Positivus AB atsauksmes.

20.07.2008 15:11:46 aizsāka edis_
17 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
edis_, 20.07.2008. 15:13:21
Komentāra reitings: 6.796

Nu, kā patika? Travis lieliski prata stradāt ar publiku. Pat cilvēkiem, kuriem viņu repertuārs ir diezgan melnas bildes līmenī, lika lēkāt un mēģināt dziedāt līdzi. Protams, Manic Street Preachers nobeidza izcili pirmo vakaru, pirmajās rindās sajūtas bija neaprakstāmas.

rxx, 20.07.2008. 16:08:05
Komentāra reitings: 11.709

Kā parasti lieliski... :)

Visvairāk pavilka MSP, tas tiešām bija super..! Lai gan iepriekš nebiju pastiprināti interesējies par viņiem, tagad man ir skaidrs, ka tā noteikti ir viena no manām mīļākajām grupām. Viņu mūzika vairāk vai mazāk tomēr saistās ar bērnību, jo mans radio to ir spēlējis vienmēr. Skaisti. :)

Travis - bija labi, kvalitatīvi, profesionāli. :)

I'm from Barcelona - grupa, kurā es gribētu spēlēt! :D Viņi bija īstajā laikā un īstajā vietā. Lai gan cilvēki reāli zināja tikai vienu viņu dziesmu, publika tika paņemta lieliski. Forši un tiešām pozitīvi.

Fat Boy Slim - nez, man laikam to nesaprast... :D Bet izskatījās, ka cilvēkiem patīk. :)

Voceiks Voiska - super! :)

Kuchenbeat, Briefing, Živile, My Federation, Satellites LV - patika.

Viesturs Dūle / Livingstons - patīkams pārsteigums. Tādas jaukas dziesmiņas dažreiz ir tieši laikā. :)

Gustavo - nepatika. Biju cerējis uz kaut ko vairāk. Viņa gabali nav slikti, atsevišķas idejas pat patīk, bet nu dzīvajā tas viss likās diezgan pabriesmīgi. Ļoti iespējams tāpec, ka teksti starp gabaliem bija tādi diezgan nekādi un nenormāli skaļi.

Visādi citādi - tiešām lieliski. :)

Tika manītas sekojošas hc.lv personas - Alise, Annija, Madara un Laima.

Ā, un arī Ilārija kungs! :D

dzēsts lietotājs, 20.07.2008. 16:13:54
Komentāra reitings: 9.688

Manuprāt labākā nedēlas nogale kāda ir bijusi šajā vasarā :) ! Tik patiešām pozitīvi tur bij. Travis kolosāli, Fat Boy Slim - tas bij jāredz un jādzird - man patik, izlēkāt/izdejot to visu nav iespējams, tagad vēl sāp visas malas. Pludmales telts bij kūl - aj nu nez es esmu ļoti leilā sajusmā par to kvalitāti, kas tur bij. Nākošgad noteikti braukšu atkal. Plus bonusā ātrais atstopients uz Rīgu deva vēl savu plusu - paldies Maskavam pārītim :) !

scolaire, 20.07.2008. 18:02:53
Komentāra reitings: 11.562

Hmm pasākums bija tiešām izdevies. Njā protams Travis, u.c. mākslinieki bija jādzird vnk.Ar ēdinašanu arī viss bija ideāli, žēl ka tikkai pārtika laikus bija sapirkta. Pa dienu varēja piedalīties daudz dažādās izklaidēs . Bija padomāts arī par kino mīļotājiem, visu pasākuma laiku kinozālē rādija pasaulē un Latvijā atdzītas filmas. Tie, kas vējas vienk pasēdēt un pačilot, kokos bija iekārti šūpuļtīkli. Pasākums notika pie jūras, līdz ar to bija iespēja nopeldēties(ko es neizmantoju),vai vienk. pastaigāties gar to.Bija arī salūts (no kura es gandrīz nekā neredzēju). Dzejas mīļotājiem bija arī telts kur uzstājās Latviešu dzejnieki.Un tās lampiņas gar to taciņu bija kūl.Par organizēšanu žetons organizētājiem,bija vērts maksāt to naudu par šo pasākumu.

dzēsts lietotājs, 20.07.2008. 21:38:55
Komentāra reitings: 5.332

Es esmu starā! Par visu,visu. Nav nekādu negatīvu iespaidu! Abas divas festivāla dienas pavadīju dancojot un smaidot :)
Pat par skrambām uz kājas no jūras nebēdāju-pārāk daudz pozitīvu emociju-tāds sīkums,protams,mazsvarīgs :)

Par festivāla grandiem-Manic street preachers,Fatboy Slim,Im from Barcelona un Travis. Visas grupas nospēlēja godam,bet visvairāk patika Im from barcelona. Tas prieks ,ko viņi deva klausītājiem,kā viņi izdancināja mūs,iesaistīja priekšnesumā ārpra'tīgi patika.
Nekad mūžā nebiju tā dejojusi ,kā pie Fatboy Slim(Alis,paldies par kompāniju! :D )

