Dzīve ilūzijās.

21.03.2008 21:55:48 aizsāka dakša
18 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dakša, 21.03.2008. 21:56:12
Komentāra reitings: -13.65

-1-

Ir ilūzija, ka cilvēks dzīvo tikai vienreiz. Taču mēs esam mūžīgi, jo esam saistīti ar Radītāju. Cilvēks sastāv no gaismas būtnes būtības (mūžīgā daļa) un no sairstošās (mirstošās) daļas, kuru katrā reinkarnācijā veidojam no jauna, līdzīgi kā šobrīd mainām apģērbu. Šis "apģērbs" ir silts (uguns enerģija), pa to plūst šķidrums (ūdens enerģija), ir arī blīvā daļa (zemes enerģija). Mēs elpojam gaisu (gaisa enerģija) un mūsu "apģērbs" ir kustībā(dzīvības enerģija).
Taču cilvēks neiemiesojas, lai mainītu "apģērbu", izklaidētos vai ciestu. Radītājs sūta daļu no paša iemiesoties cilvēkā, lai iepazītu sevi, iegūtu pozitīvu pieredzi un vairotu mīles'tibas enerģiju (tā šo ra'dišanas enerģiju sauc uz mūsu planētas). Nomirstot "aiznesam" savu apgūto pieredzi Radītājam, atdodam to un "mirstam" atlal lejā, cilvēka veidolā, paturot saiti ar Radītāju- ar mājām.
Taču šeit, lejā, sastopoties ar grūtībām, aizmirstam, ka esam gaismas būtnes, daļiņa no Radītāja, ka mūsu vieta ir "tur" nevis "te". Lielais vairums cilvēku aizmirst par savu cēlo izcelsmi un uzdevumiem, iestrēgst materiālajā, fiziskajā plānā, aplami pieņemot apkārt notiekošo ilūziju par realitāti.
Tas atgādina cilvēkus, kuri skatās "ziepju operas" un sirsnīgi dzīvo līdzi izdomātajiem varoņiem un safabricētajam sižetam. Par šādu cilvēku lērricību "gudrākie" pasmīn, bet paši paklūp pret savu personīgo "ziepju operu".
Aizmirstam arī par saiti, kura mūs saista, dodot iespēju saņemt palīdzību dzīvības enerģijas un situācijas harmonizēšanai. Diemžēl mēs visu aizmirstam.

rxx, 21.03.2008. 22:14:48
Komentāra reitings: 10.786

Tev ir visas tiesīas tam ticēt un kaut kā tā arī mēģināt dzivot, bet man tas viss liekas baigais ерунда.

kas_te, 21.03.2008. 22:22:27
Komentāra reitings: 4.204

"par savu cēlo izcelsmi"
Cik man zināms, mūsu rase tiek uzrādīta kā pēdējā kroplība. Lemūrieši - īstie vīri,
lem-atl - jau sliktāki, stulbāki,
atlanti, mūzu senči - gandrīz jau zaudējuši trešo aci, iznīcināja sevi atomkarā,
5 rase homo sapiens - dabas kroplība, kurai Augstākais Saprāts uzlicis SoHm jeb "Āmen" lāstu - "realizējies pats, tev netaps palīdzēts"

rxx, 21.03.2008. 22:28:19
Komentāra reitings: 1.799

Kaste, tu tiec uzrādīts par kartona izstrādājumu, kuram savu īpašību dēļ īsti nav pielietojuma.

kas_te, 21.03.2008. 22:33:09
Komentāra reitings: 14.027

Kārtējais jēdzīgais komentārs, rxx :*

dzēsts lietotājs, 22.03.2008. 02:12:22
Komentāra reitings: -6.317

es neticu.
vispār.

dzēsts lietotājs, 22.03.2008. 09:30:53
Komentāra reitings: 5.068

dalabiLOL
jau pēc dabas cilvēks ir muļķis un nav viņam vietas šajpasaulē, kautvai tikai tapēc, ka dikti ātri viņam visu izdodas aizkakāt sev apkārt..
un tāpat dieva nav, viņš ir miris...
tādā ziņā piekrītu kas_te...

