Dzejoļi

07.03.2010 12:29:57 aizsāka deni2s
42 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
deni2s, 07.03.2010. 12:43:00
Komentāra reitings: -1.884

Dzejas vortāla http://dzejolis.lv satura redaktore palūdza te pareklamēt, ka viņa labprāt publicētu vortālā dzejolis.lv skaistus dzīvestpriecīgus dzejoļus vai par aktuālām tēmām.

Dzejoļus var sūtīt uz iveta@hc.lv. Liels lūgums neiesūtīt dzejoļus par "emo tēmām" - tādu pietiek.

gkm, 07.03.2010. 14:34:50
Komentāra reitings: -5.711

Kamōn, tas ir tavs saits :D

deni2s, 07.03.2010. 17:24:43
Komentāra reitings: -0.111

Nesapratu, ko tu mēģināji pateikt/apstrīdēt, un kā tas attiecas uz manis iepriekšrakstīto.

P.S. Jā, tā bija mana ideja izveidot tādu saitu, es apmaksāju domēna vārdu, sarunāju hostingu, uzliku CMS, atbildu par tehniskām lietām. Bet par saturu es neatbildu.

gkm, 07.03.2010. 18:34:43
Komentāra reitings: -6.252

Kā man riebjas, ka pieauguši vīrieši tēlo idiotus.
Vēsturi esmu jau pārlasījis te: http://web.hc.lv/motivacija-idejas/zinas/case-study-dzejolis.lv-206/

Runa iet par to, ka ne jau kādam citam to lapu reāli vajag. tev vajag. Un tavs pirmais teikums izklausās pēc "Es nezinu, kas tā par lapu, bet man palūdza nodot informāciju".. Da tev pašam viņa ir reāli vajadzīga, ne jau kādam citam. Tā informācija - varbūt viņa to pateikusi, bet viņa ir tikai tava uzņēmuma darbinieks.

deni2s, 07.03.2010. 19:24:03
Komentāra reitings: -0.045

Labi, apgaismošu vēlreiz, lai nebūtu pārpratumu. Man tā lapa patīk, man prieks, ka esmu iesaistījies viņas veidošanā. Sākotnēji tā bija domāta kā komerciāla lapa, ar kuru kaut ko nopelnīt. Apmeklējums ir salīdzinoši liels, taču komerciāli tā ideja ir neveiksmīga. (Laikam neesi lasījis pie tā raksta komentāru, kuru rakstīju tev pirms mēneša). Bet man patīk, ka tas ir lielisku dzejoļu apkopojums, man patīk, ka citiem patīk tā lapa (nevienā citā lapā neesmu redzējis tik daudz pozitīvu komentāru). Arī Ivetai (kas nav nekāda mana uzņēmuma darbinieks) patīk darboties ar to lapu - piemeklēt un atlasīt tai dzejoļus. Un tas viss notiek līdzīgi kā HC.LV - brīvprātīgi. Un jā, šodien Iveta ar mani sazinājās, un palūdza, lai es iekš HC.LV ierakstu šādu ziņu, jo tuvojas pavasaris, un viņai pašlaik sakarā ar darbu ārzemēs nav tik daudz laika, lai pašai atlasītu un piemeklētu dzejoļus. Un viņa zin, ka iekš HC.LV ir arī cilvēki, kas raksta brīnišķīgus dzejoļus.

Starp citu, sakarā ar Ivetas aizņemtību, tiek meklēts arī satura redaktors, kam būtu interesanti regulāri atlasīt un publicēt dzejoļus, kā arī attīstīt vortālu dzejolis.lv.

gkm, 07.03.2010. 21:19:27
Komentāra reitings: -4.654

Protams, tavu komentāru izlasīju. Tāpat arī vēl joprojām redzu Google REKLĀMAS tavā NEkomerciālajā projektā! :D

