, ka cigaretes lūgt nāca bērneļi ar krustiem sazīmētiem uz rokām :D

kampy, 27.07.2008. 12:13:50
Komentāra reitings: -12.002

pie negatīvā aizmirsu pieminēt manu lielāko zvēra sāpi- futbola komanda "Šizatroniķi" manu atcelšanu no dalības savā komandā atteica pēdējā brīdī, uz laukuma manā vietā uzlaižot sīku nīkulīgi čalīti, un lieki piebilst, ka šī komanda zaudēja. varu garantēt, ka ar mani uzvara būtu garantēta. bet es riju rūgtuma asaras vien noskatoties kā "Šizatroniķi" vairāk grīļojas uz laukuma nevis spēlē..

walx, 27.07.2008. 12:25:33
Komentāra reitings: 29.901

Noorganizēts bija uz goda (vismaz man tā likās), izdevīgi ir ņemt līdzi labus darbarīkus, ar motorzāģi un elektrisko skavotāju ļoti ātri pats neko nedarot nopelnīju aproci.

Foršais kaķis kurš bij diktam mīlīgs 4dienas vakarā man saskrāpēja vēderu, bet 6dienā ātrie teica ka trakumsērgu no tā nevarot dabot.

Krišnas kā vienmēr labie, bet šoreiz viņu dziesmas, mantras utt likās bik pa skaļu nevarēja normāli nopirkt paiku un pakomunicēt krišnu teltī, skaņa pa skaļu...

Laikam savu vasarnīcu biju uzcēlis pa tuvu skatuvei, ja nepiedzerās tad aizmigt nevar... varbūt nākamgad jāpārvieto uz kaadu taalaaku galu...

bij jautri, mana vasarnīca / zvērnīca un chomu nometne ap to izraisiija interesi garāmgājējos... streļītāji - diedelnieki nāca un kaitināja , pacienāju dažus ar šo to , bet kad palika pārāk nekaunīgi metu no savas nometnes ārā, bet demokratizators - beizbolenes paskatā nenoderēja...

viens rēcīgs prikols paliks ilgi atmiņā, kad kkādas apdzērušās meičas no otras puses līda krūmos čurāt un nepiefiksēja ka ir gandrīz pie manas vasarnīcas un es tur stāvu, viena meitene pagriezusi man muguru sāka pogāt vaļā bikses, es diemžēl nesagaidīju kad viņa bikses novilks un reāli tuvu aiz muguras mierīgā balsī viņu uzrunāju...
- Un ko nu tu darīsi? Rādīsi man dibenu? Nu Ok, davai man nav nekas pretī.
... Meitenes pazuda ļoti ātri...

Pastaigas arābu nacionālajos tērpos ar man patika tikai nez kapē visi tos uzskatīja par Kukluksklana teerpiem nevis par Marokāņu kaftāniem kādi tie ir arī īstenībā...

visā visumā pasāciens labs, jāsamet Zvēra bildes draugos un jāgaida Dark Ligo...

deni2s, 27.07.2008. 12:34:02
Komentāra reitings: 16.18

Bij ok, ar saviem plusiem un mīnusiem, taču šķiet, ka nākamgad priekšroku tomēr došu BBP iemēģināšanai.

Piemēram, patikās doma par telšu kvartālu saveidošanu, bet nepatikās realizācija. Manuprāt orgkomam vajadzēja pakontrolēt, lai cilvēki neceļ teltis tur kur tas nav paredzēts, ja citur vēl ir vieta. Jo ņemot vērā alko un apmeklētāju vidējo vecumu ir skaidrs, ka apmeklētājiem pašiem ir grūti aptvert to kvartālu plānu.

Man šķita, ka pārāk daudz mašīnas bija salaistas iekšā, kas braukājās turpu šurpu ceļot putekļus un apdraudot gājējus uz tā jau šaurā ceļa, kurš naktī diemžēl nebija izgaismots (forši, ka telšu pilsētiņa bija izgaismota). Varbūt arī grupām vajadzētu dot laika limitu +/- pāris stundas pirms/pēc uzstāšanās, kad viņas var iebraukt/izbraukt. Varbūt tad arī tas Volvo nebūtu piezemējies grāvī un nebūtu cietušo. Vispār to līkumu varbūt varētu arī kaut kā atzīmēt. Protams, vadītājs pats pirmām kārtām vainīgs, bet, ja to varēja novērst jebkādā veidā, tad tas būtu tā vērts.