dzēsts lietotājs, 23.03.2008. 10:23:09
Komentāra reitings: 8.582

da neviens Koelju Tavu ilūziju labā rokas nesados.

bet galējībās arī der neielaisties.

hepatits, 23.03.2008. 11:44:54
Komentāra reitings: 1.467

"Pavadu shiis dienas smeereejot starp kjiegjeljiem meerci nevis betonu!"

http://www.ailab.lv/Vardnica/servlet/Vardnica?vards=sm%E7r%E7t

http://www.youtube.com/watch?v=irp8CNj9qBI

save_ass, 23.03.2008. 13:06:15
Komentāra reitings: 11.158

1. Gaismas nav - tumsa ir visvarena. Gaismu mums dod Saule, kas nav mūžīga. Visas šīs gaismas slavinošās ticības no laikiem aizgūtas, kad domāja, ka Zeme ir plakana.

2. Saule gan radījusi šo mūsu Pasauli, mūsu pašu "mirstošo" daļu, taču tai nav sakaru ar Radītāju, kāds ta minēts. Šim radītājam gar gaismu nav nekādas daļas.

3. Besī šajā teorijā, ka atkal cilvēks tiek izcelts kā kkas īpašs virs visām citām būtnēm esošs (augiem, zivīm) un tai pat laikā nod**sts, jo tas, kas tam jādara ir iepriekš noteikts - kur cēlums? Redzu tikai verdzību!!

4. Ja jau Radītājs mūs veido, tad kāpēc to nezinām jau uzreiz, piedzimstot? Un nevaig teikt, ka materiālā pasaule to samaitā (apziņu par Radītāju), jo materiālā pasaule tak arī Radītāja esamības gadījumā ir viņa paša veidota (pastarpināti gan). Man gan pēc šitā pats Radītājs drīzāk kā okupants liekas, kas virza domas prom no mātes Dabas un ļauj necienīt to (esam tak īpaši, mums ir uzdevums!!), kaut Daba ir tā, ko redzam sev visapkārt ik brīdi, ko ēdam, dzeram, kas uztur mūs un rūpējas par mums (par velti) un galu galā arī saplūstam ar to, kd nomirstam...

Šī un līdzīgas ilūzijas būtu jāaizliedz, jo traucē dzīvi, uzliek papildus likumus, kas ir pilnīgi lieki un nevienam neko labu nedara (nav lietderības moments, tāpat, kā matemātikā na jēga pieskaitīt 0). Tās der tiešām "īpašajiem" cilvēkiem, kas neprot īsti dzīvot šai pasaulē, un iztēlojas citu...

rxx, 23.03.2008. 13:21:59
Komentāra reitings: 5.665

Pilnībā pievienojos save_ass teiktajam iekš viņa pēdējās rindkopas...

dzēsts lietotājs, 05.07.2009. 10:33:19
Komentāra reitings: -0.139

Nav neviena pierādījuma, ka ir dzīve pēc dzīves, jā, tomēr pirms (apmēram) nedēļas lasīju patiesu stāstu- sieviete piedzīvojusi trīs klīniskās nāves, un visu, ko viņa piedzīvoja debesīs, visu viņa bija aprakstījusi: ''Tur bija grāmatas. Daudz grāmatu. Kura biezāka, kura plānāka..'' Man teica, ka iepriekšējā dzīvē nebiju šejieniete, man piederēja neliela muiža un kariete. Es runāju angļu mēlē.'' , kad viņa otro reizi mira, viņa debesīs..:''Es biju tur, debesīs. Nebija nekādas gaismas, nekāda tuneļa, un nekādu durvju vai vārtu. Bija liela telpa ar rindā saliktiem krēsliem, tur bija tumšs, bet man teica, lai tur neeju, man jāiet augstāk, zemāk laikam bija elle, tur bija karsts.'' Viņa teica, ka debesīs bijis tik labi, negribējusi nolaisties uz zemes, viņa jutās tik atvieglota. Pēc tam sievietei teica, ka pēc dažām dienām viņa vairs debesīs nebūs, bet dzīvos jaunu, citu dzīvi kaut kur citur, bet viņa neko neatcerēsies par to, ka bijusi šeit.
Stāstīja, ka ja Tu iepriekš bijis bagāts, nākamajā dzīvē būsi nabags. Apmēram tā. Nu, es savā ziņā tam visam ticu, jo bībelē aprakstīts kas līdzīgs, turklāt esmu katole. Es ticu un zinu, ka tā būs ar mums visiem, bet kam jūs ticiet- tas lai paliek jūsu ziņā...