Pateicoties tām uzzināju, kā iestāties bērnudārzā Lāsīte, kā ideāli piemeklēt diētu un kāds izskatās jaunais Opel Astra darbībā :D

deni2s, 07.03.2010. 22:16:55
Komentāra reitings: -2.232

Es nezinu vārda "nekomerciāls" definīciju, bet uzskatu, ka domēna vārda uzturēšanu es drīkstu atpelnīt ar google reklāmām. Starp citu, tam projektam esmu arī iegādājies domēnu http://dzeja.lv . Un no visām lapām, kuras es pārzinu, iekš hc.lv un dzejolis.lv ir vismazākie ienākumi no Google reklāmām - vislielākie ir lapām ar daudz sūdīgāku saturu. Jo sliktāks saturs, jo vairāk cilvēki spiež uz reklāmām. Diemžēl.

gkm, 07.03.2010. 22:19:54
Komentāra reitings: -7.673

To jau sauc par GoogleFlood... čīzaz, kur tev prāts.

deni2s, 07.03.2010. 22:44:16
Komentāra reitings: -3.663

Tu kaut ko jauc.
http://www.google.com/search?q=GoogleFlood

gkm, 08.03.2010. 05:16:12
Komentāra reitings: -7.673

Tev vēl joprojām ir tas princips "Ja tā nesaka Google Meklētājs, Tā nesaka neviens"? Un es neko nejaucu. Google Flood ir tads, kad viens subjekts izpērk visus domēnus par vienu tēmu, lai pārpludinātu internetu ar viena veida saturu.

deni2s, 08.03.2010. 11:27:22
Komentāra reitings: -1.079

Laikam domā duplicate content. Šo lietu atrisina 301. redirekts no dzeja.lv uz dzejolis.lv, kas tiek izmantots arī konkrētajā gadījumā un nekāds internets nekur netiek pārpludināts.

gkm, 08.03.2010. 15:19:57
Komentāra reitings: -7.673

Nē , es nedomāju nekādu dublikātu, es runāju par vienu lapu, kura pārņem google, piemēram, tvneta seo.

tobis, 08.03.2010. 15:23:48
Komentāra reitings: 7.62

"Starp citu, sakarā ar Ivetas aizņemtību, tiek meklēts arī satura redaktors, kam būtu interesanti regulāri atlasīt un publicēt dzejoļus, kā arī attīstīt vortālu dzejolis.lv."

Es labprāt kaut ko tur padarītu (un pamainītu). Diezgan muļķīgi šķiet, ka meklē "dzīvespriecīgus" un tajā pašā laikā "aktuālus" dzejoļus. Kas tie par interesantiem rāmjiem?

Vēl man kaut kā nepareizi šķiet, ka neviens neprasa autoram, vai viņš maz vēlas, lai viņa rindas tiktu tur publicētas? Man pašai bija nelāgs pārsteigums ieraudzīt tur manu neveiklo dzejoli (pie tam ar izkropļotu rindu sakārtojumu, kas tomēr ir svarīgi!). Nav jau nekas slikts, protams, bet būtu tomēr pieklājīgi, ja manā vēstuļu kastē būtu kaut neliela infromācija par to. Kaut kā pieturūkst tam visam kvalitātes, jo pantiņi par zaķi kaķi un citiem zvēriem nav cienīgi stāvēt zem adreses dzejolis.lv. Un tās kategorijas ir šausmīgas. "Dzejoļi par ziemu". Ja kāds to dzejoli būtu tiešām kārtīgi izlasījis, tad saprastu, ka ar ziemu tam visam ir mazs sakars.

Bet visā visumā - būtu tiešām jauki, ja to visu varētu tā forši sataisīt, atlasīt (izravēt no pusfabrikātiem) un uztaisīt īstu dzejas lapu. + sadaļu, kur ir infromācija par dažādiem jauno rakstnieku semināriem, grāmatu apskati, intervijas utt. Vajag iesaistīt arī pašus rakstniekus.

deni2s, 08.03.2010. 20:04:55
Komentāra reitings: -5.732

Tobis, meklē nevis ""dzīvespriecīgus" un tajā pašā laikā "aktuālus" dzejoļus", bet gan "dzīvespriecīgus dzejoļus VAI par aktuālām tēmām".

Ja tavs dzejolis tur atradās, tad acīmredzami tam, kas to publicēja, tas nepavisam nešķita neveikls, jo dzejoļi tur tiešām tiek atlasīti, nevis publicēti visi pēc kārtas.