Vispār man ir tāds prieks,ka es nepārdevu biļeti ,bet pati aizbraucu :) Bija tā vērts! :)

rxx, 20.07.2008. 21:50:28
Komentāra reitings: 6.738

Eu, kas jums tur pie ieejas bija, iekšā nelaida? :D

dzēsts lietotājs, 20.07.2008. 21:53:59
Komentāra reitings: 5.348

Jaukās,attapīgās,superīgās un vēl nezin kādas meitenes,kuras bija atbildīgas par aploksnītēm kādu push neatlaidīgi apgalvoja,ka nav m'ūsu prasītās aploksnītes. Pārmeklēja viņas vnk pāršķirstot katra savu kaudzīti apmēram 2 sekundes un lepni paziņojot-a ko mēs varam darīt? ne jau mēs šitās aploksnes liekam!
Pēc tās push vai pat ilgāk aploksne tomēr atradās-tajā kaudzītē,kura tika pārmeklēta pašā sākumā. Liels paldies meitenēm par tusiņu ārpusē!

rxx, 20.07.2008. 22:07:10
Komentāra reitings: -5.357

Man gan biļete bija uz rokas kopš februāra.. :)

dzēsts lietotājs, 20.07.2008. 22:11:08
Komentāra reitings: 5.361

Man arī,Reini,bet bija pāris laimīgie cilvēki,kuri dabūja ielūgumus. Tā kā es ar to biju daļēji saistīta,vajadzēja ar tām aplokšņu meitenēm patusēt. Bet,nu,pasākums vienalga super. Šitādi sīkumi tādu pasākumu izbojāt nevar. :)

adellada, 21.07.2008. 10:22:32
Komentāra reitings: 6.283

Pasākums viennozīmīgi par visiem simts procentiem attaisnoja savu nosaukumu.
Organizācijas līmenī viss bija tik lieliski noorganizēts, ka nebija pilnībā kur piesieties.
Mūzika bija klausāma un kvalitatīva. Pārējās atrakcijas/izklaides - super.
Pilnībā jūtams, ka positivus ir pavisam citādāks festivāls kā pārējie Latvijas festivāli.

supersupersupersupersuper, jā.

hiza, 21.07.2008. 12:55:16
Komentāra reitings: 2.386

Jā, mums arī bija aizķeršanās ar aplokšņu meitenēm. Bet tā pasākums vnk super!! Nepatika, ka Gustavo koncerts tika apskaņots daudz skaļāk nekā citi, jo tajā brīdī bijām swh teltī un interviju ar fat boy slim tikpatkā nevarēja dzirdēt. Pārsteidza Viestura Dūles šķietamā vajadzība nepartraukti un mākslīgi komunicēt ar publiku, bet nu katram savs, cits dzied, cits pļāpā :D

zvirbulis, 21.07.2008. 16:04:17
Komentāra reitings: -2.969

MSP un Mofo ļoti pārsteidza :) protams labā nozīmē,Travis ar bija ok bet Fatboy Slim un Inokentiju man gan laikam nesaprast.Nepatika ka Mamma Daba telts bija tik tuvu ab skatuvei un ik pa laikam tur knapi vareja kko dzirdet + vienīgais ēdiens tur bija šašliki un desiņas :/ nu neiet man pie sirds tas.Varēja kautko veselīgāku.Un dažādāku mūziku,kautko smagāku ar varēja ielikt.

wztr, 21.07.2008. 16:39:57
Komentāra reitings: 0.92

patika Travis, bet Gustavo nee
Fatboy slim kaut kā Ļoti skaļi skanēja, ka pat bija jādodas prom,. un šķeit arī, ka īsti neiederējās
mamma daba telts bij laba, bet jā, dažbrīd ab skatuves skaņas traucēja dzirdēt
un pēc apraksta gaidīju, kad būs lielāka ēdienu izvēle, bet bija tikai frii. nu un pankūkas.
tualetes ok, teltsvieta sū*īga, jo nu varēja iepriekš neizaudzēt lielas resnas nezāles, kas pēc tam sadur telti :( jauki apsargi :)
bet pasākums ok! laba tauta un atmosfēra:)

dzēsts lietotājs, 21.07.2008. 16:45:36
Komentāra reitings: 3.817

Ātrās palīdzības māsiņas bija jaukas.
Man Gustavo ļoti patika. Nebiju domājusi,ka viņu klausīsies TIK DAUDZ cilvēku. Izskatījās,ka abi reperi kleperi bija diezgan lielā priekā par tādu publiku. Tas pats par Mofo-puiši saulītes :D It īpaši ģitārists-smaidīgs cilvēks.

rxx, 21.07.2008. 16:57:04
Komentāra reitings: -2.365

Nu mums teltsvieta, ja runājam par pamatni, mums bij ļoti okei. Acīmredzot vajag to prast izvēlēties.. :)

wztr, 21.07.2008. 17:16:58
Komentāra reitings: 2.896

jā, no kļūdām par teltsvietas izvēli mācās..
pienvedēji bija ūberkūlīgie.
pirmajā dienā nevarēj paspēt uz sākumu, jo sākās agri :D dažreiz bij situācijas, kad gribas būt vairākās vietās vienlaicīgi

hiza, 21.07.2008. 17:52:31
Komentāra reitings: 4.367

Es arī skrēju no vienas vietas uz otru un atkal riņķī, lai paspētu visur, kur gribēju pabūt. Par ēdināšanu arī varētu padomāt ko atraktīvāku - kādu augļu un dārzeņu stendu, nu kaut ko pozitīvu, varēja kādu telti, kur pieejamas svaigi spiestas sulas piemēram utt. Lai arī ēdināšana patīkami parsteigtu apmeklētājus, ne tikai koncerti.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
This is very interesting, You're a very skilled blogger

Coppercet

European glory, and even after

BlackVuehuz

Howdy, howdy ,howdy!

Copperlot


ienāktreģistrēties