wtf?, 05.07.2009. 11:07:43
Komentāra reitings: 4.288

Es ticu E=mc2 un man tas dod spēku- kaut kur tā enerģija turpināsies, lai arī citādā formā un saturā.

hepatits, 05.07.2009. 11:14:42
Komentāra reitings: 2.836

iluuzija:
6 gadu vecumaa mielojos ar shokolaadi kauseejot to mutee. ilgs un siekalains process. mm...
tagad, padsmit gadus veelaak, eedu sakoshljaajot un aatri norijot. aatraa bauda.
kaapeec taa? kaapeec nesaglabaajas vecais (pamata) paradums?
es laikam apjeedzu iluuzijas radiitos maldus. SHOKOLAADE KAUT KAD BEIGSIES. VISS BEIGSIES. nemaani sevi un riikojies kaa kaut kas beigtos kaut kad un atdodies tam, ja tas tev ir svariigs ar lielu neatlaidīgu aktivitāti, apstraadaajot to pēc iespeejas tuvaak pieliidzinaadams savai perfektuma izpratnei.

zinaat teoreetiski nenoziimee zinaat. prakse un teorija rada tikai pietuvinaatu izpratni, kas ir vistuvaak pieejamais.

tobis, 05.07.2009. 21:00:07
Komentāra reitings: 5.772

neliels offtopiks, bet visi, kas meklē jēgu evolūcijas pirmsākumos, pēcnāves dzīvē, nedzīvē, iepriekšējā dzīvē (kas, protams, ir ļoti interesanti, bet pārsvarā noved tikai pie morālas caurejas un tā arī beigās neko neesi sapratis), vērtīgāk būtu padomāt ko sasniegt šajā dzīvē, jo tā taču ir jāmīl vairāk par tās jēgu. (kaut es pati vairāk pieturētos pie šīs domas :D)

jā. http://www.youtube.com/watch?v=Z9PzSNy3xj0

save_ass, 05.07.2009. 21:58:52
Komentāra reitings: 4.322

tādas klīniskās nāves vīzijas es varu transa stāvoklī redzēt... un arī daudz ko vairāk...

Un kamēr pastāv ilūzijas par augstāku pasauli, citu dzīvi, cilvēki mazāk domā par to vietu, kur šobrīd atrodas.
Un tā nu rezultātā tie, kas kko cenšas un dara, kļūst par barotājiem visādām "balto lakatiņu" bandām un citām līdzīgām. Meli nekaitē tikai tiem kas tiem tic, bet arī pārējiem apkārtējiem.

dzēsts lietotājs, 06.07.2009. 12:05:56
Komentāra reitings: 5.764

dakša - tu skābi esi saēdusies vai vienkārši apšņaukusies ??

ilūzijas ir ilūzijas, bet pašā cilvēka ziņā ir tas, kur viņš dzīvo. ilūzijā vai nē..un neaizmirsīsim to, ka ir cilvēki, kas tomēr nespēj nošķirt ilūziju pasauli no reālās [piemēram es brīžiem]

man šķiet, ka tev būtu tomēr vel jāaizbrauc uz pokaiņiem un jāparunājas ar Bosu..varbūt viņš tev pasviedīs ideju, kā labāk propagandēt ;)

mhnl, 09.07.2009. 18:55:52
Komentāra reitings: 4.411

Ir Ričardam Baham grāmata - Ilūzijas.


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

RobertSax


ienāktreģistrēties