Metallica

20.07.2008 21:37:21 aizsāka lieliskais kārlis
24 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
lieliskais kārlis, 20.07.2008. 21:42:24
Komentāra reitings: 21.944

man nav vārdu. Mūzika, gaismas, šovs, ugunis un salūts, jautra kompānija visa pasākuma laikā, VIŅI PAŠI. Ideāls koncerts, un tik ļoti patīk kā Džeimss sarunājas ar publiku. Tiesa, dēļ tā, ka pasākums ievilkās uz vairākām stundām man sāka nereāli sāpēt galva, un vienu brīdi pat vilka uz ģīboni, kas priekš manis ir diezgan reti, bet pieļauju, ka šis koncerts mūžam man paliks atmiņā.
Speciāli gribētos izcelt ONE un NEM, pie kurām gandrīz pat asaras sariesās acīs, un kā viss stadions dziedāja līdzi. Tie, kas teica, ka biļetes pārāk dārgas, varu tiekt, ka tas BIJA to vērts.
Gribējās, lai nezināmo dziesmu vietā būtu trīs dziesmas, kuras nenospēlēja - Blackened, For whom the bell tolls un where ever i may room - bet tik un tā neaizmirstami.

Kādi iespaidi, atsauksmes?

dzēsts lietotājs, 20.07.2008. 21:50:55
Komentāra reitings: -2.692

Piekrītu tev. Mazliet pieriebās tie staigātāji šurpu turpu-laikam nebiju īstajā vietā apstājusies,lai gan vienmēr tur,kur esmu es,kādam ir jāspraucās garām-laikam tāpēc,ka es esmu maza un visiem šķiet,ka neko neteikšu un pretī negrūdīšos. Tie,ar kuriem man bija darīšana,likās pagalam rupji un riebīgi cilvēki.
Varbūt es par Metallicas konci būtu lielākā sajūsmā,ja iepriekšējās dienas nebūtu bijusi Positivus festivālā. Bet protams,protams,Metallica,nepārspējama. :)

friiks, 20.07.2008. 22:14:57
Komentāra reitings: 13.193

Aahahaa, tu jau zini ko domāju, Kārli!
Ideāli, tiktiešām. One & Fade To Black.. un vispār VISS.
Sapnis, mans, ir piepildīts, esmu bezgala laimīgs :)

muļķe, 20.07.2008. 22:22:34
Komentāra reitings: 16.578

Es dabūju mediatoru!!! :D
Sākot no šīs dienas, tas tiek pasludināts par manas dzimtas svētāko relikviju. Ah Jesus!!!

friiks, 20.07.2008. 22:52:21
Komentāra reitings: 1.345

Aaaaapskaužu, tik ļoti!

marionette, 20.07.2008. 23:03:17
Komentāra reitings: 0.95

Esmu tiiiik laimīga !! Jau domāju, ka netikšu uz konci, bet dabūju biļetes vakar ! Un vnk tik lieliskā koncī sen neesmu bijusi !! :) VNK NEAPRAXTĀMI ! :))

dzēsts lietotājs, 20.07.2008. 23:19:05
Komentāra reitings: 14.879

tik tiešām bija patīkami atrasties, redzēt un dzirdēt šo jauko performanci...manuprāt gan via 'down' pacēlas čutku augstāk par metallica savā izpildijumā..bet toties pirotehnikas šovs pie dziesmas one lika manam gaļas klucim, ko sauc par sirdi, sākt pukstēt nedaudz straujāk.

p.s. bet tie urļiki, kas gribēja man pa seju sadot gan nerullē..[jā jā, bija ari tādi tur !]

dzēsts lietotājs, 21.07.2008. 07:50:32
Komentāra reitings: 10.24

koncerta prieku nedaudz pabojāja cilvēki blakus un aiz muguras (gandrīz lauzta kāja un zila, sapampusi lūpa), bet - cepuri nost! pirotehnika spārdīja. paldies par vecajiem hītiem un gandrīzu sirdstrieku, izdzirdot One un NEM.

chevete, 21.07.2008. 08:32:35
Komentāra reitings: 1.399

kā jau te minēja ONE un NEM bija kautkas svēts, traucēja tikai blondas dūdas aiz muguras kas visus soliņus vienkārši gārdza.
iespaidīgāks nekā tallinā.
skaļums, man bija okej, bet runājot ar daudziem- viņiem prasijās drusku močnāk.
ā un sākumā par iesildītājiem biju gatava teikt "maksātu dubultā lai viņi nespēlē" , bet patiesībā jau tas viss nebūtu licies tik ļoti, ja tādu nebūtu.
metallica mana jaunibas atmiņu mūzika, bet paļubomu jutos neaprakstāmi.
patiesībā tas ko gaidiju no koncerta (tieši koncerta) bija redzēt dzīvi viņus, nu ar savām acīm ne caur ekrāniem (viņi tādi maziņi) un biju pārsteigta par to enerģiju ko viņi spēj sniegt.

p.s. cilvēks kurš dabuja Larsa vālīti, pa cik pārdod?

blitz, 21.07.2008. 08:47:39
Komentāra reitings: 15.479

Whew... koncis bija dulls! metallica un Down uzstāšanās bija kick-ass!! Atmosfēra man likās lieliska par spīti tam, ka nebiju ēdis 8 h, kājās stāvēju 7h (kuras jau palika nejūtīgas :D), biju izmircis līdz nemaņai, piesūcies ar cigarešu dūmiem :/ ... un gribēju čurāt :D

Nu par publiku - itkā jau viss bija bumbās, bet mani kaitināja bariņš stīvo cilvēku fanu zonā (vaikāviņtursauca) - kā sākās kkas interesants ,piemēram,MOSHING, tā vien redzēju ar dzīvi neapmierinātos. Tas taču bija Thrash/heavy metal koncis nevis Rihanna.