Miskastes vajag vairāk! Un nesakiet, ka bija pietiekoši un visur. Lieciet kaut ik pa 5 m, bet lai viņas būtu! Tas ir labāk, nekā skatīties uz visiem tiem mēsliem otrajā dienā. Arī autostāvvietā viņas vajag un arī telšu pilsētiņā, gar visām taciņām un pie visām skatuvēm. Nevis 20m atstatus. Tas ir stipri par tālu Zvērā apmeklētājam vulgaris.

Patikās krišnas, bet diemžēl, kopš Tabūna laikiem, kad viņu paika bija pati lētākā, šoreiz viņu ceņņiks bija par augstu, ņemot vērā, ka gaļas viņu paikā nav. Salīdzinājumam - PV koncī Jelgavā par 3 Ls dabūju vidēji lielu sātīgu porciju ar kartupeļiem, salātiem un desiņām, tad te par 2.70 dabūju salātus, rīsus, mērcīti un pāris plācenīšus (veģetāros, protams).

Patikās mūzikas daudzveidība uz dažādām skatuvēm, bezmaksas mantu glabātuves esamība, peldvietas esamība, kā arī minirampas esamība. Futbols arī bij foršs, kaut arī pats nepiedalījos, bet bij vismaz ko pavērot :)

dzēsts lietotājs, 27.07.2008. 12:50:26
Komentāra reitings: -27.4

paļubomu UGĀRS!

olgucz, 27.07.2008. 15:34:05
Komentāra reitings: 13.126

VISS patika. tāpēc tikai par mīnusiņiem šoreiz:

- telšu pilsētiņas plānojums. visi tie marķējumi tika noplēsti vēl līdz piektdienas vakaram un sākās apbūve kur pagadās. nezinu, vai man šī ideja patika vai nē, un vai vispār bija jēga un vai palīdzēja atrast mājas.. bet vismaz lielā 'šoseja' pa vidu bija izveidojusies. nezinu. varētu tās improvizētās piramīdas tur vairāk salikt.

- dalītās tualetes. meiteņu bija vislabākajā vietā un tur gāja visi, tāpēc svētdienas rītā bija *ar kaudzi*. kad es gāju uz puišu labierīcībām, kuras bija gandrīz nelietotas, pat ar wc papīru, staffs sarkanajā krekliņā aizrādīja, ka es, redz, dzimumus neatšķiru.. ideja laba, izpildījums garām.. =/

paldies par visu. sevišķi par ūdeni, kur rokas nomazgāt ;] kā vienmēr braukšu vēl un atkal.

dzēsts lietotājs, 27.07.2008. 15:45:54
Komentāra reitings: 6.82

*paldies insomnia par brīvbiļeti.
*paldies tiem cilvēkiem, kas palīdzēja izdzert manus 4.3L brendija :D viens es netiktu galā un ja tiktu galā, tad nonāktu sešas pēdas zem zemes.
*ļoti labs ragga jungle un drum'n'bass skābēja. visu cieņu!

chevete, 27.07.2008. 15:52:50
Komentāra reitings: 2.074

zvērs bija jauks, traumatisks un tik skaists kā ezītis miglā (burtiski).
man laikam nekad 100% nepatīk kaimiņi un kaimiņu kaimiņi. mūsu galmā ikpalaikam uzradās mazgadīgas guļošas personas, un kad tās mēģināja vest pie dzīvības dabuja vai nu pamatīgu uzdirsienu vai vispirms jautajumu par smeekjiem un tad uzdirsienu.
patika man nūdistu pludmale.
un patika mežonīgais disko ūdenī.
(šis bija džungļu ūdensZvērs)
krišnas šogad nepiedūra, vienīgais kas mudināja kalnā rāpties bija tur mītošie biedri un viņu pirmās nakts uguns-ritmu performance.
mūzika bija enerģiska. to kuru atļāvu sev klausīties.