Visticamāk tavs dzejolis tika pārpublicēts no HC.LV dzejas sadaļas, atbilstoši šim: http://www.hc.lv/hclv/vienosanas/ . Ja tev tas tiešām bija nelāgs pārsteigums, dod ziņu Ivetai, un viņa noteikti izdzēsīs tavu dzejoli no dzejolis.lv.

Par izkropļoto rindu sakārtojumu - tur es esmu vainīgs, jo ikdienā nelasu dzejoļus, tāpēc man nekad rindas sakārtojums nav šķitis būtisks. Drīzāk dzejoļa saturs, būtība un skanējums, bet ne forma. Tā kā saņēmām par to aizrādījumus, tad sākām par to domāt, taču problēma ir tāda, ka ir liela atšķirība starp publicēšanu tīmeklī un publicēšanu tradicionālā formātā uz papīra, kur papīra platums ir noteikts, un tas nemainās katram lasītājam. Bija aizrādījumi arī par patvaļīga nosaukuma izvēlēšanos dzejoļiem bez nosaukuma, taču tur radām kompromisu un tehnisku risinājumu.

Nezinu, kas tev ir pret zvēriem, taču uzskatu, ka sākt ar citu darba nolikšanu nav labs sākums. Kategorijas ir tieši tādas, kādas tās vēlas redzēt lapas apmeklētāji (tika veikti diezgan precīzi pētījumi). Dzejoļi pirms publicēšanas tiešām tiek izlasīti kārtīgi, tāpēc pārmest neizlasīšanu ir nevietā. Katram ir tiesības saprast dzejoli tā, kā viņš pats to vēlas.

Par tām papildus sadaļām tiek ļoti piedomāts, un izskatās, ka tas aizsāksies ar integrāciju ar HC.LV literatūras sadaļu un afišas sadaļu.

P.S. Aizvakar bridu uz pastu. Bija ciet. Izrādās viņš pie mums galīgi nejēdzīgos laikos strādā :/

tobis, 08.03.2010. 21:19:27
Komentāra reitings: 5.545

To kategoriju padarīšanu pavisam veiklāku un precīzāku padarītu atslēgas vārdi. Tad es nepiesietos. Jo frāze "Dzejoļi par dzīvi" jau vien skan kā no manas piektās klases "atmiņu klades" izrauta. Vārds "dzīve" nav definējams, tas ir pārāk plaši un rodas sajūta, ka tajā sadaļā tiek samests viss, kas nav saistīts ar Ziemassvētkiem, mīlestību (ja nav burtiski uzrakstīts), Latviju, Jauno gadu vai dzimšanas dienām. Dzeju nedrīkst mest tādās kategorijās. Vienkārši nedrīkst! Jo, kā jau Tu teici - katram ir tiesības to uztvert kā pats vēlas, bet, ja man priekšā stāv, ka par ziemu, tad mana uztvere jau tiek ierobežota.

Un, nekā personīga, bet - kas ir Iveta un cik liela dzejas pazinēja viņa ir?

P.S. ;)

deni2s, 08.03.2010. 22:02:29
Komentāra reitings: -3.823

Man šķiet, tu pārāk visu dramatizē, idealizē un sarežģī. Skarbā realitāte ir tāda, ka cilvēki nemeklē internetā dzeju, lai atveldzētu savu dvēseli. Nē, cilvēki meklē dzeju, jo tiem to vajag. Visbiežākais iemesls - jāatrod kāds labs dzejolis, ko ierakstīt tuvam cilvēkam apsveikuma kartiņā. Tad ir visi svētki (ar Ziemassvētkiem un Valentīndienu priekšgalā). Tad ir skolēni, kuriem skolā liek atrast un iemācīties "dzejoli par ziemu" vai "dzejoli par Latviju". Kopumā tādi ir vismaz 95% apmeklētāji. Pārējiem 5% ir domātas atlikušās sadaļas (kā arī tiem no 95%, kuri atrodot sev vajadzīgo, ieinteresējas par citiem dzejoļiem).

