Meklēju darbīguma iedvesmu. Jūsu ieteikumi?

18.03.2010 22:00:16 aizsāka kringlita
3 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
kringlita, 18.03.2010. 22:05:13
Komentāra reitings: 5.583

Tātad pašlaik rakstu bakalaura darbu literatūrzinātnē (nu vismaz ļoti aktīvi cenšos to darīt). Tomēr kaut kādu iemeslu dēļ man īsti nevedas šis process. Tādēļ laiku, kad man būtu aktīvi jādrukā, es aizpildu ar lasīšanu. Gan jēdzīgas grāmatas, gan vieglas uzvedības romāniņus, gan tukšus šausmu stāstus, gan, jā arī Kiedis darbu. Un tad es nonācu līdz Peresa "Dimā klubam", kurā darbība balstās uz senu, vērtīgu grāmatu kolecionēšanu, pētīšanu, analīzi. Un sapratu, ka tas mani mudina darboties mana bakalura darba jomā. Tomēr - grāmata iet uz beigām, un neizlasīto lappušu daudzums tievē kā mana sapņu figūra.

Un te nu es lūdzu jūs palīdzību - iesakiet daiļliteratūras grāmatas, kuras ir par grāmatām. Par bibliogrāfiju, par pētniecību, par analīzi, par grāmatu medībām, par da-vinči-koda-veida-noslēpumiem (grāmatās, ne gleznās, protams).
:) Paldies!

deni2s, 18.03.2010. 23:13:35
Komentāra reitings: 2.676

Hm... varbūt N.F.I. mīkla : literatūrzinātnieka stāsti / Iraklijs Androņikovs
http://www.ibook.lv/BD_n-f-i-mikla-iraklijs-andronikovs.aspx?BID=4bc195ea-c4ad-4fc1-8ba8-14292d2a61ea

Nav mega-mega aizrautīga, bet interesanti ir.

Vēl vari kaut ko pameklēt par nogrimušo bagātību pētniekiem - lielāko daļu sava laika viņiem jāpavada pētot senus dokumentus, lai noskaidrotu, kur nogrimis kāds konkrēts kuģis.

liizhj, 19.03.2010. 15:32:38
Komentāra reitings: 2.676

tikko kāreiz lasīju kaut kādu banālo detektīv-grāmatu, bet kurš gan iegaumēja nosaukumu..
bet patiesībā, ļoti daudzās banālajās Dena Brauna grāmatās parādās tieši tāds moments.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Labdien! Mēs dodam jums promo kodu - ZBXM777 Aktivizējiet to savā personīgajā kontā pēc reģistrēšanās www.cexasia.pro Un Jūs saņemsiet līdz 1000USDT par savu depozītu. Laimīgu tirdzniecību!

Robertswedo

Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag


ienāktreģistrēties