un par spīti BBP es tiku mājās ar stopiem (uz šosejas gulēju, ķēru zagaru). paldies biedriem kas bija kā balsts (burtiski), biedriem kas sen nebija satikti, biedriem kas veidoja (sastiķēja) manu zvērā08 atmiņu storiju, un visiem pārējiem. arī tiem kas nogopņija manu cepuri beigās- tāpat iekš LV tādas ir tikai četras, tāka ļaudīs ar viņu nevar rādīties. (vajag atdot ar labu- un tas būs tikai nevainīgs pārpratums)

dzēsts lietotājs, 27.07.2008. 15:53:28
Komentāra reitings: -5.652

Pēdējais lielais festivāls un gods godam - beidzot saņēmos palikt abas dienas.
Paldies Kostjam,kas mani nēsāja uz ātro palīdzību un atpakaļ pirmajā naktī, un pārējiem, kuri tāpatās to darīja otrajā dienā.
Paldies par superīgo telti, kurā nekaunīgi ievācos. Lai gan festivālos nav iespējams normāli izgulēties, vismaz tur to izdarīju maksimāli ērti. (=
Paldies Sergejam Ivanivičam Kapai par operatīvo ūdens liešanu.
Lai gan grupas dzirdēju daudz, stulbi, bet tā arī nepiefiksēju kura ir kura, bet absolūts žetons "All Day LOng". Ceru,ka kāds vokālista ķermeni novāca no tā uzkalna.
Restepā un jā, publisks fuj bičotājiem.
Pati aiz labas sirds paliku tukšām ķešām.

keder, 27.07.2008. 16:03:16
Komentāra reitings: 14.726

oi jaā, es ar savu klibo kāju visur biju un visu dzirdēju :D baidījos, ka netikšu galā, būs grūti, bet nu paldies visiem, kas man palīdzēja un visādi citādi atbalstīja un pacieta ar bremzīgumu :) brīnijos, ka tik daudzi bija tik jaukie!
ai viss bij labaiszz, neko nenožēloju.
ā baigi foršais bijs tas tur žurku ritenis :D
protams baigi ātri viss akal pagājis, un jāgaida atkal gads :)

deni2s, 27.07.2008. 16:33:17
Komentāra reitings: 4.209

Man lūgums Montai (tā kura ar Māru un Jēkabu saistīta) sakontaktēt mani un atdot melno More Than Talking baiku, kuru aizdevu uz vienu vakaru. Paldies jau iepriekš!

rxx, 27.07.2008. 16:40:46
Komentāra reitings: -40.432

Man lūgums nosūtīt īsziņu ar tekstu FOR RXX uz numuru 1897. Paldies jau iepriekš!

donatan, 27.07.2008. 16:54:17
Komentāra reitings: -13.107

Zvers bija ok!
bet man riebas cepties !
vareja but vismaz velinsh
bet man patika :>

ketijaaa, 27.07.2008. 17:39:40
Komentāra reitings: 4.971

Mans pirmais Zvērā!Un kad ierados mājās un man jautāja kā gāja es droši varēju atbildēt - Zvērā!
labākais festivāls!Cilvēki - tik smieklīgi un dažādi!Interesanti sarunu biedri!
- varbūt varēja būt tās toletes jā!
+ bija miljoniem!Tiešām tiešām labs pasākums!Nākamgad noteikti ieradīšos!Tagad esmu tik daudz pozitīvu emociju un smieklu pārpilna, ka kādam laiciņam pietiks!
PĀLDIES organizatoriem par nedēlas nogali ZVĒRĀ

omiku, 27.07.2008. 18:00:33
Komentāra reitings: -5.809

Bija patiesaam ok, kaa jau vienmeer, nevareetu teikt kaa Zveeraa kadreiz buutu izgaazies. :)

Tik, tik ta saule, nju tas patiesaam bija paaraak nezeeliigi.
Tagad seezu maajaas ar auksta kreejuma kaartu uz muguras, un sajuutas patiesaam nav no taam patiikamaakajaam.