Iveta ir meitene, kas jau vairāk kā gadu atbild par dzejolis.lv saturu. Pašlaik viņa vismaz uz gadu ir pārvākusies uz Ķīnu (sakarā ar darbu), tāpēc viņai neatliek tik daudz laika veltīt dzjoelis.lv, taču laiku pa laikam viņa pieraksta savus Ķīnas iespaidus te: http://www.thoughts.com/sofijalido/blog/ Es neesmu dzejas pazinējs, tāpēc es droši varu apgalvot, ka viņa pavisam noteikti ir lielāka dzejas pazinēja nekā es. Lai gan uzskatu, ka veicot viņas pienākumus daudz lielāka vērtība ir citām īpašībām, kā, piemēram, atbildības sajūtai, spējai ilgstoši un regulāri atlicināt laiku, spējai veiksmīgi sadarboties un iesaistīties komandas darbā vienlaicīgi arī nebaidoties izrādīt iniciatīvu un pieņemt lēmumus, zināmā mērā arī pedantisms un latviešu valodas gramatikas pārzināšana.

ivetab, 09.03.2010. 05:02:13
Komentāra reitings: -1.261

Tad nu tā, es esmu tā Iveta, par kuru te runā. Sveiki.

Pirmkārt - tobis - tev ir pretenzijas, ka tavs dzejolis ir publicēts sakropļots un bez atļaujas. Lai to atrisinātu, lūdzu atsūti linku uz manu e-pastu iveta@hc.lv, kurš dzejolis tas ir, lai varu noskaidrot situāciju un snigt savus komentārus.

Otrkārt -ja ir pretenzijas pret dzejoļu sadaļām, nu, kā ir, tā arī būs, tās ir izvēlētas atbilstoši tam, ko cilvēki meklē. Ja mums būs pieprasījums pēc jaunām sadaļām, labprāt izskatīsim variantus, vai tādai sadaļai ir pieprasījums no vairāk kā viena cilvēka.

Treškārt - tobis- teikt, ka "pantiņi par zaķi kaķi un citiem zvēriem nav cienīgi stāvēt zem adreses dzejolis.lv" ir tīrā necieņa pret citiem autoriem. Tas ir tikai un vienīgi tavs viedoklis, kuru vari, starp citu, iekomentēt pie attiecīgā dzejoļa, ja ir tāda vēlme. Gaumes ir ļoti dažādas, un ja tev 17-18 gados tāds dzejolis šķiet stulbs, iespējams, ka kādam 12-gadīgam lasītājam pat ļoti patīk un to var izmantot skolas projektam. Nav nekur teikts, ka dzejolis.lv ir kaut kas ekskluzīvs, tikai īpaši izsmalcinātiem dzejas pazinējiem veltīts projekts. Tas tika radīts par prieku dažādiem cilvēkiem, mūsu mērķauditorija ir ļoti plaša. Es saņemu vēstules no tīņiem un arī no pensionāriem. Un ja dzejoļi dažkārt ir neveikli, piekrītu, bet mēs esam par jauniešu jaunrades atbalstīšanu. Publicējot jauniešu dzejoļus, man ir cerība, ka varbūt tas izmainīs kāda dzīvi. Dos drosmi un iedvesmu rakstīt vēl un rakstīt labāk. Principa pēc nepublicēju dzeju par dažām konkrētām tēmām, kas, iespējams, noņem punktus satura izsmalcinātībai, tā vietā labāk publicēju kāda tīņa literāros mēģinājumus nelaimīgas mīlestības lauciņā. Nu ko darīt, kā tā ir tik aktuāla tēma?

Ceturtkārt - tobis - esmu literatūras pazinēja, turklāt man ir laba gaume. Un man ir savs viedoklis par lietām, kuras daru. Mans, bet pārliecinošs.

Paldies. Vēl jautājumi?

gkm, 09.03.2010. 12:38:05
Komentāra reitings: -6.242

Es esmu ar visām 100 rokām par Martu.

Neesmu kūdītājs, bet... Kādu dienu jūs pamatīgi iebrauksiet auzās ar šito dzejoļu zagšanu, nedod Dievs, iegrābties kāda AKKA/LAA reģistrēta cilvēka dzejā, kāda, piemēram, ir manējā.