Btw master yoda normāli iespārdīja - TĀ sasmējos! :D :D

chevete, 21.07.2008. 08:55:59
Komentāra reitings: 2.854

ā jā! yoda iespārdija visu publiku :D

minkucs, 21.07.2008. 08:58:28
Komentāra reitings: 31.163

haha, latvieši jau ir tādi muļķīši, kuri iet uz visiem končiem, ap kuriem sacelta ažiotāža, lai tik savā dzimtajā ciemā pēc tam varētu atzīmēties. pilns tajā pašā fanu zonā bija ar puišiem un meitenēm "armani" krekliņos, špiļkās un sapīkušām sejas izteiksmēm. smiekli nāk par tādiem ļautiņiem! nekas vairāk par "sensation white" viņiem nemaz nepienākas.
biju baigi iepriecinātā par tik siltu atvadīšanos no grupas puses.
koncis bija vnk grandiozs. jā, un mediatoru es arī dabūju :))

dzēsts lietotājs, 21.07.2008. 09:11:10
Komentāra reitings: -22.49

domāju.ka tiešām koncerts rīgā bija vairāk izdevies.nekā pirms/ja nekļūdos./diviem gadiem/?/ tallinā.kaut vai iesildītāju dēļ...c`mon...DOWN!!!nevis kkādi *bullet for my valentine...
tiku tipa fanu zonā...kur nebija tik saspiesti...pagadījos arī nenormāli foršā kompānijā...par spīti dāmu pāris tiešām nevajadzīgim grādiem...:/ tomēr bija forši...
down laikā kļuvu caur`n`caur slapja...bet jau uz metāliku biju daudz/maz sausa...tas priecēja...
lai gan neesmu šīs grupas fane.../nu...man viņi principā tā...soso.../ koncerts tiešām bija izdevies.pat bez viskija dziesmas...(:
yeah...METAĻICĀ!!! m/ [tā kliedza kungs...kkur netālu no manis...]

adellada, 21.07.2008. 10:26:26
Komentāra reitings: 10.708

Tas bija FANTASTISKI.

mushroom_people, 21.07.2008. 15:16:35
Komentāra reitings: 3.334

Koncerts bija superkubermegauber foršs. Par spīti savam īsajam augumam to varēju izbaudīt. Jā, mediatori ir laba lieta, tomēr nu kaut kā nepatika tie, kuri tā vietā, lai pienācīgi atvadītos no grupas, satupās zemē (un tur arī līdz beigām palika), meklējot vienu mediatoru.

gozz, 21.07.2008. 16:50:10
Komentāra reitings: -4.812

biju uz vinjiem Vacijaa, Rock im Parkaa !
tiesham labaakais koncis kur esmu bijis ! !

muļķe, 21.07.2008. 17:02:13
Komentāra reitings: 12.496

Jāpiekrīt vien ir par tiem neiederīgajiem fanu zonā. Bija apkārt diezgan daudz cilvēku, kuriem tā vien gribējās uzdot jautājumu, ko viņi te, ellē ratā, dara. Tomēr savādi, ja atnācis uz Metallicas koncertu rozā krekliņā, baltās kurpītēs un laikā, kad tev apkārt ir tūkstošiem līdz ekstāzei novestu Metallica's piekritēju skaties fotoaparātā uzņemtās bildes vai čīksti par to, ka kāds "smirdīgs metālists" tev uzkāpis uz kājas. Domāju, ka tādu dēļ aiz žoga palika ne viens vien patiess šo mākslinieku piekritējs.

spontanuss, 21.07.2008. 21:18:01
Komentāra reitings: 8.656

Pats rēcīgākais šajā sakarā, ko esmu atradis šodien zip.lv sludinājumos http://www.zip.lv/show/?i=112878 :D :d :d

spontanuss, 21.07.2008. 21:23:42
Komentāra reitings: 8.69

Pārdodu pusiekostu Kirka hameta ābolu! Nozagu taisni no ģerbtuvēm! Glabāju ledusskapī, ietītu pārtikas plēvē, lai saglabātu tā svaigumu! Kurš piesakās!?

chevete, 21.07.2008. 21:25:33
Komentāra reitings: 13.068

pats labākais, ka šodien vien es sastapu vel piecus tā paša mediatora īpašniekus (tā paša-vienīgā orģinālā)

green_apple, 22.07.2008. 07:01:28
Komentāra reitings: 11.603

JĀ, gaidīt tās daudzās stundas saspiestībā un īstā "pirtī", lai iekļūtu fanu zonā, tik tiešām bija tā vērts. Nekad nebiju domājusi, ka rēdzēšu Metallicu pati savām acīm tikai dažu metru attālumā! Un tas smaids viņu sejās, kad viņi solīja atgriezties - to es ilgi atcerēšos. Šo koncertu NEKAS nevar pārspēt!

rxx, 30.07.2008. 13:48:17
Komentāra reitings: 2.928

http://diena.lv/lat/izklaide/muzika/muzikas_zinas/pieejams-metallica-rigas-koncerta-ieraksts

lieliskais kārlis, 30.07.2008. 14:33:30
Komentāra reitings: -7.173

Baaac, es f*****g gribu to cēdi.

rxx, 30.07.2008. 15:17:11
Komentāra reitings: 1.442

Nu nopērc, 13$ par FLAC ierakstu nekas nav.


Reklāma
Padalies priekā
European glory, and even after

BlackVuehuz

Howdy, howdy ,howdy!

Copperlot

Theme site super 000*** rus.hc.lv

QedjwnVhYY


ienāktreģistrēties