dzēsts lietotājs, 27.07.2008. 18:33:07
Komentāra reitings: 5.289

uz nakosho reizi varbut vajadzeetu maakonju stumditaj uvel pasuutiit
bet ta bij riktiig ok,man baigi patika
tik vajadzetu kko lidz galam izdomat ar pazudushajaam mantaam.. ar izzinjoshanu kas ir atrasts
kaa piemeram kad zb07 bij pie treilera lapinjas pieliktas uz kuram bij uzrakstiits kas ir atrasts
es atradu 2 telefonu un maku :D
labi jau ka vismaz pielaida mani pie kontaka dzeki savaadaak nevaretu uzladetlai varetu pazvaniit kaadam lai pec trubas atnaak

jaa,starpcitu,maka iipashnieks nav veel atradies
taatad vienkaarsh sarkans nike maks,iekshaa bij tikkkada mp3 veiakal vizitkarte un uzliime..atradu uz lielaas skatuves..kads laikam bij paspejis iztiiriit

angrybeaver, 27.07.2008. 19:05:27
Komentāra reitings: 2.041

ВСЕ понравилось! Организаторы молодцы, постарались, чтобы все было.. Музыка в порядке на всех сценах. Посмешили девочки, стреляющие сигареты, с крестами на руках )))

П.С. У всех теперь крутой загар ))

xfaggotx, 27.07.2008. 19:28:05
Komentāra reitings: -23.256

Man patika ļoti , viss bija baigi pozitīvi , tikai otrajā naktī nebija kur gulēt .
Un Lāčplēsis man nozaga guļammaisu ;( :D

arturska, 27.07.2008. 19:32:27
Komentāra reitings: 4.545

Fests bija burviigs :)))
camp el retardo vislabaakie un jaukaakie cilveeki :)) un joki par mammaam kicks ass :D
Un iipash paldies telshu pilseetinjas dveeselei ar akustisko un daudz paziisamaam dziesmaam kuru laikam sauca Aleksis :))(bet es varu arii kljuudiities :D)

dzēsts lietotājs, 27.07.2008. 19:34:51
Komentāra reitings: -11.056

Tikai viens jautājums.
Kad bija sestdiena, un kaas tur notika?
Par neko citu nesūdzos.

hepatits, 27.07.2008. 19:43:29
Komentāra reitings: 27.726

pamaniijaat, cik smuki visur zaaliite bij nopljauta?! mm.. :]

skocha, 28.07.2008. 07:36:43
Komentāra reitings: -7.505

nu All day long izceelaszz.....blinj ja nemaak dzert un tureet, tad nelien uz skatuveszz:( ibio un savas iekseejasz probleemaszz(All day long ) VAREETU NAAKAMREIZ RISINAAT MAAJASZZ:( juus reaali sapisaat taalaako grupu uzstaashanoszz:(....paldieszz:) paareejiem par pozitiivo noskanju visu abu dienu laikaa....:)

k_o_d_e, 28.07.2008. 08:22:05
Komentāra reitings: -33.7

zajebuhu bij Sabilē vīna sveetkos grupa Buča visu cieņu

a zveraa tas jau lopinjiem domāts

minkucs, 28.07.2008. 09:05:52
Komentāra reitings: -14.371

Lieciet mieru All day Long!!!! nu gadījās. tāpat tak zinat viņu dziesmas no galvas ;P

liiga-liiga, 28.07.2008. 09:28:21
Komentāra reitings: -0.009

kartsts,jautrs,izdevies pasākums.Nuu bez dazhiem starpgadijumiem.

marionette, 28.07.2008. 10:33:24
Komentāra reitings: 2.987

Eh, pasākums visai labs :)
1., ko ieraudzījām, kad ieradāmies pie telts, kur var iegādāties biļetes, bija kautiņš ! :D Ļoti pozitīvi :D
Bet tomēr pasākums izvērtās visai miermīlīgs un labs :)

spontanuss, 28.07.2008. 10:42:31
Komentāra reitings: 2.048

Jā, beigu beigās varu pateikt, ka pasākums bija foršs, neskatoties uz to, ka no tusiņa biedra mašīnas tika nozagta magnetola! Protams arī karsts! Ko varu teikt sev! Vajadzēja mazāk lietot alkoholiskos dzērienus!

viswaldis, 28.07.2008. 10:55:02
Komentāra reitings: 7.485

viss biaj skaisti un pozitivi, bet protams netruka ari tadu kas nak klaat meklee kaski un bejgas nonal lidz kautinajm jeb 4 geki piesit manu draugu,
isteniba to saka daudzi bet nu pagaidam labakais festivals sovasar kuru esmu apmeklejis,
cilweki pozitivi, mantas nenozagtas,
iepriecinaja letais alus un PROTAMS SUPER ASAIS KEBABS biaj isti vieta,
ta tik turet nenozeloju nevienu mirkli ko atrados tur,!