Par sadaļām. Marta, tas ir Denisa SEO triks, lai iegūtu pēc iespējas lielāku apmeklētāju skaitu no Googles. Viņš ir paņēmis visus meklētākos vārdos un salicis pa kategorijām. Es atbalstu SEO, es neatbalstu kategoriju nesaderību ar saturu.

Tie dzejoļi par zvēriem un kaķiem-zaķiem ir tiešām briesmīgi. Kā kaut ko tādu var nosaukt par dzeju?

deni2s, 09.03.2010. 17:46:05
Komentāra reitings: -5.102

Gundar, jau labu laiku visi autori tiek pārbaudīti, vai tie nav AKKA/LAA pārstāvēti (pēc saraksta, ko mums atsūtīja AKKA/LAA), tāpēc nāksies mums tevi apbēdināt - tev neizdosies ļauni papriecāties, ka mēs šādi iebrauksim auzās, un tātad tava dzeja ("Kā kaut ko tādu var nosaukt par dzeju?" © gkm), lai kāda tā arī būtu, pavisam noteikti vismaz tuvākajā laikā nebūs pieejama plašākai publikai ar dzejolis.lv starpniecību.

Kā mani sajūsmina gudrie dir$*ji, kuri vienmēr visu zin labāk, kā citiem būtu jārīkojas, tikai nez kāpēc paši neko nedara. Atcerējos vienu no saviem mīļākajiem teicieniem šai sakarā: "Suņi rej, bet karavāna iet tālāk."

gkm, 11.03.2010. 08:37:38
Komentāra reitings: -11.59

Es tiešām negribētu būt pie amatieriem tajā portālā. Tur ir pāris autori ar kvalitatīvu dzeju, bet vairākums ar vnk klibošanu katrā otrajā vārdā. Mana dzeja, atšķirībā no materiāla, kas pie jums, pieļauju, netiek šķirota, ir apstiprināta, un es esmu apstiprināts kā autors. Tur ir atšķirība līmenī.

Vari jau mēģināt ko kopēt no manas dzejas un likt, bet tad es tev garantēju grandiozus tiesu darbus. Tu vispār pats arī kko raksti? Visi tavi bloga ieraksti kopēti no kaut kādām lapām, tulkoti no kaut kādām lapām vai rakstīti par kaut kādām lapām..

Tu esi vecs un pieaudzis onka, bet kasies kā divgadīga Līzīte. Nav vērts.

deni2s, 11.03.2010. 12:07:38
Komentāra reitings: -5.66

Laikam neizlasīji, ko es rakstīju par taviem dzejoļiem. Jeb nesaprati. Tavi dzejoļi mūs neinteresē.

Jā, es pats rakstu. Dažādās vietās, dažādiem cilvēkiem, par dažādām tēmām un reizēm parakstos ar pseidonīmu. Un dažreiz rakstu profesionāli (t.i. man par to maksā).

Vai man būtu jāatbild uz tavu pēdējo repliku (jau iedomājos kā)? Nav vērts.

bremze, 11.03.2010. 16:17:51
Komentāra reitings: 8.041

Denis, tātad tu raksti attiecību sadaļas rakstus? :D

deni2s, 11.03.2010. 18:59:23
Komentāra reitings: -5.678

bremze, paldies, sasmējos :)

tobis, 11.03.2010. 21:47:27
Komentāra reitings: 0.702

kaste- skaties, ka Tev ēzeļa ausis nesāk dīgt! :D

gkm, 12.03.2010. 11:23:15
Komentāra reitings: -3.023

Es zinu, ka šis būs pilnīgs offtopic, bet..
Te kaut kas ir zaudējis jēgu.

It kā viss jau ir tā kā bija, tie paši portāli, tās pašas redaktoru sejas un tā, bet.. Parādās nihilismi, strīdi utt. Es, piemēram, esmu viens no tiem idiotiem, kas ir izdomājuši kasīties šajā foruma tematā. Palasīju pārējos nesenos forumus, gandrīz katrā kāds atrodas, kurš ar kaut ko nav mierā.

