2007. gada sliktākās filmas.

04.01.2008 13:55:13 aizsāka cateatingalien
16 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
olja, 04.01.2008. 13:57:37
Komentāra reitings: -8.397

jebkura mazbudzheta filma.....

dzēsts lietotājs, 04.01.2008. 13:59:40
Komentāra reitings: -5.872

Nez, man nepatika "Nerunā par to" tikai vai taa 2007.gada filma, nezinu...:D

lieliskais kārlis, 04.01.2008. 14:07:11
Komentāra reitings: 7.716

Pag, viņš vēl raksta.

cateatingalien, 04.01.2008. 14:10:09
Komentāra reitings: 3.858

Pirmā puse:
1. Aliens Vs. Predator 2: Requiem Man nav nekādu problēmu ar Strausu brāļiem. Viņi izvilka to, ko varēja no nožēlojamā Shane Salermo scenārija. No Aliens es atceros to sasodīto pēdējo cīņu starp Ripliju un Alien Queen. "Get away from her, you BITCH" būs mani pēdējie vārdi pirms nāves. Es gandrīz visus Predator citātus zinu no galvas. Ko es varu atcerēties no AvP:R? Picas izvadātāja sarežģīto tīņa dzīvi? Vai ģeniālu "We need guns" frāzi? You tell me.

2. Live Free Or Die Hard Iekš Die Hard, McClane bija cilvēks ar problēmām. Metoties pretī Hans Gruber, viņš gribēja pierādīt, ka ir kaut kā vērts un tas man lika šim tēlam noticēt. To filmu vēl spožāku padarīja tas, ka McClane apkārt bija interesanti tēli, kas palīdzēja piepildīt filmu un nepievērst uzmanību niansēm. Te mums ir bezbailīgs McClane, ļaundaris ir Timothy Olyphant un iespējams debilākā action aina ever(jā, es runāju par McClane'a one on one ar iznīcinātāju).

3. Transformers Man vienkārši nepatīk Bejs. Un Shia Lebouf. Un action ainas palēninājumā. Un čurājoši roboti.

4. Aqua Teen Hunger Force Colon Movie Film For Theaters Iespējams garākā stunda un piecpadsmit minūtes manā dzīvē. Varbūt es vienkārši "nesaprotu", bet whatver, šī filma bija vienkārši stulba un degradējoša.

5. The Number 23 Es vēl joprojām neesmu sapratis kādēļ maksāju naudu, lai šo filmu redzētu. Ja gribat redzēt Jim Carrey nopietnā lomā, vienkārši lieciet Eternal Sunshine disku atpakaļ savā DVD pleijerī un netērējiet laiku uz šo stulbo filmu.

caps, 04.01.2008. 14:10:11
Komentāra reitings: 12.3

''The XXX girls of mexico road strike back'' režija bija galīgi garām. Nesaprotu, cik naivai jābūt, lai tiešām domātu, ka benzīntanka darbinieki prot masēt muguru! Publisks fuj režisoram un scenārijam.

Un atkal, ja nopietni, tad sūdīgas filmas šogad neredzēju. Visas trīs, ko noskatījos bija okei.

dzēsts lietotājs, 04.01.2008. 14:13:46
Komentāra reitings: 7.087

Jo es tā teicu.
Bet cateatingalien ,par skaitli 23 es tev nepiekrītu(nope) ,jā var jau presē salasīties,ka tā ir atzīta par vienu no gada sliktākajām fiolmām, bet man liekas,zemteksts bij visai pamācošs,un laika aizdomāties...
jā varbūt nedaudz banāls atrisinājums, bet tomēr-man patika.

dzēsts lietotājs, 04.01.2008. 14:14:08
Komentāra reitings: 8.635

Neuzskatu, ka budžets (skat. pirmo komentāru) vairumā gadījumu uzskatāms kā filmas vērtības skala.

rxx, 04.01.2008. 14:14:42
Komentāra reitings: 9.451

Nerunā par to - kā reizi bija baigi labā. SLikti ir visi tie hosteļi, zāģi un citi bezsižeta kečupgabali...

cateatingalien, 04.01.2008. 14:15:58
Komentāra reitings: 1.147

Otrā puse:
6. Spider-Man 3 Pirmā filma bija laba, bet tai bija potenciāls uz ko lielāku, labāku un kopumā apburošāku. Otrā filma to visu sasniedza. Es zinu, ka ar trešo filmu tur bija kaut kādas problēmas un Raimi nemaz negribēja iekļaut stāstā melno kostīmu, bet Marvel uzstāja un bla bla. Bet tas nav attaisnojums. Filma iznāca, es nebiju laimīgs ar rezultātu.