iky, 28.07.2008. 11:01:35
Komentāra reitings: 8.515

laikam noveicās,jo kautiņus nemanīju, sestdienas rītā vēl nopriecājos,ka laikam viss baigi mierīgi.un
lielum lielais paldies čalim,kas staigāja apkārt ar cigaretēm maisiņā un tirgoja. nebija jāpazemojas un jābičo citiem.

visnotaļ pozitīvi!

viswaldis, 28.07.2008. 11:12:25
Komentāra reitings: -0.535

un weel kas man likaaas ljoti intresanti ka festivala driksteja ienest tiaki katrs 2 l alus.
sakars?
vienkarsi vajdzeja ieiet savakt tautu un ienest tas sapirktas alus kastes, bet nu par tadiem likumiem butu jazin ieprieksh jo nu kad alus jau sapirkts ara nemetis,
un vel liels paldies 2 meitenem ap peleko kabrioletu kas necereti aizveda mums lidz festivala vietai,!

kampy, 28.07.2008. 11:30:53
Komentāra reitings: 12.524

aaa jā, kas izdomāja to likumu ar 2l ienešanu? jēga tiešām no tā nekāda, tikai veidoja būrzmu pie ieejas, kur visi gaidīja draugus, kuri palīdzētu ienest virs normas atļauto alkoholu, jo nekur jau netika izziņots par šādu pavērsienu. jaunākais biznesa plāns lai iekšteritorijas bodītes varētu vārīties un veidot 2 km garas rindas pie saviem stendiem?? manuprāt, lai ko ar to gribēja panākt- šis jaunievedums smagi izgāzās.

dzēsts lietotājs, 28.07.2008. 16:14:13
Komentāra reitings: 4.47

Man patika.

dzēsts lietotājs, 28.07.2008. 16:42:06
Komentāra reitings: -10.753

wnk KOPAA LOPAA :)

deni2s, 28.07.2008. 17:39:05
Komentāra reitings: 6.416

Bildes kā parasti: http://www.hc.lv/bildes/
Kkas arī te ir redzams: http://keda.lv/?page_id=3&album=ZvR2008

liener, 28.07.2008. 18:04:29
Komentāra reitings: -5.133

sajūsmināta skuķa spiedziens par pasākumu!
riktīgi čoini bija.
:D

puslaiks, 28.07.2008. 18:31:53
Komentāra reitings: -9.894

nedarbojas tā kedas adrese!

trauma, 28.07.2008. 19:31:21
Komentāra reitings: 2.702

viss ar kedas adresi kaartiibaa.

vainawienalga, 29.07.2008. 08:44:36
Komentāra reitings: 13.487

Biju jau ceturto gadu tajā vietā. Laikam kļūstu paarāk veca šādiem pasākumiem un to pašu konstatēja ļoti daudzi mani draugi, kas tur jau ir pabijuši gadiem, laiks pagāja ļoti ātri un bez kaut kādām super ekstrām! Kaut gan pats pasākums likās kā vienmēr, viss savās vietas un bez problēmām atrast jebkuram izklaidēties! Tātad, pasākuma organizētībai nebija nekāda vaina, viss ir mūsu prātos! :D
Katrā ziņā, zinu, ka nākamgad būšu tur atkal, jo to nevar palaist garām!
Priecēja vienmēr lētās alus cenas [0,5 bija tomēr lētāk pirkt kā 0,8] un salīdzinoši lētā paartika.
Patika, ka cilvēki bija atraduši visādus telefonus un meklēja to īpašniekus.
Patika paradīzveidīgā oāze pie upes.
Patika grupas,kuras dzirdēju [un šoreiz tiešām dzirdēju daudz :]
Patika futbols, vienmēr oriģinālie nosaukumi!
Un patika uz turieni aizvest un atvest 80 cilvēkus ar HC.LV bussu!
Tiekamies nākošgad lielākajos festos! :) un arī mazākajos.

spontanuss, 29.07.2008. 09:10:42
Komentāra reitings: 8.505

Klausieties man tāds jautājums! Kāds skaits apmeklētāju bija Zvērā 2008!?