Un tur jau nav pie vainas ne Deniss vai Iveta, ne lapas kods, ne saturs.. Bet kas vainīgs, es tā arī nesaprotu. Kaut kāda mistiska kolektīvā daiļrade, kad visiem pēkšņi ir savs viedoklis par visām tēmām un milzu vēlme to izteikt. Vai arī sajūta, ka sava replika ir svarīgāka par cita teikto.

Ļoti neforša moderna tendence. Agrāk tā nebija...

tobis, 12.03.2010. 12:16:25
Komentāra reitings: 3.364

Deniss saka: "Man šķiet, tu pārāk visu dramatizē, idealizē un sarežģī. Skarbā realitāte ir tāda, ka cilvēki nemeklē internetā dzeju, lai atveldzētu savu dvēseli. Nē, cilvēki meklē dzeju, jo tiem to vajag. Visbiežākais iemesls - jāatrod kāds labs dzejolis, ko ierakstīt tuvam cilvēkam apsveikuma kartiņā. Tad ir visi svētki (ar Ziemassvētkiem un Valentīndienu priekšgalā). Tad ir skolēni, kuriem skolā liek atrast un iemācīties "dzejoli par ziemu" vai "dzejoli par Latviju". Kopumā tādi ir vismaz 95% apmeklētāji. Pārējiem 5% ir domātas atlikušās sadaļas (kā arī tiem no 95%, kuri atrodot sev vajadzīgo, ieinteresējas par citiem dzejoļiem). "

Iveta saka: "Treškārt - tobis- teikt, ka "pantiņi par zaķi kaķi un citiem zvēriem nav cienīgi stāvēt zem adreses dzejolis.lv" ir tīrā necieņa pret citiem autoriem. Tas ir tikai un vienīgi tavs viedoklis, kuru vari, starp citu, iekomentēt pie attiecīgā dzejoļa, ja ir tāda vēlme. Gaumes ir ļoti dažādas, un ja tev 17-18 gados tāds dzejolis šķiet stulbs, iespējams, ka kādam 12-gadīgam lasītājam pat ļoti patīk un to var izmantot skolas projektam. Nav nekur teikts, ka dzejolis.lv ir kaut kas ekskluzīvs, tikai īpaši izsmalcinātiem dzejas pazinējiem veltīts projekts. Tas tika radīts par prieku dažādiem cilvēkiem, mūsu mērķauditorija ir ļoti plaša. Es saņemu vēstules no tīņiem un arī no pensionāriem. Un ja dzejoļi dažkārt ir neveikli, piekrītu, bet mēs esam par jauniešu jaunrades atbalstīšanu. Publicējot jauniešu dzejoļus, man ir cerība, ka varbūt tas izmainīs kāda dzīvi. Dos drosmi un iedvesmu rakstīt vēl un rakstīt labāk. Principa pēc nepublicēju dzeju par dažām konkrētām tēmām, kas, iespējams, noņem punktus satura izsmalcinātībai, tā vietā labāk publicēju kāda tīņa literāros mēģinājumus nelaimīgas mīlestības lauciņā. Nu ko darīt, kā tā ir tik aktuāla tēma? "

Un es saku, ka tās visas ir pilnīgas muļķības. Jā, iespējams, ka es dramatizēju un nesaprotu (atsakos saprast) skarbo realitāti, bet mani tiešām tracina šis infantīlisms. Tā ir tīrā izlaidība un necieņa pret dzeju. Kā gan tiks atbalstīti un mācīti jaunie rakstnieki, ja neviens nepateiks ko tieši vajadzētu pieslīpēt. komentāros ir "jauki" vai "sū*s", un diezvai šādas replikas jaunajam rakstniekam dod kādu izaugsmi. Un tā mēs tikai atkal sevi izlaižam. Skumji, ja, ierakstot googlē "dzejoļi par Valentīndienu", priekšā izlec vesela kaudze ar marazmiem. Un kādas gan atlaides 12 gadīgajam un 17 gadīgajam? Jo vecāki mēs kļūstam, jo kvalitatīvāku un dziļāku dzeju meklējam? Diemžēl tā ir, bet tas, ka tā ir, nenozīmē, ka tam tā ir jābūt. Viss šis transhumānisms, šķiet, jau sen ir apēdis dzejas jēgu un dziļumu. Agrāk arī 7gadīgie lasīja tikai labu dzeju. Kāpēc? Jo nebija googles, kur ierakstīt "dzejolis par ziemu".