7. I Am Legend Ja es nebūtu lasījis grāmatu, tad man šī filma noteikti patiktu vairāk. Bet tā kā grāmatas izcilās beigas mani joprojām neliek mierā, es nevaru piedot Protosevich un Goldsman par beigu izvarošanu. Pirmā filmas puse bija apburoša, tukšā Ņujorka pilnībā nostrādāja, Vils Smits gandrīz "nokoļīja" manekenu un pārrunāja ar suni savu dzimšanas dienas ballīti. Otrajā pusē I Am Legend pamet visu, kas bija tik labs pirmajā pusē("vampīru" attīstība, vientuļā atmosfēra) un nolēma pievērsties tipiskam Holivudas trešajam cēlienam ar muļķīgām beigām.

8. Pirates Of The Caribbean 3 Pirmā daļa man patika tāpēc, ka tas bija ideāls piedzīvojumu stāsts, kas aiznesa mani atpakaļ uz laikiem, kad skatījos Indiana Jones filmas. Filma, kas sevi neuztvēra pārāk nopietni un pati izbaudīja to, kas ir. Ar otro daļu viss jau sāka saiet dēlī un trešā daļa jau vienkārši aizgāja nekurienē un kļuva par nesmieklīgu iepriekšējo daļu parodiju. Pārbāzta ar specefektiem un popkorna momentiem un tam pa virsu cenšas būt neticami nopietna. Fuck it.

9. 30 Days Of Night Kā var sačakarēt tik ideālu konceptu - mazai pilsētiņai aiz polārā loka, kur nakts ilgst 30 dienas, uzbrūk vampīri. David Slade uz to ir spējīgs. Un man pat patika viņa iepriekšējā filma, Hard Candy. Šeit, režisoram nav ne mazākās nojautas kā parādīt, ka paiet laiks. Vienā brīdi ir pirmā diena, nākamajā jau trīsdesmitā un par to liecina tikai uzraksts ekrāna stūrī un Džoša Hārtneta ūsas. Arī uzbūve ir nekāda, netiek solīdi radīta nekāda nojausma, ka mazajai pilsētiņai tuvojas kaut kas briesmīgs. Again, tik laba ideja, bet tik slikta filma. Sad.

10. I Now Pronounce You Chuck & Larry Man liekas, ka te pat nekas nav sakāms.

dzēsts lietotājs, 04.01.2008. 14:17:11
Komentāra reitings: -6.081

Neruna par to ija murgs un kada tam visam jeega,.....laujiet padomaat....Nekaada....:)

cateatingalien, 04.01.2008. 14:18:31
Komentāra reitings: 1.253

Te atkal jāpiebilst, ka savā sarakstā es neliku filmas, kas ir acīmredzami sliktas, kā Norbit un Epic Movie, jo tās ir vienkārši pašsaprotami sliktas. Te ir filmas, kas sevi pasniedz pavisam nopietni un beigās izskatās vienkārši smieklīgi. Un The Number 23 ir ideāls piemērs tam, par ko es runāju.

lieliskais kārlis, 04.01.2008. 14:25:38
Komentāra reitings: 3.39

Par mazbudžetiem arī nepiekrtīu, jo Kill Bill bija mazbudžets, bet Kventins to padarīja par grāvēju.

ed, 04.01.2008. 18:29:49
Komentāra reitings: 3.319

vienam sūds, otram grāvējs.
number 23 man šķita ļoti labs, kā arī zāģis 2 gana labs ,baiss psiholoģisks trilleris(protams tas man tikai tā..)
un spiderman 3 man šķita tīri laba ar, ko par pirmo gan nevarētu teikt.

kā arī pārsvarā filmas, kuras jau iznāk ar ceturto piegājienu tobiš visādas die hard 4, american pie 4(tikai kā piemērs) u. tml. vienmēr parāda, ka autors nezin, kad beigt.

post, 04.01.2008. 18:32:23
Komentāra reitings: 5.356

Popularitātei nav nekāda sakara ar kvalitāti.

ed, 04.01.2008. 18:48:28
Komentāra reitings: 3.536

.. jo bezmaz vai visiem patīk viens un tas pats sviests?

post, 04.01.2008. 18:51:51
Komentāra reitings: 1.893

Aha.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

RobertSax

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Robertunsab

Labdien! Mēs dodam jums promo kodu - ZBXM777 Aktivizējiet to savā personīgajā kontā pēc reģistrēšanās www.cexasia.pro Un Jūs saņemsiet līdz 1000USDT par savu depozītu. Laimīgu tirdzniecību!

Robertswedo


ienāktreģistrēties