keder, 29.07.2008. 11:38:10
Komentāra reitings: 8.486

"Zvērā 2008" pulcēja ap 3000 apmeklētāju, kas priekš underground pasākuma Latvijā ir pietiekami liels skaits. (Ivars Tontegode, 28.07.2008)

parastsmatiss, 29.07.2008. 16:47:51
Komentāra reitings: 12.259

traki gāja.. bet līdz šim labākais vasaras pasākums.. :)
aizbraucu jau 4.dien.. mājas braucu tikai 1.dien ..
baigi žēl to kas nebija 4dien un nereāli briesmīgi žēl tos kas aizbrauca 7dien.. jūs palaidāt baigo trako brīnumu.. 7dienas dienā zvērā org.komai sākās āfterpartī.. pats labākais ka ap 7iem vakarā ieradās mašīna ar 200 aliņiem, 15 litriem brūnā ļoti daudz kolas, ēdiena un cigaretēm.. un viss par brīvu :)
kā arī pēc fonofesta rakstīšu atmiņā visspalikušākākās lietas :)
1.tavu māti :D:D:D:D:D
2.krokodils (mamma)
3.alus dinci
4.šizo
5.afterparty
6.koferis
7."Agnesē! Vai tu esī gatavā?" - "Jā Valērij Varēlij!" :D
8.tie nolāpītie emo
9.soundarcade
10."mana mamma ir tik resna, ka tava māte nemaz nestāv klāt" :D:D:D
11.hare hare krišna krišna
12.nolāpīts es nogulēju p.o.box... :@:@
13.koferī 2litri 3 aliņi 4 malboro maks un telefons takā nezodz :D
14.peldvieta
15"mēs visi esam zvēra, tas visiem jāņem vērā, mēs esam zaļā pļavā, brīvā dabā opā opā opā" (dziesma - org. kom. izpildījumā)
14."sen nav brūnais kustināts, sen nav brūnais kustināts, sen nav brūnais kustināts, nelaimīgs man paliek prāts"(vēl viena dziesma)
18."opā opā opā. Mēs visi esam (rupš vārds), un nākamās dienas rītā būsim kopā lopā"(vēl viena)
19.Kums un agnese un garais ceļš mājās :)
20.Hundīne
21"Skatieties! Būciņš ir tādā lopā ka mācas pa jaunam staigāt" :D:D
22.Būcis skrien pa pļavu pakaļ mazajam un cenšas viņu apvemt, bet Mazais ņem un uzčurā viņam :D
23.Linda Bauda kurai vārdu vajag nomainīt uz Ilga :D
24.Platais dūšīgais
25."Ev Frīsbij Regbij" :D:D
super pasākums.. milzīgs paldies orgkomitejai par pasākumu un vēl par brīnišķīgo afterpārtiju :)

parastsmatiss, 29.07.2008. 16:50:00
Komentāra reitings: 4.786

un vislabākais telšu pilsētiņas nostūris bija camp el retardo ar nereāli daudz mammu jokiem un daudziem super cilvēkiem.. paldies mazie.. jūs šo pasākuu padarījāt vēl labāku :)

dzēsts lietotājs, 29.07.2008. 21:45:56
Komentāra reitings: 18.759

Man pasākums patika ļoti,ļoti,ļoti - labāk nekā citus gadus, bet citus gadus ar patika ļoti, ļoti itkā. Grupas dzirdēju gandrīz visas kuras gribēju tikai pilnai laimei pisskraist dzirdēt būtu kūl. Visvairāk paķēra LACK un Faust Again no kuriem es arī visvairāk itkā gaidīju, vienīgi pie poļu puiku mūzikas tā atskaņošana domāju kliboja mazliet - viss skanēja vienā putrā, kgan es uz to piežmeidzu ausi ciet un skatījos kā viņi tur ņemas pa skatuvi un vnk dod vaļā - sirdi aizkustinoši, sen viņu jau girbējās dzirdēt dzīvē. Patika, ka mazāk bija agresīvu nosakņotu cilvēku nekā citus gadus un arī likās, ka mazāk to nodzērušos tipu arī ir, bet nu bez viņiem nevar tāpat. Katrā ziņā gaidīšu nākamo gadu un ar jauniem pārsteigumiem no organizatoru puses - padleis viņiem paldies visiem :) bildes kkadas te itkā ->