tobis, 12.03.2010. 12:16:28
Komentāra reitings: 3.062

Visa ideja ir burvīga, Iveta. Visu cieņu, ka vispār kaut ko darat. Es savas pretenzijas izsaku tikai tāpēc, lai kaut kas mainītos uz labo pusi. Vai tad tas nebūtu lieliski, ja 12 - gadīgais Tomiņš varētu atvērt dzejlos.lv, atrast daudz labu (kau arī vēl zaļu un neveiklu) dzejoļu, uzrakstīt to mammai apsveikuma kartiņā. Vai tas nebūtu forši, ja 12gadīgā Anniņa varētu ievietot savas mīlestības dzejoļus un komentāros saņemt padomus, no citiem vortāla iemītniekiem, kas varbūt šajā lauciņā jau ir ieminuši taciņu. Un varbūt Anniņa nākamreiz ievietos arvien labākus un labākus dzejoļus. Vai nebūtu jauki, ja vortālā valdītu vairāk demokrātijas, nevis viena cilvēka subjektīvais iedalījums kategorijās. Vai nebūtu lieliski, ja būtu dažāda infromācija par dzeju, jaunākajiem izdevumiem, semināriem utt. , kas jaunajām censoņām palīdzētu vēl vairāk pilnveidoties?

To visu var pārvērst tādā labā un kvalitatīvā domubiedru grupā. Ar visu reģistrāciju un brīvu piekļuvi savas dzejas ievietošanai - un lai tauta lemj, vai ir labi, vai nav labi. lai perās komentāros un diskutē. lai rakstnieks pats var ievietot atslēgas vārdus un nosaukumu, kaut vai kategoriju, ja savādāk nevar.

deni2s, 12.03.2010. 14:23:45
Komentāra reitings: -5.293

"Ja es pajautātu tautai, ko tā vēlas, es dabūtu atbildi, ka ātrāku zirgu." - Henrijs Fords.

tobis, 13.03.2010. 02:02:11
Komentāra reitings: -3.838

Jo izdzīvo sitprākais. (ātrākais).

ivetab, 13.03.2010. 02:21:56
Komentāra reitings: -9.323

Loti jauki, tobis, kad tu izveido tādu mājas lapu, pasaki mums arī, lai varam piedalīties!
Bet tikmēr varbūt aizej uz RIMI vai Stockmann un pamāci, kā viņiem pārkārtoties un pielāgoties, lai tev patiktu labāk.

Kaut kāds marazms, ja tā padomā, tik uzbāzīgi klāstīt citiem, kā darīt lietas... dari savas lietas, kā tev patīk un ļauj citiem dzīvot. Tavi divi dzejoļi, ko esam publicējuši, tiešām nav tā vērti, lai es dēļ tiem saņemtu bezjēdzīgus un tukšus komentārus par sevi un savu darbu. Turpmāk saudzē sevi un neapmeklē dzejolis.lv, lai netraumētu psihi un nebojātu sev omu.

deni2s, 13.03.2010. 03:32:30
Komentāra reitings: -7.715

"Jo izdzīvo sitprākais. (ātrākais)."

Neuztvēri viņa domu. Ja prasītu tautas viedokli, tad mēs vēl aizvien pārvietotos ar zirgiem, nevis ar auto, jo cilvēku no malas viedoklis bieži vien ir diezgan ierobežots.

dogs, 15.03.2010. 11:13:04
Komentāra reitings: 11.988

Denis, bet kāpēc tu saki, ka meklē kādu, "kam būtu interesanti [..] attīstīt vortālu dzejolis.lv", ja tad, kad tāds piesakās, atbilde skan "Kaut kāds marazms, ja tā padomā, tik uzbāzīgi klāstīt citiem, kā darīt lietas..."? Tad uzreiz varēji teikt - meklējam kādu, kas izlasītu iesūtītos dzejoļus, veiktu korektūru (un pieļauju cenzūru), virspusēju teksta semantisko analīzi, lai piemeklētu visatbilsotšāko kategōriju, un pievienotu attiecīgajai sadaļai; un kas neuzdod stulbus jautājumus. Pēc būtības - robotu, visu augstākminēto tikpat labi var paveikt datōrprogramma.