http://foto.inbox.lv/aicis_iv/Zveeraa-008-bestia-regnum

adellada, 30.07.2008. 10:29:41
Komentāra reitings: 5.862

Mūzikas festivāls Zvērā, manuprāt šogad izcēlās ar nedaudz kulturālāku publiku kā pagājušogad, protams bija visādu pārdzertu seju, bet ne tik daudz kā pagājušogad. Šķiet, ka pagājušais gads apmeklētāju ziņā bijis visdraņķīgākais. Bet ko nu par pagājušo gadu, šogad arī bija labi. Ja jāuzskaita daži mīnusi, tad daudzus sarūgtināja jau ierasto prievīšu nomaiņa pret plastmasas[?] aprocēm un tualešu ideja nebija peļama, bet realizācija slinkumpilnajai latvju tautai gan neiederējās. Pluss pie beidzot apgaismotās telšu pilsētiņas ar vairāk kā vienu gaismekli, mīnuss pie labās idejas par kvartālos sadalīto telšu pilsētu, bet te jau mīnuss liekams pašiem apmeklētājiem, kuri neievēroja elementārākos noteikumus. Liels paldies organizatoriem par ūdensmuciņām, kurās rokas nomazgāt vai ieliet dzeramo ūdeni, jo visas dienas sajūta bija kā uz pannas un ķermenis bija izslāpis pēc ūdens[vai alus]. Mūzikas ziņā, par cik neesmu nekāda izlepusi snobene[snobs?], tad sanāca tā, ka teju festivāls jāpavada pie skatuves. Prāts vilka uz jestrāku mūziku, tāpēc ļoti patika Židrūns, Cacophonics, kuri līdz šim mani ne visai ir saistījuši, bet šoreiz iepatikās tieši tāpēc, ka spēlēja akustiski. Iespējams viņi varēja pat nespēlēt, jo Mārtiņš publiku iekustināt un atraisīt spēja arī bez dziedāšanas, P.O.BOX - protams kā vienmēr jautrais un dejojamais skaskaska, ar visu to, ka vokālistam bija smagas problēmas ar balsi[kā viņi paši ziņoja, nākamās dienas koncertu Lietuvā Zoo festivālā viņi atcēla, jo vokālists saslimis pavisam traki], All Day Long nopelna vislielāko fuj no visām festivāla grupām. No jestrā gala grupām patika vēl Sūdi, kuri vārda vistiešakajā nozīmē spēlēja sūdu, bet - labi. Ja skatās uz to nopietno grupu pusi tad viennozīmīgi favorīti - Kriegopfer, iepatikās viņu jaunais albuma sniegums jau HorseTheBand koncertā, tāpēc tagad gaidīju viņu uzstāšanos divtik. Well Set patika, ar savu vokālistu, kurš nez kāpēc man vienmēr ir atgādinājis mazu rūķīti. Burn Still nospēlēja tiešām spēcīgi, tā pat arī Faust Again, kuru uzstāšanās beigu daļu diemžēl dažādu blakusefektu iespaidā nesanāca noklausīties kā gribētos.
Otrās dienas sportiskās aktivitātes patika, skumji, ka futbols iet uz izslēgšanas metodi, jo nemaz neesi paspējis iespēlēties, kā jau jābeidz spēlēt, bet tiesa, kas tiesa - spēlētgribētāju ir tik daudz, ka apakšgrupu spēļu variantā spēles varētu ilgt līdz svētdienas rītam. Patīkami, ka bija volejbola laukums, vēēēl patīkamāk būtu, ja būtu basketbola laukums. Riteņotājiem un dēļotājiem noteikti bija prieks par minirampu, bet parastiem festivāla lietotājiem - par upīti nedaudz nostāk no sportiskās vietas.
Ēdiena ziņā arī bija tīri friši viss, tiesa kebabs par teju trīs latiem likās nedaudz par sālītu, bet burgers, kuru pārdeva kalna galā par astoņdesmit santīmiem bija tīri laikā un tīri garšīgi, tā pat arī visādas siermaizītes, biezpienmaizītes un tādas lietas. Kur nu vēl ko teikt par daudziem vienu no lielākajiem priekiem - lēto alu. Teicami.

adellada, 30.07.2008. 10:31:03
Komentāra reitings: 5.862

Par cik mans ieraksts pārsniedza par ~600 zīmēm atļauto raksta garumu, tad mans turpinājums sanāk šeit -

Personīgo viedokli par festivālu paužot, paldies raibajai draugu, mājīgo plenču un daudzo paziņu kompānijai. Prieks par sen nesatiktiem un jauniepazītiem cilvēkiem. Prieks par pirmo vakaru/nakti, kurš tika noballēts ar P.O.BOX, prieks, ka otrajā vakarā sanāca izdancināt Mārtiņu[par to prieks/pārsteigums ne tikai man, bet arī daudziem citiem], prieks par labajiem laikapstākļiem, un prieks par saldi sulīgo arbūzu, kurš teicami atvēsināja otrajā dienā, prieks par festivālu kopumā. Jātiekas nākošgad!
+tagad nepamet tā neforšā sajūta, ka pēc festivāla Zvērā vasara sāk savu norietu un festivālu sezona iet uz beigām.

dzēsts lietotājs, 30.07.2008. 10:40:18
Komentāra reitings: 3.484

Ev paldies par to arbūzu, viņš patiešām bija fantastisks. :) !

lieliskais kārlis, 30.07.2008. 12:41:26
Komentāra reitings: 6.859

Nekas labāks vēl nav bijis šogad. Es īpaši neredzu nevienu mīnusu, kas mani būtu neapmierinājis, un pasakumu nepadarīja sliktāku pat tāds fakts, ka no 12 iecerētajām grupām redzēju tikai... 2.

Paldies "Camp El retardo", gaidu nākamo...

nee, 30.07.2008. 21:26:27
Komentāra reitings: 12.726

paldies hc.lv par autobusu un jautrību tajā, bija patīkami nerīt putekļus no garāmbraucošajām mašīnām :)
un atceroties festu man gribas tikai smaidīt. vēl ilgi.ha :D

walx, 31.07.2008. 10:29:12
Komentāra reitings: 11.71

Palīdzēsim Latvju pankroka tēvam Dambim!!!
!!! viņš raksta - "cau , atstāju , pazaudēju ,(IEKSH ZVĒRĀ) vai kāds paņēma manu distribucijas somu - somā iekšā cd diski , nauda varbūt kāds krekls vai apakšbikses ....
ja atradīsies būšu priecīgs - par honorāru atradējam / vienosimies...
soma melna , diezgan veca..."

sjansa, 31.07.2008. 12:44:39
Komentāra reitings: 4.074

es neredzēju oldeijlong- ko viņi izdarīja? :o

adellada, 31.07.2008. 13:00:30
Komentāra reitings: 8.436

Tur jau tā lieta, ka neko neizdarīja.

sjansa, 31.07.2008. 13:36:26
Komentāra reitings: -5.575

par ko tad pēriens? :D

adellada, 31.07.2008. 14:26:49
Komentāra reitings: 12.66

Ļoti labi, baudāmi fotoattēli - http://foto.ventspils.us/zvera008/

minkucs, 31.07.2008. 19:59:47
Komentāra reitings: 3.391

nereāli laba galerija!!! :) tiešām uuber!

kamaz, 31.07.2008. 22:00:30
Komentāra reitings: 1.425

es braucu atpakalj!

gg, 03.08.2008. 12:45:29
Komentāra reitings: 18.173

Par to kas bijis, kas ir un paliek...
no manas puses, piemiņai varat iečekot te:
http://gg.klab.lv/237583.html

sliver, 04.08.2008. 09:50:29
Komentāra reitings: 9.143

alus lija, mūzika skanēja un mati plīvoja !
graujošs pasākums!

tom-innerfade, 05.08.2008. 17:23:04
Komentāra reitings: -2.959

otro gadu pēc kārtas - man patīkas Zvērā vairāk no visam mūsu festiem... Zvērā - da best, my fav! Restepa 4 this! (Y) qui-qui!


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
European glory, and even after

BlackVuehuz

Howdy, howdy ,howdy!

Copperlot

Theme site super 000*** rus.hc.lv

QedjwnVhYY


ienāktreģistrēties