Un Henrija Forda citāts bija galīgi nevietā, jo šinī gadījumā tu esi tas, kas piedāvā zirgu - "Skarbā realitāte ir tāda, ka cilvēki nemeklē internetā dzeju, lai atveldzētu savu dvēseli. Nē, cilvēki meklē dzeju, jo tiem to vajag. [..] Kopumā tādi ir vismaz 95% apmeklētāji." Tātad 95% dosim zirgu, atlikušie 5% pēc sava Aston Martin var tīties uz ¼ Satori.

Un formai ir nozīme - http://beaple.deviantart.com/art/In-Three-Acts-128751656

dogs, 15.03.2010. 11:24:48
Komentāra reitings: 5.164

Runājot par redirektu no dzeja.lv uz dzejolis.lv - tas jau sāk atgādināt domain parking. Domēns aizņemts ir, bet satura nav.

deni2s, 15.03.2010. 18:46:20
Komentāra reitings: -8.431

Dogs, ja tu piesakies strādāt RIMI, diez vai viņi tevi pieņems darbā, ja tu paziņosi, ka maize jāpārdod pie kasēm, jo tev tā šķiet labāk. Daudz lietas ir tādas kādas ir, nevis tāpēc, ka tādas ir, bet tāpēc, ka tam ir daudz iemeslu, lai tās tādas būtu. Un bieži vien tie iemesli no malas nav redzami, tāpēc loģiski, ka cilvēkam no malas no sākuma jāpierāda, ka viņš izprot kā un kāpēc tiek darītas lietas.

Sadarbības ietvaros esam pārpublicējuši dažus dzejoļus arī no ¼ Satori, taču es neuzskatu, ka ¼ Satori var salīdzināt ar Aston Martin šajā metaforā.

Ķuse, 15.03.2010. 20:44:21
Komentāra reitings: 5.371

Aizraujoša lasāmviela. Secināju, ka nekad neapmeklēšu dzejolis.lv un nelasīšu gkm dzeju.

gkm, 18.03.2010. 17:22:14
Komentāra reitings: -3.328

Kāda jēga diskutēt, ja daļa taisnības te ir katrā jokā?
Deniss nekad nevarēs izmainīt sistēmu tā, lai visi darītu, ko un kā grib, jo tad iestātos haoss, bet ar pašreizējo sistēmu nekad dzeja tajā lapā nebūs vienlīdz labā kvalitātē.
Nekad Jūs te tā arī nenonāksiet pie kopsaucēja, vienkārši būsiet sev samaitājuši nervus kasoties.

deni2s, 18.03.2010. 20:45:45
Komentāra reitings: -4.457

Vispār jau nav nekāda "Jūs te". Tu pats uzsāki šo bezjēdzīgo strīdu, tāpēc saki vien "mēs te".

gkm, 18.03.2010. 21:13:31
Komentāra reitings: -6.171

07.03.2010 14:29:57 aizsāka deni2s

deni2s, 18.03.2010. 23:12:18
Komentāra reitings: -3.01

Aha, man nebija ko darīt, nolēmu pats ar sevi te publiski forumā pastrīdēties. Un tu te pavisam nejauši gadījies, un vispār tev ar strīdu nav nekāda sakara, vai ne? :D

kampy, 19.03.2010. 12:32:28
Komentāra reitings: 3.52

es jums abiem gribu ko ieteikt:

http://www.youtube.com/watch#!v=K2KfNSmBt60&feature=related

made, 19.03.2010. 12:47:09
Komentāra reitings: 0.031

Tas kaķis izklausījās tā drusku gejīgi.

Ķuse, 19.03.2010. 14:04:08
Komentāra reitings: 0.849

Es arī gribu ieteikt:
http://www.youtube.com/watch?v=tEnGkYH8ODU&feature=related


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


ienāktreģistrēties